برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز این قسمت از نظر شما؟

رأی دهندگان
45. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

2 4.44%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

1 2.22%
  • 5

2 4.44%
  • 6

4 8.89%
  • 7

11 24.44%
  • 8

19 42.22%
  • 9

3 6.67%
  • 10

3 6.67%
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 از مجموع 27
    F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172
    از این کاربر 6,731 بار در 334 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود چهارم

Season 7, Episode 4, Service
    فصل هفتم, قسمت چهارم, خدمت

خلاصه داستان اين قسمت : گیج و واج از اتفاقات مصیبت بار پیشین، ریک و مردم الکزاندریا1 توسط نیگان ملاقات می شوند.

1 Alexandria

2. 19 کاربرِ زیر از HMNN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    764
    از این کاربر 3,536 بار در 372 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود چهارم

چقدر بهتر بود که کمتر سریال رو کس میدادن و خیلی راحت میشد یکی دو فصل پیش شخصیت نیگان رو اضاف کرد و به شدت به ریتم سریال کمک می کرد.
    یه تناقضی که وجود داره اینه که قسمت قبل افراد نیگان رو جوری نشون داد که بالاجبار دارن این کارا رو میکنن و راضی نیستن ولی وقتی میان که اخاذی بکنن کاملن فرق دارن و هیچکدومشون حتی یکم شک نمیکنه و خیلی راحت مثل خود نیگان رفتار میکنن.

4. 5 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    332
    از این کاربر 309 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط New_Sense نمایش پست ها
    با اینکه نظر شما شخصی هست و من فقط جهت اشنایی با وضعیتی که الان پیش اومده بین نیگان و ریک اشاره میکنم . شخصیت نیگان روان پریشی مدرن رو به تصویر میکشه ؛ شخصیتی که خنده هاش باعث عصبانیت مخاطب و ریک و گروهش میشه ؛ برعکس به نظر من این نشون میده که چه جدیتی در درونش نهفته هست ؛ نیگان نیروهاش به منزله خانوادش نمیدونه ؛ به نیروهاش به عنوان ابزار نیگاه میکنه اینو حتما دقت کنید ؛ نیگان اصلا براش مهم نیست نیروهش بمیره ؛ یه نیروش فرار کرد و به دست راستش گفت برو برگردونش ؛ اونم راحت کشتش ؛ نیگان هم هیچکاری نکرد ؛ ولی توی دنیایی که ریک واسه گروهش ساخته مساله رییس و رییس بازی نیست ؛ ریک همه نیروهاشو دوست داره و به همین دلیل واسه هر نیروییش از بزرگ تا کوچک ؛ اهمیت قائل میشه و خانواده میدونه همشون رو ؛ و این تفکر انسانی درستی هست که سریال نشون میده ؛ قضیه دو اسلحه هم خیلی مهم بود ؛ ببینید اینقدر اهمیت داره که یک قسمت کامل رو وقت اومدن نیگان به الکساندریا گذاشتن و روش برخورد و زهرچشم گرفتن از ریک و همه گروهش ؛ با این دو اسلحه یک چیز رو نشون داد ؛ که نیگان شوخی نداره و در پس اون خنده هاش ؛ رحم نمیکنه و خیلی راحت میکشه ؛ و این تنها ریک هست که متوجه شده که شعار نیست حرفای نیگان ؛ عمل هست ؛ واسه همین حتی اسلحه میشون هم گرفت داد به ریک ؛ و حالا داشتن اون یک دونه اسلحه توسط رزیتا باعث مرگ یکیشون حتما میشه و مشکلاتی که گریبانگیرشون هست ؛ شما برگرد به گروه و کمپ پادشاه ایزیکل همشون اسلحه های سرد و نیزه دارن ؛ این نشون میده که نیگان شوخی نداره و اونا خوب اینو متوجه شدن .

الان دیگه بحث مرگ و زندگی هست ؛ همانطور که نیگان میگه ؛ یا مرگ یا زندگی ؛ که خب نیگان بدون شک اگر اون دو اسلحه پیدا نمیشد اون زن رو میکشت .
    من فکر می کنم که ریک هم تحت تاثیر نیگان ممکنه شخصیتش به مرور عوض بشه . دقت کنید اون صحنه ای که با عصبانیت به اسپنسر می گه اگه یک کلمه دیگه بگی فک و ددونات را خرد می کنم. این جور حرف زدن با شخصیتی که تا حالا از ریک دیدیم متفاوته ، شاید شروعی باشه برای تغییر شخصیتی ریک و تبدیل شدنش به یه موجود نزدیک به شخصیت نیگان. به هر حال باید دید که ریک این بار چطور می تونه از مخمصه بزرگی که توش گیر کرده رها بشه اون هم در شرایطی که کل سلاحهاشو و البته غرور و اعتماد به نفسش را توسط نیگان از دست داد.

6. کاربر زیر از mkarimifard77 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Now it's TiMe
    سپاس
    30
    از این کاربر 166 بار در 19 پست سپاس گزاری شده

به نظر من سریال داره به سمتی میره که شخصیت ها و قدرت تحمل اونها رو تحت فشار روانی مورد بررسی قرار بده. دریل که به قول خودش هیچ چیزی برای از دست دادن نداره و یک آزاده به شمار میره خب طبعا این گونه افراد خیلی سخت میشکنند در طرف دیگه ریک وجود داره که خیلی چیزها برای از دست دادن داره که کمترین اونها دوتا از بچه هاشن که این قسمت هم گفت که میخاد بزرگ شدن دخترشو به هر قیمتی ببینه. خب وقتی رهبر گروه ترس توی وجودش باشه این موضوع کل گروه رو تحت شعاع قرار میده. حدس من اینه که در این فصل به جای اینکه مانند فصلهای قبل ریک با رهبری خودش همه رو به رستگاری میرسوند این بار گروه باشند که اون روحیه ی از دست رفته رو به ریک برگردونند. ریک الان رستگاری رو در اطاعت از نیگان میدونه چون تنها هدفش زنده موندنه ولی گروهش رستگاری رو در آزادگی میبینن. تفنگی که رزیتا در اواخر فیلم پیدا کرد به نظر من شروع یک جنگ بزرگ بر علیه نیگان خواهد بود و رزیتا اولین نفری هست که میخاد روحیه جنگندگی که الان توی ریک از بین رفته دوباره احیا کنه.

8. 4 کاربرِ زیر از Thi JoKEr بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    45
    از این کاربر 126 بار در 23 پست سپاس گزاری شده

روند سریال یجورایی داره تکراری میشه
    من خودم تقریبا از همون اوایل پخش این سریال دارم دنبالش میکنم و انصافا یکی از بهترین سریالهای دنیا هست اما بنظرم کش دادنش کار خیلی درستی نیست
    قطعا این کامنت من مخالفان زیادی داره اما بنظرم تموم کردن سریال تو فصل 7 میتونه کار عاقلانه ای باشه

10. 3 کاربرِ زیر از Tumlouk بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    656
    از این کاربر 1,029 بار در 164 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Tumlouk نمایش پست ها
    روند سریال یجورایی داره تکراری میشه
    من خودم تقریبا از همون اوایل پخش این سریال دارم دنبالش میکنم و انصافا یکی از بهترین سریالهای دنیا هست اما بنظرم کش دادنش کار خیلی درستی نیست
    قطعا این کامنت من مخالفان زیادی داره اما بنظرم تموم کردن سریال تو فصل 7 میتونه کار عاقلانه ای باشه
    با این روند سریال این فصل به اتمام نمیرسه.چون مشکل اصلی در این سریال نیگان نبود و بحث مشکلی که اپیدمی شده بود یعنی مردگان متحرک بود
    حمله به نیگان و از بین بردنش تا پایان فصل طول می کشه و اگه داستان جانبی دیگه ای پیش نیاد تازه دوباره میریم سر اصل مطلب یعنی همون مردگان متحرک هست

سپاس
    90
    از این کاربر 1,231 بار در 169 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ehzamani نمایش پست ها
    با این روند سریال این فصل به اتمام نمیرسه.چون مشکل اصلی در این سریال نیگان نبود و بحث مشکلی که اپیدمی شده بود یعنی مردگان متحرک بود
    حمله به نیگان و از بین بردنش تا پایان فصل طول می کشه و اگه داستان جانبی دیگه ای پیش نیاد تازه دوباره میریم سر اصل مطلب یعنی همون مردگان متحرک هست
    به نظر من که هنوز سریال خییییلی نقاط تاریک و بدون جوابی داره
    با این روند کند میتونن حداقل5فصل دیگه هم بسازن

13. 2 کاربرِ زیر از Sajadm98 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,599 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

این قسمت بدجوری رو اعصابه ... این ریک چرا اینطوری شده :/
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123