برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 6 از 12 اولیناولین ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 از مجموع 111
    My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

▬ بحث و گفتگو پیرامون فصل دوم انیمه Attack on Titan ▬

در این تاپیک به بحث و گفتگو پیرامون فصل دوم انیمه "حملـه بـه غـول" می‌پردازیم که بلاخره و بعد مدت‌ها انتظار در تاریخ 1 آپریل، قسمت اولش پخش خواهد شد.

+لطفا کسایی که مانگا رو خوندن مواظب باشن اسپویل از خودشون در ندن!
    +لطفا شماره قسمتی که قصد دارین در مورد اون صحبت کنین رو بالای پست‌تون بنویسید!

به امید یک فصل خشن و خونی‌تر!

سپاس
    25,372
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ▬ بحث و گفتگو پیرامون فصل دوم انیمه Attack on Titan ▬

قسمت 8:

این قسمت هم مثل قسمت 4 شبیه یک فیلر بود. هرچند روند داستان در این قسمت کند بود ولی کارگردان داره انیمه رو کاملأ طبق مانگا پیش میبره.
    برای قسمت بعدی هم انتظار قسمت جذابی ندارم. فقط بین راینر و ارن بحث پیش میاد...
    کلأ قسمت 8 زاید بود

امتیاز من به قسمت 8: 7.5
    Can't find yourself. Lost in your lies

3. 15 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,035 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

سلـــــــام
    عاقا منم تا آخرین قسمت -8- که اومده دیدم... همون طور که پیمان گفت قسمت اضافه ای بود
    تنها نکته مثبتش این بود که لیوای رو نشون داد بلخره
    ولی قسمتای قبلو دوست داشتم... غول زرهی که مشخص بود کیه ولی این غول بزرگه اصلا انتظار نداشتم !!!برتولت!! توقع داشتم یه آدم با ابهت تر باشه
    امیدوارم یکم بیشتر از این 2 تا بگن+++++ لیواااااای نبودش به شدت احساس میشه!!

5. 18 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,552

قسمت 9

یک قسمت آروم دیگه! من دیگه اعصابم داره خورد میشه. هر چی میره جلوتر سوال بیشتر ایجاد میکنن. دشمن اصلی کیه؟ قضیه این میمونه چیه؟ یمیر داشت جواب میداد که خدا لعنت کنه این راینرو که نزاشت. باورم نمیشه حالا که انیمه افتاده توی سرازیری داره تموم میشه. ارن مغز نداره به جای اینکه اینقدر داد و بیداد کنی و الکی حرف بزنی یه 2 تا اطلاعات جمع کن ما یه چیزی بفهمیم.
    هانجی هم که انگار یه چیزیا فهمیده که میخواد برگرده به اون دهکده هه! همه یه چیزی میدونن ولی نمیگن که مام بفهمیم!!!!
    یه چیزی. راینر یاد یه چیزایی افتاد و گفت مارکو! میخوام ببینم مارکو همونه که آنی فصل قبل کشتش و وسایلشو برداشت؟! یعنی اون لحظه راینر و برتولتم شاهد کشتنش بودن؟! خلاصه بگم هر چی میره جلو پیچیده تر میشه و اعصاب منم ضعیف تر!

7. 17 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,141
    از این کاربر 449 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

واااااااای از کنجکاوی مردیم بخدا
    اونجا ک یمیر میخواست بگه دشمن اصلی کیه و راینر اجازه نداد میخواستم اونجا باشم دهنشو سرویس کنم ))))))

9. 14 کاربرِ زیر از leon kennedy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

قـسمت نهـم
    - - - - - - - -

منم دیگه اعصابم خورد شد از این تند و کند شدن، یه قسمت طوفانی میشه بعد دو قسمت پشت هم آرومِ آروم یمیـر که خیلی چیزا میـدونه، شاید بیشتر از راینـر و برتولت حتی ولی نمیـگه لامصب، اونجا هم که داشت یه چیزایی به ارن میگفت که رایـنرِ عوضی با وسط کشیدن اسمِ کریستا نظرشو عوض کرد. دوگانگی شخصیتِ رایـنر هم به نوع خودش جالب بود، من یه لحظه فکر کردم برای مسخره کردن ارن و یمیـر اینکارو میکنه ولی دیدم نه خیلی هم جدیه و یه لحظه فکر کرد سربازه. فلش بکی هم که به موقع کشته شدن مارکو زد فکر کنم روشن کنه که رایـنر کاملاً دوتا شخصیت داره و یه شخصیتش که خودشو جنگجو میدونه و اون یکی شخصیتش هم کاملاً ضـدِ غول و احساسی.

درمورد این غـولِ بزرگ هم هیـچی بهمون نگفتن، هیـچی. فقط یبار دیدیم اومد و به بقیه غول ها میتونه دستور بده و دیگه رفت که رفت؛ ولی راینر و برتولت هم انگار ازش میترسن و خیلی جا خوردن با دیدنش(اشاره به فلش بکی که روی بُـرج بودن زد). این فصل فقط سوال بجا گذاشت، الانم که داره تموم میشه فوقِ فوقش به یکی دوتا سوال جواب بدن و بعد دو سه سال بندازن تو خماری تا فصلِ بعد و تکرار همین روند.

پ.ن: من عاشق این صحنه هایی هستم که رو چشم شخصیت ها زوم میشه و میلرزه چشماشون(بعضی وقتها از ترس و بعضی وقتها از روی خشم)، خیلی خوبه لعنتی.

11. 16 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,372

قسمت 9:
    این قسمت هیجان بالایی نداشت ولی خوب بود، دلیلش اینه که با وجودی که به طور واضح همه چیز رو لو نداد ولی با سوالاتی که مطرح کرد ذهن بیننده رو درگیر کرد و انیمه با این قسمت یگ گام خیلی بلند به سمت افشای حقیقت برداشت. به طوری که من بدون خوندن هیچ اسپویلی الآن میتونم حدس بزنم ماجرا از چه قراره! گرچه مطمئن نیستم
    نمیگم که حدسم چیه و یا اینکه چی توی ذهنم میگذره... فقط چند مورد قدیمی رو بهتون یادآوری میکنم. یادتونه قسمت اول (از فصل اول) برای اولین بار غول عظیم الجثه به دیوار حمله کرد و دیوار رو تخریب کرد؟ قطعأ بدون دلیل نبوده، به عبارتی اینا (یعنی برتولت و راینر) به دنبال چیزی یا شخصی اونور دیوار بودن. واضح تر بگم این دو تا به دنبال دشمنشون بودن.
    حالا سوالی که ایجاد میشه اینه که آیا این دشمن چه ارتباطی میتونه به "ارن" داشته باشه؟!!!! چرا ارن شخصیت اصلی داستان هست؟ باور کنید بدون ارتباط نیست.
    میگید ارتباطی نداره؟ پس چرا راینر ارن رو دزدید و همراه خودش برد؟ چه ربطی به ارن داشت؟!
    سوال خیلییییییییی مهم: پدر ارن کجاست و برای چی رفت؟! اولأ اینکه به نظر من مطمئنأ نمرده! دومأ اینکه واقعأ به نظرتون جون فرزندش براش اینقدر بی ارزش بوده که رهاش کنه و برنگرده نجاتش بده؟ اگه واقعأ اینجوری باشه روانی‌ترین کاراکتر انیمه همینه! منطقی اینه که دلیل اینکه ارن تبدیل به غول میشه به پدرش برمیگرده...اینجوری حتی اگر برنگرده میدونه که ارن میتونه با تلاش از جون خودش محافظت کنه و تبدیل به غول بشه و بدنش هم ترمیم میشه.
    و اما میمون که دلیل ماجراهای اخیره! و ماهیتش ناشناخته‌ست (گرچه حدس میزنم کی باشه). خب یمیر در مورد دشمن به ارن چی گفت؟ گفت: "دشمن؟ اگه بگم که..." و بقیه اش رو نگفت نامرد! ولی چیزی که مشخص شد اینه که راینر و برتولت به دنبال میمون هستن. یمیر هم به راینر و برتولت گفت: "اگه بتونید بهش برسید، می‌تونید برگردید خونه‌تون. درسته؟" (منظور میتونه این باشه که این میمون بوده که این بلا رو سرشون آورده که تبدیل به غول میشن). اگر توجه کرده باشید جوری گفت "دشمن؟" که انگار میمون دشمن نیست یا حداقل دشمنِ ارن نیست...
    همونطوری که قبلأ گفتم راینر شخصیت متزلزلی داره و توی این قسمت هم کاملأ این موضوع مشخص شد ولی بی‌دلیل هم نیست. یه جورایی به نظرم راینر هم مقصر هست هم نیست...
    کاملأ منظورم رو رسوندم:دی. گرچه فقط 1 درصد به حدس خودم ایمان دارم ولی تا به حال اکثر حدسایی که زدم درست از آب در اومده...باور نمیشه اون میمون...امیدوارم توهم نزده باشم

امتیاز من به قسمت 9: 8.2

13. 17 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,552

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها

قسمت 9:
    این قسمت هیجان بالایی نداشت ولی خوب بود، دلیلش اینه که با وجودی که به طور واضح همه چیز رو لو نداد ولی با سوالاتی که مطرح کرد ذهن بیننده رو درگیر کرد و انیمه با این قسمت یگ گام خیلی بلند به سمت افشای حقیقت برداشت. به طوری که من بدون خوندن هیچ اسپویلی الآن میتونم حدس بزنم ماجرا از چه قراره! گرچه مطمئن نیستم
    نمیگم که حدسم چیه و یا اینکه چی توی ذهنم میگذره... فقط چند مورد قدیمی رو بهتون یادآوری میکنم. یادتونه قسمت اول (از فصل اول) برای اولین بار غول عظیم الجثه به دیوار حمله کرد و دیوار رو تخریب کرد؟ قطعأ بدون دلیل نبوده، به عبارتی اینا (یعنی برتولت و راینر) به دنبال چیزی یا شخصی اونور دیوار بودن. واضح تر بگم این دو تا به دنبال دشمنشون بودن.
    حالا سوالی که ایجاد میشه اینه که آیا این دشمن چه ارتباطی میتونه به "ارن" داشته باشه؟!!!! چرا ارن شخصیت اصلی داستان هست؟ باور کنید بدون ارتباط نیست.
    میگید ارتباطی نداره؟ پس چرا راینر ارن رو دزدید و همراه خودش برد؟ چه ربطی به ارن داشت؟!
    سوال خیلییییییییی مهم: پدر ارن کجاست و برای چی رفت؟! اولأ اینکه به نظر من مطمئنأ نمرده! دومأ اینکه واقعأ به نظرتون جون فرزندش براش اینقدر بی ارزش بوده که رهاش کنه و برنگرده نجاتش بده؟ اگه واقعأ اینجوری باشه روانی‌ترین کاراکتر انیمه همینه! منطقی اینه که دلیل اینکه ارن تبدیل به غول میشه به پدرش برمیگرده...اینجوری حتی اگر برنگرده میدونه که ارن میتونه با تلاش از جون خودش محافظت کنه و تبدیل به غول بشه و بدنش هم ترمیم میشه.
    و اما میمون که دلیل ماجراهای اخیره! و ماهیتش ناشناخته‌ست (گرچه حدس میزنم کی باشه). خب یمیر در مورد دشمن به ارن چی گفت؟ گفت: "دشمن؟ اگه بگم که..." و بقیه اش رو نگفت نامرد! ولی چیزی که مشخص شد اینه که راینر و برتولت به دنبال میمون هستن. یمیر هم به راینر و برتولت گفت: "اگه بتونید بهش برسید، می‌تونید برگردید خونتون. درسته؟". اگر توجه کرده باشید جوری گفت "دشمن؟" که انگار میمون دشمن نیست یا حداقل دشمنِ ارن نیست...
    همونطوری که قبلأ گفتم راینر شخصیت متزلزلی داره و توی این قسمت هم کاملأ این موضوع مشخص شد ولی بی‌دلیل هم نیست. یه جورایی به نظرم راینر هم مقصر هست هم نیست...
    کاملأ منظورم رو رسوندم:دی. گرچه فقط 1 درصد به حدس خودم ایمان دارم ولی تا به حال اکثر حدسایی که زدم درست از آب در اومده...باور نمیشه اون میمون...امیدوارم توهم نزده باشم

امتیاز من به قسمت 9: 8.2
    پیمان!
    به اندازه کافی با دیدن چند قسمت اخیر، مخصوصا 9 گیج شدم ... دیگه بیشتر از این گیجم نکن
    مغزم واقعا داره سوت میکشه هر خط از حرفاتو میخونم سوالام بیشترم میشه... نکن اینکارو
    خب نظرتو بگو راحتمون کن دیگه ...اینجا مال بحث و تبادل نظره
    مشاهده محتوا اسپویلر
    لابد باباهه همون میمون خودمونه
    بی شوخی به مدل صورتشو ریشو سیبیلشم میاد داشتم الان عکس پست خودمو میدیدم که به نظرم شبیه اومدن

15. 12 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,372

نقل قول نوشته اصلی توسط Nora نمایش پست ها
    پیمان!
    به اندازه کافی با دیدن چند قسمت اخیر، مخصوصا 9 گیج شدم ... دیگه بیشتر از این گیجم نکن
    مغزم واقعا داره سوت میکشه هر خط از حرفاتو میخونم سوالام بیشترم میشه... نکن اینکارو
    خب نظرتو بگو راحتمون کن دیگه ...اینجا مال بحث و تبادل نظره
    مشاهده محتوا اسپویلر
    لابد باباهه همون میمون خودمونه
    بی شوخی به مدل صورتشو ریشو سیبیلشم میاد داشتم الان عکس پست خودمو میدیدم که به نظرم شبیه اومدن
    یک کلام ختم کلام:
    مشاهده محتوا اسپویلر
    به نظرم میمون همون پدرِ ارن هست! خودمم دارم دیوونه میشم

17. 12 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,552

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    یک کلام ختم کلام:
    مشاهده محتوا اسپویلر
    به نظرم میمون همون پدرِ ارن هست! خودمم دارم دیوونه میشم
    جان من؟؟؟!!! پس نظرمون مثل همه!! ولی جدی برو توی عمق صورت میمونه ... مخصوصا این عکسه که من گذاشتم ... جدی جدی داره باورم میشه
    یه چیزی گفتم رو هوا ها
    اونوقت اینکه میگی توی قسمت اول راینر و برتولت دنبال یکی بودن که زدن دیوارو خورد کردن یعنی دنبال همین میمونه که میدونیم کیه یا یکی دیگه؟

19. 11 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,372

نقل قول نوشته اصلی توسط Nora نمایش پست ها
    جان من؟؟؟!!! پس نظرمون مثل همه!! ولی جدی برو توی عمق صورت میمونه ... مخصوصا این عکسه که من گذاشتم ... جدی جدی داره باورم میشه
    یه چیزی گفتم رو هوا ها
    اونوقت اینکه میگی توی قسمت اول راینر و برتولت دنبال یکی بودن که زدن دیوارو خورد کردن یعنی دنبال همین میمونه که میدونیم کیه یا یکی دیگه؟
    به نظرم اینکه اون دو تا (راینر و برتولت) هم تبدیل به غول میشن بخاطر این میمونه هست. فکر کنم این دو تا به دنبال همین میمونه بودن برای همین دیوار رو خراب کردن

21. 10 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 6 از 12 اولیناولین ... 45678 ... آخرینآخرین