برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 13
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,380 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Everybody Knows :حضور پنه‌لوپه کروز و خاویر باردم در فیلم بعدی فرهادی

Penélope Cruz در مصاحبه مفصلی که بانشریه اسپانیایی زبان La Vanguardia به انجام رسانده علاوه بر اعلام خبرحضور خود و همسراسپانیایی تبارش Javier Bardem در فیلم آتی اصغر فرهادی جزییاتی هرچند اندک را درباره این فیلم که هنوز عنوانی برایش انتخاب نگشته منتشر کرد.به گفتPenélope Cruz که به خاطر بازی در فیلم Vicky Cristina Barcelona موفق به دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش زن مکمل گشته است, داستان اثرجدید فرهادی که کارنوشتن فیلمنامه آن درمراحل پایانی قرار دارد, پیرامون خانواده ای روستایی است که از طریق ساخت و فروش م/ش/ر/و/ب امرار معاش می نمایند.
    داستان فیلم در اسپانیا روایت می شود اما ما هنوز دقیقا نمیدانیم فیلمبرداری اثردرکجا به انجام خواهد رسید...این فیلم درامی فوق العاده می باشد و برای ما بازی در فیلم کسی که اثر شگفت انگیزی همچون جدایی راخلق کرده هدیه ای فوق العاده و افتخاری بزرگ می باشد
    Penélope Cruz حضور همسرش Javier Bardem که جایزه اسکار بهترین بازیگر مردنقش مکمل را به خاطر بازی در فیلم No Country for Old Men درکارنامه دارد را "باورنکردنی"دانست و اضافه کرد:
    برنامه ریزی قبلی در این باره نداشتیم و قصد هم نداریم همیشه درکنارهم دریک فیلم حضور داشته باشیم.اما اگر چنین فرصتی پیش بیاید و منطقی هم یاشد چراکه نه؟!
    طبق اخبار منتشر گشته کار فیلمبرداری این اثر که به دوزبان انگلیسی-اسپانیای ساخته شده ونام Pedro Almodóvar که با فیلم Talk to Her عنوان اسکاربهترین فیلمنامه اورجینال را کسب کرده است را در بین تهیه کنندگانش دارد اوایل سال 2017 میلادی آغاز خواهد گشت.+

اخبار تکمیلی درباره این فیلم در این تاپیک به اشتراک گذاشته خواهد شد

منبع: France24
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    554
    از این کاربر 3,795 بار در 453 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [تیم سینما] حضور پنه‌لوپه کروز و خاویر باردم در فیلم بعدی اصغرفرهادی قطعی شد:

کروز از طریق اینستاگرام خود تولد فرهادی رو تبریک گفت و شروع فیلمبرداری هم از تابستان امسال اعلام کرد

سپاس
    554

پاسخ : [تیم سینما] حضور پنه‌لوپه کروز و خاویر باردم در فیلم بعدی اصغرفرهادی قطعی شد:

ریکاردو دارین به فیلم فرهادی پیوست تا نقش همسر کروز رو در فیلم ایفا کنه و شروع دقیقتر فیلمبرداری هم از اواسط آگوست در مادرید اعلام شده

4. 21 کاربرِ زیر از DEBB بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,731
    از این کاربر 2,963 بار در 313 پست سپاس گزاری شده

حضور سه بازیگر نام آشنای لاتین در این فیلم میتونه بهترین فیلم جناب فرهادی رو رقم بزنه، به شرطی که از تمام پتانسیل ها به نحو احسن بهره ببره. فرهادی نشون داده در به تصویر کشیدن فیلم های درام تبحر خاصی داره و در حال حاضر از برجسته ترین کارگردان های آسیا محسوب میشه. میتونه موفق تر هم باشه اگه که خودشو بیشتر به چالش بکشه و سینماشو محدود به ژانر و زبان نکنه. "ایناریتو" الگوی مناسبی برای پیشرفت یک فیلمساز خارجی زبانه که پله پله در این چند سال اخیر به موفقیت های چشمگیری رسید، با عبور از چالش هایی از قبیل شکستن کلیشه در سبک فیلم‌هاش، استفاده از بازیگرهای نامدار روز، همکاری با بزرگترین شرکت های تولید فیلم، و...

6. 21 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    554

سایت Inquirer مصاحبه یا گفتگوی مفصلی رو با خاویر باردم منتشر کرده.

LOS ANGELES—First، سورپرایز دلپذیر: ما بررسی کردیم نقد TheWrap رو از “Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales” (با عنوان “Pirates of the Caribbean: Salazar’s Revenge” تو فیلیپین) که پنجمین قسمت از این مجموعه فیلم بودش.

باردم از “Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales” و 2 فیلم دیگه ای که با همسرش کروز که تو یکی باهاش همبازی بوده و تو دومی قراره که به زودی همبازی بشه، صحبت کرد که تو خلال صحبتهاش میتوان به کار با جانی دپ تو “Before Night Falls”، تجربه سوار بر قایق واقعی بدون دریا (همراه با خندیدن) تو “Skyfall”، از فرایند سه ساعته آرایش تو “Pirates” و آرایش پنج ساعته تو “The Sea Inside” و... اشاره کرد.

شما میتونید درباره “Escobar” صحبت کنید؟

ما فیلمبرداری “Escobar” رو تو دسامبر به پایان رسوندیم. من دارم سعی میکنم که نقش اسکوبار رو از 2000 بازی کنم. به هنگام، من برای “The True Story of Killing Pablo” ارائه شده بودم. سپس، [من] برای تمام پروژه های اسکوبار ارائه شده بودم که شما میتونید تصور کنید، اما من همیشه اونها رو رد کردم، چرا که من احساس میکردم همه اونها شخصیتهای تک بعدی بودند.

[اما] اسکوبار بیش از یک شخصیت تک بعدی بود. در غیر این صورت، چرا اون امروز توسط بسیاری از مردم تو کلمبیا پرستش میشه؟ البته، اون منفوره، همچنین. شما رو به این دو رنگ به آن است.

بسیاری از دیگر فیلمهای “Escobar” اتفاق افتاده. اما من داستانی گفتم من علاقمند به گفتن بودم — رابطه بین اون و معشوقه اون، Virginia Vallejo روزنامه نگار کلمبیایی (با بازی کروز)، که، در راه بود، دخیل تو ایجاد اسکوبار همونطور که ما اونو میدونیم.

چطور شما برنامه تردستیتون رو انجام میدید بنابراین شما میتونید با بچه های خودتون وقتتون رو صرف کنید؟

به همین دلیل پنلوپه و من فیلمهایی با هم انجام میدیم (در حال خندیدن)، بنابراین ما میتونیم همه سفرو تو همون زمان باشیم. بعد، در حال رفتن به این فیلم با اصغر فرهادی بودیم، که خیلی هیجان زده در مورد اون بودیم. آره، این تمام اعضای خانواده هستش.

ما خیلی خوشبخت هستیم، دوره زمانی. ما به 8 درصد بازیگران که میتونند زندگی رو از بازیگری بسازند، تعلق داریم. چیزی که ما سعی میکنیم اینه که زن و شوهر تو کدوم یک از ما هستش که با بچه ها و یکی دیگه در حال کار کردن هستش.

شما چه چیزی میتونید در مورد فیلم اصغر فرهادی بگید؟

اونچه که من میتونم به شما بگم خیلی نیست. مثل، اصغر به اسپانیا سفر کرد و شروع به مطالعه زبان و فرهنگ اون کرد. اون در حال نوشتنه که ما در حال حاضر صحبت میکنیم.

من میدونم که این داستان خنده داره (بامزه)، این در مورد روابطه، نه تنها بین شخصیت من و پنلوپه—و در حال رفتن به یک آدم ربایی هم وجود داره.

کار با اصغر، مثل کار با (جان) کاساوتیس قرن 21 هستش. من مطمئن هستم که در حال رفتن به خارق العاده بودن هستش، ما شروع به تمرین تو اسرع وقت به محض اینکه من به عقب برگردم [به اسپانیا]. من نمیتونم صبر کنم.

“!mother”، جدیدترین فیلم باردم، 13 اکتبر رنگ پرده رو به خود میبینه و همچنین تولید بازسازی بدون عنوان “Bride of Frankenstein” هم از بیل کاندن دوباره راه اندازی شده

8. 16 کاربرِ زیر از DEBB بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    554

دارین که تو جشنواره کن حضور داشت، اون هم گفتگوی مفصلی رو در مورد فیلم فرهادی با بودجه 12 میلیون دلاری داشت که فقط به اون چیزایی که در زیر قرار داره، اشاره کردم که سرهم بندی شده هستش.

من و پنلوپه یک دختر داریم. ما دو فرزند داریم که هر دو آرژانتینی هستند، مثل شخصیت من. ما تو آرژانتین زندگی میکنیم. پنلوپه اسپانیایی هستش. دختر ما تو وسط جشن عروسی تو اسپانیا ربوده میشه و رازهای غیرقابل بیانی رو برملا میکنه و من و پنلوپه به روستای خودمون تو اسپانیا میریم. من تصور میکنم که اون یه مهمونی فلامنکوئه*. فقط تصور کنید. ما با خاویر مثلثی رو تشکیل دادیم و روز جمعه (امروز)، دیدار میکنیم، و یا تو آخرین روز شنبه تو مادرید به بحث در مورد پروژه میپردازیم و اون (فرهادی) یه پسر با استعداده

*فلامنکو

پ ن: من یه جا دیگه خونده بودم که فیلمبرداری تو اواخر آگوسته ولی قطعا تو آگوسته :دی

10. 17 کاربرِ زیر از DEBB بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    554

زنگ تفریح

".A broken glass door. Two people on either side. Eyes say they are close. Reality speaks otherwise"

از اینجا

12. 10 کاربرِ زیر از DEBB بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    554

عنوان پروژه اسپانیایی اصغر فرهادی مشخص شد.

به اسپانیایی: Todos lo saben

به انگلیسی: Everybody knows

به فارسی هم که دیگه همه میدونن :D

البته ظاهرا تایید نشده. تا چند هفته دیگه هم فیلمبرداری در اسپانیا شروع میشه.

پست بعدی که من تو این تاپیک میذارم، به احتمال زیاد تصاویری از ست فیلمبرداری باشه

14. 19 کاربرِ زیر از DEBB بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

فیلمبرداری Everybody Knows به پایان رسید

16. 25 کاربرِ زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

18. 18 کاربرِ زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین