برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 از مجموع 12
    شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,567
    از این کاربر 19,863 بار در 1,349 پست سپاس گزاری شده

ارائه 508 تی وی ورلد | زیرنویس فصل سوم سریال Broadchurch| پایان

000

000

آنچه در فصل قبل اتفاق افتاد

با توجه به شروع فصل جدید و وقفه طولانی مدت(دو سال) در اینجا خلاصه ای از اتفاق ها و وضعیت کنونی شخصیت های اصلی این سریال بازگو می شود.
    هشدار هشدار
    اگر فصل های قبل را ندیده اید در ادامه این تاپیک داستان برای شما افشا می شود پس لطفا ادامه ندهید.

الک هاردی: پس از آنکه به دلیل بیماری از کار کنار گذاشته شد در آکادمی پلیس مشغول تدریش شد اما نتوانست پرونده سندبروک را از ذهن خود بیرون کند، در حین تلاش برای حل پرونده سندبروک با بیماریش نیز در حال جنگیدن بود.....سرانجام توانست عدالت را در حق پیپا و لیسا اجرا کند درحالیکه نتوانست برای دنی این کار را انجام دهد، چون جو میلر قاتل دنی با رای ژوری تبرئه شد.

الی میلر: بعد از اینکه مشخص شد اظهارات جو میلر به دلیل تحت شکنجه بودن توسط الی میلر (فصل اول) قابل استناد نیست، رابطه اش با بث لائمِر به مرز نابودی رسید، سرشکسته از تبرئه جو میلر، تبعید به خیابان ها، تهمت به دستکاری مدارک به نفع جو میلر(همسرش) و پرونده سندبروک تلخ ترین اتفاق ها برای الی در طی فصل دوم بود. بهترین اتفاق دو فصل را الی در سکانس های تهدید به کشتن جو میلر و سوار کردن او به ماشین رقم زد.

بث لائمِر: فصل دوم پر بود از شکستن قلب و شکنجه دردآور برای مادر دنی. در جایگاه شهود جلوی تمام مردم شهر از قصد مارک برای ترک او و بچه ها گفت، جسد دنی برای کالبد شکافی درآورده شد و احساس می کرد بهترین دوستش (الی میلر) به عمد در شهادت جو میلر خرابکاری کرده است. تولد بچه کورسویی در تاریکی مطلق فصل دوم بود. در حالیکه بث دل به این کورسو بسته بود، آزادی جو میلر همه چیز را به ورطه نابودی کشاند. شاید نقطه عطف فصل دوم قسمت آخر و با این جمله بث خطاب به جو میلر شروع شد:" من به خاطر این نمیشکنم". با رفتن جو میلر و بچه نورسیده شاید بث و مارک با هم بمانند ولی برای چه مدت؟؟

مارک لائمِر: شاید تنها کسی که هیچوقت با مرگ دنی کنار نیامد پدرش بود، و هیچ فصلی به غیر از فصل دوم نمی توانست آنرا به وضوح نشان دهد. رابطه احمقانه او با بکا فیشر(فصل اول) در جایگاه شهود به ضررش تمام شد و مجبور شد به تصمیمش برای ترک خانواده اعتراف کند. زمانی که به لیزی(بچه نو رسیده اش) گفت:"اینجوری پیروز میشیم" آیا برای فصل سوم هم هنوز پیروزی در کار هست؟
    عکس های زیر به روشن شدن خط داستانی سایر شخصیت ها و اتفاقاتی که به وقوع پیوسته کمک خواهد کرد.

فصل سوم
    داستان این فصل سه سال بعد از فصل دوم اتفاق می افتد و چالشی را مطرح می کند که تا به حال کاراگاهان داستان ما به اینگونه از سر نگذراندد(چند جمله بعد به دلیل عدم اجازه های لازم برای پرداختن به این موضوع بدین صورت بیان شده است). کافی است برای مقایسه، همین موضوع را با روایت اصغر فرهادی در فروشنده مقایسه کنید. نحوه پرداختن به موضوع، چالش های فرهنگی-اجتماعی ، فرو پاشی روانی-احساسی قربانی این نوع خشونت ها و..... . همه این ها را درحالی باید در نظر گرفت که ما در اتوپیای معاصر فرهادی هستیم(نحوه برخورد اجتماعی با قربانی) نه در واقعیت هایی که فرهادی را در برگرفته است (نقد به اثر نیست نقد به فرهنگ است). شاید بیان چنین موضوعاتی تابویی باشد که نباید راجع به آن صحبت کرد ولی

درباره سریال احتمالا کسانی که (مثل خود من) دنبال می کنند با پیچیدگی و زیبایی های آن بیشتر آشنا هستند، در نتیجه سریال نیاز به تعریف بنده ندارد. این اولین کار بنده برای تیم ترجمه انجمن هست و از تمام عزیزان خواهشمندم اشکالات را با صبوری تحمل کنند. سریال در 8 قسمت به مانند فصول قبلی به نمایش در خواهد آمد و تمام سعی بنده در به اتمام رساندن و منتشر کردن زیرنویس آن در کوتاه ترین زمان و با حفظ کیفیت قابل قبول است. لطفا نظرات و پیشنهادات را درباره ترجمه با من در میان بگذارید. در اینجا باید از زحمات یاسر عزیز، M.Amir (مدیریت تیم ترجمه) و احمد عزیز The Buzzards (طراح پوستر و اسلایدر) که بنده را در این پروژه همراهی کردند،سپاس گذاری کنم.
    0
    0000 00
    1

00
    2 00
    3 00
    4 00
    5 00
    6 00
    7 00
    8 00

سپاس
    748
    از این کاربر 533 بار در 60 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه 508 تی وی ورلد | زیرنویس فصل سوم سریال Broadchurch| قسمت هفتم

خسته نباشید و ممنون برای زیرنویس فصل 3 ام.

3. 8 کاربرِ زیر از Phoebe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,567
    از این کاربر 19,863 بار در 1,349 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه 508 تی وی ورلد | زیرنویس فصل سوم سریال Broadchurch| پایان

متاسفانه اون دوره زمانی به دلیل مشکلاتی که بدلیل پروژه ارشد پیش اومد شرمنده یاسر عزیز، محمد امیر و طرفداران این سریال شدم. یک بار هم بانو ستایش که سکاندار تیم ترجمه شده بودند بهم پیام دادند که کار رو به پایان برسونم ولی متاسفانه روم نشد بگم خدمت مقدس بودم و اصلا شهر خودمون هم نبودم

"خوشا شیراز و وضع بی‌مثالش"

خلاصه بهانه گیری هام همین بود.

یه نکته ای از نکات نادیده گیرنده هم بگم و برم دیگه
    یه روز توی VOD های از خدا بی خبر داشتم میگشتم دیدم با زیرنویسی که به رایگان (هر چند ناقص و کم ارزش) برای انجمن تهیه شده به صورت اشتراکی و با دریافت پول دارند این سریال رو توی سایت های خودشون نمایش میدن بدون اینکه اسم انجمن رو زده باشن بلکه حذفشم کردند. من که ندارم ولی اگه شما دارید(که فکر نکنم داشته باشید) اعتقاد رو میگم، من راضی نیستم مگه اینکه رایگان قرار بدید چون عملا محتوایی رو که مال خودتون نیست با زیرنویسی که اونم مال خودتون نیست دارید پولی عرضه می کنید بعد می فرمایید این دزدا از کجا پیداشون میشه، خب تخم مرغ دزده که شتر دزد میشه برادر من.

5. 12 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12