برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 30
    New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,266 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

► ► ► میلاد و رضا، خسته نباشید ◄◄◄

سلام، باید اعلام کنم امشب دو تا از مترجمین خوب، با اخلاق و وظیفه شناس تی وی ورلد
    بازنشست شدند. بله میلاد و رضای عزیز که مطمئنا با کارهاشون آشنایی و خاطره های خوب دارید.

میلاد Milad.eMJey عزیز که در آخرین پروژه ی سریالی او در سایت با هم همکاری داشتیم چیزی حدود پنج سال از تاریخ عضویتش در سایت می گذرد و طی این سالها زحمات زیادی رو برای تی وی ورلد کشیده که واقعا دست بنده قاصر از نوشتن آنهاست. به جرات میتونم بگم در وظیفه شناسی و آن تایم بودن حرف اول را میزند. اما خب متاسفانه به دلیل مشکلی که این چند ماهه براش پیش آمد به فکر بازنشستگی افتاد و ما ماندیم و ناراحتی!
    اولین ترجمه ی او فیلم Murder By Contract محصول سال 1958 و آخرین ترجمه ی سریالی او هم پروژه ی خاطره انگیز Bosch بود. به گفته ی خودش هم بهترین و خاطره انگیز ترین سریال هایی که ترجمه کرده همین مجموعه Bosch و فصل آخر It's Always Sunny in Philadelphia هست. اضافه کنم که آخرین فعالیت او در زمینه ی ترجمه مقاله ی "سـایـه‌ی بــلـنـد عـبـاس کـیـارسـتـمی" هست که میتوانید آن را در این تاپیک مطالعه کنید.

رضا .::KingSlayer::. عزیز هم که از قبل از ورودش به تیم در سریال The Flash با هم همکاری داشتیم و از بدو ورودش به تی وی ورلد تا حد توانش به همه کمک می‌کرد و به پروژه ای نه نمی گفت. شاید روی بیش از 5 پروژه با هم بودیم و در تک تک قسمتهایی که با هم ترجمه کردیم این رو متوجه شدم که در کار تیمی بی نظیر است. البته که او همچنان در تیم گرافیک همراه ما خواهد بود اما به دلیل پا گذاشتن به مرحله ای جدیدی از زندگیش، درخواست بازنشستگی در تیم ترجمه داد که خب نمیدونم از این بابت باید خوشحال باشم یا ناراحت!
    اولین پروژه ی سریالی او سریال Tell Me You Love Me محصول شبکه HBO و اولین فیلمی که ترجمه کرد فیلم Mischief Night محصول سال 2013 بود.

گفتنی ها در مورد این دو عزیز بسیار است اما خب تاپیک رو در اختیار شما عزیزان قرار میدم که ثابت کنید قدردان زحمات این دو مترجم بودین و خواهید بود.
    مثل همیشه: میلاد و رضا، تی‌وی‌ورلد شما را فراموش نمی‌کند.
    ..
    ....

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

سپاس
    3,728
    از این کاربر 7,997 بار در 836 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ► ► ► میلاد و رضا، خسته نباشید ◄◄◄

با عرض سلام خدمت دوستان بزرگوار از دوستان قدیمی میلاد و رضا تشکر ویژه میکنم با ارزوی موفقیت و سربلندی برای بزرگواران
    بیستون را عشق کند و شهرتش را فرهاد برد ...

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

به قول ستایش خانم دوران فروم بازی این حرف ها متاسفانه گذشته و جاش تلگرام و اینستاگرام چیزهای دیگه گرفته اند.به هر حال...سایت تی وی ورلد در این دوران که بیشتر سایت های شبیه به اون بسته شدند و از رده خارج شدند هنوز هم سرپاست, اونهم به پاس کاربران بی ادعایی که برای این مردم (به نظر من ناسپاس) زحمت کشیدند بی هیچ منتی.از وقت با ارزش خودشون زدند تا ما بتونیم سریال مون سر وقت ببینیم و یا متنی مطالعه کنیم و خبری بخونیم.
    به دو دوست عزیزمیلاد و رضای عزیز هم من به نوبه ی خودم فقط میتونم خسته نباشید عرض کنم .به جد میگم که این دو کاربر از خاکی ترین افراد سایت بودند که امیدوارم به ما کمابیش سر بزنند.همیشه به علایق میلاد در زمینه ی سینما و موسیقی احترام میزاشتم و میزارم و خودش میدونه که چقدر انتخاب هاش و خودش برام مهم هستند.و رضا هم که اگرچه باهاش کم در ارتباط بودم ولی تو همون چند مکالمه ایی که انجام دادیم,از طریق کلماتش فهمیدم که با چه پسر باشخصیتی طرف هستم.
    این دو عزیز میبوسم و امیدوارم زندگی حقیقی خوشی در کنار دوستان و خانواده ی خودشون به سرانجام برسونند.

It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

به هر دو دوست عزیزم از صمیم قلب خسته نباشید میگم و آرزوی بهترینا رو براشون دارم. واقعا هم میلاد و هم رضا از متعهدترین و بامعرفت‌ترین مترجمایی بودن که افتخار اینو داشتم باشون ترجمه کنم.
    میلاد که از همون اوایل انجمن کنارمون بود و همیشه از بهترینا بود و همیشه از سلیقه بی‌نظیرش استفاده بردیم. هنوزم چندتا از گروه‌های موسیقی که دوست دارم و گوش میدم رو میلاد معرفی کرده بود. واقعاً مثل اسمش، مایکل جکسونِ تی‌وی‌وُرلد بود و هست. البته میلاد هرچقدرم کار داشته باشه برای فصل سوم ریک و مورتی به‌زورم شده میاریمش
    رضا خانِ شاه‌کُش هم از بهترین مترجمایی بوده که باشون کار کردم، حتی توی تیم قبلیش هم که بود رابطه‌ی خیلی خوبی باهم داشتیم و وقتی هم که به اینجا اومد یکی از فعال‌ترین مترجما شد که کارای خوبشو همه دیدیم.
    گرچه کاملاً درکتون می‌کنم و خودمم شاید بزودی بهتون پیوستم، ولی بازم خواهش می‌کنم تی‌وی‌وُرلد رو تنها نذارین و هرچند وقت یه بارم شده به خونه‌ی خودتون سر بزنین. مطمئناً تلاش‌های شما و بقیه دوستان بوده که الان تنها فروم سرپا و فعال هستیم.
    قدردان زحمات بی‌دریغ و بدونِ چشم‌داشت شما هستیم
    موفق باشین دوستان

I'm a fucking loser
    سپاس
    14,002
    از این کاربر 2,237 بار در 167 پست سپاس گزاری شده

من هم به نوبه ی خودم به این عزیزان خسته نباشید میگم و قدردان زحماتشون هستم و امیدوارم که توی زندگی موفق و موید باشند

how YOU doin' ?
    سپاس
    14,367
    از این کاربر 13,486 بار در 831 پست سپاس گزاری شده

دو تا از کار درست ترین بچه های انجمن، چه از نظر سواد، چه تعهد، چه معرفت؛
    به شخصه اگه می خواستم کسی رو الگوی کارام توی انجمن ببینم میلاد رو می دیدم، بدون حاشیه رو به جلو،
    این مشخصه آدمای بزرگ هست که باعث میشن اطرافیانشون هم بخوان بهتر و بهتر بشن؛
    برای رضا و میلاد عزیز آرزوی سلامتی و توفیق بیش از پیش دارم، خوبی هاتون هیچ وقت از حافظه تی وی ورلد پاک نمیشه.
    فقط فُر اُلد تایمز سیک هم که شده گاه گداری به انجمن سر بزنین، که دلمون تنگ میشه حسابی
    مخلصم

سپاس
    5,855
    از این کاربر 1,340 بار در 194 پست سپاس گزاری شده

امیدوارم که در هر مرحله از زندگیتون هستین موفق و موید باشید و ان شاالله هیچ مشکلی واسه خودتون و خانواده محترمتون پیش نیاد

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

دوتا دیگه از بچه های خوب انجمن هم بازنشسته شدن
    امیدوارم هرجا که هستید در ادامه راه، زندگی موفق و پر از خنده و خوبی داشته باشید
    و به قول ستایش بازم به انجمن سر بزنید، کم کم مثل من سه ماهی یه بار یه پست بدید

I'm Not Human At All
    سپاس
    1,670
    از این کاربر 1,415 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

خسته نباشید میگم به دوستان عزیز

سپاس
    374
    از این کاربر 686 بار در 90 پست سپاس گزاری شده

مرسی از هر دو عزیز
    رضا رو از تی وی سنتر میشناسم و دوست خوبم اونجاهم زحمات زیادی در همه زمینه در باب فیلم و سریال و ترجمه کشیده
    واقعا ازش متسکرم و امیدوارم هر دو دوست عزیزمون همیشه موفق باشن

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

ای بابا ای بابا، دلم گرفت اصن موفق باشین عزیزان

12. 19 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین