برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 55
    سپاس
    7
    از این کاربر 301 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

چالش یادگیری زبان انگلیسی

چالش یادگیری زبان انگلیسی

سلام به دوستان تی وی وردی
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    فکر کنم تو عصر جدید یه جوری شده که زبان دونستن به اصطلاح از نون شب هم واجبتره و همه درگیرشیم تو هر رشته و زمینه ای که فعالیت میکنیم بهترین منبع ها به زبان انگلیسی هستن
    هممون مطمینا که تو این سایت هستیم سریال های زیادی دیدیم تو این چند سال و علاوه بر اینکه با این سریالا زندگی کردیم کنارش قطعا زبانمون خیلی پیشرفت کرده
    ولی خب اگه بخوایم یکم حرفه ای تر یاد بگیریم که بتونیم مقاله های خارجی رو بخونیم و ترجمه کنیم یا بخوایم تو ازمون های تافل و ... شرکت کنیم برای مدرک مطمینا باید دانشمون خیلی بیشتر باشه
    شاید ساده ترین و بهترین روش رفتن به کلاسای اموزشگاه ها باشه ولی مطمئنا خیلیا بدون اینکه این کلاسا رو برن زبان رو یاد گرفتن اگه بخوایم خودمون خود اموز یاد بگیریم باید چی کارکنیم؟
    من این تاپیکو زدم که دوستان مخصوصا مترجما یا کسایی که زبانشون خیلی خوبه تجربیاتشون رو از یادگیری در اختیارمون قرار بدن

چه روشی رو پیشنهاد میکنید چه کتاب و منبعی رو معرفی میکنید که بتونیم زبان رو حرفه ای یاد بگیریم

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : چالش یادگیری زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Daisy نمایش پست ها
    خیلی ممنون عالیه صد در صد امتحان می کنم
    چطوری از یوتیوب دانلود کنم کلیپ ها رو؟
    آدرس صفحه ویدئو(از آدرس بار) رو بنداز تو باکس این سایت
    زیرنویس انگلیسیش رو هم باید روی خود کلیپ در حال پخش کلیک راست کنی و آدرس صفحه رو کپی کنی و از این سایت زیرنویس انگلیسیش رو دانلود کنی

.

3. 7 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,621 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

یه اپلیکیشن هست برای گوشی های اندرویدی (احتمالا نسخه iOS هم داشته باشه) به اسم دولینگو
    خیلی کاربردی و خوبه. حتما امتحان کنید. هم گرامر رو آموزش میده و هم کلی لغات جدید
    از مبتدی ترین سطح هم شروع میکنه
    علاوه بر انگلیسی زبان های دیگه ای هم داره
    ولی روی هم رفته یادگیری زبان اون هم به صورت فردی و از روی فیلم و کتاب و نرم افزار فوق العاده مشکله و نیازمند هوش و علاقه فراوانه
    برای یکی مثل من که توان این کار رو نداره بهترین راه رفتن به کلاس آموزش زبانه که یکی از دوستان بهش اشاره کرده بودن

5. 11 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    13
    از این کاربر 305 بار در 24 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sarkhail نمایش پست ها
    یه اپلیکیشن هست برای گوشی های اندرویدی (احتمالا نسخه iOS هم داشته باشه) به اسم دولینگو
    خیلی کاربردی و خوبه. حتما امتحان کنید. هم گرامر رو آموزش میده و هم کلی لغات جدید
    از مبتدی ترین سطح هم شروع میکنه
    علاوه بر انگلیسی زبان های دیگه ای هم داره
    ولی روی هم رفته یادگیری زبان اون هم به صورت فردی و از روی فیلم و کتاب و نرم افزار فوق العاده مشکله و نیازمند هوش و علاقه فراوانه
    برای یکی مثل من که توان این کار رو نداره بهترین راه رفتن به کلاس آموزش زبانه که یکی از دوستان بهش اشاره کرده بودن
    بیشتر اینا رو امتحان کردم. برای کسی که تازه میخواد شروع کنه خوبه. کار سخت برای کسیه که چندین سال زبان کار کرده و الان میخواد سعی کنه هم یادش نره ، همه اینکه بخواد خودشو قوی تر کنه. به هر برنامه و سایت و کتابی مراجعه میکنی یه جوری تکراری به نظر میاد و راکد میشی و فراموشی و عدم تسلط شروع میشه.

برای اسپیک احتمالا بهترین کار اینه تو یه محیطی باشی که واقعا حرف بزنی. یا کلاس یا جلسه های دوستانی Free discussion . البته اپلیکیشن هایی هم هست مثل Hello world که شما میتونی با آدمهای خارجی مکالمه تلفنی داشته باشی و حرف بزنید با هم. البته آدم Native کم پیدا میشه برای شما وقت بزاره ولی معمولا هندی یا چینی که دنبال یادگیری زبان هستن زیاد پیدا میشه. با اونا که حرف زدم فهمیدم چقدر تلفظ ها ما خوبه.

7. 20 کاربرِ زیر از َAmirFrb بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!Never say Never
    سپاس
    2,933
    از این کاربر 2,616 بار در 297 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط َAmirFrb نمایش پست ها
    بیشتر اینا رو امتحان کردم. برای کسی که تازه میخواد شروع کنه خوبه. کار سخت برای کسیه که چندین سال زبان کار کرده و الان میخواد سعی کنه هم یادش نره ، همه اینکه بخواد خودشو قوی تر کنه. به هر برنامه و سایت و کتابی مراجعه میکنی یه جوری تکراری به نظر میاد و راکد میشی و فراموشی و عدم تسلط شروع میشه.

برای اسپیک احتمالا بهترین کار اینه تو یه محیطی باشی که واقعا حرف بزنی. یا کلاس یا جلسه های دوستانی Free discussion . البته اپلیکیشن هایی هم هست مثل Hello world که شما میتونی با آدمهای خارجی مکالمه تلفنی داشته باشی و حرف بزنید با هم. البته آدم Native کم پیدا میشه برای شما وقت بزاره ولی معمولا هندی یا چینی که دنبال یادگیری زبان هستن زیاد پیدا میشه. با اونا که حرف زدم فهمیدم چقدر تلفظ ها ما خوبه.
    من hello world رو که سرچ کنم همش درباره برنامه نویسی اومد!!
    لینکی از این الیکیشن واسه دانلود داری؟

9. 4 کاربرِ زیر از ESR بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,516
    از این کاربر 11,143 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

2 تا کار هست من انجام میدم برای توی محیط انگلیسی زبان قرار گرفتن:

یکی تو اینستا معلم های زبان رو فالو میکنم بعضی هاشون لایو میذارند و باهاشون تو لایو صحبت میکنم
    یکی دیگه میرم تو اپ periscope که مخصوص لابو چته تو لایو ها جوین میشم اما توجه کنید این راه خیلی خوبه برای کسی که زبانش متوسط رو به بالاست چون واقعا بد حرف میزنند! خیلی یعضی مواقع متوجه میشم چون بشدت کسایی که لایو میرند تو اینطور اپ ها زبان به قول خودمون خیابونی حرف میزنند! که خوب خیلی خوبه اگه میخوایید ببینید واقعا چطوری صحبت میکنند!

11. 15 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    13
    از این کاربر 305 بار در 24 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ESR نمایش پست ها
    من hello world رو که سرچ کنم همش درباره برنامه نویسی اومد!!
    لینکی از این الیکیشن واسه دانلود داری؟
    ببخشید اشتباه گفتم Hello Talk هست

13. 6 کاربرِ زیر از َAmirFrb بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

معرفی کانالهای آموزش زبان انگلیسی در یوتیوب

1-Woodward English

مشاهده محتوا اسپویلر
    مربی : راب! لینک

لهجه  : American

ملیت: New Zealand

تمرکز : grammer

توضیح: کانال Woodward که قبلا معرفی کردم و آموزشهای کاملا گرافیکی و همراه با متن و عکس و توضیح و لحن آرام تدریس از ویژگی های این کانال هست.

طرز صحبت کردن آرام و شمرده حرف زدن و توضیحات خوب همراه با سبک تصویری و بصری باعث شده که این کانال در زمینه گرامر به نظرم یکی از خوبها باشه.

2-Learn English Lab

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی : گاناش لینک

لهجه  : American

ملیت: indian

تمرکز : grammer

توضیح:با این که مربیش هندی هست اما بدون لهجه هندی و بسیار خوب و روان و کتابی صحبت میکنه و این کانال بیشتر بر روی گرامر میچرخه و دیدن ویدئوهاش حتی برای کسانی که زبانشون خوبه خالی از لطف نخواهدبود.کلمات،جمله ها و توضیحاتش کاملا قابل درک و واضح هستش.

3- The English Coach

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی: استفانی لینک

لهجه : American

ملیت: American

تمرکز : Speaking

توضیح:

در این کانال به جز 3-4 مورد تقریبا هیچ درس گرامری وجود نداره و میشه گفت تمام ویدئوهاش در مورد انگلیسی صحبت کردن و این که چطوری مثل یک بومی کشور آمریکا با لهجه آمریکایی روان و طبیعی صحبت کنیم هستش. یعنی 99 درصد ویدئوها مربوط به مکالمه و دادن تکنیک و روشهایی برای تبدیل شدن به یک Speaker Native هستش!

4- Speak English With Vanessa

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی: وِنِسا لینک

توضیح: این کانال فقط در مورد مکالمه و این که چطور خوب و مثل یک بومی صحبت کنیم هست

و پر از لغات ، اصطلاحات ، عبارات و جمله های پر کاربرد هستش و برای کسانی که میخواهند listening و به خصوص Speaking رو تقویت کنن بسیار عالی هست.نکته دیگه این که ویدئوهای این کانال شامل آموزش گرامر نمیشه پس اگر دنبال یادگیری اصولی و پایه ای گرامر زبان هستید بهتره زیاد روی این کانال حساب باز نکنید ولی اگه دوست دارید مهارتهای شنیداری و مکالمه ای خودتون رو بهبود ببخشید این کانال برای شماست و  سرعت مکالمه و صحبت کردنش سریع هستش !البته این بدان معنی نیست که اصلا در مورد گرامر صحبت نمیکنه ولی تمرکزش بیشتر بر روی صحبت کردن شنیدن و هست.البته در لا به لای درسهایی که ارائه میشه همیشه نکات گرامی وجود داره!

5- smart English

مشاهده محتوا اسپویلر
    مربی: ----- لینک

لهجه :  American

ملیت:

تمرکز : 1- grammerr 2- reading

توضیح:این کانال متشکل از تعدای (7-8)مربی هست که در سطح های متفاوت و زمینه های مختلف تدریس میکنن. بیشتر ، ویدئوهای کوتاه این کانال مورد توجه ام بودن و ویدئهای طولانی تر به خاطر نحوه خسته کننده تدریسشون کمی حوصله سر بر هستن! اما نکات گرامی خوبی لابه لای همین ویدئهای طولانی وجود داره !

6-Rachel's English

مشاهده محتوا اسپویلر
    مربی: رایچل لینک

تمرکز :1-listening 2- speaking 3- pronunciation

توضیح:

این کانال به صورت تخصصی و حرفه ای روی تلفظ و pronunciation آمریکایی کار میکنه و کارش هم خیلی تخصصیه و کاملا با آوا و فنوتیک کار داره و برای افرادی که میخواهند به صورت سوپر حرفه ای لهجه  آمریکایی یاد بگیرن خیلی مفید هست و خیلی تخصصی روی سیلاب و استرس و تک به تک حروف و نحوه تلفظِ تک به تک حروف در جمله  کار میکنه  و زیاد ارتباطی با گرامر نداره و فقط تلفظ و صحبت کردن رو آموزش میده .

7-mmmEnglish

مشاهده محتوا اسپویلر
    مربی: اِما لینک

لهجه : مابین آمریکن و بریتیش!

ملیت: australian

تمرکز : 1- speaking 2- listening

توضیح:

در این کانال که یک مربی استرالیایی با لهجه ای ما بین آمریکن و بریتیش ویدئوهای خوبی داره که تماشاش خالی از لطف نیست و میتوان چیزای زیادی ازش یاد گرفت.البته این کانال هم بیشتر روی listening و speaking هستش و نکات گرامری داخل خود ویدئوها موجود هست.

8- Shaw English Online

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی: ----------- لینک

لهجه : &   American British  

ملیت:

تمرکز :1- grammerr 2- speaking

توضیح:

این کانال  متشکل از 4-5 مربی که هر کدوم یک قسمتی ازمباحث گرامر – تلفظ و چگونه صحبت کردن در موقعیتهای مختلف رو آموزش میدن و مکالمات و ویدئوها توضیحات خیلی خوبی دارن و از کانالهای خوب و به درد بخور آموزش زبان انگلیسی هست.

9- Learn English with Rebecca

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی: رِبِکا لینک

ملیت: France

تمرکز : 1- grammerr 2- speaking

توضیح:این کانال جزو مجموعه engVid است که با تکیه بر گرامر بسیار عالی و در حد ایده آل میتونه زبان انگلیسی یادتون بده . واقعا یکی از بهترین وحتی شاید بهترین کانالی که تا به حال در زمینه گرامر و نحوه آموزش پیدا کرده باشم همین باشه!سبک آموزش و بیشتر از جنبه صحبت کردن طوری هست که حوصله تان سر نمی رود و حتی دیدن صرف این ویدئوها بدون نوت برداری هم جالب هست و این مطلب حاکی از تجربه و کیفیت این مربی داره. و بی شک تمام ویدئها چه گرامری و چه در زمینه تلفظ و اصطلاحات بسیار بسیار مفید است.

نکته ای که در مرود این کانال وجود داره اینه که با صدا و لحنش شما رو خسته نمیکنه و صدا یا حرف اضافه ای جز چیز دیگه ای که باید آموز داده بشه نمی شنوید! به اصطلاح فوتبالیستها حرکات اضافه نداره و تمیز بازی میکنه!

بعضی افراد لحن و صدا شون طوری هست که فقط کافیه10 دقیقه بهشون گوش کنید و بعد دیگه دور یادگیر زبان انگلیسی رو با این روش خط میکشید! اما نمیدونم در مورد این کانال نحوه آموزش و صدا و لحن طوری هست که میتونید ساعتها به چیزهایی که درس میده گوش کنید و خسته هم نشید.

نکته دیگه این که توضیحات کامل و کافی در مورد هر کلمه و جمله ای که گفته میشده ، داده میشه !

10-Learn English with Let's Talk - Free English Lessons

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی: ------------- لینک

لهجه : هندی!

ملیت: هندی

تمرکز : 1- grammerr 2- speaking

توضیح:

کانال بعدی با وجود داشتن موضوعات و مطالب گرامری و صحبت کردن در موقعیتهای مختلف و نکات بسیار بسیار جالب و از آن بهتر نحوه شاد و برخورد خندان مربی هایش ، ولی نکته منفی که نمیتوان به راحتی از کنار آن رد شد داره ،و اون هم اینه که لهجه  کاملا مشهود هندی مربی های این کانال خوشایند نیست! که حداقل برای من نبود و نتونستم بیشتر از 10-12 تا ویدئو رو سلکشن کنم.ولی باز هم اگر بتونید با لهجه  هندی کنار بیایید ویدئوهای بسیار خوبی داره.

11-Anglo-Link

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی: مینو لینک

تمرکز : 1- grammerr

توضیح:

کانال بعدی Anglo-Link هست که بیشتر در زمینه گرامر کار میکند ویدئوهای گرامری زیادی داره ولی متاسفانه نحوه آموزش زیادی خشک و شبیه به محصولات آموزشی آموزشگاه هایی قدیمی هست من زیاد نتونستم با نکات گرامری و نحوه آموزشش کنار بیام (البته چند تا ویدئوی خوب داشت)ولی برای کسانی که زیاد هم از یک مربی شاد (الکی شاد)خوششون نمیاد میتونه مفید باشه.

12- English Lessons with Adam - Learn English

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی: آدام لینک

ملیت: canadian

تمرکز : grammer و .....................................

توضیح:

این کانال هم زیر مجموعه   engVid  هست و ویدئوهای زیادی دارد ولی  برخلاف سایر کانالها که صحبت کردنشون برام واضح و کاملا قابل فهم هستن اما واقعا با این کانال به مشکل برخوردم شاید لحن یا  میمیک ها و زبان بدن  تاثیر زیادی در امر داشته باشه اما معرفی این کانال خالی از لطف نیست و حداقل شاید دو سه تا ویدئو بتونه به دردتون بخوره و یا شاید دوستش داشته باشید.اما نتونست انتظاراتم رو براورده کنه و فقط از این جهت معرفیش کردم که تعداد subscribers زیادی داره و انکه شاید اشکال از من باشه و به دردتون بخوره.(بعدا فهمیدم که طرف کانادایی بوده !)

13-Grammerr Gurus

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی: ------ لینک

تمرکز : 1- grammer و .....................................

توضیح:

این کانال با وجود کم بودن تعداد ویدئهاش ولی تدریس بسیار جالب عالی و قابل فهمی داره یعنی به عبارت عامیانه تر بخوام بگم این مربی میدونه چطور تدریس کنه که شما مطلب رو کاملا بگیرید!

14- Learn English with EnglishClass101.com

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی: آلیشا لینک

توضیح:

کانال بعدی Learn English with EnglishClass101.com هست که آموزشهای گرامری و مکالمه ای و صحبت کردن در موقعتهای مختف رو آموزش میده ویدئوهای خیلی خیلی زیادی داره  و کلا یه کانال کاملی در زمینه آموزش زبان انگلیسی هست (گرامر – صحبت کردن – شنیدن ....)که یک مربی به نام آلیشا با لهجه  امریکاییش میتونه کاملا شما رو راضی نگه داره.

15- Learn English with Emma

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی: اِما لینک

لهجه :آمریکن

ملیت: canadian

توضیح:

کانال بعدی که میخوام معرفی کنم هم جزو گروهengVid هست و چیز خاصی در موردش وجود نداره شاید حتی نباید این کانال رو معرفی میکردم! چون به شخصه نتونستم حتی یکی از ویدئوهای این کانال رو تحمل کنم طرز صحبت کردن و لحن کلا کیفیت پایینی داره و اصلا مناسب آموزش نیست! اولش اصلا متوجه نشدم  که چرا این مربی اینقدر نچسبه  بعد متوجه شدم که کاناداییه!!پس متوجه باشید که ملیت مربی که آموزش میده خیلی مهمه!

16- JamesESL English Lessons

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی: جیمز لینک

لهجه :آمریکایی

ملیت:کانادایی

توضیح:

این کانال هم جزو مجموعه engVid هستش که یک مربی آمریکایی با لهجه  ی آمریکایی و با سرعت آمریکایی گرامر و صحبت کردن و سایر مواردی رو که باید یه زبان آموز یاد بگیره رو یاد میده.

این کانال و مربی یه مقدار سریع تر از استاندادهای یک beginner  صحبت میکنه و ممکنه کمی تعقیب کردن و فهمیدن صحبت هاش مشکل باشه  اما با این حال این نمیتونه مانع از یادگیری شما بشه مورد دیگه ای که این مربی داره اینه که یه خورده زیادی ادا درمیاره و واقعا مربی بی مزه ایه ! اوه راستی کاناداییه! (مشخص شد که چرا اینقدر نجسبه!) اگر چه بعضا باعث خنده ام میشد اما واقعا خیلی بیمزه و لوسه ولی میشه ازش یه چیزایی یاد گرفت.

17- Learn English with Gill

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی: جیل لینک

لهجه : British

ملیت: British

تمرکز : 1- grammer ................

توضیح:

این کانال نیز مربوط به مجموعه engVid هست که مربی دوست داشتی و مسنی به نام جیل که یک بریتیش به تمام معنا هست درس میده ولی به قدری شمرده شمرده و ریلکس صحب میکنه و توضیح میده که ادم حیفش میاد پای درسهای این مادربزرگ دوست داشتنی نشینه.

من به شخصه طرفدار لهجه آمریکایی هستم چون بیشتر کاربرد داره و عمومی تره ولی باید قبول کرد که لهجه بریتیش هم جزابیتهای خاص خودش رو داره و با توجه به این که اصولا مربیان این لهجه خیلی تروتمیز تر و با متانت و آرامش بیشتری تدریس میکنن به نظرم بهتره در زمینه آموزش و مخصوصا grammer زیاد در قیدو بند لهجه  نباشیم!

18- English with Lucy

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی: لوسی لینک

لهجه : British

ملیت: British

تمرکز :1-speaking 2-listening 3-pronunciation

توضیح:

کانال انگلیسی با لوسی که یه دختر بریتیش هست که ویدئوهاش بیشتر در مورد صحبت کردن و اصطلاحات و ارتقاء و تقویت قابلیتهای مکالمه ای هستش و زیاد در قیدو بند تدریس گرامر نیست . کانال جالبیه و اگر از گرامر و حالت یکنواخت کانالهای متداول آموزشی خسته شدید میتونید یه سر به ویدئوهاش بزنید تا کمی چشمو دلتون باز بشه!به شخصه از لهجه  بریتیش خوشم نمی اومد ولی از وقتی با لوسی و جیل آشنا شدم علاقه پیدا کردم.

البته نکته ای که متوجه شدم  برای یادگیری گرامرانگلیسی اگر که مربی لهجه اش بریتیش باشه به شرط این که زیاد غلیظ صحبت نکنه ، حتی شاید بهتر از مربیان با لهجه امریکن بتونه انگلیسی یا بده!!

19-JenniferESL

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی: جنیفر لینک

تمرکز : 1-grammar و.........................

توضیح:

مهمترین شاخصه این کانال اینه که مربیش علیرغم داشتن لهجه  American  بسیار آرام و ساده و خیلی ملایم و شفاف صحبت میکنه شاید در ابتدا به خاطر این آرامش و راحتی که در تن صدا لحن و قیافه مربی میبینید احساس خواب آلودگی بهتون دست بده ولی بعضی وقتها میتونه به درست و بهتر فکر و فهمیدنتون  در مورد چیزی که میشنوید کمک بکنه مخصوصا وقتایی که خسته هستید درسهای این کالنال شاید به درد بخورتر باشه و این آرامش و ملایم توضیح دادن میتونه تو برخی از نکات گرامری واقعا سبب بهتر یاد گرفتن بشه.

و یه چیزی که در مورد این کانال وجود داره برای تازه کارها و افراد مبتدی بسیار عالیه و خیلی تمیز و قابل فهم توضیح میده.به شخصه یکی از کانالهای مورد علاقه ام هست.

20-  Englishfor Persians

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی: آراد لینک

ملیت:ایرانی

تمرکز :1- grammar 2- speaking

توضیح:یک کانال ایده آل و بی نقص که اگر در حد صفر هستید توصیه میکنم از این کانال و ویدئوهای این کانال شروع کنید چون از همون اول استپ به استپ و قدم به قدم گرامر رو پیش میبره.

21- فرازبان

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی : میسا لینک

ملیت: ایرانی

تمرکز : 1- grammar 2- speaking

توضیح: یک کانال فارسی زبان خوب در زمینه آموزش زبان انگلیسی.

22-معلم خصوصی

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی  : سعید حمیدی لینک

تمرکز : grammar

توضیح: این مربی ویدئوهای خوبی داره و در هر زمینه خیلی خوب و موشکافانه و همراه با توضیحات کافی گرامر انگلیسی رو یاد میده و برای کسانی که میخوان تازه از صفرشروع کنن خیلی مفیده.

23- Paria Akhavass

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی : پریا اخواص لینک

توضیح:

یکی دیگه  از معدود کانالهای فارسی زبان خوب که میتونه برای زبان آموزان تازه کار خوب باشه و ویدئهای متنوع و خوبی داره.

24-Simple English Videos

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی: ---------------- لینک

لهجه : American-British

ملیت: American-British

توضیح:یک زوج مسن و بانمک! یکی بریتیش و دیگری آمریکایی که با ویدئوهای اکشن و سرگرم کننده شان میتونه گزینه مناسیب برای زبان آموزان باشه.

25-Learn English with Alex

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی:الکس لینک

تمرکز :1-speaking-3 listening-2 grammar

توضیح:یک کانال دیگه از مجموعه engVid که ویدئهای خوبی در زمینه آموزش زبان انگلیسی داره.و به هیچ وجه از این کانال پشیمون نمیشید و شدیدا توصیه میشه.

26-Tarle Speech & Language Services - English Pronunciation

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی:جنیفر لینک

تمرکز : pronunciation

توضیح:اگر دنبال تلفظ صحیح و فقط تلفظ هستید این کانال برای شما ساخته شده.

ویدئوهای کوتاه زیادی داره که اصولی و خوب کلمات رو تلفظ کرده و نحوه تلفظشون  رو یاد میده.

27-Go Natural English

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی: گَبی لینک

تمرکز : 1-speaking-3 listening-2 grammar

توضیح:یک کانال دیگه که یک مربی آمریکایی با درسها و آموزشهاش میتونه شما رو راضی نگه داره.

28- linguamarina

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی:مارینا لینک

ملیت: نمیدونم ولی بهش میخوره که روسی باشه !

توضیح:این کانال بیشتر روی صحبت کردن کار میکنه و درس گرامری چندانی نداره (اصلا نداره ).

ولی کاملا به سبک جوانان آمریکایی (سیلیکون ولی)سعی میکنه به شما انگلیسی رو با لهجه آمریکن یاد بده و اکثر ویدئوهاش یه حالت فشن و درخشان داره ! در کل کانال متنوعی هستش پس معرفی میکنم شاید مفید واقع باشه. 

29-AccurateEnglish

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی:لیسا لینک

تمرکز : pronunciation

توضیح:این کانال هم در زمینه pronunciation کارمیکنه و کارش هم خیلی خوبه و فقط حیف که گرامر نداره !و یکی از بهترین ها در زمینه آموزش نحوه تلفظ هستش.

اما چرا این همه کانال معرفی کردم ؟

مشاهده محتوا اسپویلر
    نکته : شاید براتون جای سوال باشه که خوب چرا این همه کانال معرف کردم و با خودتون بگید از بین  این ها چندتا سلکشن میکردی و ما رو با این همه کانال سردرگرم نمی کردی

ولی واقعیت اینه که تنوع ، رنگارنگی وسرگرم کننده بودن یکی از مهمترین اصول یادگیری زبان انگلیسی هست و از طرفی سلیقه ها متفاوته و از طرفی روش و مربی که مورد پسندمه شاید برای شما خوش آیند نباشه.

شاید این که بالای 80درصد ما ایرانی ها تا به الان نتونستیم زبان یاد بگیریم وجود و تکیه بر همین سیستم تکراری و غیر فان آموزشی کشور بوده در صورتی که تنوع و فان بودن یک آموزش سبب میشه به دیده یک تفریح بهش نگاه کرده و در زمان کوتاهی هم بتونید هم متوجه بشید و هم صحبت کنید.وقتی یاد ویدئهای آموزشی English  For You  میافتم که تماشا کردنش چقدر خسته کننده و زجر آور بودبه این آموزشها ایمان میارم.

هر کدام از این مربیان روش ، لحن ، تن صدا و لهجه و بیان خاص و مختص به خودشون دارن و هر کدام هم دریک زمینه (speaking- listening- grammar-pronunciation و ...) شاخص تر از دیگری  هستند ولی در عین حالی که میشه از تمام مطالب هرکدام از کاناها به تنهایی به عنوان انتخاب اول استفاده کرد ، ولی در عین حال  میتوان با ترکیب و میکس این آموزشها به نتایج بهتری رسید.

به عنوان مثال فرض کنید شما با یادگیری (زمان حال کامل یا حروف اضافه) مشکل دارید، میتونید یک بار درس مربوط به این مباحث رو با همه این مربیان امتحان کنید!و ببینید که با کدام مربی راحتترهستید.تصور کنید از طرف 4 یا 5 مربی به شما  آموزش داده بشه و جالب این که هر کدام روش خاص خود و مثالهای مختص به خودشون رو دارن و هر بار میتونید یه مطلب یا نکته آموزشی جدید یاد بگیرید که در درک بهتر مطلب بهتون کمک کنه ، شاید ربکا زمان آینده  رو عالی توضیح میده ولی الکس در (فعلهای کمکی مودال) خیلی بهتره یا جنیفر جملات شرطی رو روانتر و قابل فهم تر تدریس میکنه ولی شاید بهتر باشه برای یادگیری صفتها به جیل مراجعه کنید!

همین باعث میشه که شما یک مبحث رو با 3-4 مربی مرور کنید و سرعت یادگیریتون بالا بره و دروس براتون بسیار قابل فهم تر بشه. و از همه مهم تر با لحن و نحوه صحبت کردن های متفاوتی آشنا شده و بیشتر در محیط قرار می گیرد.

نکته ی دیگه اینه که اگر هدفتون اینه که واقعا یک بار برای همیشه مسئله یادگیری زبان انگلیسی رو حل کنید توصیه میکنم قلم و کاغذ رو فراموش نکنید و تمام دروس رو هرچند تکراری همراه با تماشای ویدئوها یادداشت و دسته بندی کنید.

مهمترین امر در یادگیری زبان انگلیسی تداوم و استمرار داشتن هست کافیه 2-3 ماه تحمل کنید و هر روز حداقل دو ساعت براش وقت بگذارید و نوت برداری کنید ، بعد یه مدت دیگر نمیتوانید یادگرفتن رو کنار بگذارید.

باز هم توصیه می کنم اگر تازه میخواهید شروع کنید بهترین کار ابتدا کانالهای فارسی زبان مخصوصا Englishfor Persians هستش و بعد بقیه کانالهای فارسی رو هم مرور کنید و بعد اون به سراغ کانالهای انگلیسی برید و بازهم میگم کاملا به خودتون بستگی داره و میتونید از انگلیسی زبانها شروع کنید. من فقط سعی میکنم تجربه شخصی خودم رو در اختیار علاقه مندان بزارم.

.

سپاس
    7,972

دوستان تو یکی از کانالهای یادگیری زبان انگلیسی یه داستانی بیان شد که نقل قلش میکنم تا شاید کمی خنده بر لبهامون بیاره

راوی میگفت:
    باباﻡ داشت واسه يه خاﺭجی تو چت ، هفت سين ﺭﻭ توضيح ميداد (دﺭ راستای استفادهﻯ فرهنگی از اينترنت و تكنولوژﻯ )
    بهش گفت:
    Seven things on the table starts with "s" like "apple"

یعنی الان که دارم قیافه اون خارجیه رو تصور میکنم نمیتونم جلو خنده ام رو بگیرم

.

16. 19 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    674
    از این کاربر 2,123 بار در 177 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها

20-  Englishfor Persians

مشاهده محتوا اسپویلر

مربی: آراد لینک

تمرکز :1- grammar 2- speaking

توضیح:یک کانال ایده آل و بی نقص که اگر در حد صفر هستید توصیه میکنم از این کانال و ویدئوهای این کانال شروع کنید چون از همون اول استپ به استپ و قدم به قدم گرامر رو پیش میبره.

تو ایرانی ها این آراد خیلی خوبه من گرامر و خیلی چیزای دیگه رو با ویدئوهای ایشون یاد گرفتم.

18. 8 کاربرِ زیر از H a M i D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

نقل قول نوشته اصلی توسط H a M i D نمایش پست ها
    تو ایرانی ها این آراد خیلی خوبه من گرامر و خیلی چیزای دیگه رو با ویدئوهای ایشون یاد گرفتم.
    دقیقا. تمام اموزشهاش عالی هستند.

.

20. 7 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین