برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 از مجموع 19
    بنیانگذار گویندگان بدون مرز
    سپاس
    1,134
    از این کاربر 1,376 بار در 280 پست سپاس گزاری شده

lovely3 آموزش اختصاصی تکه تکه کردن فایلها و چسباندن پارتهای دانلود شده

حتما با فایلهایی با فرمت ۰۰۱, ۰۰۲, ۰۰۳ و … مواجه شده اید مثلآ فیلمی را از اینترنت دانلود کرده اید که به صورت چندین پارت و چنین فرمتی می باشد. این نوع فایلها توسط نرم افزار هایی مثل نرم افزار hj split به منظور آرشیو و تکه تکه کردن فایل های حجیم انجام می شود . در واقع شما با استفاده از این نوع نرم افزارها به آسانی می توانید نرم افزارهای حجیم ، بازیها، فیلم ها و سایر فایلهایی را که از حجم بالایی برخور دارند به فایل هایی با حجم کمتر تکه تکه کنید و به صورت پارت بندی شده به فایل های ۰۰۱, ۰۰۲, ۰۰۳ و … تبدیل نمایید. همچنین با کمک همین برنامه ها می توان فایل های تکه تکه شده را به یکدیگر چسباند تا فایل اصلی بدست آید. نسخه جدید این برنامه ورژن 3.0 که برای سیستم عامل ویندوز و سیستم عامل لینوکس تهیه کرده و در اختیار شما قرار داده ام می تواند فایل هایی با حجم ۱۰۰ گیگابایت را تکه تکه کند که در نسخه های قدیمی تنها امکان پارت بندی فایل هایی با حجم ۱۰ گیگابایت امکانپذیر بود همچنین نسخه ی جدید نرم افزار به صورت کامل با ویندوز سون نیز سازگار است.

1 : تكه تكه كردن يك فايل به چند قسمت مساوی .

موارد استفاده : فرض كنين يه فايل خيلی بزرگی رو ميخواين آپلود كنين .. با اين نرم افزار به تعداد مساوی و كوچك تر تقسيم ميكنين و سپس آپلودش ميكنين .

آموزش تصويری :

2 : به هم چسبوندن فايل های تكه تكه شده .

موارد استفاده : يه فايل بزرگ (مثلا يك فيلم) كه چند تكه بوده رو دانلود كرديد و ميخواید يه تكه باشه .. با اين برنامه به راحتی ميتونين بچسبونيدشون به هم .

آموزش تصويری :

دانلود برنامه از پیوست همین پست

درجهان سوم اگر مملکتت را آباد کنی ، خانه ات را خراب می کنند!

(( پرفسور حسابی ))

سپاس
    0
    از این کاربر 3 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آموزش اختصاصی تکه تکه کردن فایلها و چسباندن پارتهای دانلود شده

آقا دمت گرم خیلی لنگ این نرم افزار بودم مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سی

3. 3 کاربرِ زیر از asaaaa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 2 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

مدیریت محترم از راهنمائی شما ممنونم خیلی موثر بود

5. 2 کاربرِ زیر از nahidesf بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تغيير در زاويه ديد
    سپاس
    3,976
    از این کاربر 2,913 بار در 560 پست سپاس گزاری شده

یک دفعه ای چشمم به این جا افتاد و دیدم که این نرم افزار HJSplit یکم قدیمی شده گفتم این نرم افزار را به شما دوستان معرفی کنم تا برید حالش رو اساسی ببرید

001File Joiner and Splitter v4.0.5 .......... نرم افزار تقسیم و یا ادغام فایل

برخی مواقع در کار با فایل های حجیم (به عنوان مثال برای آپلود کرن فایل) مجبور به تکه تکه نمودن آن ها به قسمت های کم حجم تر می شوید
    و یا ممکن است فایلی را از اینترنت دریافت کنید که دارای قسمت های مجزایی با پسوندهای 001 ، 002 ، 003 باشد که برای
    استفاده از آن باید این فایل ها را با هم ادغام نمایید. 001File Joiner and Splitter یکی از نرم افزارهایی است که در این زمینه می تواند به شما کمک کند تا
    به سبک متفاوتی فایل های حجیم را به فایل های کوچکتر تقسیم نمایید و یا در زمان استخراج و ادغام پارت های یک فایل بزرگ با پیام خطا مواجه نشوید.
    این نرم افزار پس از تکه تکه کردن فایل های حجیم فرمت آن ها را به ترتیب 001, 002, 003 و... قرار می دهد.
    پس از تکه تکه کردن فایل های خود با این نرم افزار دیگر نباید نگران خطاهای استخراج باشید زیرا با اطمینان بیشتری می توانید به ادغام فایل هایتان بپردازید.
    حجم فایل شما می تواند نامحدود و بسیار بزرگ (بیش از 50 گیگ) باشد و حجم پارت های کوچک نیز براساس پارمترهای مختلفی قابل تنظیم است.
    سرعت بالا در تقسیم و یا به هم چسباندن فایل ها، سادگی کار، امکانات کاربردی و ... از سایر قابلیت های این نرم افزار می باشند.
    در کل می توان این گونه گفت که001 Splitter ها در آینده جایگزین .Rar و .Zip خواهند بود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار 001File Joiner and Splitter:
    - سرعت بالا در یکی کردن قسمت های کوچک
    - سازگاری با انواع فرمت ها (برای تقسیم)
    - ادغام فایل هایی به فرمت 001,002,003 و ...
    - تکه تکه کردن فایل های حجیم بدون داشتن محدودیت حجم تا 50GB
    - تقسیم فایل های حجیم بر اساس تعداد فایل های، سایز و...
    - سازگاری کامل با فرمت هایی نظیر AVI, MPEG, MP3, EXE و...
    - محیط کاربری ساده و استفاده ی آسان

دانلود نسخه 4.0.5 به همراه کرک آن از rodfile

کد:
    http://www.rodfile.com/g4896h7klma9/001.File.Joiner.And.Splitter.v4.0.5.zip.html http://www.rodfile.com/xdftgskrb8us/001.File.Joiner.And.Splitter.v4.0.5.Cracked.File.Only_pd.zip.html
    پیشنهاد میکنم حتما بگیرید خیلی برنامه خوبی هست

7. 5 کاربرِ زیر از Mehrd@d بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 1 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

وافعا ازتون ممنونم

9. کاربر زیر از masoudmovie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

خدایا خسته ام فردا بیدارم نکن
    سپاس
    1,760
    از این کاربر 2,425 بار در 480 پست سپاس گزاری شده

با سلام خدمت همه دوستان.
    راستش یه نرم افزاری که میشه خیلی راحت فایل ها رو باهاش به هم چسبوند نرم افزاز رایگان Mipony هستش که براحتی هر چه تمام تر میتونه فایل ها رو بدون کوچیکترین مشکلی به هم بچسبونه و از دست کراک کردن و اذیت های خیلی از نرم افزار ها راحتتون میکنه.
    شیوه کار با Mipony بسیار راحته و توی عکس ها می تونید براحتی شیوه کارش رو ببینید ....

همچنین میتونید این نرم افزار رو از اینجا و بدون هیچ دغدغه ای برای کرک کردن دریافت کنید...
    Mipony - Download manager for Rapidshare, Megaupload,...

این نرم افزار علاوه بر قابلیتی که گفتم میتونه فایل های شما رو هم دانلود کنه مقلا برای سایت هایی که اجازه Resume رو نمیدن مثل Rapidshare اجازه Resume کردن رو از سایت میگیره که خیلی کار راه اندازه.
    با تشکر.
    I'm Done trying to get her

11. 4 کاربرِ زیر از H@RiR بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,348 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

جساراتاً خدمت دوستان عرض کنم هیچ کدوم از این نرم افزارهایی که زحمت کشیدید و معرفی کردید به صورت تخصصی کارشون این نیست، من از قدیم چه برای چسباندن! فایل های تکه تکه! به صورت 001، 002 و غیره و همچنین عوامل دیگر همیشه از نرم افزار 7Zip استفاده کردم و تا الان هم که حدود چند سالی! میشه مشکلی نداشتم، یکی دیگه از دلایلی که بهتون این برنامه رو معرفی می کنم اینه که دیگه هیچ وقت مشکل error نرم افزار winrar رو در extract نمی بینید! مخصوصاً موقعی که یکی از پارت ها مشکل داشته باشه، اگر هم مشکل یه پارت خیلی جدی باشه ( نه مثل گیر های winrar) مثلا به جای 200Mb شما 200KB رو دانلود کرده باشید! اون موقع تا جائیکه که دیتا دارید رو Extract می کنه و بهتون تحویل میده. دوستانی که روی winrar تعصب خاصی دارند با Repair و چنین گزینه هایی مشکل رو حل می کنند (CRC Error).
    خلاصه خیر دنیا و آخرت در همین 7zip است و بس، اینقدر درگیر نرم افزار های دیگه نشید.

13. 7 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 3 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

سلام خسته نباشید اگه پسوند فایل mkv باشه چطور میتونم پارتها رو به هم بچسبونم ممنون میشم کمکم کنید.

سپاس
    885
    از این کاربر 236 بار در 24 پست سپاس گزاری شده

باید پسوندشو همون 001 و ... بکنید توی صفحه یک همین بحث دراین باره نوژن جان کامل توضیح دادن

سپاس
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 پست سپاس گزاری شده

سلام
    ببخشد من وقتی پارت ها رو به پسوند های 001 و غیره عوض میکنم... پارت اول که 001 هست به حالت zip در میاد اما پارت های دیگه نه! به همون پسوند اش در میاد! باید چیکار کنم؟؟
    وقتی میخوام پارت اول رو از zip خارج کنم هم ارور میده!!!
    ممنون میشم پاسخ بدید

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

برچسب برای این موضوع