برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: فیلم های پیشنهادی

رأی دهندگان
27. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Paterson 2016

4 14.81%
  • personal shopper 2016

10 37.04%
  • Split 2016

6 22.22%
  • La La Land 2016

5 18.52%
  • The Great Wall 2016

2 7.41%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    کاش زندگی فست فوروارد داشت
    سپاس
    3,436
    از این کاربر 11,190 بار در 388 پست سپاس گزاری شده

اکران اختصاصی اردیبهشت 96

سلام به همه ی دوستان و کاربران.با استقبالی که از طرف چندی از دوستان شد قراره چند فیلم رو قرار بدیم برای نظر سنجی جهت دیدن دو روز وقت دارین فیلم منتخب خود را برای دیدن انتخاب کنید.و تا آخر اردیبهشت باید حداقل 10 خط در مورد فیلمی که بیشترین رای را اورده نظر بدید.اونم در همین تاپیک.برای شروع 5 فیلم به رای گذاشته میشه و فیلمی که بیشترین رای را طی 2 روز آینده بیاره مورد دیدن قرار می گیره. و تا اخر اردیبهشت مهلت دارید فیلم را ببینید.طرح به صورت ازمایشی انجام میشه و در صورت استقبال در ماه های دیگر هم ادامه پیدا می کنه.بنده وظیفه ام نظارت بر روی این تاپیک و اکران فیلم های اردیبهشت ماهه و افتخار بزرگی که نصیب بنده شده.از یاسر عزیز، مدیریت تیم سینما اقا پویا و بقیه دوستان که پیگیر این طرح بودند، تشکر می کنم.لطفا اگر در نظر سنجی شرکت می کنید وقت برای فیلمی که بیشترین رای را آورده هم بزارید.در صورت مساوی بودن تعداد ارا تمامی فیلم هایی که بیشترین رای را به طور مساوی اورده اند توسط عزیزان باید دیده شوند

خواهش می کنم جهت حفظ نظم تاپیک از پست های غیر ضروری خودداری فرمایید
    سپاس

کاش زندگی فست فوروارد داشت
    سپاس
    3,436
    از این کاربر 11,190 بار در 388 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : اکران اختصاصی اردیبهشت 96

فیلم «خریدار شخصی» (Personal Shopper) دومین بازی کریستن استیوارت در ساخته های Olivier Assayas کارگردان و فیلمساز فرانسوی است. کریتسین استوارت ستاره مجموعه «گرگ و میش» بازیگر اصلی این درام روانشناسی است که به گفته کارگردان های ژانرهای مختلف تلفیقی از ترس و وحشت همراه در دنیای امروزی است.داستان فیلم رو لو نمیدم.این فیلم برای اکران اردیبهشت ماه انتخاب شده و انتخاب خوبی هم هست.داستان به طور خلاصه در مورد دختری درون گرا می باشد که برادرش را در اثر سکته قلبی،جانش از دست داده است.او و برادرش دارای قدرت فرا طبیعی بوده اند و هستند و حال با درگذشت برادرش،موورین( استوارت) به فرانسه باز می گردد تا بتواند از طریق استعداد ذاتی اش که واسطه بودن میان دنیای انسان ها و ارواح است از برادرش سوالاتی بپرسد.واقعا بازی بینظیر و متفاوتی از کریستین استوارت شاهد هستیم در این فیلم.فیلم به دل من چسبید و خوشحالم که کائنات فرصت داد تا ترجمه رو هم بهمراه دوست خوبم سلمان بر عهده بگیرم.منتظر نظرات شما هستم

نمره ی من
    7.5 از 10 می باشد

تاپیک زنده نگه دارید
    عمو تامی تاپیک در اختیار شما

در ضمن فکر و ایده این تاپیک از ذهن خلاق کابرهای فعال و عزیز Uncle Tommy , nasim777 نشئت گرفته است
    امیدوارم هر دوی شما در اجرای این طرح موفق باشید

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

با عرض معذرت من پست بلند نمیتونم بدم. یا نمیره. Split عنوانی بود که چند وقتی بود اینچنین فیلم خوبی ندیده بودم. با تشکر

4. 17 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Heal The World
    سپاس
    1,447
    از این کاربر 907 بار در 144 پست سپاس گزاری شده

سلام به همگی!

من توی نظدسنجی به اسپلیت رای دادم و باید بگم هنوزم معتقدم اسپلیت یه سر و گردن از بقیه فیلمای نظرسنجی بالاتره

و اما فیلم خریدار شخصی!
    اولین کاری که کردم این بود که ریتینگ فیلم را چک کردم و خیلی ناامید شدم! وقتی فیلم را دیدم انتظار یه فیلم خسته کننده را داشتن و دقیقه خریدار شخصی همینطور بود ، خسته کننده!
    البته من منتقد نیستم و نقد نمیکنم اما به عنوان یک بیننده عام نظر شخصیمو میگم
    داستان فیلم خیلی بی سر و ته بود و به جز کریستین استوارت به هیچ شخصیت دیگه ای بها داده نشد
    من به شخصه حتی متوجه پایان فیلم هم نشدم! و وقتی فیلم تموم شد فقط با خودم گفتم خب که چی؟!
    به نظرمن یکی از طرفدارای فیلم باید بیاد نقد کنه بلکه نقاط قوت فیلم برای ما هم روشن بشه
    ولی به شخصه فکر میکنم ارزش دیدن نداشت!

6. 8 کاربرِ زیر از nasim777 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :