برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز این قسمت از نظر شما؟

رأی دهندگان
53. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

2 3.77%
  • 6

1 1.89%
  • 7

4 7.55%
  • 8

14 26.42%
  • 9

23 43.40%
  • 10

9 16.98%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 16
    F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172
    از این کاربر 6,731 بار در 334 پست سپاس گزاری شده

Westworld | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود دوم

Season 1, Episode 2, The Chestnut
    فصل اول, قسمت دوم

خلاصه داستان اين قسمت : لی1 جدید ترین ایده اش را ارائه می کند، اما دکتر فورد افکار دیگری دارد. برنارد و تریسا درباره این که آیا ناهنجاریِ اخیرِ یک میزبان (Host) واگیردار است یا نه بحث می کنند. مرد سیاه پوش مردی تصاحب شده، لارنس2، را به خدمت خود در می آورد تا به او کمک کند از عمیق ترین راز های Westworld پرده بردارد.

1 Lee
    2 Lawrence

سپاس
    100
    از این کاربر 211 بار در 35 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Westworld | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود دوم

قسمت دوم هم عالی بود، من فکر میکردم فقط دلورس مشکل پیدا کرده، نگو قضیه خیلی جدی تره.

3. 14 کاربرِ زیر از siamak5561 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,358
    از این کاربر 3,316 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak5561 نمایش پست ها
    من فکر میکردم فقط دلورس مشکل پیدا کرده، نگو قضیه خیلی جدی تره.
    قضیه مربوط به این جملست : "اين لذات شديد .عاقبت وخيم در بر دارند" هر کس این جمله رو میشنوه به خاطرات قدیمیش دسترسی پیدا میکنه ، دلورس از پدرش شنید ، و بعد هم به نفر بعد گفت !

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

قسمت دوم از قسمت اول بهتر و معماهای بیشتری تو ذهن ما ایجاد کرد.

همانطور که مشخصه و میشه حدس زد داستان سریال شاید کلیشه باشه ولی از قبلیها خیلی باکلاس تر و بهتر درست شده.

فکر کنم هاپکینز که خط داستانی جدید مخالفت کرد، خودش میخواد یه داستانی درست کنه و میزبان ها به سمت اینکه خالقشون کیه و بحث دین و اینجور چیزها.

دیالوگ های خیلی کارشده و پر معنی ای تو این سریال هستش.

اگه میخوای خدا بشی باید اول شیطون رو بشناسی...

6. 17 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

هنوز قسمت 1 رو هضم نکرده بودم که دومی اومد. سریالی نیست که بشه پشت سرهم نشست نگاه کرد...درسته هیجان دیدن اپیزود بعدی بسیار بالاست ولی خداروشکر 1 هفته وقت هست به اتفاقاتش فکر کنم.
    جاناتان نولان واقعأ نویسنده ی کاربلد و درستیه. بشخصه احساس میکنم مثل Lost وقتی باراول نگاه میکنم دارم مدام سرنخ هارو ازدست میدم. شعار فیلم پرستیژ میاد تو ذهنم که میگفت "آیا داری با دقت نگاه میکنی؟؟ ساده تر گول میخوری".

دوهفته پیش بود که بعد از تماشای.اپیزود آخر hell on wheels گفتم تلویزیون هنوز اون وسترنی که باید داشته باشه رو به چشم ندیده...چقدر خوشحالم که اینقدر زود یه دوتا اپیزود نشونمون دادن که به تنهایی از کل سریالهای تلویزیونی تا اونجایی که من دیدم بیشتر توش شلیک و گلوله مصرف شد..

اد هریس یه کم زیادی برای نقشش عالی بازی میکنه..
    سکانس مربوط به صدای لعنتی که تو گوشم زمزمه میشه میگه از زندگی لذت نبر رو سه بار تکرار کرد....سکانس کشته شدن اون پسره تو قسمت قبل سه بار تکرار شد و تواین قسمت یه نفر جدید جاشو گرفت وقتی اون شی فلزی رو به دلوریس میداد...

بشخصه دارم لذت میبرم ازین سریال...آبرامز لعنتی بااینکه اسمش فعلأ درحد همون تهیه کننده مونده و کارگردانی رو به نولان سپرده ولی حسم میگه تو پشت صحنه نشسته و خنده های شیطانی میکنه.. تو بازی گرفتن مخاطب آبرامز بهترین و باسوادترین گزینه س تو دنیای سریال...حالا نولان هم اومده کنارش دیگه دوتا غول تشکیل دادن ..یه زوج عالی مثل دیوید بنیاف و دی بی وایس سریال GoT..ِ.. خبری که دیروز پخش شد گفتن چشم انداز پنج فصل میبینن برای سریال...فقط امیدوارم این دوتا آشپز بتونن همدیگه رو تا آخر تحمل کنن... واقعأ کار سختیه.

فرستاده شده از LG-K430ِ من با Tapatalk

سپاس
    97
    از این کاربر 170 بار در 45 پست سپاس گزاری شده

یک سوال .همه اونایی که مهمانند تیر بهشون اثر نداره یا فقط همون یک نفر ؟

سپاس
    2
    از این کاربر 112 بار در 16 پست سپاس گزاری شده

همه چی قسمت دوم عالی بود و من در اون حدی نیستم که بخوام انتقاد کنم از ابرام و نولان ولی یه چیزی رو نتونستم هضم کنم...
    اونم اینکه میو بعد اینکه وسط عمل بلند شد با اینکه قبلش فقط تو دنیای وسترن بوده و اشنایی با دنیای مدرن نداشته اما خیلی راحت با فضا و اشیا و مکان اطرافش ارتباط برقرار کرد.مثلا کسی که تو عمرش مدرن ترین چیزی که دیده دستگاه موسیقی و امثال این باشه یهو پله برقی رو میبینه ولی خیلی خوب باهاش کنار میاد هضمش سخت بود.(مثل اینکه بابابزرگ بابابزرگم بیاد هواپیما ببینه نمیگه شیطون داره میاد )

10. 9 کاربرِ زیر از LordVoldemort بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1
    از این کاربر 15 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

سریالی درگیرکننده جذاب و بس عجیب که سوالات زیادی رو برای بیننده بوجود میاره

به نظر من ربات یا میزبانی که برای اولین بار دچار این بحران هویت شده خود دلورس بوده و نه پدرش !

اما پس ازینکه پدرش دچار این حالت میشه و اون جمله رو بهش گفت بیش از قبل قدرت خودآگاهش تقویت شد و اتفاقا بعد از ماجرای پدرش و اون مصاحبه بود که سکانس پایانی دیدیم دلورس یک مگس که روی گردنش نشسته رو در یک لحظه میکشه!

در حالی که میزبان ها حق ندارند به هیچ موجود زنده ای صدمه بزنند! (مگس ها تنها موجوادتی هستن که واقعین)

فلش بک بزنید به لحظه ای که مگس روی صورت کلانتر میشینه اما کلانتر بدلیل همین قانون صدمه نزدن نمیتونه موضوع رو هضم کنه و ناگهان قدرت پردازش خودش رو از دست میده

این موضوع به نحوی دیگه برای پدر دلورس اتفاق میفته جایی که گفت : سوالی دارم که اجازه نداریم بپرسیم ... و به جوابی رسیدم ک اجازه نداریم بدونیم ...

و به همین دلیل عدم توانایی در درک موضوع دچار اون پارادوکس میشه

اما دلورس به دلیل اینکه قدیمی ترین میزبان در دنیای غربه و بارها بروزرسانی و تعمیر شده حالا به این قدرت درک رسیده تا جایی ک میتونه حتی به سوالات مصاحبه جواب دروغ بده !

12. 15 کاربرِ زیر از Mohammadfc بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,093
    از این کاربر 1,328 بار در 130 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadfc نمایش پست ها
    در حالی که میزبان ها حق ندارند به هیچ موجود زنده ای صدمه بزنند! (مگس ها تنها موجوادتی هستن که واقعین)
    قسمتي از صحبتها درسته ولي بنظر من هيچ موجودي توي پارك طبيعي نيست .... اين سوال كه به موجود زنده صدمه اي زدي؟
    كلي هست و مسلمه از ديدگاه يه ربات كه تشخيصي نداره و فكر مي كنه يه آدمه همه اونا موجود زنده هستن مثل اسب‌ها كه اونا هم طبيعي نيستن........

اضافه شده در : 3 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط donald نمایش پست ها
    یک سوال .همه اونایی که مهمانند تیر بهشون اثر نداره یا فقط همون یک نفر ؟
    طبق طراحي كه توي پارك انجام شده و سلاح ها هيچ ميهماني صدمه نمي بينه...
    البته در سكانس آخر غافلگير شديم و دلورس با صدايي كه در گوشش مي پيچه به سمت محلي هدايت شد
    كه رولوري رو از زير خاك بيرون آورد كه بنظر من اين يه اسلحه واقعي هست و معادلات پارك قراره به كل به هم بريزه

14. 15 کاربرِ زیر از modern_gesprach بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!Never say Never
    سپاس
    2,933
    از این کاربر 2,616 بار در 297 پست سپاس گزاری شده

توی هالیوود وقتی فیلم یا سریالی با این تم (رابطه خالق و مخلوق) رو میبینیم همیشه(یا در اکثر مواقع) به یک چیز حتمی می انجامه؛شورش مخلوق علیه خالق!...اینکه خالق از خلقت خودش پشیمون میشه و اونقدر عالم نبوده که بدونه انتهای این چیزی که خلق کرده قراره چی بشه!..بنظر من سریال هایی از این دست میتونن پیام های فلسفی و فکری عمیقی داشته باشند که خودشون رو در لابلای داستان پنهان میکنن..بقول دوستان ایده سریال خوب و جذابه ولی دوس دارم در کنار این جذابیت از حرف هایی که سریال داره میزنه غافل نشم.
    در انتظار اپیزود بعدی...

16. 7 کاربرِ زیر از ESR بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین