برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 14
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,381 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Legends of Tomorrow: بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوم سریال

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل دوم سریال Legends of Tomorrow که پخش آن از سیزدهم اکتبر 2016 (جمعه بیست و سوم مهرماه 95)از شبکه CW آغاز شده است بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 18 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Legends of Tomorrow : بحث و تبال نظر پیرامون فصل دوم سریال

تا اپیزود شیش
    واقعا ک Legend هستن.امکان نداره این سریال ببینم و خندم نگیره اوایل فقط بخاطر وجود سارا میدیدم اما الان همشون باحال شدن.نمره من تا اینجا 9.بشدت منتظر کراس اور هستم.چ کراسی کنن این سری...

I'm Justice

4. 2 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    202
    از این کاربر 1,013 بار در 102 پست سپاس گزاری شده

سریال بسیار بسیار بسیار ضعیفیه. منم خنده ام میگیری ولی از یه چی دیگه. من 7 میدم.
    سه تا قسمتو دیدم فصل دوم ، دیگه نمیبینم
    همه چی ضعیف
    حیف خرجی که واسه این سریال میکنه cw
    از ته قلبم امیدوارم انقد خوشگل باشید که تو گوشیاتون B612 نداشته باشید
    T.me/HsynnBqrzdPv

6. 2 کاربرِ زیر از KingStranger بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Trust No One
    سپاس
    793
    از این کاربر 1,981 بار در 114 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kingstranger نمایش پست ها
    سریال بسیار بسیار بسیار ضعیفیه. منم خنده ام میگیری ولی از یه چی دیگه. من 7 میدم.
    سه تا قسمتو دیدم فصل دوم ، دیگه نمیبینم
    همه چی ضعیف:smiley3:
    حیف خرجی که واسه این سریال میکنه cw :smiley19:

دوست عزیز؛
    اونقدر که میگید هم ضعیف نیست
    شاید نسبت به خیلی از سریال ها ضعیف به نظر برسه ولی بازم نکات مثبت خودش رو
    و مطمئنا خیلی ها هم ازش لذت میبرن
    بخصوص این فصل که با سریال های زیبای دیگه ی cw هم کراس اور خواهد داشت
    پس قطعا لایق کلمه ی بسیار بسیار بسیار ضعیفی که گفتید نیست
    سریال هایی مثل این اثر و همچنین سوپرگرل، شاید شروعی خوبی نداشتن ولی در ادامه خیلی خوب ترمیم شدن
    و اونطور که پیداس، این روند همینطور ادامه داره و قراره شاهد سریال های زیبایی از cw باشیم
    این رو هم بگم که از سیاست این شبکه خیلی خوشم میاد، چون وقتی یه اثر در یه مقطعی ضعیف میشه، مثل خیلی از شبکه ها سریع کنسلش نمیکنه، بلکه سعی میکنه ضعف های اون اثر رو در ادامه ترمیم کنه، و این نکته ی خیلی مهمیه برای نگه داشتن مخاطب. به همین دلیلم هست که وقتی سریالی از این شبکه شروع میشه، کسی فکر کنسل شدنش رو نمیکنه و با لذت به دیدن کارهای زیبای این شبکه ادامه میدن.
    و نکته مهمتر ذهن عالی ای هست که مدیران این شبکه دارن، سیاست هایی رو اتخاذ میکنن که سریال هاشون تا حد ممکن پر بیننده و خوب در بیان، و به همین دلیل با اون قسمت که گفتین cw چرا داره واسه این سریال خرج میکنه؟ مخالفم. این شبکه کاملا میدونه داره چیکار میکنه، و به همین دلیل هم همه ی مخاطبانش همیشه انتظار یه سورپرایز رو از این شبکه دارن، و یکی از همین سورپرایزها هم، همین کراس اورهایی هست که بیت کارهای مختلفش انجام میده و باعث جذاب شدن سریال هاش میشه.

امیدوارم جواب بنده رو به چشم جواب یکی از بیننده های این شبکه و این سریال ببینید...
    و در پایان هم پیشنهاد میکنم این سریال و بقیه ی سریال های این شبکه رو از دست ندید.

یا حق

8. 5 کاربرِ زیر از Atrin021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    202
    از این کاربر 1,013 بار در 102 پست سپاس گزاری شده

با عرض ادب

دوست من، حرفات کاملا درست، ایشالله بهتر شه اما
    کراس اور هم چیزی نیست که بخادهمچین حفره ای رو پر کنه
    یه نگاه به قسمت سوم همین فصل تمام چیزیو که یه بیننده لازم داره بهش میگه، مثل این میموه بگی "جان آخر فصل پنج مرد بعد زنده شد بعد شمالو پس گرفت" کل فصل ششم گات
    ترجمه فصل اولش پروژه ی من بود سال پیش، که به جرات میگم فصل پیش نسبت به این فصل ده ها برابر بهتر بود. اونموقع 7.9 بود و الان 7.1 خیلی تغییره زیاده
    سریال خیلی بی احساسه و داستان گویی اش خیلی ضعیف، با احترام زیادی که برای نظر شما قائلم نظرتونو رد میکنم
    و میگم برای همینه AMC, AMC و HBO , HBO هستش , CW , CW هست. و واکینگ دد ، واکینگ دد وو لجندز ، لجندز.
    بنظر من فلش و ارو هم افت زیادی داشتن و سوپرگرل رو هم نمیبینم ، از فصل اولش بدجور با منطق من بازی میکرد. ولی یه سری سریالا که خیلی خوب درمیان از دی سی مثل کنستانتین یهو کنسل میشن چون تینیجری هست و تینیج ها هم از ژانرش استقبال نمیکنن اینا باید از سریال های مارولی نتفلیکس الگو بگیرن که متاسفانه اینطور نیست. با این همه خرجی که cw برای هر فصل این میکنه HBO راحت میتونست دو سه تا فصل از گات بزنه.آمار و ارقام رو ببینی تعجب میکنی
    جدیدا برام حکم برنامه های شبکه پویارو داره مثلا فوتبالیست ها که سوبا یه قسمت کامل تو هوا بود، میبینم این حسو دارم

بازم عذر..
    از ته قلبم امیدوارم انقد خوشگل باشید که تو گوشیاتون B612 نداشته باشید
    T.me/HsynnBqrzdPv

10. 5 کاربرِ زیر از KingStranger بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

این سریال کلا مخاطبای خاص خودشو داره. کلا سریالی هم نیست که همه ازش خوششون بیاد چون اساسش ایراد داره. البته به همه طرفدارانش احترام میذارم و امیدوارم از حرفام کسی ناراحت نشه
    من پارسال فصل اولش رو دیدم و واقعا اگه نمیساختن هم هیچ مشکلی نداشت و فضای خالی ای حس نمیشد. امسال فقط چند قسمت فصل دو رو دیدم و باز همون نظر رو دارم. کلا جمع و جورش کنین یه مشت ابرقهرمان که اینور و اونور میرن و اصلا داستانش جذابیت نداره.البته بگم من بخاطر حضور بعضی شخصیتا این سریال و همینطور سریالای آررو و فلش رو شروع کردم به دیدن
    ولی ایرادای بزرگی میشه دید توشون چون مثلا اصلا مرگ تو سریالا تاثیر نداره. هر شخصیتی بمیره خیالتون راحته که باز برمیگرده. خب این اصلا منطقیه ؟ شخصیتی مثل سارا چندبار کشته شد ؟
    ولی هنوز زندس. یا هرکی از راه میرسه لباس میپوشه و میخواد شهر رو نجات بده.یا مورد دیگه که توی آررو کاملا مشخصه یه شخصیت پر حرف که هی سوتی میده مثلا خیلی حضورش جالبه.
    اتفاقا cw مشکل بزرگی که داره اینه که اصلا به سریالاش توجهی نداره و جز رفع چندتا ایراد جزئی باز مشکلاتشو میشه دید. شما کارای این شبکه رو با شبکه های دیگه مقایسه کنین کاملا مشخصه.
    سریالاش خوب شروع میشن و بعد از دو سه فصل افت شدید پیدا میکنن نمونه زیادی هم داره. و چرا کنسل نمیکنه ؟ چون هم بودجه عظیمی به کار میگیره و هم اگه کنسل بشن طرفدارای زیادی رو از دست میدن و این به ضرر خودشونه.ولی خب نمیان کارشونو بهتر ارائه بدن که سریالا تینجری نباشه. با حرف رفیقمونم موافقم سریالی مثل کنستانتین حقش کنسلی نبود
    من تصمیم گرفتم امسال تا همین کراس اور این سریالا رو دنبال کنم و با اینکه چشمم آب نمیخوره شاید تو همین کراس اور تغییر بدرد بخوری بشه دید و امیدی داشت که بهتر میشن

اگه هم کسی از حرفام دلخور شد صمیمانه ازش معذرت میخوام و امیدوارم به دل نگیره

12. 3 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,132
    از این کاربر 20,212 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

14. 2 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I eat hot-dogs, I live on pies. I'm forty-five
    سپاس
    1,215
    از این کاربر 4,626 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

از مضحک ترین و مزخرف ترین سریال های تاریخ! همین مونده که مادربزرگ شخصیت ها بیان لباس درست کنن و ابرقهرمان بشن! سریال های از این دست درسته مخاطب خودشون رو دارن موردی هم نداره که از سریال های شاهکاری مثل فارگو و دیردویل و ... بیشترن اما چیزی که آزاردهنده‌ست نحوه ی نشون دادن حماقت و احمق بودنشونه.

16. کاربر زیر از Red Hood بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

معجزه به دون آرزو اتفاق نمی افته
    سپاس
    1,414
    از این کاربر 2,518 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Sandor Clegane نمایش پست ها
    این سریال کلا مخاطبای خاص خودشو داره. کلا سریالی هم نیست که همه ازش خوششون بیاد چون اساسش ایراد داره. البته به همه طرفدارانش احترام میذارم و امیدوارم از حرفام کسی ناراحت نشه
    من پارسال فصل اولش رو دیدم و واقعا اگه نمیساختن هم هیچ مشکلی نداشت و فضای خالی ای حس نمیشد. امسال فقط چند قسمت فصل دو رو دیدم و باز همون نظر رو دارم. کلا جمع و جورش کنین یه مشت ابرقهرمان که اینور و اونور میرن و اصلا داستانش جذابیت نداره.البته بگم من بخاطر حضور بعضی شخصیتا این سریال و همینطور سریالای آررو و فلش رو شروع کردم به دیدن
    ولی ایرادای بزرگی میشه دید توشون چون مثلا اصلا مرگ تو سریالا تاثیر نداره. هر شخصیتی بمیره خیالتون راحته که باز برمیگرده. خب این اصلا منطقیه ؟ شخصیتی مثل سارا چندبار کشته شد ؟
    ولی هنوز زندس. یا هرکی از راه میرسه لباس میپوشه و میخواد شهر رو نجات بده.یا مورد دیگه که توی آررو کاملا مشخصه یه شخصیت پر حرف که هی سوتی میده مثلا خیلی حضورش جالبه.
    اتفاقا cw مشکل بزرگی که داره اینه که اصلا به سریالاش توجهی نداره و جز رفع چندتا ایراد جزئی باز مشکلاتشو میشه دید. شما کارای این شبکه رو با شبکه های دیگه مقایسه کنین کاملا مشخصه.
    سریالاش خوب شروع میشن و بعد از دو سه فصل افت شدید پیدا میکنن نمونه زیادی هم داره. و چرا کنسل نمیکنه ؟ چون هم بودجه عظیمی به کار میگیره و هم اگه کنسل بشن طرفدارای زیادی رو از دست میدن و این به ضرر خودشونه.ولی خب نمیان کارشونو بهتر ارائه بدن که سریالا تینجری نباشه. با حرف رفیقمونم موافقم سریالی مثل کنستانتین حقش کنسلی نبود
    من تصمیم گرفتم امسال تا همین کراس اور این سریالا رو دنبال کنم و با اینکه چشمم آب نمیخوره شاید تو همین کراس اور تغییر بدرد بخوری بشه دید و امیدی داشت که بهتر میشن

اگه هم کسی از حرفام دلخور شد صمیمانه ازش معذرت میخوام و امیدوارم به دل نگیره

توی سریال خاطرات خون اشام ، میانگین همه چند بار مردن و دوباره چند قسمت بعد زنده شدن ....
    مگر من ! من میشوم بی ت و

18. کاربر زیر از Daisy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط daisy نمایش پست ها
    توی سریال خاطرات خون اشام ، میانگین همه چند بار مردن و دوباره چند قسمت بعد زنده شدن ....
    متاسفانه اون که دیگه بدتر. اصلا مرگ رو به مسخره گرفته. حذف شدن شخصیتا شاید خیلی تلخ باشه ولی یکی از قشنگی سریال و فیلما به همیناس که cw اصلا به این مورد اعتقاد نداره

20. کاربر زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین