برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 11 از 12 اولیناولین ... 9101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 از مجموع 111
    My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

▬ بحث و گفتگو پیرامون فصل دوم انیمه Attack on Titan ▬

در این تاپیک به بحث و گفتگو پیرامون فصل دوم انیمه "حملـه بـه غـول" می‌پردازیم که بلاخره و بعد مدت‌ها انتظار در تاریخ 1 آپریل، قسمت اولش پخش خواهد شد.

+لطفا کسایی که مانگا رو خوندن مواظب باشن اسپویل از خودشون در ندن!
    +لطفا شماره قسمتی که قصد دارین در مورد اون صحبت کنین رو بالای پست‌تون بنویسید!

به امید یک فصل خشن و خونی‌تر!

سپاس
    973
    از این کاربر 358 بار در 38 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ▬ بحث و گفتگو پیرامون فصل دوم انیمه Attack on Titan ▬

با اینکه داستان توی فصل دوم زیاد پیش نرفت ولی به خیلی از سوالام که از فصل اول داشتم پاسخ داد شاید مثل فصل اول صحنه اکشن نداشت اما تا بخواین ادم رو مجبور میکرد در مورد قسمت بعد کنجکاو بشی احتمالا این فصل مقدمه چینی برای فصل سوم بود و در مورد مانگا چپتر مبارزه ارن و غول زره پوش رو گرفتم میخواستم مقایسه کنم و دیدم اینقدر انیمه صحنه اکشنش با حاله که با مانگا هیچ حال نکردم جالبه مانگا 120 قسمت ترجمه فارسی داره قسمت مبارزه ارن و غول زره پوش 45 حالا اینا چند ساله میخوان انیمه رو تموم کنن خدا میدونه

3. 17 کاربرِ زیر از afshinvatan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    143
    از این کاربر 338 بار در 46 پست سپاس گزاری شده

والا به نظر من(با تاخیر بسیار بعد از پخش!)توی تئوری هایی که درباره رازهای داستان داده میشه یه ایراد اساسی وجود داره.ایراد چیه؟اینکه دشمن کیه!در واقع به نظرم راز داستان هم در همینه!اروین توی فصل اول موقعی که دو تایتان اسیر شده خیلی مرموز کشته میشن از ارن می پرسه به نظرت دشمن کیه؟چرا ما این رو فقط حمل بر آنی کنیم؟دیدیم که تایتان ها به تایتان -انسان ها حتی در حالت تایتانیشون هم حمله میکنن پس چرا باید راینر و برتولد برای اونها بجنگن؟در واقع به نظرم این نبرد بین انسان ها و انسان ها است ما هم هیچ دلیلی نداریم پشت دیوار ها انسانی وجود نداشته باشه!حالا نمی دونم چجوری ولی راز داستان فکر کنم همین باشه!

5. 14 کاربرِ زیر از mohsen kafka بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

فصل دوم رو ضربتی دیدم (الان قسمت یک فصل سوم)؛ خیلی خوشم اومد من از این فصل. نمیدونم چرا برخلاف عده ی کثیری، عاشق قسمت های دیالوگ محور و کندم...
    یه چیزی که منو خیلی آزار میده توی سریال ها (انیمه و غیره هم نداره)، این که بیننده خیلی جلوتر از کاراکترای اصلی داستان، خیلی از حوادث و واقعیات رو حدس میزنه (مثلا اولین بار که غول زن رو دیدیم، همه فهمیدیم لئونهارته)، بخش ازار دهندش اینجاست که باید صبررررررررر کنیم تا کاراکترای اصلی هم بفهمن!
    دومین مسئله ازار دهنده مربوط میشه به شاسگول بودن بیش از حد کاراکتر اصلی «ارن»؛ خیلی جاها آدم میخواد از دستش موهاشو بکنه؛ یعنی ی جلبک جای این بود، بالاخره یکجا به ادما و دیوار شک میکرد (البته من در حال حاضر نمیدونم در آینده چه چیزایی انتظارمو تو فصل سوم میکشن)
    پ.ن: نمیدونم چرا تایتان های اونور + آنه (خصوصا این بانو)، رو بیشتر دوست دارم تا آدمای اینور!
    پ.ن: هرچی گشتم تایپک بحث فصل سوم رو پیدا نکردم!؟!

7. 10 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,365
    از این کاربر 20,375 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط UNKNOW نمایش پست ها
    فصل دوم رو ضربتی دیدم (الان قسمت یک فصل سوم)؛ خیلی خوشم اومد من از این فصل. نمیدونم چرا برخلاف عده ی کثیری، عاشق قسمت های دیالوگ محور و کندم...
    یه چیزی که منو خیلی آزار میده توی سریال ها (انیمه و غیره هم نداره)، این که بیننده خیلی جلوتر از کاراکترای اصلی داستان، خیلی از حوادث و واقعیات رو حدس میزنه (مثلا اولین بار که غول زن رو دیدیم، همه فهمیدیم لئونهارته)، بخش ازار دهندش اینجاست که باید صبررررررررر کنیم تا کاراکترای اصلی هم بفهمن!
    دومین مسئله ازار دهنده مربوط میشه به شاسگول بودن بیش از حد کاراکتر اصلی «ارن»؛ خیلی جاها آدم میخواد از دستش موهاشو بکنه؛ یعنی ی جلبک جای این بود، بالاخره یکجا به ادما و دیوار شک میکرد (البته من در حال حاضر نمیدونم در آینده چه چیزایی انتظارمو تو فصل سوم میکشن)
    پ.ن: نمیدونم چرا تایتان های اونور + آنه (خصوصا این بانو)، رو بیشتر دوست دارم تا آدمای اینور!
    پ.ن: هرچی گشتم تایپک بحث فصل سوم رو پیدا نکردم!؟!
    سلام. اینم تاپیک بحث در مورد فصل سوم اتک (بیشتر پارت دوم از فصل سوم البته خودم در مورد پارت اولش هم یک توضیحی دادم):
    https://tvworld.info/showthread.php?t=49215

پارت دوم از فصل سوم شاهکاره!
    Can't find yourself. Lost in your lies

9. 10 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

jax teller

خب بعد از death note قول داده بودم دیگه وارد دنیای انیمه نشم ولی نشد باور کنید.ولی واقعا عجب نابی بود این انیمه دمشون گرم پیچیدگی بینظیری داشت،هیجان وصف ناپذیری داشت،پر از سکانس هایی بود که ناخودآگاه احساساتی میشدی.

ایده سریال رو که بهش فکر میکنید بینظیره و خیلی خوب تو فصل 3 همه چی رو توضیح داد سه چهارتا قسمت سطح بالای خیره کننده داشت که واقعا پشم ریزون بود.حیف که انتظار باید کشید و صبر کرد ببینیم فصل 4 رو چجوری میخوان به پایان برسونن شدید منتظرم

دوستان انیمه نابی اگه هست معرفی کنید فقط تموم شده باشه و کم باشه مرسی

و تا انیمه هست هم باید زندگی کرد

11. 5 کاربرِ زیر از jax teller بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    109
    از این کاربر 918 بار در 104 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط jax teller نمایش پست ها
    خب بعد از death note قول داده بودم دیگه وارد دنیای انیمه نشم ولی نشد باور کنید.ولی واقعا عجب نابی بود این انیمه دمشون گرم پیچیدگی بینظیری داشت،هیجان وصف ناپذیری داشت،پر از سکانس هایی بود که ناخودآگاه احساساتی میشدی.

ایده سریال رو که بهش فکر میکنید بینظیره و خیلی خوب تو فصل 3 همه چی رو توضیح داد سه چهارتا قسمت سطح بالای خیره کننده داشت که واقعا پشم ریزون بود.حیف که انتظار باید کشید و صبر کرد ببینیم فصل 4 رو چجوری میخوان به پایان برسونن شدید منتظرم

Fullmetal Alchemist Brotherhood
    Steins Gate
    Parasyte - the maxim
    Erased
    Samurai Champloo

13. 5 کاربرِ زیر از giumartan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط jax teller نمایش پست ها

مشاهده محتوا اسپویلر
    Berserk ابتدا سه تا فیلم سینمایی عالی و بی نظیر داره و بعد اون هم 24 قسمت سریال که با وجود ناتمام ماندنش و عدم ساخت فصل سومش ولی بی اندازه با ارزش و عالی هستش توصیه میکنم اگر ندیدین حتما شروع کنید.
    Fate Zero و Fate stay night هر دو پشت سر هم و به عبارتی ادامه هم هستند و به شدت پیشنهاد میشه و داستان و کیفیت خیلی خوبی هم دارن.
    Haikyuu هم که دیگه از بس خوبه بعضا آرزو میکرنم ای کاش اصلا شروعش نمیکردم! و به شخصه بین انیمه های که دوستشون دارم جایگاه دوم بعد AOT رو داره.
    غیر اینا انیمه های خوب دیگه ای که میتونم پیشنهاد کنم اینا هستند:
    Claymore
    Magi The.Kingdom of Magic
    Parasyte the Maxim
    promise to neverland
    Tate no Yuusha no Nariagari
    Castlevania

فقط اونایی که سبز رنگ هستند تموم شدن و اونایی هم که قرمز نوشتم هم احتمالا باید به حساب تمام شده بزاریمشون و دیگه امیدی به ساختن فصلهای بعدی براشون نیست هرچند تا همونجا هم راضی کننده هستند.

دوستان کسی میدونه قراره کی بیاد فصل چهارم ؟؟ تاخیر خورده مثل باقی فیلم و سریالها یا نه ؟

.

15. 6 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,948 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

- سریال خیلی خوب کار شده. من فصل یکش رو دیدم. اما متاسفانه به خاطر فاصله ای که افتاد و حوصله ای که رفت، دراپ شد. فرصت شد دوباره میرم سراغش.
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

17. 7 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

jax teller

نقل قول نوشته اصلی توسط giumartan نمایش پست ها
    Fullmetal Alchemist Brotherhood
    Steins Gate
    Parasyte - the maxim
    Erased
    Samurai Champloo
    خیلی ممنون دوست عزیز از معرفی شما

19. 2 کاربرِ زیر از jax teller بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

jax teller

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    مشاهده محتوا اسپویلر
    Berserk ابتدا سه تا فیلم سینمایی عالی و بی نظیر داره و بعد اون هم 24 قسمت سریال که با وجود ناتمام ماندنش و عدم ساخت فصل سومش ولی بی اندازه با ارزش و عالی هستش توصیه میکنم اگر ندیدین حتما شروع کنید.
    Fate Zero و Fate stay night هر دو پشت سر هم و به عبارتی ادامه هم هستند و به شدت پیشنهاد میشه و داستان و کیفیت خیلی خوبی هم دارن.
    Haikyuu هم که دیگه از بس خوبه بعضا آرزو میکرنم ای کاش اصلا شروعش نمیکردم! و به شخصه بین انیمه های که دوستشون دارم جایگاه دوم بعد AOT رو داره.
    غیر اینا انیمه های خوب دیگه ای که میتونم پیشنهاد کنم اینا هستند:
    Claymore
    Magi The.Kingdom of Magic
    Parasyte the Maxim
    promise to neverland
    Tate no Yuusha no Nariagari
    Castlevania

فقط اونایی که سبز رنگ هستند تموم شدن و اونایی هم که قرمز نوشتم هم احتمالا باید به حساب تمام شده بزاریمشون و دیگه امیدی به ساختن فصلهای بعدی براشون نیست هرچند تا همونجا هم راضی کننده هستند.

دوستان کسی میدونه قراره کی بیاد فصل چهارم ؟؟ تاخیر خورده مثل باقی فیلم و سریالها یا نه ؟
    دوست عزیز ممنون از معرفی و اینکه میگن دی ماه یا آذر ماه میاد اگه درست باشه این حرف

21. کاربر زیر از jax teller بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 11 از 12 اولیناولین ... 9101112 آخرینآخرین