برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
    It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

High Maintenance | شهری از غریبه‌ها با یک نقطه وصل | معرفی سریال، بحث و تبادل نظر

High Maintenance عنوان سریالی کمدی‌ـست که 6 فصل آن بین سال‌های 2012 تا 2015 از طریق وبسایت Vimeo عرضه می‌شد. پس از آن با توجه به محبوبیت و نقدهای خوبی که دریافت می‌کرد ازجمله قرار گرفتن در "لیست بهترین سریال‌های اینترنتی USA Today" و "لیست 5 سریال کمدی اینترنتی که می‌توانند به تلویزیون بیایند توسط سایت Grantland" مورد توجه شبکه HBO قرار گرفت و این شبکه 20 آپریل 2015 اعلام کرد سفارش ساخت یک فصل 6 اپیزودی را به این سریال داده تا از 16 سپتامبر 2016 (26 شهریور) High Maintenance پخش خود را از این شبکه آغاز کند. 28 سپتامبر، پس از پخش تنها دو اپیزود، این سریال برای فصل دوم تمدید شد.

Ben Sinclair که نقش اصلی و تنها نقش ثابت این سریال را بازی می‌کند به همراه همسرش Katja Blichfeld سازندگان این سریال هستند.

خلاصه داستان
    شهری از غریبه‌ها با یک نقطه وصل، آن نقطه وصل The Guy است. The Guy یک ساقی ماریجوانای بی‌نام در نیویورک است که باید به مشتریان عصبی و مضطرب و متفاوتش، ماریجوانا برساند و ما بواسطه برخوردهای او با مشتریانش کمی به زندگی این افراد سرک می‌کشیم و با مشکلات و زندگی روزانه آن‌ها آشنا می‌شویم.

نکاتی درباره سریال
    اپیزودهای اینترنتی سریال که زمانی بین 5 تا 12 دقیقه دارند هرکدام کمتر از 1000 دلار هزینه ساختـشان شده است.

Jenji Kohan خالق سریال Orange Is the New Black در سال 2014 این سریال را یکی از محبوبترین کشف‌های اخیر خود خوانده و هر کدام از اپیزودها را "گوهرهای کوچکی" با "نگاه اجمالی زیبایی به زندگی انسان‌ها" ، "خوش‌ساخت" و "خوشمزه" می‌داند.

Ben Sinclair از سریال‌های Six Feet Under و Party Down به عنوان منبع الهام خود برای این سریال نام برده است.

High Maintenance Official Trailer

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : High Maintenance | شهری از غریبه‌ها با یک نقطه وصل | معرفی سریال، بحث و تبادل

کلی تشکر بابت تاپیک
    من دو قسمت اولش رو که دیدم خیلی حال کردم، امیدوارم همینجوری جلو بره، واقعا پرامسینگه!
    پ.ن: چه بازیگرایی تا الآن انتخاب کردن
    Ma nama Jeff

3. 25 کاربرِ زیر از Miss Harley بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    33
    از این کاربر 22 بار در 4 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : High Maintenance | شهری از غریبه‌ها با یک نقطه وصل | معرفی سریال، بحث و تبادل

سلام زیرنویس نمیشه این سریال؟

5. 4 کاربرِ زیر از RezaMbz17 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Im a Bird
    سپاس
    13,840
    از این کاربر 3,440 بار در 220 پست سپاس گزاری شده

» بالاخره فرصت پیدا کردم که HIGH MAINTENANCE رو ببینم، واقعا بعد از دیدن قسمت اول به خودم گفتم این همون چیزی بود که دنبالش بودی و برای این که مزه ی سریال از بین نره سعی کردم روزی یک قسمت تا دو قسمت بببینم. الان که تموم شده میتونم بگم به نظرم یکی از بهترین سریال های موجود تو ژانر خودشه و برای من کاملا در کنار سریال های خوبی مثل Fleabag و Atlanta قرار می گیره، هر چند که ساختار متفاوتی با هم دارن ولی فکر می کنم حرفشون تا حدی به هم نزدیکه. گذشته از خوش ساختی سریال و بازیگرهایی که دعوت شده بودن، موزیک های خیلی خوبی هم در طول هر قسمت پخش میشه که با روح و روان آدم بازی می کنه
    اما مهمتر از همه ی این ها داستان گویی قوی و شیرین ـش بود ، سریال بیننده رو با خودش میبره تو زندگی های مختلف و فقط یک قسمت کوچیک از کل اون زندگی رو نشون میده اما با لحن خیلی دلچسب و صمیمی. فکر می کنم نگاه واقع بینانه به همه ی چیز و تمرکز روی زندگی مهاجران، یکی از نقاط جذاب سریال ـه.
    به شدت راضی کننده بود و هر قسمتش ارزش چند بار دیدن رو داره به نظرم.

سپاس
    409
    از این کاربر 757 بار در 70 پست سپاس گزاری شده

.
    .

.
    در این که سریال خوش ساختیه بحثی نیست .... در حقیقت سریالی نیست که بشه بهش گیر داد .
    سریال توی نت موفق بود اما فراموش نکنیم که زمان هر اپیزود همونطور که دوستمون در معرفی گفتند زیر 15 دقیقه بوده .
    در واقع من تصورم از این فصل سریال این هست که HBO میخواست مزه دهن مخاطب رو بدونه .
    هر اپیزود یه قصه متفاوت اما تقریبا عادی در زندگی روزمره رو به تصویر کشیده . بنابراین برای کسانی که مایلند هر لحظه و با دیدن سکانسهای متعدد شاک بشن سریال دلخواه نیست اما میتونن امیدوار باشن باز هم مایل به ادامه سریال خواهند بود .
    به نظرم HBO داره به Katja Blichfeld و Ben Sinclair این فرصت رو میده که با تحلیل بازخوردهای این 6 اپیزود بتونن فصل های جالبتری رو خلق کنن . روند سریال هم در دو اپیزود آخر مشخص هست که جذابتر شده .
    من هم امیدوارم سریال در فصل دیگه بتونه خوش رو کامل جا بندازه .
    .
    .

8. 19 کاربرِ زیر از Duran بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

یه سری ریسک‌ها ساختار شکن‌ـند و بعضی اوقات جواب میدند ... منظورم اینه که بیننده رو از یکنواختی خارج میکنند و همین برای تماشاگر کافیه که از اون اثر تلوزیونی احساس خرسندی کنه. فکر میکردم این سریال از اوناش باشه ولی هزار درجه با اون چیزی که داخل ذهنم بود فاصله داره
    مثلا اون قسمتِ "زندگی روزمره‌ی فروشنده‌ی وید" که توی خلاصه‌ داستان این سریال دیده میشه واسه من جذاب بود ... دوست داشتم درگیرش بشم اما اصلا فروشنده وید دو دقیقه هم بازی نمیکنه! یه سری خونه و خانواده که گاها هیچ دربطی به دِرگ و مخدر هم ندارند بدون خلاقیت خاصی به تصویر کشیده میشند آخرش این یارو با دوچرخه‌اش میاد تو تصویر یه دور میزنه و اپیزود تموم میشه! بله درسته به همین مضحکی که گفتم‌ــه! حتی نتونستم 6 اپیزودش رو تموم کنم!

10. 20 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Im a Bird
    سپاس
    13,840
    از این کاربر 3,440 بار در 220 پست سپاس گزاری شده

» ابتدا خدمتتون عرض کنم که اگر اطلاع ندارین فصل جدید High Maintenance شروع شده، آگاه باشید که فصل جدید High Maintenance شروع شده است. دو سه هفته پیش توی توئیتر دیدم که فصل جدید سریال شروع شده، بلافاصله به شدت مشعوف شدم و این هفته سه قسمتی که تا الآن پخش شده رو دیدم.
    واقعا به خوبی فصل پیش هست، چه بسا که حس نوستالژی فصل پیش توی دلم زنده شد و بر لذت دیدن این فصل علاوید. بنابراین اگر با فصل قبلی ارتباط برقرار نکردین این فصل هم ارتباط برقرار نخواهید کرد. حتی فرصتی جدید هم به سریال ندید
    توی این سه قسمت، قسمت دومش رو خیلی دوست داشتم به خصوص زمانی که میره خونه دومیه ... . کلا تا اینجا از اون داستان هایی پیش اومده که روح من رو جلا میده.
    درکل خیلی خوشحالم فصل دومش داره پخش میشه هرچند که شاید برای شما اصلا منطقی نباشه

12. 22 کاربرِ زیر از dazraf بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

خیلی دوست دارم این سریال رو شروع کنم و حتما این کار رو میکنم. فقط انتظارم بالا رفته از تمجید و تعریف هایی که شنیدم ازش؛ امیدوارم چیزی که لایق یه سریال خوب باشه ازش ساخته شده باشه.

14. 9 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,231
    از این کاربر 2,207 بار در 246 پست سپاس گزاری شده

واقعا سریال خوبیه! یه زندگی عادی و حتی واقعیِ واقعی!
    چجوری شیملس داستان خونواده امریکاییِ که اتفاقای خیلی ساده و عادی براشون پیش میاد اینم مث همون ، ولی شیملس بعضی وقتا انگار معلومه دارن "بازی" میکنن ولی این سریاله اونجوری نیست!
    انگار طرف چندتا مصرف کننده پیدا کرده گفته ساقیتون من میشم اینبار ولی از زندگی عادیتون سریال میسازم! سریال دقیقا زندگی "عادی" چند نفرو نشون میده و همین سادگیش به دل میشینه!
    ?! where is jessica hyde

16. 9 کاربرِ زیر از om3ga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :