برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 32
    کاش زندگی فست فوروارد داشت
    سپاس
    3,436
    از این کاربر 11,190 بار در 388 پست سپاس گزاری شده

trash شخصیت های منفی دوست داشتنی سریالی

انتاگونیست،یا شخصیتی منفی یا شخصیت ضد قهرمان کسی است که بیش از همه سعی دارد قهرمان داستان، فیلم یا سریال را از هدفش بازدارد و یا حتی او رابکشد.
    اگر قرار بود،مثلا 10 سال پیش در مورد یک شخصیت منفی در سریال صحبت کنیم،فقط با یک شخصیت منفی رو به رو بودیم اما با آغاز دوران طلایی تلویزیون و ساخت سریال های خوش ساخت بیشمار،تعداد شخصیت های منفی نیز افزایش پیدا کرده و این مسئله نه تنها به سریال لطمه نزده بلکه باعث جذب مخاطب بیشتر و محبوب شدن اثر تلویزیونی هم شده است.همچنین بیشتر مواقع شاهد هستیم که این شخصیت های منفی خیلی بیشتر از قهرمان داستان به روند رشد سریال و محبوبیت آن آفزوده است. در این تاپیک سعی مکنم با توجه بخه سریال هایی که تا امروز دیده ام یک معرفی کوتاهی در مورد شخصیت های منفی دوست داشتنی را که مطمئننا برای شما هم اشنا هستند معرفی کنم

سپاس
    374
    از این کاربر 686 بار در 90 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : شخصیت های منفی دوست داشتنی سریالی

نقل قول نوشته اصلی توسط swwq نمایش پست ها
    کوین اسپیسی :به نظرم شخصیت منفی دوست داشتنی فرانک اندروود تو خانه پوشالی بود یعنی
    این آدم یه جوری باور پذیر بود که هروقت به لبه پرتگاه میرسید آدم دوست داشت بزنه رو شونش
    وبگه بیخیال مرد تو سگ جون تر از اونی هستی که اینجا کم بیاری بپر پایین هیچیت نمیشه به
    قدرت لعنتی فکر کن .
    جیمز گاندولفینی :تونی سوپرانو در سریال سوپزانو کسی که شش یا هفت بار به همسرش خیانت میکنه
    کسی که دستور قتل پسر دوست نزدیکشو میده و کسی که حتی در روزی که
    قراره با دخترش باشه به خاطر یه تسویه حساب قدیمی از خون کسی که خیلی
    وقته از مافیا کشیده کنار نمیگذره وتو با خودت میگی تونی بیخیال این با بارو ولش
    کن این زنو بچه داره (درنهایت کل سزیال درمورد اینه که این شخصیت چقدر عوضیه )
    مادر مکس بلک :در سریال تو بروک گرلز کسی که مکس ازش مدام خاطره هایو تعریف میکنه
    که مو به تن ادم راست میشه خدایی با یه همچین مادری این دختر خیلی خیلی دختر خوبی
    بار اومده.
    بد نیست اسم Keyser Söze از فیلم مظنونین همیشگی رو هم اینجا قرار بدیم.
    البته اسم تاپیک شخصیتهای منفی دوس داشتنیه اما نمیتونم باهاتون به توافق برسم که خیلی از شخصیتایی که نام بردید مثل جافری و رمزی بولتون ارتور میچل از دکستر یا فرماندار واکینگ دد دوست داشتنی اند

3. 7 کاربرِ زیر از irani11 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    301
    از این کاربر 708 بار در 91 پست سپاس گزاری شده

نیگان که جدا واکینگ رو از کسالت همیشگی ش در آورد یکی از گزینه های عالیه هست

بن که کلا اولین شخصیت منفی بود که با اشتیاق جذبش شدم...یه آدم چند رو و غیرقابل اعتماد...معلوم نبود کی راست میگه کی دروغ...

هانیبال ـم که کلا خدای همه ی شخصیت های منفی هست برای من، تنها شخصیت منفی که بین اینایی که گفته شد دوستش دارم و باهاش حال میکنم و دلم نمیخواد بلا ملا سرش بیاد

بقیه شخصیتها رو هم دوست داشتم ولی نه به اندازه این سه تا

5. 7 کاربرِ زیر از pinklotus بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,731
    از این کاربر 2,963 بار در 313 پست سپاس گزاری شده

کوین اسپیسی(هاوس او کاردز)
    جیمز گاندولفینی(سوپرانوز)
    استیو بوشمی(بوردواک امپایر)

7. 8 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

Francis Underwood <<<< House of Cards
    Cersei Lannister >>> Game of Thrones
    Ben Linus <<<<<<lost
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

9. 6 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,802
    از این کاربر 5,673 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

رمزی بولتون

11. 6 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,589 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

جو انجمن کمی مسموم شده. اسکار و نمی‌دونم امی و گرمی و اینجور مراسما اصلا ارزش دیدن هم ندارن، اونوقت سرشون بحث هم میشه :دی تاپیک رو آوردم بالا تا یه تنوعی بشه؛ بقیه هم نظر بدن. حالا که فکر می‌کنم، خودم فقط به شخصیت‌های اصلی سریال‌ها نگاه می‌کردم، درصورتی‌که شخصیت‌های فرعی و مهمان خوبی هم وجود داره. یه نمونش همین John Lithgow. خیلی‌ها مثل خود من فصل چهارم دکستر رو بهترین فصل سریال می‌دونن؛ که یکی از دلایلش هم همین بازیگره که یه بدمن قوی به اسم ترینیتی کیلر رو خلق کرد. شخصیت دیگه ای که یادمه، اوری مارکامه. توی مهمترین فصل جاستیفاید وارد سریال شد و یه نقش به یادموندنی هم از خودش به نمایش گذاشت. توی قسمت 4 فکر کنم که داشت با ریلن کل کل می‌کرد؛ ریلن خودش ختم این حرفا بود، ولی هرچی میگفت، مارکام کلّه جواب می‌داد تیموتی الیفانت و سم الیوت یه سکانس تاریخی رقم زدن توی تلویزیون. هنوزم بعضی مواقع میرم و اون سکانس رو دوره می‌کنم. در کل سم الیوت هم از بازیگرهایی بود که به قولی، متولد شده بود واسه حضور در جاستیفاید. بدون سیبیل هم همچنان ابهتش رو حفظ کرده بود :دال اینم لینکـش.

13. 16 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,017
    از این کاربر 2,834 بار در 178 پست سپاس گزاری شده

از مهرداد عزیز خیلی ممنونم بابت تاپیک
    ولی اون چیزی که من از شخصیت منفور دوست داشتنی فهمیدم با بعضی انتخاب هایی که در پست اول شده در تضاد هست.
    مثلا برای منفورهای گات؛ جافری به هیچ وجه منفور دوست داشتنی نیست! بازیگرش بهترین بازی رو انجام داده ولی مطمئنا شخصیتش به هیچ وجه جزء منفورهای دوست داشتنی طبقه بندی نمیشه. از گات میشه سرسی و تازی رو مثال زد. سرسی که واضحه ؛ تازی هم از نظر ویژگی های شخصیتی اگه تو دنیای داستان باشین، صددرصد براتون منفور هست. اما به نحوی شخصیت پردازی شده که برای تماشاگر تلویزیونی جز دسته بندی این تاپیک قرار می گیره.

ولی در کل منفورترین محبوب من جناب والتر وایت هست. هیولای تلویزیون.
    اصلا من احساس میکنم همه ما آدم ها مثل والتر هستیم. تظاهر به خوب بودن می کنیم ولی اگه شرایطش فراهم بشه به خاطر خودمون همه کاری میکنیم. پشت این نقابمون هیولایی هست که میتونه هر لحظه بیدار بشه.
    قتل هایی که والتر انجام میداد شاید به نظر مای بیننده کاملا به حق بود و در راستای منافعش یه سری آدم خلافکار رو سر به نیست میکرد. اما بدترین توجیه ممکن همین هست. والتر در اصل بیخود می کرد که آدم می کشت! بیخود کرد که امپراتوری راه انداخت و مدت ها به تمام خانواده اش دروغ گفت. همه آدم بدهای داستان های دیگه شاید دلیل های خوبی داشته باشن برای کارهاشون. اما والتر بدون هیچ دلیلی این کارها رو کرد. اگه از اول داستان رو مرور کنین میتونین راه های غیر خلاف زیادی برای والتر ( معلم ساده شیمی) پیدا کنین. هایزنبرگ بد بودن (بد شدن) رو به حد اعلی رسوند. چون والتر رو طی چند فصل با خانواده در حال حرف زدن با دختر کوچولوش یا سربه سر گذاشتن پسرش دیدیم ناخودآگاه دلمون براش میسوزه و بهش حق میدیم برای کارهاش اما نمیشه چشم رو روی واقعیت بست.
    خلاصه بی رحم تر از این بشر ندیدم! اما بی نهایت دوستش دارم :دی

15. 13 کاربرِ زیر از abbas stannis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,920
    از این کاربر 1,015 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas stannis نمایش پست ها
    اگه از اول داستان رو مرور کنین میتونین راه های غیر خلاف زیادی برای والتر ( معلم ساده شیمی) پیدا کنین.
    سلام
    چه راه های غیر خلافی برای والتر وجود داشت که بتونه تو مدت کوتاه باقی مونده عمرش پول کافی دربیاره تا بعد مرگش خانواده اش راحت زندگی کنن؟

با تشکر

17. 6 کاربرِ زیر از hosseinf722 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,589 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Raylan Givens نمایش پست ها

جو انجمن کمی مسموم شده. اسکار و نمی‌دونم امی و گرمی و اینجور مراسما اصلا ارزش دیدن هم ندارن، اونوقت سرشون بحث هم میشه :دی تاپیک رو آوردم بالا تا یه تنوعی بشه؛ بقیه هم نظر بدن. حالا که فکر می‌کنم، خودم فقط به شخصیت‌های اصلی سریال‌ها نگاه می‌کردم، درصورتی‌که شخصیت‌های فرعی و مهمان خوبی هم وجود داره. یه نمونش همین John Lithgow. خیلی‌ها مثل خود من فصل چهارم دکستر رو بهترین فصل سریال می‌دونن؛ که یکی از دلایلش هم همین بازیگره که یه بدمن قوی به اسم ترینیتی کیلر رو خلق کرد. شخصیت دیگه ای که یادمه، اوری مارکامه. توی مهمترین فصل جاستیفاید وارد سریال شد و یه نقش به یادموندنی هم از خودش به نمایش گذاشت. توی قسمت 4 فکر کنم که داشت با ریلن کل کل می‌کرد؛ ریلن خودش ختم این حرفا بود، ولی هرچی میگفت، مارکام کلّه جواب می‌داد تیموتی الیفانت و سم الیوت یه سکانس تاریخی رقم زدن توی تلویزیون. هنوزم بعضی مواقعع میرم و اون سکانس رو دوره می‌کنم. در کل سم الیوت هم از بازیگرهایی بود که به قولی، متولد شده بود واسه حضور در جاستیفاید. بدون سیبیل هم همچنان ابهتش رو حفظ کرده بودد :دال اینم لینکـش.
    لینک ویدیو رو هم اضافه کردم. ببینید و لذت ببرید :دی

19. 8 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

سریال فلش حضرت زوم
    هانتر زولومون(تدی سیرز)

I'm Justice

21. 4 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین