برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 6 از 6 اولیناولین ... 456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 52 از مجموع 52
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,382 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Legion : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول سریال

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل اول سریال Legion که پخش رسمی آن از هشتم فوریه 2017 (به وقت ایران: پنجشنبه بیست و یکم بهمن ماه 95) از شبکه FX آغاز می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Time is a stubbornly persistent illusion
    سپاس
    2,292
    از این کاربر 2,631 بار در 176 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Legion : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول سریال

توهمی از جنس واقعیت

اولین نکته اینکه اصلا این یک سریال سوپرهیرویی نیست (به نظرمن)یا شاید باشه (به نظردیگران)ولی خیلی با سوپرهیروهای کلیشه ای تفاوت داره ،خیلییییی...این سریال بیشتر ازاینکه سعی کرده باشه سوپرهیرویی باشه یا در ژانر سوپرهیرویی جا بگیره سعی کرده یک تریلر روانشناسانه ی زیرک وقوی باشه،که بسیار هم دراین امر موفق بوده وتونسته همه رو راضی کنه.همه چیز به جا بود حتی اگر هم نبوده باشه دلم نمیخواد ایرادبگیرم چون خیلی لذت بردم از دیدنش.به راحتی میشد ارادت ویژه ی اقای هاولی(خالق سریال) را به افرادی مثل دیوید لینچ ویا حتی نولان فهمید.خیلی از قسمتهای سریال منُ به یاد اینسپشن نولان میاندخت.اونجا هم یه واقعیت بود یه رویا(توهم یا...)ویه عالم برزخ که اینجا بهش میگفتند عالم ستاره ای ...کلا المانهای مشابه زیاد بود.جنونِ ریز وزیرکانه ای در سریال به کار رفته بود که عطش من خیلی زیاد میکرد.تدوین همچین کاری هم بسیار سختِ ولی به خوبی از پسش بر اومده بودند.جالبه اینکه بدونید هاولی(خالق سریال) فقط 3 اپیزود را نوشته بود.این رفت برگشت های بین واقییت وخیال هم من خیلی دوست داشتم.با اینکه شخصیت الیور حضور کمی داشت ولی خیلی باهاش حال کردم.یه اثرمهیج روانشناسانه ی عالی.... تجربه ی خیلی خوبی بود دیدن این اثر.وقتی شبکه های ام#ریکا به نویسنده اجازه میدهند که تمام ایده هاش بدون هرگونه محدودیت بیاره روکاغذ نتیجش خلق همچین اثاردلچسب و دیوانه واری میشه نقطه ی مقابل هم که محدودیت بیداد میکنهشبکه های م#لی که دیگه....
    (خودتون تا اخرش بخونین)
    I wanna go back to the black

3. 17 کاربرِ زیر از Uncle Tommy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,125
    از این کاربر 1,703 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Legion : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول سریال

واقعا می تونم بگم تا قسمت 5 که شاهکار بود و بسیار متفاوت با سریال هایی که تو این چند سال دیدم ولی من متاسفانه نمی تونم چند قسمت پشت سر هم ببینم چون واقعا مغزم هنگ میکنه و تقریبا هر دو هفته یه قسمتش رو می بینم و واقعا اخر سریال و تیتراژ پایانی که میرسه قشنگ مثل خود دیوید روانی میشم ! ( فکر کنم یکم تاثیر سریال روی من زیاده !) ... تا اینجا 9 میدم
    سینه ام دکان عطاریست ... دردت چیست ؟

5. 10 کاربرِ زیر از afshin2014 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 6 از 6 اولیناولین ... 456