برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 12 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 111
    My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

▬ بحث و گفتگو پیرامون فصل دوم انیمه Attack on Titan ▬

در این تاپیک به بحث و گفتگو پیرامون فصل دوم انیمه "حملـه بـه غـول" می‌پردازیم که بلاخره و بعد مدت‌ها انتظار در تاریخ 1 آپریل، قسمت اولش پخش خواهد شد.

+لطفا کسایی که مانگا رو خوندن مواظب باشن اسپویل از خودشون در ندن!
    +لطفا شماره قسمتی که قصد دارین در مورد اون صحبت کنین رو بالای پست‌تون بنویسید!

به امید یک فصل خشن و خونی‌تر!

سپاس
    25,324
    از این کاربر 20,370 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ▬ بحث و گفتگو پیرامون فصل دوم انیمه Attack on Titan ▬

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein_124 نمایش پست ها
    درمورد اون غول که رو خونه افتاده بود نظری ندارم واقعا، همونطور که خودت گفتی خیلی عجیب بود؛ شایدم واقعاً اول انسان بود و تبدیل به غول شد و اگر اینطوریه چرا پس نمیتونه تکون بخوره ؟ ارن مگه تبدیل به غول میشه تکون نمیخوره؟! اگرم بگیم گیر کرده تو اون خونه و نمیتونه تکون بخوره هم فکر نکنم درست باشه، غول به اون عظمت نمیتونه بلند بشه؟ یه چیزی هست که ما نمیدونیم بدون شک
    بدون شک ولی میدونیم که غوله از آسمون نیفتاده روی زمین! غوله نمیتونسته حرکت کنه پس این غول توی همون خونه بوجود اومده حالا چجوریش معلوم نیست
    Can't find yourself. Lost in your lies

3. 13 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    اینجا هم من حدس زدم اون غول که توی خونه‌ی دخترک بود شاید در واقع پدر واقعی دخترک باشه! نمیدونم
    آره منم همین حدسُ زدم وقتی دیدم دختره بی حرکت اونجا نشسته! انگار جای اینکه ترسیده باشه بیشتر متعجب بود!
    اون غول آخر هم احتمالا یکی از اعضای خونواده کنی‌ـه!

ولی از اینا گذشته من گشنه‌تر از ساشا ندیدم توی اون صحنه که سر گوشت با باباش درگیر شده بود، میگفتم الانه که به غول تبدیل بشه

5. 15 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,141
    از این کاربر 449 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

امیدوارم هرچه سریعتر طوفان فصل دوم شروع بشه.
    اپیزود دوم اتفاق قابل توجهی نیفتاد به نظرم و با توجه به کم بودناپیزود های این فصل یه خرده نگران کننده هست

7. 16 کاربرِ زیر از leon kennedy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هي جان به سر شدم که تو را ارزو کنم
    سپاس
    7,527
    از این کاربر 5,753 بار در 527 پست سپاس گزاری شده

قسمت سوم این انیمه خیلی خوب بود
    ولی هیجان فصل قبل رو نداره فقط سوال بوجود میاد پاسخی داده نمیشه
    داستان جوری داره پیش میره که تایتان رو میشه به انسان ها ربط داد
    تو این قسمت مشخص شد تایتانی که صحبت میکرد از قدرت جسمانی و فکری فراانسانی برخورداره
    یعین میشه این تایتان رو نسخه انسانی تایتان ها دونست
    کلا من از طراحی شکل ظاهری تایتان ها خوشم نمیاد
    تا اینجا هم لیوای.میکاسا.ارن فقط اومدن سلامی کردن و رفتن همین

9. 14 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,324

قسمت سوم:
    داستان زیاد جلو نرفت و تقریبأ مثل یک فیلر بود و همانند قسمت قبل بیشتر به کاراکترهای فرعی پرداخته شد (یومیر)، هیچ غافلگیری آنچنانی نداشت و سکانس ماندگاری هم نداشت فقط یکم مخاطب رو قلقلک داد:دی، تنها جذابیت این قسمت همون اکشن‌های همیشگی انیمه هست که کارگردان خوب حفظشون کرده گرچه هیجان این قسمت در مقایسه با دو قسمت قبلی از فصل دوم و قسمت‌های انتهایی فصل اول کمتر بود و احساس کردم قسمت سوم خیلی زود تموم شد و اتفاق خاصی هم نیفتاد.
    این طور که مشخصه قسمت بعد باید جنگ خوبی برپا بشه. مثل اینکه حدسم هم در قسمت قبل درست بود ولی انیمه فعلأ جواب درست و حسابی به مخاطب نمیده و فقط بیننده رو منتظر نگه میداره تا بعدأ به همه‌ی وقایع و سوالات یکجا پاسخ بده... "ما همه بازیچه کلید زیرزمین هستیم (ترکیب مانستر و اتک میشه اینجوری:دی)"
    اما اگر توجه کرده باشید در این چند قسمت انیمه داره بیشتر به کاراکترهای فرعی میپردازه، در قسمت دوم بیشتر تمرکز روی کاراکترهای "ساشا" و "کنی" بود و در قسمت سوم بیشتر تمرکز روی کاراکتر "یومیر" بود و احتمال خیلی زیاد در قسمت بعدی هم انیمه رازی رو برملا میکنه که از زبان "یومیر" بیرون کشیده میشه!

امتیاز من به قسمت 3: 8

11. 19 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هي جان به سر شدم که تو را ارزو کنم
    سپاس
    7,527
    از این کاربر 5,753 بار در 527 پست سپاس گزاری شده

قسمت سوم دو سه نکته داشت که جالب بودن :
    اول وقتی کنی به روستاشون میرسه فرماندشون میگه جالبه غول ها فقط خونه ها و خراب کردن و رد هیچ خونی نیست
    اگر هم فرار کرده باشند چرا از اسب ها استفاده نکردن که میتونه اینو ثابت کنه که پدر و مادر کنی به غول تبدیل شدن.
    نکته دوم :
    کریستالیه که دست هانجی بود و گفت که این کریستال بدن انی با سنگ های ساخته شده دیوار یکی هستند
    حالا با غولی که تو دیوار دیدیم برای من این سوال بوجود اومد که اگر همه دیوار از غول ها ساخته شده باشند
    کی اینکار رو کرده وایا ممکنه غول ها برای محافظت از ادمها دیوار رو ساخته باشند
    نکته سوم :
    دختر مو زرد با یمیر هستش طبق گفته کشیش یک قدرت یا اگاهی خاصی از دم دستگاه های این دیوار پرستان داره
    دقیقا داشت مشخصات بلوندی رو میداد حتی یک جا همه به یمیر گفته بود نکنه بودن من به خانواده من ربطی داشته باشه
    رینر به یمیر شک میکنه یا فک میکنه جاسوسه
    البته من فک میکنم چون ارن و انی قدرت تبدیل شدن به تایتان رو دارند احتمال اینکه باقی هم این ظرفیت رو داشته باشند زیاده
    ممکنه ادم ها هم به اختراعی دست پیدا کردن تا ادم رو شبیه تایتانها کنند این فصل سوالات زیادی رو بوجود اورده.

13. 15 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,141
    از این کاربر 449 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

خب داستان در قسمت سوم همچنان داره سوالات و معما های چالش برانگیزی ایجاد میکنه فقط امیدوارم جوابی ک داده میشه فک برانداز باشه نه باعث دلسردی.

15. 13 کاربرِ زیر از leon kennedy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ESajad نمایش پست ها
    ولی هیجان فصل قبل رو نداره فقط سوال بوجود میاد پاسخی داده نمیشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط ESajad نمایش پست ها
    تا اینجا هم لیوای.میکاسا.ارن فقط اومدن سلامی کردن و رفتن همین
    بعد اینکه قسمت دوم انیمه حسابی زد تو ذوقم و این دو دلیل بالا که این دوستمون اشاره کرد، رفتم سراغ مانگا و تو 3 روز تمومش کردم ( تا اینجا که اومده).
    با توجه به 12 قسمتی بودن این فصل انیمه و اینکه این جوری که من متوجه شدم تقریبا تو این فصل حداقل تا به اینجا هر قسمت بر مبنای یک چپتر از مانگاست، به نظرم فصل جالبی از آب در نمیاد و از الان متاسفانه یا خوشبختانه میتونم کاملا حدس بزنم که کجا این انیمه تو این فصل به اتمام میرسه، البته دارم خوشبینانه نگاه میکنم وگرنه با این روال انیمه بعیده به اون نقطه عطفی که مدنظرمه برسه
    چیزی که زیاد به دلم نمیشست تو این انیمه این بود که دیگه زیادی داره گره ایجاد میکنه و برام سوال بود که کی میخواد جواب این سوالات و معماهایی که ایجاد کرده رو بده، که با خوندن مانگا تقریبا همش رو جواب داده تا الان!
    نکته ی جالب دیگه ای که هم هست برام گشادی مفرط سازنده های انیمه هست، قشنگ میتونن 60 قسمت دیگه بسازن تا اینجای مانگا، نمیفهمم فازشون چیه با این روال چهارسال به چهارسال و قطره چکونی ساختن انیمه!
    یه تیکه رو تو تگ اسپویلر مینوسم، البته به نظرم زیاد تفاوتی ایجاد نمیکنه اگه کسی بخواد بخونش فقط محض احتیاط تو تگ گذاشتمش در مورد این انیمه و انیمه ی کلی مور
    مشاهده محتوا اسپویلر
    به نظر من نویسنده ی مانگا خیلی متاثر از انیمه ی کلی مور بوده، اگه مانگای کلی مور رو خونده باشین، و هم چنین این مانگا رو بخونین متوجه شباهتش میشین، فقط اومده اون کمی کاستی که تو کلی مورد بوده و موضوعی که اونجا زیاد روش مانور نداد رو تو اتک آن تایتان بسطش میده،

خلاصه بشینین مانگا رو بخونین منت قصاب رو نکشین

17. 13 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

قـسمت چهـارم
    ----------------

خوشم میاد تو این 4 قسمت فقط شخصیت هایِ فرعی نقش داشتن و اصلی ها فقط یه اعـلامِ حضور کردن و بس. چیزی که مشخص شده اینه که حـالا خیلی ها میدونن میتونن به غـول تبدیل بشن و دیگه فقط ارن و آنی نیستن که این توانایی رو دارن، از اینور هم که غـول ها کاملاً پیشرفت کردن و دارن توسـطِ اون غـولِ هیـولا رهبری میشن و با نقشه کـارهاشون رو انجـام میدن. اینکه هیچ سوراخی ایجاد نشد و غـول ها از بیـرون نیومدن هم به نحوی ثابت میکنه که غـول ها همشون آدم هایی هستن که به غول تبدیل شدن، فقط اینکه میتونن تصمیم بگیرن چطور مبارزه کنن هم آدمو اذیت میکنه یکم، مثلاً ارن و همین یمیـر که در آخر به غول تبدیل شد علیـه غول ها میجنگن ولـی بقیه که به غـول تبدیل میشن علـیه انسان ها؟! چـرا؟!

فصـل اول واقعاً خیلی سـرتر بود و این فصـل تا حالا جز اینکه کـلی سوال ایجاد کرد و پیشرفت غـول ها رو نشون داد چیزی نداشت و حـرفی برای گفتن نداشت، وقتی اپیـزود ها کمتره خب حـداقل یکم داستان رو بهتر پیش ببرید. این همه منتظـر موندیم که فصـل دوم بیاد و حـالا که اومده اصلاً انتظارات رو برآورده نکـرده(البته این نظـر شخصـیِ خودمه).

گـرافیک و صحـنه ها خیلی خوبن و موسیقی متن هم خـوبه، مبارزات به نظرم در حـدِ فصل اول نیست ولی فکر کنم وقتی ارن و میکاسا و لیـوای جنگیـدن رو شـروع کنن این موضوع تغییر کنه.

19. 15 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,324

قسمت چهارم:
    داستان خیلی خیلی کند پیش میره هرچند به نظرم قسمت چهار هم جذاب بود و لذت بردم اما انتظار داشتم انیمه مثل فصل اولش هر بار حرفی برای گفتن داشته باشه. متأسفانه سازندگان بیشتر به دنبال سود هستن، میخوان تا سه چهار فصل انیمه رو کش بدن و داستان رو قطره قطره به خورد مخاطبان بدن و این قطعأ باعث میشه کیفیت کار پایین بیاد. هرچند که مانگا رو نخوندم ولی به نظرم دلیل اصلی افت انیمه به مانگا برمیگرده. بعضی از وقایع انیمه به نظر غیر قابل توجیه میان مثل همین موردی که حسین جان اشاره کرد، اینکه همه‌ی این غول‌ها قبلأ انسان بودن ولی چرا بعضی از غول ها قدرت تصمیم‌گیری دارن و بعضی‌هاشون کاملأ غریزی عمل میکنن؟ اما به نظرم انیمه برای این سوال قطعأ جواب درخوری داره چون این یکی از مهمترین سوالاتی هست که انیمه تا به حال مطرح کرده.
    همونطوری که حسین عزیز هم اشاره کرد در این قسمت هم خبری از کاراکترهای اصلی (ارن، میکاسا، کاپیتان لیوای و ...) نبود و انیمه شدیدأ دچار حاشیه شده، تعداد اپیزودهای این فصل هم خیلی کمه و این معنیش این هست که قسمت‌های انتهایی این فصل احتمالأ پر از غافلگیری باشن! چون چهار قسمت اول بیشتر برای وقت تلف کردن بودن. قسمت چهارم با وجود همه‌ی انتقاداتی که بهش داشتم ارزش دیدن داره و برام جذاب‌تر از قسمت قبل بود. حالا راز یمیر هم برملا شد و باید منتظر جواب انیمه به سوالاتی که مطرح کرده باشیم.

امتیاز من به قسمت 4: 8.5

21. 16 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 12 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین