برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
    سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 498 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فیلم Animal House

Animal House با کارگردانی John Landis از جمله معدود فیلم های کمدی است که هم در نزد مردم مورد توجه واقع شده و هم منتقدین از جمله افتخاراتی که Animal House بدان دست یافته:
    -رتبه ی 36 ام بهترین فیلم های کمدی در لیست AFI
    -رتبه ی 1 بهترین فیلم سرگرم کننده در لیست Bravo
    -حضور در لیست 500 فیلم برتر تاریخ در لیست Empire
    -و ثبت شده در فهرست ملی ثبت فیلم

داستان فیلم روایت گر تنی چند از جوانانی است که در کالج تحصیل می نمایند کالجی که شباهت بسیاری به کشور ایالات متحده ی آمریکا نیز دارد این کالج دارای دو حزب با رفتارهای متضاد با یکدیگر است که خودتان با دیدن فیلم شاهد ان هستید به عقیده ی Roger Ebert که نمره ی 4 از 4 را به فیلم داده " Animal House اثری است بسیار خوش ساخت و جنون امیز که توانسته به زیبایی عناصر کمیک را با کمک شخصیت های جذاب در خود بگنجاند."
    بنابراین اثر پر است از شخصیت های متفاوت با درک و علایقی منحصر به فرد که به خوبی در کنار یکدیگر قرار داده شده اند. بازی و حضور John Belushi در دقایق نسبتا کوتاه اش بسیار لذت بخش و تکرار نشدنیست احساس می کنم شما بینندگان عزیز هم به مانند من با حضور این اسطوره لبخند بر لبان تان جاری خواهد شد چه حیف که این نبوغ زمان زیادی به درازا نکشید و این بازیگر پر استعداد پس از چندی در سن 33 سالگی دار فانی را وداع گفت از دیگر فیلم و سریال هایی که او بازی کرده است می توان به The Blues Brothers و سریال Saturday Night Live اشاره نمود.
    >> در پایان امیدوارم فیلم مورد قبول شما واقع گردد هر چند که برای من لحظه به لحظه ی ان لذت بخش بود و به واقع علاقه ایی نداشتم که ترجمه ی ان پایان بپذیرد.

>>در پایان هم از سارا خانوم(Miss Harley) تشکر می کنم بابت سوالاتی که داشتم و ایشون در اسرع وقت جوابگو بودند.از محمد عزیز(Insane)نیز بابت پوستر و همینطور یاسر عزیز(yaser63 )برای اپلود فیلم که در این تاپیک میتونید فیلم دانلود کنید.

هماهنگ با نسخه YIFI 1080

لینک بدون ف ی ل ت ر

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,907
    از این کاربر 13,614 بار در 1,062 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 498 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فیلم Animal House

فيلم كمدي باشه و راجر ايبرت به اون ٤ستاره داده باشه!!! اين يعني شگفتي
    با اينكه محصول ١٩٧٨ هست ، تو IMDB نمره ي ٧.٦ رو گرفته كه مشخص ميكنه شوخي هاي تو فيلم تاريخ انقضا نداره و باب ميل خيلي از مردم واقع شده

قبلن هم گفتم باز هم ميگم ، واقعا ارزشمنده كه دوستاني وقت خودشون رو ميزارن تا اثري رو ترجمه كنن كه هيچ سود مالي براشون نداره ، جز فراهم كردن بستري براي لذت بردن ديگران از ديدن اثري

دوست عزيز خسته نباشيد بهت ميگم
    حتما در اولين فرصت سراغ اين فيلم ميرم

پ.ن:از ياسر عزيز هم از همين تريبون تشكر ميكنم كه لينك دريافت فيلم رو براي راحتي هرچه بيشتر بچه ها گذاشته

3. 9 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :