برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 18
    سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,215 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

[ اختصاصی تیم انیمیشن] بحث و تبادل نظر درباره‌ انیمه‌های بهار 2017

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    »» هدف این تاپیک همونطور که مشخصه، بحث و گفتگو پیرامون انیمه‌های جدید فصل بهار 2017 است که در تاپیک معرفی انیمه‌های فصل بهار 2017 به طور اختصاصی توسط تیم انیمیشن معرفی می‌شوند. امیدوارم بحث‌های خوبی شکل بگیره و شاهد انیمه‌‌های خوبی در این فصل باشیم.

»» تاپیک‌های مرتبط :
    معرفی انیمه‌های فصل پاییز 2016
    معرفی انیمه‌های فصل تابستان 2016

معرفی انیمه‌های فصل بهار 2017

██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██

2. 22 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,324
    از این کاربر 20,370 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [ اختصاصی تیم انیمیشن] بحث و تبادل نظر درباره‌ انیمه‌های بهار 2017

اول میخوام در مورد فصل دوم Attack on Titan که مورد انتظارترین انیمه‌ی سال 2017 هست بحث کنم.
    داستان در فصل اول به زیرزمین ارجاعتون میده و 25 قسمت جذاب طول میکشه ولی به زیرزمین نمیرسه (از زیرِ زمین تونل میزدن سریعتر میرسیدن به زیرزمین خونه‌شون:دی)، حالا انتظار داریم در فصل دوم زودتر بره سراغ زیرزمین و تا حدودی حدس میزنیم توی زیرزمین چه خبره...
    تریلر فصل دوم انیمه گرافیک بالایی داشت (گرافیکش یکم از فصل اول بالاتر به نظر میرسه) و بسیار جذاب بود و خشونت کافی هم داشت!
    پس فصل دوم انیمه Attack on Titan رو قطعأ میبینم و خوشحالم که زودتر از بقیه‌ی انیمه‌ها و در 1 آوریل پخش میشه.

================================

انیمه‌ی دوم مورد انتظارم Zero kara Hajimeru Mahō no Sho هست که یک انیمه‌ فصل اولی محسوب میشه. احساس میکنم استدیو White Fox دوباره با یک انیمه‌ی خوب برگشته. هنوز طعم شیرین Re: zero و Akame ga Kill رو فراموش نکردم. به نظرم بیشتر طراح‌ها و انیماتورهای این استدیو هستن که باعث شدن کارهای شاخص و با گرافیک بالایی تولید بشه و همینطور نقش بسیار بزرگ انتخاب داستان مناسب رو هم نباید فراموش کرد...وگرنه کارگردان‌هاشون اگه با استدیوهای دیگری کار میکردن تا این حد موفقیت کسب نمیکردن. این انیمه رو هم قطعأ در نظر دارم و احتمالأ تا آخرین قسمتش ببینم...

انیمه‌ی سوم مورد انتظارم Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka Gaiden: Sword Oratoria هست.
    به نظر میرسه فصل اولش هست و نیازی نباشه انیمه‌‌ی همنامش که در سال 2015 پخش شده رو ببینیم. به عبارتی داستان از اول روایت میشه...
    طبق تریلر، گرافیک انیمه بسیار بالاست و طراحی‌ کاراکترها هم عالیه فقط خشونتش کم به نظر میرسه...

احتمالأ فصل دوم Boku no Hero Academia رو نبینم چون از داستان فصل اولش خوشم نیومد، گرچه نقاط قوت بسیاری هم داشت خصوصأ اکشن انیمه

Seikaisuru Kado احتمال زیاد نمیبینم

Shingeki no Bahamut: Virgin Soul حیف که فصل دومشه و فصل اولش رو هم ندیدم...وگرنه حتمأ میدیدمش چون هم ژانرهاش رو دوست دارم و هم طراحی‌ها، گرافیک و خشونت انیمه‌اش!

Boruto: Naruto Next Generations شاید ببینمش...

Berserk 2017 یقینأ نمیبینم...

Shuumatsu Nani Shitemasu ka? Isogashii desu ka? Sukutte Moratte Ii desu ka احتمالأ ببینم ولی بستگی به بازخوردش هم داره...تریلرش گرافیک خوبی داشت

Gin no Guardian نمیبینم...

Alice to Zouroku نمیبینم...

Clockwork Planet بستگی به بازخوردش داره...

Re:Creators بستگی به بازخوردش داره...

بقیه‌ رو هم احتمال زیاد نمیبینم
    Can't find yourself. Lost in your lies

4. 22 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

اول از همه ممنون بابت معرفی فصلیِ انیمه ها

بدون شک این فصل مورد انتظار ترین انیمه Attack on Titan هست، تقریبا دوسالی شده که فصل اول رو دیدم و واقعا بی صبرانه منتظر فصل دومم.

با تموم شدن ناروتو هم بدون شک بوروتو رو میبینم چون عاشق انیمه ی ناروتو هستم. آقای یاماشیتا هم که تو یکی از مصاحبه هاش گفته بود بوروتو از ناروتو بهتر خواهد شد، خیلی آدمو قلقلک میده لامصب

بی صبرانه شاید حتی بیشتر از حمله ی غولها منتظر فیلم سینماییِ Kuroko no Basket: Last Game هستم، بعد از پایان انیمه خیلی دلم برای این انیمه ی فوق العاده تنگ شده، حتی کل انیمه رو یه مرور هم کردم چند ماه پیش. خلاصه که خیلی خیلی منتظرشم.

Shokugeki no Souma تو دو فصلی که پخش شد برای من عالی بود و این فصل یه OVA ازش میاد که منتظر اونم هستم.

تنها حسرت من تو این فصل اینه یه انیمه ی ورزشی جدید شروع نمیشه من بدون شک بهترین انیمه هایی که دیدم تو ژانر ورزشی بود؛ Kuroko no Basket، Slam Dunk ، Hajime no Ippo، One Outs، Haikyuu و چندتا دیگه که الان حضور ذهن ندارم. در کل هر فصل با یه انیمه ی ورزشیِ جدید بدون شک بهتر خواهد بود.

همینا دیگه این فصل قصد ندارم انیمه ی جدیدی رو شروع کنم چون چیزی چشمو نگرفت. تازشم از وقتی که ناروتو رو به پخش رسیدم وان پیس رو شروع کردم که همونو میبینم جایِ 100 تا انیمه می ارزه [400 قسمت رو تموم کردم:دی]

6. 23 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

اول از همه خسته نباشید میگم به پیمان، مهدی و شهاب بابت معرفی‌ انیمه‌ها، دمتون گرم

از انیمه‌های فصل بهار فقط شینگکی رو میخوام دنبال کنم (چهار ساله منتظرشم )
    Boku no Hero Academia رو هم شاید دیدم چون فصل اولش زیاد جذاب نبود.

8. 19 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

Boku No Hero Academia 2 E01
    اوه اوه، یکی دیگه از خوبای این فصل!
    فصل اولش که اومد چون دنبال یه انیمه شونن خوب می‌گشتم، گفتم ببینمش ولی از شروع تا پایانش هیچ چیز خاصی نداشت واسم و از اون شونن‌های معمولی بود. دلیلی هم که دراپش نکردم این بود که ممکنه فصل‌های بعدیش بهتر بشه و خوشبختانه شد. اول اینکه امیدوار کننده بود؛ با اون فلش فورواردی که اول اپیسود زد، احساس کردم داستان قراره وارد جاهای بهتری بشه! بعد هم اینکه اون مسابقاتی قراره برگزار بشه بنظرم حسابی سرگرم کننده باشه! نمیدونم چرا ولی موقع دیدنش هی یاد ناروتو و شوکوگکی میوفتم.
    اُپنینگ‌ـش هم هم خیلی خوب بود.

10. 18 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,324

Boruto: Naruto Next Generations

قسمت 1:
    این قسمت بوروتو همون مشکلی رو داشت که چند قسمت ابتدایی انیمه‌ی مُب سایکو 100 داشتن، یعنی هدف داستان مشخص نیست. از همین ابتدا مشخص هست میخوان انیمه رو الکی کش بدن چون داستان قسمت اول زیاد جذاب نبود و هیچ ایده‌ای جالبی هم برای شروع داستان نداشتن ولی مطمئنأ که انیمه یکم جلوتر بره خودش رو نشون میده و ممکنه مثل انیمه‌ی مُب سایکو 100 بعد از چند قسمت بره سراغ داستان اصلی و جذاب‌تر و دارک‌تر بشه. گرافیک انیمه و طراحی‌ها خوب و قابل قبوله ولی عالی نیست. اپنینگ انیمه خوب بود.
    احتمالأ انیمه در قسمت‌های بعدی بهتر بشه.

3 :Story
    7.5 :Art
    6 :Music

امتیاز من به قسمت 1: 6.5/10
    به دیدنش ادامه میدم

Sakura Quest

قسمت 1:
    انیمه درام خوبی داشت و داستانش هم بد نبود ولی یکم حوصله سربر بود. مطمئنأ داستانش به رویارویی با هیولایی به نام چوپاکابورا کشیده میشه و احتمالأ دارک‌تر میشه ولی یکم کند پیش میره. گرافیک و طراحی‌هاش خوبه. کلأ انیمه‌ی لذت‌بخشیه، شخصیت‌پردازی‌ها خوب صورت گرفته، اپنینگش رو هم دوست داشتم و به نظرم انیمه‌ی تأثیرگذاریه و درامش قوی هست. یکم شباهت به انیمه‌ی Miss Kobayashi's Dragon Maid داره.

4 :Story
    6 :Art
    5 :Music

امتیاز من به قسمت 1: 5.5/10
    یکی دو قسمت دیگه بهش فرصت میدم...

Oushitsu Kyoushi Haine

قسمت 1:
    خیلی خوب بود. این کمدی رو مقایسه کنید با نانباکا! به نظرم یکم پخته‌تر و بهتر ساخته شده، فضاسازی فضای دربار سلطنتی عالی بود، خب کار معلم "هاین" با اولین شاهزاده تموم شد و قسمت بعدی سراغ شاهزاده‌ای سرسخت‌تر میره. داستان انیمه خوبه و طنز انیمه هم بجاست. طراحی‌ها و گرافیک هم خوب و قابل قبوله گرچه به دلیل جنبه‌ی طنزش یکدفعه چهره‌ها حالت بچه‌گانه پیدا میکنن. در کل خوب و لذت‌بخش بود ولی من کلأ انیمه‌ی کمدی دوست ندارم! آهنگ اندینگ قسمت اولش رو چند بار گوش کردم خیلی خوب بود.

4 :Story
    7 :Art
    4 :Music

امتیاز من به قسمت 1: 6/10
    دراپش کردم چون کلأ انیمه‌ی کمدی دوست ندارم (بجز گینتاما و ...)

پ.ن: فصل خوبیه راضیم! شدیدأ منتظر انیمه‌ی Zero kara Hajimeru Mahou no Sho هستم چون 5 چپتر از مانگاش رو خوندم و داستانش جذبم کرد مخصوصأ یک کاراکتر مرموز به نام "Thirteen" داره که داستان رو جذاب‌تر کرده. تریلر سومش هم چند روز پیش منتشر شد، طراح‌هاش عالین امیدوارم توسط مخاطبان، کاربران myanimelist و منتقدان معروف animenewsnetwork استقبال خوبی ازش بشه.

12. 21 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,324

Seikaisuru Kado

قسمت 1:
    داستان این انیمه خوب و جذابه ولی کند پیش میره. از نظر گرافیک متوسط بود ولی اون توده‌ی ساختمانی افتضاح کشیده شده بود، بجز دو مورد شخصیت‌پردازی بقیه‌ی کاراکترها خوب صورت نگرفته. روایت داستان کند هست اما انگار پایان هر قسمت خیلی خوب تموم میشه به طوری که شما رو منتظر قسمت بعدی نگه میداره ولی مشکل اینجاست که در کل این قسمت فقط 5 دقیقه‌اش مفید بود بقیه‌اش کش دادن بی‌مورد بود. در کل انیمه‌ی بدی نیست ولی انتظاراتم رو در قسمت اولش برآورده نکرد.

8 :Story
    5 :Art
    4 :Music

امتیاز من به قسمت 1: 6.3/10
    به دیدنش ادامه میدم

Shingeki no Bahamut: Virgin Soul

قسمت 1:
    میخواستم با دیدن قسمت اول فصل دوم ببینم ارزش داره فصل اولش رو ببینم و ادامه‌اش بدم یا نه...انگار قسمت اول فصل دومش خوب فلش بک میزنه به گذشته و باید فصل اول رو دید و فکر میکنم ارزشش رو هم داره. به عنوان اپیزود اول بسیار عالی و طوفانی بود! انیمه‌ای به شدت دارک و با خشونت زیاد (کلأ سه تا از انیمه‌های این فصل خشونت دارن یکی اتک، یکی برسرک یکی هم این)، امیدوارم قسمت‌های بعدی هم همینطور طوفانی باشن. همه چیز عالیه، از جمله گرافیک و طراحی‌ها (طراحی کاراکترهای منفی، اژدها، کاراکترهای مثبت و ... عالی صورت گرفته بود)، فضاسازی‌ها، میزان خشونت و ... ولی داستانش برام آنچنان جذاب نبود گرچه داستانش از اکثر انیمه‌های این فصل بهتره. شخصیت‌پردازی کاراکترها هم خوب صورت گرفته و در کل انیمه‌ی خیلی خوبیه.

7 :Story
    10 :Art
    8 :Music

امتیاز من به قسمت 1: 9/10
    به دیدنش ادامه میدم...

14. 23 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,324

Re:Creators

قسمت 1:
    این انیمه دو تا ویژگی خوب داره، یکی ایده‌ی جالبش و دیگری هم طراحی زیبای بعضی از کاراکترها. شاید در بین انیمه‌های این فصل جزو معدود انیمه‌هایی باشه که ایده‌ای نو داره و تا حدی هم تونسته این ایده رو به خوبی به تصویر بکشه. گرچه انیمه‌ی بزرگی نمیتونه باشه و کارگردان به نظرم بزرگ فکر نمیکنه چون انیمه هرچند اکشن زیادی داشت ولی خشونت کافی رو نداره و حالت بچه‌گانه‌اش زیاد هست و به نظرم غافلگیری‌هاش هم میتونست خیلی برجسته‌تر باشه. میشد داستان بهتری برای این ایده نوشت و روایت داستان هم خیلی بهتر باشه اما ایده‌اش جای تحسین داره. تعداد اپیزودها هم بسیار مناسب هست!

8 :Story (بیشتر به ایده‌اش نمره دادم تا داستان)
    7.5 :Art
    3 :Music

امتیاز من به قسمت 1: 6.6/10
    به دیدنش ادامه میدم

پ.ن: قسمت اول انیمه‌ Clockwork Planet رو نتونستم تا آخر تحمل کنم و دراپ شد...امتیازم به Clockwork Planet صفر

سپاس
    25,324

Zero Kara Hajimeru Mahou no Sho

قسمت 1:
    واووو! جاست واووو... احساس میکنم این انیمه پتانسیل این رو داره که به یکی از بهترین انیمه‌های تاریخ تبدیل بشه. به نظرم بهترین داستان و بهترین موسیقی رو در بین انیمه‌های این فصل داشت و گرافیکش هم عالی بود. جالبه منتقدا به اون انیمه‌ی متوسط Re:Creators امتیاز بالاتر دادن، به این انیمه که یک سر و گردن ازش بالاتره کمتر امتیاز دادن دقیقأ Re:Zero هم زمان خودش همچین وضعیتی داشت! به نظرم انیمه کاملأ مطابق با رمان و مانگا پیش رفت. مانگا رو هم اگه خونده باشید متوجه میشوید که یک مکالمه‌ی طولانی بین مزدور و Zero شکل میگیره. به عبارتی قسمت اول پُر دیالوگ بود ولی دیالوگ‌های بسیار جذابی هم داشت.
    در هیچکدوم از انیمه‌های این فصل موسیقی زیباتر و درگیر کننده‌تر از موسیقی این انیمه ندیدم و حتی به نظرم موسیقیش از اتک هم بهتر بود. آهنگ اندینگشم عالی بود. گرافیکش هم عالی در حد Re:Zero و Akame ga Kill و ... بود و کاملأ امیدوارکننده‌ست.
    داستان
    ولی مهمترین ویژگی این انیمه داستانش هست. قسمت اول جهان انیمه رو تعریف میکنه. جهانی که انسان‌ها به دنبال دستگیر کردن جادوگران هستند و اون‌ها رو عامل بدبختی و حوادث بد میدونن. جادوگران بعضی از انسان‌ها رو سحر کردن و اونا رو تبدیل به نیمه-انسان یا هیولا کردن. انسان‌ها برای سر این هیولاهای شکست خورده (مزدورها) جایزه گذاشتن. جادوگران هم به دنبال کتاب گمشده‌شان (کتاب صفر) هستند چون اگر کتاب دست نااهل بیفته ممکنه جهان رو به نابودی بکشه (البته فقط جادوگری به نام Zero هست که هدفش اینه که جهان رو به نابودی نکشه! بقیه‌ی جادوگران برای اهداف خبیثانه‌شون دنبال کتاب جادویی هستن)، طبیعتأ دشمن هیولاها هم هستند تا خودشون شکار نشن ضمن اینکه خودشون این هیولاها رو بوجود آوردن و این هیولاها از جادوگران نفرت دارند. اشخاص دیگری هم هستند که در قسمت اول اسمی ازشون نیومده، هنوز شخصیت مرموز "Thirteen" هم آشکار نشده و قطعأ در قسمت‌های بعدی بیشتر باهاش آشنا میشیم. هیولاها فقط نقش ابزار دارند و انسان‌ها از قدرت و زور اونها استفاده میکنن تا جادوگران رو دستگیر کنن...اما یکی از مزدورها (هیولای شکست خورده) با جادوگری مواجه میشه که نمیخواد بهش آسیب برسونه بلکه از مزدور میخواد نقش سپر محافظ رو براش بازی کنه تا بتونه "کتاب جادویی صفر" رو پیدا کنه که گم شده و این جادوگر کسی نیست جز "صفر" که خودش این کتاب رو نوشته! اونها با هم پیمان خونی میبیندند. "Zero" به مزدور قول میده که بعد از پیدا کردن کتاب اون رو تبدیل به انسان کنه.
    هرچند قسمت اول اکشن زیادی نداره و بیشتر دیالوگ هست ولی این دیالوگ‌ها الزامی بودن. به نظرم بعد از اتک بهترین انیمه‌ی فصل هست ولی قسمت اولش بیشتر جنبه‌ی معرفی جهانِ داستان رو داشت.

9.5 :Story
    9.5 :Art
    10 :Music (موسیقیش شاهکار بود)

امتیاز من به قسمت 1: 8.7/10
    این انیمه پیشنهاد میشه برای دیدن و پتانسیل بالایی داره

17. 19 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,324

Shingeki no Bahamut: Virgin Soul

قسمت 2:
    در بین انیمه‌های این فصل، به نظرم این انیمه بعد از اتک بهترین آرت رو داره، قسمت دومش هم جذاب و لذت‌بخش بود ولی اون طوفان قسمت اولش خوابید. از نظر تکنیک ساخت خیلی شبیه انیمه افسانه‌ی زیستیریا ایکس هست و هر دوشون هم داستانشون چنگی به دل نمیزنه، اینطور نیست که اصلأ داستانشون هدفی نداشته باشه یا مفهومی نداشته باشه یا لذت‌بخش نباشه ولی جوری هم نیست که ماندگار باشه و به عبارتی کار بزرگی نکردن فقط جنبه‌ی فان دارن و 10 دقیقه بعد از دیدنشون فراموششون میکنید.
    بازم تأکید میکنم این انیمه از نظر آرت، گرافیک و طراحی کاراکترها درجه یک هست، خشونتش هم خوبه و به عبارتی یک انیمه‌ی بسیار خوش ساخت هست ولی داستانش زیاد فکرشده و قوی نیست. البته من این مدت انیمه‌های خیلی خوبی دیدم که توقعم خیلی بالا رفته ولی داستان از همه چیز مهمتره (اگه داستان خوب باشه حتی میتونم گرافیک افتضاح رو هم تحمل کنم ولی معمولأ برعکسش صادق نیست).

امتیاز من به قسمت 2: 8.1/10
    متأسفانه دراپ شد

Zero Kara Hajimeru Mahou no Sho

قسمت 2:
    قسمت دوم این انیمه هم چنگی به دل نزد، لذت بردم ولی انتظاراتم رو برآورده نکرد. این انیمه رو میدادن به یک کارگردان با سابقه نتیجه‌ی خیلی بهتری میداد. این قسمت به جادوگری به نام "سورنا" پرداخته شد. ریتم داستان نسبت به قسمت اول یکم کندتر شده ولی داستان خیلی قشنگی داره و انیمه‌ی خوش ساختی هم هست. مشکل اصلیش این هست که یکم فاز بچه‌گانه‌ داره و با وجودی که اکشن خوبی داره ولی خشونت کافی رو نداره برای همین چندان انیمه‌ی تأثیرگذاری نیست و بیشتر جنبه‌ی فان داره اما داستانش اینقدر قشنگ و لذت‌بخش هست و اینقدر آرت و گرافیک خوبی داره که نمیشه ازش دل کند و شدیدأ منتظر قسمت‌های بعدیش هستم حتی اگه تحولی در ساختش بوجود نیاد.
    موسیقی متنش محشره پیشنهاد میکنم اگه نمیخواهید انیمه رو ببینید حداقل آلبوم موسیقی متنش رو دانلود کنید. موسیقی متن قسمت دومش عالی بود نمیدونم کامپوزرش کیه ولی کارش حرف نداره...

امتیاز من به قسمت 2: 8.2/10
    به دیدنش ادامه میدم

19. 13 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین