برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
    شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,516
    از این کاربر 19,811 بار در 1,345 پست سپاس گزاری شده

The Young Pope :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول سریال

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل اول سریال The Young Pope که پخش آن از 21 اکتبر 2016 از شبکه های +HBO CANAL Sky Atlantic آغاز شده است بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت مورد نظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.
    در این تاپیک می توانید پیرامون فصل اول مجموعه The Young Pope که پخش آن از بیست و یکم اکتبر 2016 از شبکه های +HBO CANAL Sky Atlantic آغاز شده است گفتاورد کنید.
    اگر قسمت ویژه ای را در نگر دارید در آغاز نام آن قسمت را برشمرید تا دیگران خواست شما را دریابند و داستان برایشان آشکار نگردد. در گاه ناگزیری بهرمندی از تگ اسپویلر را در نگر دارید.

نویسه بالا با بهره گیری از تارنمای به پارسی برگردانده شده است​. این سایت را بکارگیرید تا نویسه شما پارسی تر باشد.

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,132
    از این کاربر 20,212 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Young Pope :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول سریال

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

3. 23 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

من حدود 6 7 قسمتش رو دیدم ، اگر واقعا هیچچچ دلیلی واسه دیدنش ندارین باید فقط به خاطر بازی جود لاو ببینین سریال رو
    فوق العادست این بشر...
    اینترو خیلی نابی هم داره
    Trump2016

5. 13 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,778
    از این کاربر 12,756 بار در 816 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط .Ven0m. نمایش پست ها
    من حدود 6 7 قسمتش رو دیدم ، اگر واقعا هیچچچ دلیلی واسه دیدنش ندارین باید فقط به خاطر بازی جود لاو ببینین سریال رو
    فوق العادست این بشر...
    اینترو خیلی نابی هم داره
    بله جود لاو واقعا تو این سریال سنگ تمام گذاشته.اینترو سریال رو هم با شما هم نظر هستم .من خودم دو سه بار که می بینمش بعد سریالو شروع می کنم.میشه گفت همه چیزه این سریال خاص هستش البته با وجود سورنتیو هم انتظار می رفت این چنین باشه.
    یه آهنگ هم هستش که فکر کنم تو قسمت 4 یا 5 هستش از nada به اسمsenza un perche چقدر این آهنگ لذت بخش بود.به شخصه ظلم می دونم به سریال ایراد بگیرم و از اون دسته از سریالاس که توصیفش سخته فقط دیدنشو از دست ندید

7. 15 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    409
    از این کاربر 757 بار در 70 پست سپاس گزاری شده

.
    سریال خاصی هست که به نظرم سورنتینو خیلی زحمت براش کشیده .
    اما برخلاف سیلویو اورلاندو که براحتی در نقشش جا افتاده ... جود لا و دایان کیتون واقعا دارن زور میزنن .... شاید به این خاطر که رل جود لا بسیار پیچیده هست ... راستش هرچی جلوتر هم میره انتظار این هست که جود لا راحت تر بازی کنه اما به نظرم موفق نشده ... شاید فصل بعدی بازی بهتری از جود لا ببینیم در غیر اینصورت فکر کنم سورنتینو مجبور باشه نقشهای حاشیه ای دیگران رو پررنگتر کنه
    .
    .

.
    .

9. 15 کاربرِ زیر از Duran بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,972
    از این کاربر 3,094 بار در 321 پست سپاس گزاری شده

واقعا عجیبه برام که این سریال بین بچه های سایت اونطور که باید دیده نشده و بحثی خاصی هم دربارش نکردن
    من واقعا خوشم اومد ازش و ریتش خیلی بیشتر از این باید باشه
    خیلی خوبه این سریال

11. 17 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    400
    از این کاربر 528 بار در 42 پست سپاس گزاری شده

«پاپ جوان» شامل همه اون چیزاییه که «خانه پوشالی» نداره و باید می‌داشت. بارزترین ویژگی سریال، فیلمبرداری چشم نواز اونه. قاب‌بندی‌ها در بیشتر سکانس‌ها جوریه که انگار آلبومی از عکس‌های واتیکان رو ورق می‌زنیم: سرشار از تقارن و رعایت اصول پرسپکتیو. این جدا از لوکیشن‌های خیلی زیبای واتیکانه که دیدنش، آدمی رو به وجد میاره. از طرفی سورنتینو نگاه اروتیک و در عین حال خیلی زیبایی به شخصیت‌ها و موقعیت‌ها داره و مخاطب این نگاه رو با تمام وجود حس می‌کنه. حس خیلی لذت بخشیه، البته احتمالاً به شرط اینکه مذهبی نباشین:دی سکانس‌های سورئال، گاهی اوقات حس و حال فیلم‌های بونوئل رو زنده می کنه و به شدت سرگرم کنندن. خب تا اینجا، همه اینا ویژگی‌هایی هستن که «خانه پوشالی» نداره و باید می‌داشت. نماهای کلوزآپ، مرکز گریز و گذرای خانه پوشالی نه تنها خلق موقعیت نمی کنه، بلکه شبیه به یه تکنیک اضافه‌ست تا به مخاطب اونچیزی رو القاء کنه که باید روند داستانی و شخصیت پردازی القاء می‌کرد، یعنی تعلیق. این مقایسه رو از این جهت انجام دادم تا هنر کارگردانی رو که با زحمت و ممارست، برای تک تک قاب بندی‌ها وسواس به خرج می‌ده، برجسته کنم. دیالوگ‌ها خیلی جذاب و گوش دادنی هستن. تقریباً بعیده که مخاطب از شنیدن گفتگوهای روزمره پاپ با استر، ویلو، مایکل، خواهر مری و... کسل بشه. با اینکه دیالوگ‌ها ضرورتاً هدف مشخصی رو دنبال نمی کنن، اما به شدت جذابن. یه جورایی هدف در خودن. به خودی خودشون جذابن، نه به خاطر هدفی که بخاطرشون بیان میشن. شکل داستانگویی سریال با داستانگویی مرسوم به شدت متمایزه. شاید بهترین تعبیر این باشه که پاپ جوان مجموعه‌ای از موقعیت‌هاست که کنار هم قرار می گیرن و یه تصویر کلی می سازن. این احساسیه که بیانش خیلی سخته و باید سریال رو دید تا بهش پی برد.

13. 21 کاربرِ زیر از Charlie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Time is a stubbornly persistent illusion
    سپاس
    2,292
    از این کاربر 2,631 بار در 176 پست سپاس گزاری شده

وقت بخیر

بنده هنوز سریال را ندیدم ولی اومدم بگم که کاری که اسم سورینتینو روش خورده دیدن داره.بدون هیچ برو برگشتی.ویژن که ایشون در سر دارد و به فیلمهاش تزریق میکند
    خارقالعاده است.معلوم نیست این نوع نگاه از کجای ذهن ایشون نشات میگیره.به شدت کارگردان میزانس بازی هست ویکی از بهترین متورانسن هایی هست که به چشم
    دیدم.دوز عنصر رویاییی هنر نیز بسیار بالاست در کارهای ایشون به طوری که بعد از دیدن کارهاشون باید بریم هنر زدایی..خدا حفظشون کنه هم واسه پدر مادرش هم واسه ما
    I wanna go back to the black

15. 13 کاربرِ زیر از Uncle Tommy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گَرزَنه دست نزن رِه
    سپاس
    5,078
    از این کاربر 2,505 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

شما دوتا آتئیست نشون من بده که بعد دیدن این سریال دلش نخواد بشینه یه دل سیر دعا کنه
    بس که این سورنتینو به زیبایی هرچه تمام تر کارش رو ارائه داده, حالا این شات ها برای یه قسمتشه

The Young Pope, Season 1 Episode 8

“There's not some finite amount of pain inside us. Our bodies and minds just keep manufacturing more of it.”

17. 19 کاربرِ زیر از Alireza-cRm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :