برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 20
    سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 512 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپ Jim Gaffigan:Cinco | اضافه شد

دربـاره‌ی استـنـداپ:
    خیلی وقت بود استنداپی توسط انجمن ترجمه نشده بود و حالا که بازار اسپشال‌های نتفلیکس داغه از فرصت استفاده کردیم و به سراغ کمدینی رفتیم که چندان برای مخاطب ایرانی نام آشنا نیست اما یکی از محبوب‌ترین‌ و مشهورترین‌ها در امریکاست. میتونم بگم جُک‌های جیم از نظر "کلین" بودن به شدت شبیه "جری ساینفیلد"‌ـه! کمدینیه که اهل خانواده و زن و بچه‌ـست و به هیچ وجه سراغ شوخی‌ها و جک‌های جنسی یا بی‌ادبی نمیره اما همچنان خنده‌دار و محبوب‌ـه! جیم با پنج فرزندِ نابالغ در نیویورک زندگی میکنه و فوق العاده شکموئه ... میشه گفت نصف جُک‌هاش درباره غذا و خوردنی‌ـه ... اجراهای اون به قدری تمیز و "کمر به بالا"ـست که شما میتونید با فرزندتون به سالن برید و از جک‌هاش لذت ببرید. متاسفانه اجراهای جیم زیرنویس ندارند اما اسپشال جدید وی برای نتفلیکس زیرنویس شده و ما هم فرصت رو غنیمت شمردیم که یکبار دیگه جیم رو به فارسی زبانان معرفی کنیم.
    این کمدین، در سال 2015 با همراهی شبکه‌ی کابلی TvLand سریالی درباره زندگی شخصی خود ساخت که نقش اول این سریال هم خودش بود. سریال "Jim Gaffigan Show" کمدی‌ای نیم ساعته بود که ضمن معرفیِ جیم به دنیا، زندگی شخصی وی و دستو پنجه نرم کردن با پنج بچه رو به نمایش میزاشت. فصل اول این سریال با یازده قسمت به پایان رسید که توسط انجمن ما معرفی و ترجمه شد. از تاپیک‌های زیر میتونید بهشون دسترسی پیدا کنید ...0000000000000[معرفی سریال Jim Gaffigan Show]0000[تاپیک زیرنویس سریال Jim Gaffigan Show]

این اسپشال حدود 70 دقیقه اجرا داره که ترجمه‌اش رو با دوست خوبم محمد انجام میدم و سعی میکنیم تا هفته‌ی آینده آماده بشه. دم بچه‌های گرافیک و دانلود هم گرم که این پکیجو کامل کردند ...

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 512 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپ Jim Gaffigan:Cinco | بــزودی ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_dvd نمایش پست ها
    با تشکر از هر دو مترجم عزیز که زحمت زیرنویس این استند آپ را قبول کردند.
    .البته به شخصه فکر میکنم کمی روحیه محافظه کاری در انتخاب استندآپ و ترجمه آن در بین دوستان مترجم تی وی ورلدی زیاد شده و این انتخاب هم شاید به دلیل پاک و تمیز بودن جک ها مهر تائید باشه بر این حرف بنده.(بخصوص بعد از بحث ها و گفتگوهایی که از ترجمه استند آپ ریکی جرویس پیش اومد)
    فقط امیدوارم بعد از مدتها که منتظر ترجمه استند آپ بودیم کار خوبی باشه ..و کارهایی که جسارت کلامی بیشتری دارند هم مد نظر دوستان قرار بگیره
    نقل قول نوشته اصلی توسط 125yahel نمایش پست ها
    کاملا موافقم
    خب ببینید بچه‌ها من نمیخوام الکی جبهه بگیرم ولی واقعا اینطور نیست دلیلش هم توضیح میدم;
    ما نمیایم بخاطر یه سری کامنت‌هایی که دوســـــال پیش چهارتا یوزری که الان اصلا معلوم نیست کجا هستند کارِ خودمون رو تحت تاثیر قرار بدیـم!! یه مقدار بهش فکر کنید واقعا دور از منطق نیست؟!
    این چیزی که میگید "به نظر من" وابسته به سلیقه‌اس ... همونطور که شما دوست دارید استنداپ ببینید و در عین حال به تفکر بپردازید، عده‌ی خــیــــلـــی زیادی هم هستند که صــرفـــا برای اینکه حداقل یک ساعت مغزشون ازاد بشه میان استند اپی رو انتخاب میکنند و انتظار دارند اوقات فانی رو بگذرونند ... جُک در ایتدا باید بخندونه و در ادامه پیامی رو برسونه اما اینا بعضیاشون یه زور میخوان پوچ گرات کنند به قول خودمون از اونور بوم افتادن ...
    در مورد انتخابِ جیم گفیگن، همون پست اول تاپیک اگر خونده باشی جوابتو میده ... پست اشکان هم مهر تاییدش:دی ما دنبال کننده‌ جیم بودیم و هستیم اما اجراهاش زیرنویس انگلیسی نداشت و این اولین کاری هست که داره به انگلیسی و دیگر زبون‌ها زیرنویس میشه ... سریالش هم که دو سال پیش ترجمه کرده بودیم خودمون
    منتظر زیرنویس باشید اجرایِ خوبیه

3. 12 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,295
    از این کاربر 1,815 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 512 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپ Jim Gaffigan:Cinco | بــزودی ...

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaLoM نمایش پست ها
    خب ببینید بچه‌ها من نمیخوام الکی جبهه بگیرم ولی واقعا اینطور نیست دلیلش هم توضیح میدم;
    ما نمیایم بخاطر یه سری کامنت‌هایی که دوســـــال پیش چهارتا یوزری که الان اصلا معلوم نیست کجا هستند کارِ خودمون رو تحت تاثیر قرار بدیـم!! یه مقدار بهش فکر کنید واقعا دور از منطق نیست؟!
    این چیزی که میگید "به نظر من" وابسته به سلیقه‌اس ... همونطور که شما دوست دارید استنداپ ببینید و در عین حال به تفکر بپردازید، عده‌ی خــیــــلـــی زیادی هم هستند که صــرفـــا برای اینکه حداقل یک ساعت مغزشون ازاد بشه میان استند اپی رو انتخاب میکنند و انتظار دارند اوقات فانی رو بگذرونند ... جُک در ایتدا باید بخندونه و در ادامه پیامی رو برسونه اما اینا بعضیاشون یه زور میخوان پوچ گرات کنند به قول خودمون از اونور بوم افتادن ...
    در مورد انتخابِ جیم گفیگن، همون پست اول تاپیک اگر خونده باشی جوابتو میده ... پست اشکان هم مهر تاییدش:دی ما دنبال کننده‌ جیم بودیم و هستیم اما اجراهاش زیرنویس انگلیسی نداشت و این اولین کاری هست که داره به انگلیسی و دیگر زبون‌ها زیرنویس میشه ... سریالش هم که دو سال پیش ترجمه کرده بودیم خودمون
    منتظر زیرنویس باشید اجرایِ خوبیه
    کاملا درسته و سلیقه ای عه! من به شخصه به هیچ عنوان ناراضی نیستم از ترجمه این استنداپ و خوشحالم هستم حتی و سپاس گذار زحماتی که میکشین فقط دوست دارم ترجمه های که تابو های بیشتری رو به چالش میکشن بیشتر باشه:D

5. 7 کاربرِ زیر از 125yahel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    97
    از این کاربر 170 بار در 45 پست سپاس گزاری شده

خواهشا یک نفر هم کار 2017 لوییز سی کی هم زیرنویس کنه

7. 5 کاربرِ زیر از donald بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    85
    از این کاربر 1,035 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

ممنون بابت زیرنویس...و زحمات دوستان مترجم
    اما درمورد خود استندآپ :
    متاسفانه حدسم درست بود و کار بی مزه و لوسی هست.کاش دوستان مترجم حالا که سالی یک ترجمه میدن بیرون درانتخاب پروژه جسورتر باشند و لااقل دنبال کسانی باشند که ازشون قبلا کار دیدیم و امتحان پس داده هستند.
    خداهای استندآپ تمیز که ساینفیلد و بیل کازبی بودن دیده بودیم ..این در مقابلشون هیچ بود متاسفانه..سریالش به مراتب جذابتره ..البته اونم چیز خاصی نداره ..اما این استندآپ فاجعه بود
    خواهش میکنم تمنا دارم که چند تا کار از جیم جفریز ...لوئیس سی کی..کریس راک...بیل بور..و حتما از بیل مار انتخاب کنید.

درانتها یاد آوری کنم که نقد من به خود کمدین هست نه زحمت مترجمین عزیز

9. 4 کاربرِ زیر از mehrdad_dvd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    97
    از این کاربر 170 بار در 45 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_dvd نمایش پست ها
    اما درمورد خود استندآپ :
    متاسفانه حدسم درست بود و کار بی مزه و لوسی هست.کاش دوستان مترجم حالا که سالی یک ترجمه میدن بیرون درانتخاب پروژه جسورتر باشند و لااقل دنبال کسانی باشند که ازشون قبلا کار دیدیم و امتحان پس داده هستند.
    خداهای استندآپ تمیز که ساینفیلد و بیل کازبی بودن دیده بودیم ..این در مقابلشون هیچ بود متاسفانه..سریالش به مراتب جذابتره ..البته اونم چیز خاصی نداره ..اما این استندآپ فاجعه بود
    خواهش میکنم تمنا دارم که چند تا کار از جیم جفریز ...لوئیس سی کی..کریس راک...بیل بور..و حتما از بیل مار انتخاب کنید.

درانتها یاد آوری کنم که نقد من به خود کمدین هست نه زحمت مترجمین عزیز
    مگه زیرنویسش اومده؟ چون شما که دنبال زیرنویس کارهای جفریز و سی کی و .... هستید. چطور بدون زیرنویس سینکو دیدید ؟

11. کاربر زیر از donald بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

امیدوارم شما هم مثل ما از این استندآپ لذت ببرید. این تازه یه شروع بود، منتظر استندآپ‌های بعدی باشید

IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 512 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپ Jim Gaffigan:Cinco | اضافه شد

رفقا خسته نباشید...ممنون چراغ رو روشن نگه داشتید
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

14. 20 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کاش زندگی فست فوروارد داشت
    سپاس
    3,436
    از این کاربر 11,190 بار در 388 پست سپاس گزاری شده

سپاس
    85
    از این کاربر 1,035 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط donald نمایش پست ها
    مگه زیرنویسش اومده؟ چون شما که دنبال زیرنویس کارهای جفریز و سی کی و .... هستید. چطور بدون زیرنویس سینکو دیدید ؟
    بله با زیرنویس دیدم..(البته با کلی ناامیدی و دریغ از یک لبخند)
    چون انجمن گویا مشکل سرور داشت دوستان خبر آپلود شدن زیرنویس کمی دیر گذاشتن و من از تو ساب سین دوشب پیش دانلود کردم و دیدم..

سپاس
    0
    از این کاربر 31 بار در 4 پست سپاس گزاری شده

Jim Gaffigan یک استندآپ جدید در سال 2018 دارد به نامJim Gaffigan Noble Ape که زیرنویس انگلیس‌اش هم آمده :

https://subscene.com/subtitles/jim-gaffigan-noble-ape

به نظرم استندآپ بامزه‌ایی بود

18. 3 کاربرِ زیر از ehsan_tvworld بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12