برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    سپاس
    3,017
    از این کاربر 2,834 بار در 178 پست سپاس گزاری شده

The Red Turtle | شاعرانه ای بدون کلام | معرفی انیمیشن، بحث و تبادل نظر

لاک پشت قرمز : The Red Turtle یک انیمیشن فرانسوی - ژاپنی محصول سال 2016 می باشد که توسط Michael Dudok de Wit کارگردانی شده است. این کارگردان پیش از این با ساخت انیمیشن کوتاه Father and Daughter برنده اسکار بهترین انیمیشن کوتاه سال 2001 شده بود. لاک پشت قرمز که به فرانسوی La Tortue rouge نامیده می شود محصول مشترک دو کمپانی Wild Bunch و Studio Ghibli می باشد. این انیمیشن برای اولین بار در فستیوال کن 2016 اکران شد و تحسین همگان را برانگیخت. لاک پشت قرمز با کاندید شدن برای بهترین انیمیشن اسکار 2017 به رقابت با انیمیشن های مطرح دیزنی مثل Moana و Zootopia پرداخت که در کسب آن ناکام ماند.
    خلاصه داستان: مردی در جزیره ای خالی از سکنه در وسط اقیانوسی بی انتها گیر می افتد و در تلاش است تا راهی برای خلاصی از جزیره پیدا کند اما ...

80 دقیقه بدون هیچ دیالوگی، بدون هیچ زرق و برقی و داستانی تکراری ، ساده و سرراست . اما چنان لذت بخش و دل نشین که بعد از اتمامش ما را در فکر فرو خواهد برد. بعد از اتمام انیمیشن مطمئنا دنبال موسیقی متنش خواهید گشت. من تم اصلیش رو میذارم اینجا با نام The Girl که بسیار زیبا و گوش نواز هست. دانلود

2. 22 کاربرِ زیر از abbas stannis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,295
    از این کاربر 1,815 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Red Turtle | شاعرانه ای بدون کلام | معرفی انیمیشن، بحث و تبادل نظر

مرسی از معرفی تعریفشو خیلی شنیده بودم منتهی یادم رفته بود بگیرم تا تاپیک و دیدم الان نسخه ای که دارم میگیرم 80 دقیقه اس الان منظور از 120 دقیقه چی بود؟)

4. 9 کاربرِ زیر از 125yahel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,017
    از این کاربر 2,834 بار در 178 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 125yahel نمایش پست ها
    مرسی از معرفی تعریفشو خیلی شنیده بودم منتهی یادم رفته بود بگیرم تا تاپیک و دیدم الان نسخه ای که دارم میگیرم 80 دقیقه اس الان منظور از 120 دقیقه چی بود؟)
    آره. درسته. همون هشتاد دقیقه هست. من تو پلیرم زده بود 1:20 (یک ساعت و بیست دقیقه)، به همین خاطر شرمنده معلم ریاضیم شدم :دی

6. 10 کاربرِ زیر از abbas stannis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,752
    از این کاربر 4,099 بار در 269 پست سپاس گزاری شده

لاک پشت قرمز سراسر شگفتیه ، سرار احساسات نابِ انسانی ، ۸۰ دقیقه بازیِ تصاویر و موسیقی ، چقدر خوب شد همین چند خط دیالوگ رو که سازنده قرار بود بزاره هم نذاشت ، چ خوب شد که دیالوگا رو سپرد به بیننده ،
    ماها با نگاه هاشون دیالوگ میساختیم
    لاک پشت قرمز داستانِ دوستی دیرینه انسان و طبیعته ، دوستی که قدمت تاریخی داره
    لاک پشت قرمز داستانِ پیوندِ انسان و طبیعته ، طبیعتی که در نقش مادری اش گاهی انسان رو تشویق میکنه و گاهی هم تنبیه
    لاک پشت قرمز فرزند صنعت انیمیشن سازی شرق و غربه و با وجود اینکه رهبریِ انیمیشن به عهده کاگردانِ هلندیه اما رد پای جیبلی در گوشه کناره های اثر قابل مشاهده است.

8. 12 کاربرِ زیر از Saber-j بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :