برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز این قسمت از نظر شما؟

رأی دهندگان
41. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

4 9.76%
  • 2

0 0%
  • 3

2 4.88%
  • 4

3 7.32%
  • 5

6 14.63%
  • 6

12 29.27%
  • 7

6 14.63%
  • 8

4 9.76%
  • 9

1 2.44%
  • 10

3 7.32%
صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 38 از مجموع 38
    F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172
    از این کاربر 6,731 بار در 334 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود پنجم

Season 7, Episode 5, Go Getters
    فصل هفتم, قسمت پنجم

خلاصه داستان اين قسمت : مگی1 و ساشا2 در Hilltop تجدید قوا می کنند. در همین حال، کارل3 و اینِد4 به سمت اجتماع سفر می کنند، در حالی که سایمِن5 و نجات دهندگان6 برای گرفتن خراجشان سر می رسند.

1 Maggie
    2 Sasha
    3 Carl
    4 Enid
    5 Simon
    6 Saviors

2. 16 کاربرِ زیر از HMNN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    764
    از این کاربر 3,553 بار در 374 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود پنجم

نقل قول نوشته اصلی توسط New_Sense نمایش پست ها
    خب شکی نیست که یک مقدار سریال داره کندتر و یواش تر پیش میره ؛ و یه مقدار متاسفانه کمیت کار از نظر تعداد اپیزود ها که به رسم فصل های قبل 16 قسمت باشه و داستان یه مقداری کند پیش بره ؛ و کیفیت رو فدای کمیت کردن ؛ ولی خب سریال یه جورایی دیگه از شعار فصل اول و دوم جنگ علیه زامبی ها و کشتن زامبی و جلوگیری از مرگ توسط زامبی ها دور شده ؛ چرا ؟ دلیل این هست که هم گروه ریک هم گروه نیگان و حتی هیلتاپ و گروه پادشاه ایزیکل ؛ دیگه کشتن زامبی و قلع و قمع کردن زامبی ها واسشون سخت نیست ؛ یه جورایی دیگه همه گروه ها در کشتن زامبی ها استاد شدن و خب سریال از این وضعیت کناره گیری کرده ؛ و الان دیگه داستان روی روند جنگ انسانها و گروه ها متمرکز شده ؛ اینکه هر گروهی توی این وضعیت چیکار میکنن و میجنگن باهم و زامبی ها در اصل در پس زمینه داستان گهگاه وارد میشن . واسه همین فصل اول و دوم جذابیت خیلی بالایی شاید هنوز نسبت به هر فصلی از سریال داشته باشه .

ولی خب ای کاش سریال جدا از بحث جنگ بین ریک و نیگان و خب داستان الکساندریا هیلتاپ و ایزیکل و کمپاشون ؛ یک خط داستانی جدیدی رو اروم اروم به سریال تزریق میکرد ؛ که فکر میکنم برمیگرده به اخرین قسمت فصل اول زمانی که اون مجموعه رو اون دکتره منفجر کرد و به دنبال شناخت منشع این ویروس در زامبی ها بودن رو شروع کنه ؛ مثلا در جایی از این مناطقی که هستن یه گروه دکتر یا دانشمند پیدا شن که یه کارایی دارن میکنن واسه شناخت این ویروس و این خط داستانی کم کم به ریک و داستانش کشیده بشه ؛ به نظرم جالب میشد ؛ سریال متاسفانه یه مقداری توی اون چشم انداز شهری که فصل های اول و دوم نشون میداد دور شده و خب این چشم انداز شهری و اون فضاسازی های پسامدرنی واقعا هیجان انگیز بود ؛ یه کششی خاصی داشت .

حتی اگه این فصل با هرنوع جنگ و درگیری بین ریک و نیگان تموم بشه و بالاترین جذابیت رو به ما بده ؛ بازهم نیاز داره به داستان های فرعی که فصل بعد رو اماده کنه واسه بیننده ؛ و این داستان های فرعی و حتی اصلی که پیش میارن باید از همین اپیزود ها شروع شه ؛ و به نظرم بعد از 16 قسمت اگر این فصل تموم شد بیننده بتونه منتظر یک داستان خیلی عجیب و شک اور واسه فصل بعد باشه البته اگر قراره فصل بعدی ساخته بشه .

دیگه به نظرم جنگ بین انسانها با همین نیگان باید پروندش و داستانش بسته بشه ؛ و دیگه فصلای بعد بدمن تک نفره نسازن ؛ و داستان رو از ایده های جدید شروع کنن .
    بعیده که داستان نیگان ای نفصل تموم بشه. سریال خیلی گند تر از کمیک داره پیش میره وتازه توی کمیک داستان نیگان خیلی طولانی هست. تقریبا یک فصل مقدمه چینی کردن برای حضور نیگان و به هیچ وجه توی یک فصل داساتن نیان تموم نمیشه.
    ولی چقدر خوب میشد اگه یه داستان جدید . متفاوت( نه اینکه یه بدمن جدید اضاف بشه) تزریق میشد به سریال

4. 3 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

F*ck society
    سپاس
    749
    از این کاربر 806 بار در 119 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Daisy نمایش پست ها
    برای چی بمیره
    کارل جانشین باباش میشه
    یه جا خوندم از قول یکی از مسئولین فیلم ، گفته بود میخوایم تا اون جای که جا داره فصل به فصل داستان رو ادامه بدیم ، اگه درست باشه اینا میخوان ، روی پیشتازان فضا رو کم کنن
    کارل نچسب ترین کاراکتر در کل کهکشان در تاریخ سریال های تلویزیونی هست،اصلا کسی هست از این بچه خوشش بیاد؟
    اگه کسی هست بیاد من راضیش میکنم ازش متنفر بشه
    زندگی یعنی سینما،سینما یعنی وسترن

6. 13 کاربرِ زیر از mhz98 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,817
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mhz98 نمایش پست ها
    کارل نچسب ترین کاراکتر در کل کهکشان در تاریخ سریال های تلویزیونی هست،اصلا کسی هست از این بچه خوشش بیاد؟
    در کل تمام کاراکترهایی که تو سریال های جدی با عنوان "بچه "خطاب می کنیم همشون نچسب و رومخ هستند .دلیلش رو هم خودمم نمی دونم ولی تو سریال های کمدی معمولا برعکس هستش
    برای منم این زرنگ بازی های کارل قابل هضم نیستش. خیلی زود قاطی آدم بزرگا شد

8. 2 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    566
    از این کاربر 669 بار در 84 پست سپاس گزاری شده

شخصیت کارل همینطوری تعریف شده پس نمیشه توقع چیز دیگه ای داشت .نیاز داستان همینه که این شخصیت این رفتار و منش و خلق و خو را داشته باشه تا براساسش داستانی شکل بگیره. از کاراکتری که تو بچگی گلوله خورده، کسی که تو اوضاع بد هواشون رو داشته رو هد شات کرده، مرگ مادرش رو دیده و بعد بهش تیر زده، یک چشمش رو از دست داده و هزار تا بلای دیگه سرش آوار شده اونم تو سنی که باید در حالت عادی با دوستاش می بوده و خوش می گذرونده، نباید انتظار داشت که سوت بلبلی بزنه و جوک تعریف کنه. در اصل اگر کارکتر کارل چیزی غیر از این می بود باید تعجب می کرد. تنها در صورتی میشه از بازی کارل خورده گرفت که به کل شش فصل گذشته رو فراموش کرده باشیم و اونو فقط تو همین وضعیت حالش بدون هیچ شناختی از سرگذشتش ببینیم.

خیلی زود قاطی آدم بزرگا شد
    ببخشید که تو دوران آخرالزمانی مدرسه ها تعطیل شده و فرصت نشده جایی ثبت نامش کنن.

10. 2 کاربرِ زیر از T-REX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

F*ck society
    سپاس
    749
    از این کاربر 806 بار در 119 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط T-REX نمایش پست ها
    شخصیت کارل همینطوری تعریف شده پس نمیشه توقع چیز دیگه ای داشت .نیاز داستان همینه که این شخصیت این رفتار و منش و خلق و خو را داشته باشه تا براساسش داستانی شکل بگیره. از کاراکتری که تو بچگی گلوله خورده، کسی که تو اوضاع بد هواشون رو داشته رو هد شات کرده، مرگ مادرش رو دیده و بعد بهش تیر زده، یک چشمش رو از دست داده و هزار تا بلای دیگه سرش آوار شده اونم تو سنی که باید در حالت عادی با دوستاش می بوده و خوش می گذرونده، نباید انتظار داشت که سوت بلبلی بزنه و جوک تعریف کنه. در اصل اگر کارکتر کارل چیزی غیر از این می بود باید تعجب می کرد. تنها در صورتی میشه از بازی کارل خورده گرفت که به کل شش فصل گذشته رو فراموش کرده باشیم و اونو فقط تو همین وضعیت حالش بدون هیچ شناختی از سرگذشتش ببینیم.
    من گفتم خود بازیگرش نچسبه وگرنه اگر غیر از این بود به نویسنده ها خرده میگرفتم
    پ.ن:به هر حال چه خوشتون بیاد یا نه بازیگر کارل و اون اداهاش به قیافه وشخصیتش نمیخوره،ختم کلام
    زندگی یعنی سینما،سینما یعنی وسترن

12. کاربر زیر از mhz98 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    566
    از این کاربر 669 بار در 84 پست سپاس گزاری شده

من گفتم خود بازیگرش نچسبه وگرنه اگر غیر از این بود به نویسنده ها خرده میگرفتم
    پ.ن:به هر حال چه خوشتون بیاد یا نه بازیگر کارل و اون اداهاش به قیافه وشخصیتش نمیخوره،ختم کلام
    اگر بازی که کارل میکنه نچسب به نظر می رسه، که البته به نظر منم همین طوره (البته من واژه سرد و بی روح رو به جای نچسب می ذارم) یعنی کارل و سریال کارشون رو به نحو احسنت انجام دادن

14. کاربر زیر از T-REX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط T-REX نمایش پست ها
    اگر بازی که کارل میکنه نچسب به نظر می رسه، که البته به نظر منم همین طوره (البته من واژه سرد و بی روح رو به جای نچسب می ذارم) یعنی کارل و سریال کارشون رو به نحو احسنت انجام دادن
    منم از بازیِ بازیگر نقش کارل اصلا خوشم نمیاد
    و البته واژه به نحو احسن رو ، ب جای ، به نفع احسنت! میذارم

16. کاربر زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    656
    از این کاربر 1,029 بار در 164 پست سپاس گزاری شده

یه سایت معتبری مصاحبه ای از جفری دین مورگان گذاشته که چند مورد بسیار عجیبی رو مطرح کرده.اینجا مطرحش نمی کنم فقط آدرس سایت رو تو اسپویلر می ذارم و تاکید می کنم خوندن این مطلب اسپویل بسیار بسیار شدیدی داره
    خواهشاً آدرس سایت رو برندارید تا این ببینیم قضیه چیه
    مشاهده محتوا اسپویلر

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234