برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 52
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,482
    از این کاربر 90,508 بار در 4,559 پست سپاس گزاری شده

Legion : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول سریال

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل اول سریال Legion که پخش رسمی آن از هشتم فوریه 2017 (به وقت ایران: پنجشنبه بیست و یکم بهمن ماه 95) از شبکه FX آغاز می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,998
    از این کاربر 45,650 بار در 2,811 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Legion : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول سریال

منتقدین که راضی بودن. 30 نقد مثبت، 6 نقد متوسط و فقط یک نقد منفی. باید ببینیم بیننده‌ها هم راضی میشن یا نه. بزودی می‌فهمیم ...

FxIsTheBest#

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,998

نظری نداشت کسی؟ :دی بنظرم داریم به نسل جدید سریال‌های سوپرهیرویی نگاه می‌کنیم. دردویل که پخش شد خیلی‌ها می‌گفتن رویه‌ی این ژانر رو تغییر داد؛ که درواقع بنظر من تغییری نداد و همون رو یه رنگ و لعابی متفاوت بهش داد. ولی این سریال رویه‌ی این ژانر رو تغییر داد. حداقل پایلوت که اینطور نشون می‌داد. کلاً اسم سوپرهیرویی که میاد، ذهن آدم میره سمت کسی که یه لباس مخصوص می‌پوشه و راه میوفته توی شهر و به‌اصطلاح، دهن آدم بدها رو سرویس می‌کنه :دی ولی لیجن کلاً توی یه فاز دیگه بود. داستان پیچیده و چندلایه‌ای داشت و از طرفی هم فرصت زیاد فکر کردن به من بیننده نمی‌داد. این واسه پایلوت، اونم یه پایلوت 70 دقیقه‌ای یعنی یه چیز فوق‌العاده. فرصت خسته شدن به بیننده نمی‌داد. بازی‌ها قابل قبول بود. موسیقی متن خیلی خوب بود و یه‌جاهایی منو یاد امریکنز انداخت. فضای سریال هم منو یاد فارگو انداخت؛ نمی‌دونم چرا. شاید بخاطر طراحی صحنه و لباسـش.

در کل من طرفدار کامیک‌بوک نیستم و تا حالا یه برگ هم ازش نخوندم، ولی طرفدار دی‌سی و شخصیت‌هاش هستم؛ مخصوصاً بتمن. ولی فکر کنم اتفاق نظر داشته باشیم که تابه‌اینجا مارول هم توی تلویزیون، و هم توی سینما، بهتر از دی‌سی عمل کرده. در کل دلم می‌خواد fx یه سریال هم از دی‌سی بسازه :دی

کلاً بنظر من FX شبکه‌ایه که دست می‌ذاره روی موضوعات یونیک، اگر هم یونیک نباشه، خودش یونیکـش می‌کنه. شیلد، جاستیفاید، سانز، امریکنز و ... مصداق بارز این حرف من هستن.

امیدوارم لیجن هم مثل خیلی‌ از سریال‌ها صرفاً یه پایلوت خوب و گول‌زننده نباشه و طوری نباشه که در ادامه، یه چیز بی‌کیفیت شاهد باشیم.

پایلوت رو پسندیدم و هفتگی لیجن رو دنبال می‌کنم.

+ اونطوری هم که من فهمیدم، سریال تماماً براساس کامیک نیست و Noah Hawley ازش بعنوان منبع الهام استفاده کرده ...

سپاس
    3,358
    از این کاربر 3,316 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

قسمت اول منو یاد کارای David Lynch انداخت ، همون اتفاقای عجیب غریب و دیوانه وار ، انگار آدم داره از دید یه دیوونه به دنیا نگاه میکنه
    ولی آخرای قسمت دیگه از این محیط خارج شد باید ببینیم قسمتای بعد بازم همچین سکانسهایی داریم یا فقط برا قسمت اول و محیط تیمارستانش بود .

5. 23 کاربرِ زیر از Admini3trator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,488
    از این کاربر 439 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

نمیدونم چرا ولی شخصیت اصلی یکم وایب جوکرو میداد به من از لحاظ مانیک بودن (بیشتر توی حالت حرف زدن و بی ثباتی البته)!!
    ایده ی تیمارستان هم به نظرم میتونه یه سریالو فیلم رو به بهترین تجربه تبدیل کنه (ازون جایی که شخصا بهترین فیلمی که دیدم one flew over the cuckoo's nest هست ) در نتیجه خیلی پایلوت چسبید.
    توهمات دیوید خیلی خوب با واقعیت ترکیب شده و یه بالانس خیلی خوبی داره
    توییست های خفنی هم داره که ادمو میخکوب میکنه..من که خیلی مشتاقم واسه قسمتای بعدی!!

7. 18 کاربرِ زیر از erfan1st بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,130
    از این کاربر 1,704 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

قسمت اول که خیلی خوب بود و فضای متفاوتی با همه ی سریال های کمیک بوکی داشت ، کلا سبک نوح هارلی رو دوست دارم ( از سریال فارگو باهاش اشنا شدم ) ... البته من چیز زیادی از قسمت اول دستگیرم نشد خیلی شلوغ بود فضای سریال یعنی خیلی جا گیج میشدم که این الان واقعیه یا تو فکر یارو هستش یا ...

9. 15 کاربرِ زیر از afshin2014 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,998

وقت کردین، بخونیدش. خلاصه بخوام بگم، ریچر کلر که نقش سیدنی برت رو بازی می‌کنه، و قبلاً با Noah Hawley سر فصل دوم فارگو همکاری داشته، خیلی راضیه، همچنین از بازیگر سابق دانتون اَبی که نقش اصلی این سریال رو برعهده داره، یعنی دن استیونز، خیلی تعریف کرده. وقتی ازش پرسیدن این سریال به دنیای سینمایی ایکس-مـن، مرتبط میشه یا نه، یه‌جورایی سکوت اختیار کرده :دی

The show itself is situated within the X-Men universe, but Rachel’s remaining coy on whether it will eventually link back to characters we’ve come to know in the blockbuster films.0
    As far as I know we’re going to fill out our world separate from the other X-Men stories. But, you know, Noah doesn’t say no to many things. It’s hard to be like that’s never going to happen, because everything is possible.0

As David Haller is Professor Charles Xavier’s son in the Marvel comics, could we see a potential cameo from Patrick Stewart?0
    I don’t know,’ she laughs. ‘I didn’t film anything with him. You’ll just have to wait and see.0

در آخر هم گفته که باید فصل دوم ساخته بشه:

I think we must make season 2. This is the tip of the iceberg

و یه مورد دیگه هم اینکه دنیای Legion بر اساس هیچکدوم از کامیک‌های قبلی مارول نیست و همینطور شخصیت سیدنی برت اصلاً داخل کامیک‌ها نبوده و خود سازنده‌های سریال، خلقش کردن.

11. 20 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,647 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

محشر بود و خیلی لذت بردم انتظار این رو داشتم که یه سریال خوب از آب در بیاد ولی از حد انتظاراتم فراتر بود. از تک تک سکانس ها لذت بردم موسیقیش رو خیلی دوست داشتم بازی بازیگر ها هم خوب بود، این پیچیده بودن سریال رو خیلی دوست دارم . خودم عاشق کمیک بوک ام و سریال ها و فیلم های سوپر هیرویی و هر چی که سوپر هیرویی باشه رو دوست دارم.(البته سریال های دی سی رو نگاه نمیکنم چون یه جورایی برام تکراری شدن و از فصل دوم آروو به بعد دنبال نمیکنم در کل به نظرم مارول در دنیای سریالی و تلویزیونی خیلی بهتر کار کرده)
    یه خسته نباشید و تشکر هم از علی عزیز میکنم برای زیرنویس بسیار خوبش

پ.ن:خوندن این مقاله رو هم پیشنهاد میکنم.

13. 21 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,896
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

من از قسمت اول خوشم نیومد.البته با اینکه از سریال های کمیکی و ابر قهرمانی خوشم میاد ولی این تیپ شخصیت ها و قهرمان های کمیکی برام جذابیت نداره و با کاراکتر اصلی سریال که یه جورایی بین توهمات خودش گیر افتاده با اون فضاسازی سریال به عنوان یه قهرمان کمیکی نتونستم ارتباط برقرار کنم.
    جسارت سازندگان سریال هم قابل تحسینه. که سبکی رو که برای ساخت سریال انتخاب کردن تو ساخت فیلم و سریال های ابرقهرمانانه مرسوم نیستش مخصوصا نورپردازی و استفاده از رنگ ها ,جلوه های بصری سریال رو جذاب تر کرده بود
    به هر حال نظر منو جلب نکرد .امتیازات و نظرات نشون میده که پایلوت خیلی هارو راضی کرده و امیدوارم در ادامه طرفداران این سبک رو راضی نگه داره

15. 15 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

جالب بود ، خوشمان آمد
    یه رفرنس هایی به کار کوبریک داشت d :
    Trump2016

17. 8 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین