برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز این قسمت از نظر شما؟

رأی دهندگان
45. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

2 4.44%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

1 2.22%
  • 5

2 4.44%
  • 6

4 8.89%
  • 7

11 24.44%
  • 8

19 42.22%
  • 9

3 6.67%
  • 10

3 6.67%
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 27
    F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172
    از این کاربر 6,731 بار در 334 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود چهارم

Season 7, Episode 4, Service
    فصل هفتم, قسمت چهارم, خدمت

خلاصه داستان اين قسمت : گیج و واج از اتفاقات مصیبت بار پیشین، ریک و مردم الکزاندریا1 توسط نیگان ملاقات می شوند.

1 Alexandria

2. 19 کاربرِ زیر از HMNN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ghost
    سپاس
    247
    از این کاربر 674 بار در 65 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود چهارم

قسمت خوبی بود.
    دلم میخواست لحظه ورود ریک با جنازه گلن و ابراهام به الکساندرا رو ببینیم میتونستن روش مانور بدن خیلی دراماتیک میشد.
    رزیتا این قسمت عالی بود از همون ابتدا متوجه تغییرات شخصیتش شدم بی محلی کردن به نیگن و جواب ندادنش
    درمورد قبر خالی مگی هم بگم شاید یچیزایی توش باشه

4. 4 کاربرِ زیر از Mohammad Tz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    656
    از این کاربر 1,029 بار در 164 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط donald نمایش پست ها
    یکی از ضعیف ترین دیالوگ هایی هست که تو عمرم دارم میبینم.
    یعنی اخر بچه بازیه.
    خاکتوسر نویسنده و کارگردانش .
    انگار 4 تا بچه 15 ساله دیالوگا را نوشتند

اضافه شده در : 53 minutes

همچنین علاقه کارگردان این سریال , یا شاید هم amc به ارزش های جمهوریخواهان امریکا.
    از اون پیرزنی که در ابتدا رئیس الکسنداریا بود و ایده های لیبرال داشت که اخر معلوم شد نمیتونه این دنیا را کنترل کنه و نابود شد .مثل هیلاری کلینتون
    این هم از این فصلش که gun controll را کشیدن جلو و اقای نیگان مثل دموکرات ها میخواد همه اسلحه ها رو ازشون بگیره !!!!!!!

6. کاربر زیر از manowar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    97
    از این کاربر 170 بار در 45 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ehzamani نمایش پست ها

شما این هستی؟
    باور کنید .یک سینما تلگرافی مثل من چقدر عذاب میکشم وقتی دارم این فصلش رو میبینم

راستی متوجه منظورت نمیشوم

معجزه به دون آرزو اتفاق نمی افته
    سپاس
    1,414
    از این کاربر 2,513 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

قسمت به قسمت داره ضعیف تر میشه
    نیگان هم اصلا جالب نیست شخصیتش ، یه عالمه خنده و بعد یهو جدی ، اون قضیه دوتا اسلحه خیلی واقعا مسخره بود
    نصف نیروهاش رو ریک توی فصل قبل کشت بعد به جاش دو نفر رو کشت بعد حالا به خاطر دو تا دونه سلاح میخواست یه نفر رو بکشه ، با این روند میخواد پیش بره ، همون بهتر که این فصل نیگان رو بکشن تمومش بره
    مگر من ! من میشوم بی ت و

9. 2 کاربرِ زیر از Daisy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Daisy نمایش پست ها
    قسمت به قسمت داره ضعیف تر میشه
    نیگان هم اصلا جالب نیست شخصیتش ، یه عالمه خنده و بعد یهو جدی ، اون قضیه دوتا اسلحه خیلی واقعا مسخره بود
    نصف نیروهاش رو ریک توی فصل قبل کشت بعد به جاش دو نفر رو کشت بعد حالا به خاطر دو تا دونه سلاح میخواست یه نفر رو بکشه ، با این روند میخواد پیش بره ، همون بهتر که این فصل نیگان رو بکشن تمومش بره

با اینکه نظر شما شخصی هست و من فقط جهت اشنایی با وضعیتی که الان پیش اومده بین نیگان و ریک اشاره میکنم . شخصیت نیگان روان پریشی مدرن رو به تصویر میکشه ؛ شخصیتی که خنده هاش باعث عصبانیت مخاطب و ریک و گروهش میشه ؛ برعکس به نظر من این نشون میده که چه جدیتی در درونش نهفته هست ؛ نیگان نیروهاش به منزله خانوادش نمیدونه ؛ به نیروهاش به عنوان ابزار نیگاه میکنه اینو حتما دقت کنید ؛ نیگان اصلا براش مهم نیست نیروهش بمیره ؛ یه نیروش فرار کرد و به دست راستش گفت برو برگردونش ؛ اونم راحت کشتش ؛ نیگان هم هیچکاری نکرد ؛ ولی توی دنیایی که ریک واسه گروهش ساخته مساله رییس و رییس بازی نیست ؛ ریک همه نیروهاشو دوست داره و به همین دلیل واسه هر نیروییش از بزرگ تا کوچک ؛ اهمیت قائل میشه و خانواده میدونه همشون رو ؛ و این تفکر انسانی درستی هست که سریال نشون میده ؛ قضیه دو اسلحه هم خیلی مهم بود ؛ ببینید اینقدر اهمیت داره که یک قسمت کامل رو وقت اومدن نیگان به الکساندریا گذاشتن و روش برخورد و زهرچشم گرفتن از ریک و همه گروهش ؛ با این دو اسلحه یک چیز رو نشون داد ؛ که نیگان شوخی نداره و در پس اون خنده هاش ؛ رحم نمیکنه و خیلی راحت میکشه ؛ و این تنها ریک هست که متوجه شده که شعار نیست حرفای نیگان ؛ عمل هست ؛ واسه همین حتی اسلحه میشون هم گرفت داد به ریک ؛ و حالا داشتن اون یک دونه اسلحه توسط رزیتا باعث مرگ یکیشون حتما میشه و مشکلاتی که گریبانگیرشون هست ؛ شما برگرد به گروه و کمپ پادشاه ایزیکل همشون اسلحه های سرد و نیزه دارن ؛ این نشون میده که نیگان شوخی نداره و اونا خوب اینو متوجه شدن .

الان دیگه بحث مرگ و زندگی هست ؛ همانطور که نیگان میگه ؛ یا مرگ یا زندگی ؛ که خب نیگان بدون شک اگر اون دو اسلحه پیدا نمیشد اون زن رو میکشت .

11. 6 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

معجزه به دون آرزو اتفاق نمی افته
    سپاس
    1,414
    از این کاربر 2,513 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط New_Sense نمایش پست ها
    با اینکه نظر شما شخصی هست و من فقط جهت اشنایی با وضعیتی که الان پیش اومده بین نیگان و ریک اشاره میکنم . شخصیت نیگان روان پریشی مدرن رو به تصویر میکشه ؛ شخصیتی که خنده هاش باعث عصبانیت مخاطب و ریک و گروهش میشه ؛ برعکس به نظر من این نشون میده که چه جدیتی در درونش نهفته هست ؛ نیگان نیروهاش به منزله خانوادش نمیدونه ؛ به نیروهاش به عنوان ابزار نیگاه میکنه اینو حتما دقت کنید ؛ نیگان اصلا براش مهم نیست نیروهش بمیره ؛ یه نیروش فرار کرد و به دست راستش گفت برو برگردونش ؛ اونم راحت کشتش ؛ نیگان هم هیچکاری نکرد ؛ ولی توی دنیایی که ریک واسه گروهش ساخته مساله رییس و رییس بازی نیست ؛ ریک همه نیروهاشو دوست داره و به همین دلیل واسه هر نیروییش از بزرگ تا کوچک ؛ اهمیت قائل میشه و خانواده میدونه همشون رو ؛ و این تفکر انسانی درستی هست که سریال نشون میده ؛ قضیه دو اسلحه هم خیلی مهم بود ؛ ببینید اینقدر اهمیت داره که یک قسمت کامل رو وقت اومدن نیگان به الکساندریا گذاشتن و روش برخورد و زهرچشم گرفتن از ریک و همه گروهش ؛ با این دو اسلحه یک چیز رو نشون داد ؛ که نیگان شوخی نداره و در پس اون خنده هاش ؛ رحم نمیکنه و خیلی راحت میکشه ؛ و این تنها ریک هست که متوجه شده که شعار نیست حرفای نیگان ؛ عمل هست ؛ واسه همین حتی اسلحه میشون هم گرفت داد به ریک ؛ و حالا داشتن اون یک دونه اسلحه توسط رزیتا باعث مرگ یکیشون حتما میشه و مشکلاتی که گریبانگیرشون هست ؛ شما برگرد به گروه و کمپ پادشاه ایزیکل همشون اسلحه های سرد و نیزه دارن ؛ این نشون میده که نیگان شوخی نداره و اونا خوب اینو متوجه شدن .

الان دیگه بحث مرگ و زندگی هست ؛ همانطور که نیگان میگه ؛ یا مرگ یا زندگی ؛ که خب نیگان بدون شک اگر اون دو اسلحه پیدا نمیشد اون زن رو میکشت .
    با احترام به نظرتون اما قبولش ندارم ، این روند سریال رو ضعیف میکنه
    مگر من ! من میشوم بی ت و

13. کاربر زیر از Daisy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    566
    از این کاربر 669 بار در 84 پست سپاس گزاری شده

در یک کلمه فوق العاده بود این قسمت و کلا این فصل. انگار دین مورگان زاده شده تا فقط و فقط نقش نگان رو بازی کنه. بی نهایت غیر قابل پیش بینی. 10/10

اگر فرماندار رو می کشتی، کل گروهش از هم می پاشید و شکست می خورد. ولی به نظرم نگان درست نقطه مقابلشه. بی خود نیست که اکثریت گروهش خودشون رو نگان معرفی می کنن. یعنی کشتن نگان اصلی اهمیتی نداره. (چاره کار نیست) کافیه نگان رو بکشی تا با یه صف طویل از افرادی رو به رو بشی که آمادن جاش رو پر کنن. یک کلونی که همشون ملکه هستن. البته با رعایت سلسله مراتب.

تو فصل های قبل نیمه تاریک ریک رو دیده بودیم و این فصل هم انگار باید نیمه ذلت و خواری ریک رو ببینیم!
    دوایت به هر قیمتی که شده می خواد دریل رو وادار به تسلیم شدن کنه تا اینطوری از عذاب وجدان خودش کم بشه و به این باور برسه که کار درستی رو کرده.

اون بادکنک های سبز رنگ که آنید می خواست نگهشون داره، برمی گرده به آخرین خاطره ای که با گلن داشته. اون قسمتی در فصل قبل که حاضر میشه با گلن به خونه برگرده و بعد می بینن که زامبی ها دور تا دور الکساندریا رو گرفتن و اون بادکنک ها رو رها می کنن تا مگی با دیدنشون بفهمه که گلن نمرده و زندست.

تو پیج های طرفداری مطرح شده که دریل با پلک زدن و تکون دادن سرش یک پیغام مورسی (کد مورس) رو برای ریک فرستاده. با مظمون "شرق" یا "شش مایل دورتر از هیل تاپ". به خصوص که در اوایل این قسمت هم تصویری از یک صفحه راهنمای کد مورس دیده شد. نظریه جالبیه!!!

15. 8 کاربرِ زیر از T-REX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    90
    از این کاربر 1,231 بار در 169 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط T-REX نمایش پست ها
    در یک کلمه فوق العاده بود این قسمت و کلا این فصل. انگار دین مورگان زاده شده تا فقط و فقط نقش نگان رو بازی کنه. بی نهایت غیر قابل پیش بینی. 10/10

اگر فرماندار رو می کشتی، کل گروهش از هم می پاشید و شکست می خورد. ولی به نظرم نگان درست نقطه مقابلشه. بی خود نیست که اکثریت گروهش خودشون رو نگان معرفی می کنن. یعنی کشتن نگان اصلی اهمیتی نداره. (چاره کار نیست) کافیه نگان رو بکشی تا با یه صف طویل از افرادی رو به رو بشی که آمادن جاش رو پر کنن. یک کلونی که همشون ملکه هستن. البته با رعایت سلسله مراتب.

تو فصل های قبل نیمه تاریک ریک رو دیده بودیم و این فصل هم انگار باید نیمه ذلت و خواری ریک رو ببینیم!
    دوایت به هر قیمتی که شده می خواد دریل رو وادار به تسلیم شدن کنه تا اینطوری از عذاب وجدان خودش کم بشه و به این باور برسه که کار درستی رو کرده.

اون بادکنک های سبز رنگ که آنید می خواست نگهشون داره، برمی گرده به آخرین خاطره ای که با گلن داشته. اون قسمتی در فصل قبل که حاضر میشه با گلن به خونه برگرده و بعد می بینن که زامبی ها دور تا دور الکساندریا رو گرفتن و اون بادکنک ها رو رها می کنن تا مگی با دیدنشون بفهمه که گلن نمرده و زندست.

تو پیج های طرفداری مطرح شده که دریل با پلک زدن و تکون دادن سرش یک پیغام مورسی (کد مورس) رو برای ریک فرستاده. با مظمون "شرق" یا "شش مایل دورتر از هیل تاپ". به خصوص که در اوایل این قسمت هم تصویری از یک صفحه راهنمای کد مورس دیده شد. نظریه جالبیه!!!
    چقدر تخیلی

17. کاربر زیر از Sajadm98 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    566
    از این کاربر 669 بار در 84 پست سپاس گزاری شده

چقدر تخیلی
    کجاش رو نفهمیدی؟!

19. 2 کاربرِ زیر از T-REX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    710
    از این کاربر 989 بار در 161 پست سپاس گزاری شده