برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
    سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,215 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

[اختصاصی تیم انیمیشن ]بحث و گفتگو در مورد انیمه های زمستان 2017

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    »» هدف این تاپیک همونطور که مشخصه، بحث و گفتگو پیرامون انیمه‌های جدید فصل زمستان 2017 است که در تاپیک معرفی انیمه‌های فصل زمستان 2017 به طور اختصاصی توسط تیم انیمیشن معرفی می‌شوند. امیدوارم بحث‌های خوبی شکل بگیره و شاهد انیمه‌‌های خوبی در این فصل باشیم.

»» تاپیک‌های مرتبط :
    معرفی انیمه‌های فصل پاییز 2016
    معرفی انیمه‌های فصل تابستان 2016

معرفی انیمه‌های فصل بهار 2016

██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██

2. 21 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I_am_Urmia_Lake #
    سپاس
    21,878
    از این کاربر 1,896 بار در 129 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [اختصاصی تیم انیمیشن ]بحث و گفتگو در مورد انیمه های زمستان 2017

اول از همه از زحمات سه برادر عزیز و محترمم (شهاب و مهدی و پیمان) از تیم انیمیشن تشکر و قدردانی کنم .
    دستتون درد نکنه ... خیلی عزیز و بزرگوارین ... خسته نباشید .

دوماً باز از شهاب گل بابت تاپیک های خوشگلش سپاسگزاری میکنم .

خب انیمه هایی که در فصل سرد زمستانی دنبال میکنم به شرح ذیل ان ...

انیمه ACCA 13-ku Kansatsu-ka / یکی از موردانتظارترین انیمه ی این فصله ،
    شخصیت های پرتعداد ، کارگردان وان پانچ من ، کاری از مد هاوس ، اقتباسی از مانگایی که نمره خوبی کسب کرده .
    امیدوارم این انیمه بتونه ضعف های فصل قبل این استدیو رو بپوشونه و به روزای اوجش برگردونه .

انیمه Youjo Senki / بخاطر شباهتش به انیمه زیبای فصل پاییز (shuumatsa no Izetta) در اولویت دومم برای لذت بردن از این انیمه هست .

انیمه Fuuka / از 6 ام ژانویه ام پخشش شروع میشه ...نمیدونم چقدر میتونه موفق عمل کنه باید منتظر باشم بیاد و ترجمه بشه و ببینم چطوریاست !
    شونن و ایچی بودن و طراحی گرافیکش بیشتر ترغیبم کرده که ببینمش

انیمه ChäoS;Child / داستانش که معمایی و ماورایی هست و منم دنبال اینجور انیمه هام ،
    ولی از سازنده های خوبی برخوردار نیست / باید ببینم چطور از آب درمیاد

Tales of Zestiria the X و Ao No Exorcist : جزء انیمه های فصل دومی این فصلاً که از فصل اول متوسط رو به بالایی برخوردارن ...
    بخاطر اینم ترغیب شدم تا چند قسمت از فصل اولشون رو بگیرم و ببینم اگه انتظاراتمو برآورده کردن حتماً خودمو به پخش برسونم .

Gintama / از سری های این انیمه هیچکدوم رو تماشا نکردم بخاطر اینم سری 2006 ی که در 201 قسمت ساخته شده و فعلاً میبینم

غیر از اینا ، انیمه ای باشه که دوستان ازش تعریف کنن حتماً به سراغش خواهم رفت ...

روز و شب پربرکتی داشته باشید همراه با سلامتی

4. 13 کاربرِ زیر از S@eeD-Mj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I_am_Urmia_Lake #
    سپاس
    21,878

خب انیمه ها شروع شدن و هممونم در حال گذراندن امتحاناتمون هستیم
    منم تونستم یک ساعتی وقت گیر بیارمو سه تا انیمه های این فصلو رو ببینم ...

قسمت اول / Youjo Senki

شروع قشنگی داشت پراز صحنه های جنگی و هیجانی .

این انیمه مثل اینکه از انیمه shuumatsu no izetta الگو برداری کرده .
    اینجا خود فرماندهان ساحره هستن و به هرجایی میخوان پرواز میکنن .

تو اینجور انیمه ها که تم جنگ جهانی دارن از موسیقی های حماسی و قشنگی استفاده میکنن ...
    و به نظرمم این یک نکته مثبتی واسه اینجور انیمه هاست که هیچی ام نداشته باشه حداقل از موسیقی خوبی برخوردارن .

از طراحی چهره های ستوان و سرجوخه ( دو دختر فعلی انیمه) اصلا خوشم نیومد ... اصلا به درد اینجور انیمه ها نمیخورن ...

در کل قسمت اول خوبی داشت و بهش امیدوار شدم ...

امتیاز قسمت اول : 8 / 10

قسمت اول / Masamune-kun no Revenge

عجب انیمه زیبایی بود خیلی لذت بردم .
    انیمه ای که هیچ امیدی بهش نداشتم و فکرشم نمیکردم اینقدر خوب باشه .

شخصیت پردازی خیلی خوبی داشت و بسیار لذت بخش بود ...
    به دو کاراکتر (ماکابه و آداگاکی) خیلی خوب پرداخته شده بود ...

موسیقی متن قشنگی ام داشت و با اتفاقات انیمه خیلی خوب مچ شده بودن ...
    مخصوصاً op انیمه که خیلی زیبا کار شده بود ...
    از طراحی گرافیک و فضاسازی عالی ام برخوردار بود ...

امتیاز قسمت اول : 9 / 10

بی صبرانه منتظر قسمت بعدیشم .

قسمت اول و دوم / Fuuka

این همه تعریف میشد ازاین انیمه ولی اصلاً انتظاراتمو برآورده نکرد .
    طراحی کاراکترها و گرافیک و فضاسازی انیمه ،دلنشین و زیبا کار شده بود .

به نظرم کارگردانش خیلی میخواست با ایچی بودن به انیمه جذابیت بده و طرفداراشو زیاد کنه ...
    وگرنه هیچ چیز گیرایی نداشت ... داستانشم خیلی معمولی بود .

شخصیت پردازی به نظرم در حد متوسط رو به خوب بود ...
    با هیچکدوم از کاراکترها نمیشد ارتباط برقرار کرد .

آهنگاشم اون همه نظرمو جلب نکردن ... معمولی بودن .

فقط به امید اینکه در ادامه بهتر بشه ،دو سه قسمتم میبینم ...

امتیاز قسمت اول 7.5 / 10
    امتیاز قسمت دوم 7 / 10

.

6. 12 کاربرِ زیر از S@eeD-Mj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,358
    از این کاربر 3,316 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

از انیمه های این فصل تا اینجا :
    Masamune-kun no Revenge
    Gabriel DropOut
    Little Witch Academia

رو دیدم و راضی بودم ازشون .

8. 11 کاربرِ زیر از Admini3trator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,324
    از این کاربر 20,370 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

Showa Genroku Rakugo Shinju

قسمت 1:
    این انیمه دیالوگ‌های بسیار تأمل برانگیزی داره که مطمئنأ بچه‌های کوچک نمیتونن درک کنن! انیمه بالا و پایین زیاد داره، در قسمت اول به نظرم نیمه‌ی اول انیمه خیلی حوصله سر بر هست ولی کم کم انیمه خودش رو پیدا میکنه و نیمه‌ی دوم بسیار تأمل برانگیزی رو در این قسمت شکل میده! درام نیمه‌ی دوم عالی شکل گرفته.
    خب نمیشه از داستان چیزی نگفت...سعی میکنم شالوده‌ی انیمه رو شرح بدم، انیمه در مورد شغل یا بهتره بگم در مورد هنری است که داره به دست فراموشی سپرده میشه: نقالی! نقال یا همان قصه‌گو...داستان‌گو...توی انیمه با عنوان "راکوگو" معرفی میشه...هرچی اسمشو میذارید! یک جورایی الآن به شکل استند آپ کمدی در اومده!! نقالی تقریبأ هنری هست که در حال حاضر منقرض شده، خب این ایده‌ی داستان هست ولی قضیه جالب‌تر از این حرفاست، این حرفه هم مثل خیلی از هنرهای دیگر حالت سنتی و مدرن داره! داستان در مورد جوانی هست که نزد استاد نقالش داره شاگردی میکنه، استادی که پایش را از نقالی سنتی فراتر نگذاشته و نمیخواد خودش رو وارد داستان جدیدی کنه، خب طبیعتأ هر داستانی یک نویسنده داره، حال این شاگرد خوش‌شانس (یوتارو) با نویسنده‌ی توانایی آشنا میشه که یک داستان جدید و مدرن نوشته، یوتارو به زودی جانشین استادش خواهد شد و تصمیم گرفته داستان جدید رو جایگزین داستان قدیمی کنه.
    بسیاری از دیالوگ‌ها و تصاویر این انیمه نمادین هستند. گرافیک انیمه بعضی جاها خوبه بعضی جاها بد...نمیدونم چرا اینجوریه!!...موسیقی عالیه...درام نیمه‌ی دوم قسمت اول عالی شکل گرفته بود...امیدوارم ادامه‌ی داستان رو خراب نکنن چون واقعأ پتانسیل بالایی توی این انیمه دیدم هرچند ژانرش رو دوست ندارم. اگر روی متن داستان‌ها یا همون بخش‌های راکوگو تمرکز بیشتری داشته باشن عالی میشه. انیمه‌ی خوبیه ولی از لحاظ امتیازی یکم دست بالا گرفته شده!

امتیاز من به قسمت 1: 8/10

Little Witch Academia

قسمت 1:
    لذت بردم. انیمه هیجان بالایی داره و حتی یک ثانیه هم به نظرم بیننده رو پس نمیزنه، طراحی‌های عالی و گرافیک بالایی داره که نشون میده انیمه طراح‌های بسیار خوبی داشته، دیالوگ‌های بامزه که قطعأ چند بار لبخند رو به روی چهره‌تون میاره، داستان خوبه ولی میتونه بهتر هم باشه، یک جورایی انتظارم از داستان بیشتر بود هرچند همونطوری که گفتم جذابیت انیمه بالاست و انیمه توقف نداره، موسیقی هم بسیار عالی بود ولی دوست دارم از فضای بچه‌گونه‌اش یکم فاصله بگیره. ژانر انیمه رو خیلی دوست دارم و از قسمت اول خیلی راضی بودم. حتمأ این انیمه رو دنبال میکنم و دیدنش رو پیشنهاد میکنم.

امتیاز من به قسمت 1: 8.5/10
    Can't find yourself. Lost in your lies

10. 18 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,215 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

Gintama 2017 ِ

تو فصلی که کار و بار انیمه تقریبا کساده و انیمه ی جذابی برای دیدن نیست. از یه طرف دنیا رو فیلم های اسکار و کارهای درخشان سینما به خودش مشغول کرده و از طرف دیگه سریال بین ها مشغول فضاسازی بکر و نو Legion و بازی دیوونه کننده ی تام هاردی تو Taboo هستند. زیاد دور از انتظار نیست که کار و بار انیمه دیدن خوابیده باشه. حتی انیمه های بلند هم مثله نارتو که داره فیلر نشون میده و وان پیس که داستان های شروع کننده آرک جدیدش هست که چنپی به دل نمیزنن. تو این میان تو دنیای انیمه ها در این فصل یه نگین درخشان که نورش دنیای انیمه نه تنها سرپا نگه میداره بلکه حتی اون رو گرمتر هم میکنه. گینتاما تو این هفت قسمت، علاوه بر کمدی همیشگی بی ادبانه فانتزی پارادوی منحصر به فرد خودش، با دنیای مردونه خشک و پر از احساساتش در حال حاضر به راحتی یه سروگردن از لحاظ کیفی از رقباش در حال حاضر بالاتر هست. دیگه تقریبا تمامی شخصیت های منفی و مثبتش برای تماشاچی هایی مثله من جا انداخته و دلیل دیوونه بازی هایی که تو انیمه در میارن حالا برای ماها منطقی شده... خب این انیمه همیشه دارای آرک های اکشن به شدت جذاب و نفس گیر بوده ، این آرک هم مثله آرک های اخیرش عالی بوده و باید اون رو در کنار آرک شینسگومی کار قرار داد. اگه مثل من و دوستای دیگه من علاقه ای به دیدن انیمه دارید . شک نکنید که گینتاما از کارهایی که واقعا از همه لحاظ باید جز بهترین های تاریخ انیمه قرارش داد. و نکته ی دیگش اینه که بر عکس رقبای دیگه اش در انیمه های بلند، کمتر الکی لفت میده، مشخصه ای که از کاپیتان سوباسا به بعد جز مولفه های لازم یک انیمه شده...

7قسمت اول : 10/10

12. 15 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I_am_Urmia_Lake #
    سپاس
    21,878

Masamune-kun No Revenge

از همون قسمت اولی که دیدم بهش امیدوار شدم میدونستم که
    با یک انیمه سراسر سرگرم کننده و با کاراکترهای جذاب و موسیقی متن هیجانی و زیبا طرف هستم .

یکی از تاپ های فصل زمستانی 2017 هم بود .

از لحاظ داستانی که میتونست بهتر از این عمل کنه ولی در کل راضی کننده و خوب بود ...
    کمدی انیمه ،یه جوری در مایه های طنز و بامزگی بود و همینم داستان رو جالبتر کرده بود .

کاراکترها خیلی خوب طراحی شده بودن ... و لحظات شیرین و لذت بخشی با شخصیت ها سپری کردم .
    Op و En ینگ انیمه هم موسیقی های پرانرژی و شادی بودن .

خب از موسیقی متنشم بگم که خیلی زیبا کار شده بود دست آقای Tatsuya Katou درد نکنه .
    همیشه معتقدم که هر (فیلم یا سریال یا انیمه ) قوی که ساخته میشه حتما و حتما یک موسیقی زیبا و قوی هم پشتش هست .

دیگه چیز خاصی نیست که بخوام بنویسم ... همه چی انیمه خوب بود و خوشحالم که دیدمش ؛ و واقعاً ارزش دیدن رو داشت .

شخصیت هایی فرعی مثل ( یوشینو و فوجینومیا سان (که بعداً اضافه شد)) بهترین های انیمه بودن ...

اینجور که از خبرها هم شنیدم انیمه فصل دومی ام خواهد داشت ... که بیصبرانه منتظرشم

امتیاز کل فصل : با اینکه پسندیدمش ولی بهش 7.50 رو میدم . چون داستانش میتونست جذابتر از اینم باشه .

14. 10 کاربرِ زیر از S@eeD-Mj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :