برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 14
    Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

Fleabag | کمدی BBC و آمازون | معرفی سریال ، بحث و تبادل نظر

فـلـیـــبَــگ
    کمدی ای بر اساس نمایشی که برنده ی جایزه های مختلفی هم شده است به همین نام . در مورد زن جوانی که صاحب کافه ای در لندن است و می خواهد با زندگی در لندن کنار بیاید در حالی که با اتفاق غم انگیزی که اخیرا برایش رخ داده ، دست و پنجه نرم می کند .
    Phoebe Waller-Bridge که نقش اصلی سریال - فلیبگ - را بازی می کند تمامی شش قسمت سریال را هم خودش نوشته و تهیه کننده اجرایی کار هم هست . همچنین نمایشی که این سریال از رویش اقتباس می شود را نیز خودش نوشته و در آن بازی کرده بود . وی سابقه ی بازی در کنار مریل استریپ در فیلم The Iron Lady را دارد و امسال سریال دیگری نیز ساخته ی او از شبکه ی Channel 4 به نام Crashing پخش شد که آن سریال هم بازخورد خوبی داشت .

Tim Kirkby و Harry Bradbeer پایلوت سریال را کارگردانی کرده اند و باقی اپیزود ها را هم خود Harry Bradbeer به تنهایی کارگردانی کرده است . او 5 قسمت اول سریال Dickensian و دو قسمت اول سریال Grantchester را کارگردانی کرده است .

فصل اول سریال در شش قسمت نیم ساعته در تاریخ 21 جولای 2016 از شبکه ی BBC Three پخش شد و از طریق سرویس Amazon در تاریخ 16 سپتامبر 2016 ( 26 شهریور 95 ) نیز در آمریکا پخش شد .

این سریال نسبت ابعاد تصویری ( aspect ratio )عجیبی هم دارد . معمولا این نسبت در سریال های تلویزیونی 16:9 هستند در حالی که این سریال ابعاد تصویری 21:9 را دارد .

سریال دارای صحبت های مستقیم شخصیت اول ، فلیبگ ، به دوربین و صحبت مستقیمش با بیننده است . و زندگی اش را حین اتفاقاتی که می افتد روایت می کند . حرکتی که شاید کمی تکراری شده باشد ولی اکثر منتقدان بر این باور اند که Phoebe Waller-Bridge توانسته به خوبی از این کار در راستای کمدی استفاده کند و صحنه هایی که نمی توان بعد از دیدنشان نخندید بیافریند .

سریال بازخورد های خوبی هم در میان بینندگان و هم در میان منتقدان داشته است . کن تاکر منتقد یاهو می نویسد : " هر کدام از شش قسمت این سریال ترکیبی است متنوع از دیوانگی این شخصیت ، شوخی های دخترانه و مسائل شخصی اش (مخصوصا مربوط به مسائل ج/ن.س/ی ) و سر خوردگی او . "

سپاس
    1,093
    از این کاربر 1,328 بار در 130 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Fleabag | کمدی BBC و آمازون | معرفی سریال ، بحث و تبادل نظر

من بنظرم جالب و خنده دار بود مخصوصاً همين بازيگر نقش اول كه عالي بازي كرد

3. 18 کاربرِ زیر از modern_gesprach بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9
    از این کاربر 64 بار در 5 پست سپاس گزاری شده

این بازیگرش توی Broadchurch یادمه خیلی خوب بودش. اینجا هم نشون داد توانایی شو. لذت بردم سریال خوبی بودش.

5. 14 کاربرِ زیر از The Catalyst بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

من تا الان 4 قسمتشو دیدم و واقعا خنده دار و عالی بوده ... خیلی خوبه این سریال ... مخصوصا اون نگاه به دوربینش حرف نداره :دی ... به امید خبر تمدیدش ...

سپاس
    1
    از این کاربر 2 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

این سریال برای فصل دوم تمدید نشده؟

8. 2 کاربرِ زیر از ahmad201 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad201 نمایش پست ها
    این سریال برای فصل دوم تمدید نشده؟

سریال برای یک فصل برنامه‌ریزی شده بود، ولی چندماه پیش هم فیبی والر بریج، و هم bbc برای ساخت فصل دوم، ابراز علاقه کردن و گفتن قطعاً فصل دوم ساخته میشه، ولی زمانـش مشخص نیست. هنوز هم بطور رسمی، خبر تمدیدی اعلام نشده.

10. 24 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

خالق و نقش اصلی سریال، فیبی والربریج گفته بود که اگه ایده‌ای داشته باشه که به‌قدر کافی خوب بنظر برسه، حاضره واسه فصل دوم برگرده. و حالا تأیید کرده که به ایده‌ی موردنظر رسیده. گفته درحال جمع کردن تیم اصلی دور همـه و امیدواره فیلمبرداری در ماه نوامبر آغاز بشه تا فصل دوم برای پخش در 2018 آماده بشه.

12. 24 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    409
    از این کاربر 757 بار در 70 پست سپاس گزاری شده

از اون سریالهاس که با خاطر جمع میشه توصیه کرد ... نکته های کوچک و بامزه ای رو در نظر میگیره
    .
    .

14. 13 کاربرِ زیر از Duran بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

فیبی والربریج برنده‌ی جایزه‌ی BAFTA Television Awards برای بازی در سریال فلیبگ شد. والربریج بعد از برنده شدن این جایزه، مصاحبه‌ای انجام داد و گفت تا مدتی برای فصل دوم، شک داشتم؛ چون داستان با همون یک فصل، کامل بنظر می‌رسید. ولی یه روز توی اتوبوس بودم که یه ایده‌ی خوب به ذهنم اومد. ولی هنوز نوشتن فصل دوم رو شروع نکردم.

16. 17 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

فیبی والربریج در یک مصاحبه با Variety، در مورد فصل دوم، صحبت‌هایی انجام داده:

اولش به من گفته شده بود که یه پایان باز برای فصل اول در نظر بگیرم. ولی خط داستانی مربوط به خود فلیبگ، به پایان برسه و رابطه‌ش با بیننده‌ها هم به پایان برسه. ولی برای اولین‌بار که بحث یک فصل دیگه به میون اومد، پیش خودم گفتم «عمراً. راه دیگه‌ای برای برگشتن، نمی‌بینم، و دلم نمی‌خواد حالت تجاری بهش بدم. دلم نمی‌خواد به مردم قالبش کنم.» ولی بعدش آمازون بهم فرصت داد تا یه مدت بهش فکر کنم، و یه روز توی اتوبوس بودم که یه فکری زد به سرم و پیش خودم گفتم، صبر کن ببینم، فکر کنم یه راهی برای برگشتن، پیدا کردم.

طبق گفته‌ی والربریج، فصل دوم «چیزی کاملاً متفاوت» خواهد بود، هنوز هم داستان مربوط به فلیبگ خواهد بود، ولی مربوط به مرحله‌ی دیگری از زندگی وی خواهد بود [ بنظر نمیاد فصل دوم، چند روز، چند هفته، و یا حتی چند ماه بعد از پایان فصل اول را دنبال کند ]. «من می‌خوام وارد یه مرحله‌ی جدید از زندگیش بشم، پس داستان و ساختار کاملاً متفاوتی خواهد داشت».

لینک کامل مصاحبه: Fleabag Season 2: What to Expect

18. 18 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین