برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 30
    New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,266 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

► ► ► میلاد و رضا، خسته نباشید ◄◄◄

سلام، باید اعلام کنم امشب دو تا از مترجمین خوب، با اخلاق و وظیفه شناس تی وی ورلد
    بازنشست شدند. بله میلاد و رضای عزیز که مطمئنا با کارهاشون آشنایی و خاطره های خوب دارید.

میلاد Milad.eMJey عزیز که در آخرین پروژه ی سریالی او در سایت با هم همکاری داشتیم چیزی حدود پنج سال از تاریخ عضویتش در سایت می گذرد و طی این سالها زحمات زیادی رو برای تی وی ورلد کشیده که واقعا دست بنده قاصر از نوشتن آنهاست. به جرات میتونم بگم در وظیفه شناسی و آن تایم بودن حرف اول را میزند. اما خب متاسفانه به دلیل مشکلی که این چند ماهه براش پیش آمد به فکر بازنشستگی افتاد و ما ماندیم و ناراحتی!
    اولین ترجمه ی او فیلم Murder By Contract محصول سال 1958 و آخرین ترجمه ی سریالی او هم پروژه ی خاطره انگیز Bosch بود. به گفته ی خودش هم بهترین و خاطره انگیز ترین سریال هایی که ترجمه کرده همین مجموعه Bosch و فصل آخر It's Always Sunny in Philadelphia هست. اضافه کنم که آخرین فعالیت او در زمینه ی ترجمه مقاله ی "سـایـه‌ی بــلـنـد عـبـاس کـیـارسـتـمی" هست که میتوانید آن را در این تاپیک مطالعه کنید.

رضا .::KingSlayer::. عزیز هم که از قبل از ورودش به تیم در سریال The Flash با هم همکاری داشتیم و از بدو ورودش به تی وی ورلد تا حد توانش به همه کمک می‌کرد و به پروژه ای نه نمی گفت. شاید روی بیش از 5 پروژه با هم بودیم و در تک تک قسمتهایی که با هم ترجمه کردیم این رو متوجه شدم که در کار تیمی بی نظیر است. البته که او همچنان در تیم گرافیک همراه ما خواهد بود اما به دلیل پا گذاشتن به مرحله ای جدیدی از زندگیش، درخواست بازنشستگی در تیم ترجمه داد که خب نمیدونم از این بابت باید خوشحال باشم یا ناراحت!
    اولین پروژه ی سریالی او سریال Tell Me You Love Me محصول شبکه HBO و اولین فیلمی که ترجمه کرد فیلم Mischief Night محصول سال 2013 بود.

گفتنی ها در مورد این دو عزیز بسیار است اما خب تاپیک رو در اختیار شما عزیزان قرار میدم که ثابت کنید قدردان زحمات این دو مترجم بودین و خواهید بود.
    مثل همیشه: میلاد و رضا، تی‌وی‌ورلد شما را فراموش نمی‌کند.
    ..
    ....

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ► ► ► میلاد و رضا، خسته نباشید ◄◄◄

فقط میشه گفت حیــــف! واقعا جای آدم‌های متعهد و دوست‌داشتنی و بااستعداد و باسلیقه‌ای مثل شما پر نمیشه. بچه‌ها خسته نباشید و تو مراحل بعدی زندگیتون موفق باشید و خواهشا همچنان سر بزنید و باشید

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

رضای عزیز جزو مترجمای موردعلاقه ی من تو حوزه ی زیرنویس بود..میلاد هم کلی فیلم با زیرنویس ایشون دیدم ولی خب فرصت خدمت رسیدن و تشکر کردن ازش رو نداشتم..برای هردوی این دوستان خاکی و بی ادعای انجمن و بقیه ی کاربرا آرزوی موفقیت تو زندگی شخصیشون رو دارم.هرجاهستید سلامت باشید..

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

فضا انقد غمگینه که هرچی کمتر بگم بهتره

دوستان دلمون براتون تنگ میشه

مرسی از اون همه ترجمه های خوبتون

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

اوه اوه همیشه رفتن‌ها، مخصوصاً رفتن قدیمی‌ها خیلی ضدحاله. ولی هر چیزی یه دوره‌ای داره و بعد از یه مدت باید دل کند و رفت دنبال کار و زندگی حقیقی. رضا جون رو که چند ساله می‌شناسم [ ولی اون تازه با من آشنا شده :دال ] و اومد تی‌وی‌ورلد و بیشتر شناختمش. پارسال سر رکتیفای و ری داناوان یه همکاری داشتیم، من تازه‌کار بودم و ناشی، خیلی اذیتش کردم و دیگه خجالت می‌کشیدم ازش سؤال بپرسم، ولی خیلی کمک کرد. میلاد هم که همشهریه و یه‌دونست. یه مدت رفت، دوباره برگشت و ترکوند و دوباره می‌خواد بره. تا قبل از «باش» نمی‌دونستم چقدر کارش درسته؛ برخلاف ظاهرش، ترجمه‌ی سنگینی داشت و یه جاهایی منو به خدا می‌رسوند و یاد و خاطره‌ی جاستیفاید رو تاحدودی برام زنده می‌کرد :دی این آهنگ رو هم برام توی چت‌باکس به یاد گار گذاشت. شخصاً باهاش دیدار داشتم و مطمئنم دوباره باهاش دیدار می‌کنم. خلاصه امیدوارم توی زندگی حقیقی هم موفق باشید و مثل یه سریا نرید که برید؛ سر بزنید. همین که اسمتون توی لیست آنلاینی‌ها باشه واسه من یکی که دلگرمیه.

^_^
    سپاس
    12,383
    از این کاربر 1,378 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

میلاد و رضای عزیز بابت تمام زحماتی که کشیدین و وقتی که گذاشتین تا ترجه های عالی و درجه یکی رو در اختیار کاربران فرار بدین ممنون و خسته نباشید.

امیدوارم در ادامه مراحل زندگی هم موفق و پیروز باشید.

IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

میلاد و رضای عزیز دو نفر از متواضع ترین و در عین حال کاردرست ترین آدمایی هستند که افتخارآشنایی باهاشون رو تو دنیای مجازی داشتم .تو سخت ترین شرایط انجمن رو تنها نگذاشتند و وجودشون مایه دلگرمی همه ما بود.هر وقت اسمشون پای کاری بود همه مطمئن بودیم قراره اون کار به بهترین وجه ممکن انجام بشه...میلاد عزیز که کارهای زیادی یرای انجمن ترجمه کردند ولی دلم نمیاد به کار میلاد تو فصل سوم Superjail اشاره نکنم که نزدیکای عید که همه دنبال گرفتاری های آخر سال خودشون بودند و با اینکه این سریال بیننده زیادی نداشت دست تنها کار رو به بهترین نحو ممکن به اتمام رسوندند در این حد که دو اپیزود دواپیزود در یک روز ساب های مجموعه رو ریلیز می کردند.رضاهم که تابستون پارسال رسما ترکوند و یک تنه بیشتر پروژه های انجمن رو به انجام رسوند...بی مزد و منت با روی گشاده و اخلاقی خوش وقت با ارزشتون رو در اختیارمون قرار دادید تا لحظات خوشی رو برامون رقم بزنید.امیدوارم به هرچی آرزو دارید برسید
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

خسته نباشید میگم به میلاد و رضا عزیز برای تمامی زحمت هایی که کشیدن بنده به شخصه از کار هاشون لذت بردم
    امیدوارم همیشه موفق و پیروز سربلند باشند

سپاس
    301
    از این کاربر 708 بار در 91 پست سپاس گزاری شده

منم به نوبت خودم از زحمات هر دو عزیز تشکر میکنم.
    یه تشکر ویژه چون خیلی با زیرنویس های عالی شما، از سریال و فیلم همه لذت بردیم
    خسته نباشین

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

میلاد و رضای عزیز خسته نباشید، امیدوارم هر جا که هستید موفق و سربلند باشید

11. 21 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 13 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

خب این پست مال 5 ساله پیشه ولی من تازه رسیدم سریالی که الان دارم میبینم بروکلین ناین ناین که میلا ام جی زحمت زیرنویسش رو کشیده (البته من فصل سه هستم )و کاری کرده که من هر قسمت متعجب میشم از این همه تلاش وجدان تک تک اصطلاحات اسم اهنگ توضیحاتی که ب راحتی میتونست ازشون بگذره ولی تک تکشون رو ترجمه کرده با حوصله توضیح داده
    واقعا حیف که زمانی که فعالیت میکرد نتونستم تشکر درست و حسابی بکنم امیدوارم هرجا که هست موفق باشه

13. 13 کاربرِ زیر از maes92 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123