برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
    کاش زندگی فست فوروارد داشت
    سپاس
    3,436
    از این کاربر 11,190 بار در 388 پست سپاس گزاری شده

خاطرات شما از فیلم های نیکول کیدمن

نیکول کیدمن در 20 ژوئن 1967 در شهر هونولولو پایتخت جزایر هاوایی متولد شد.جایی خیلی دور از صنعت هنر و فیلمسازی،اولین نقش خود را در سن 16 سالگی و در نسخه بازسازی شده ی Bush Christmas اجرا کرد.بعد از آن و تا قبل از شهرتش، به ایفای بازی در نقش های کوچک فیلم های مختلف پرداخت.زیبایی طبیعی و خدادادی و بازی های عالی اش باعث شد، که خیلی زود پله های ترقی را رد کند.نیکول کیدمن زنی است که هیچوقت ترسی از ریسک کردن ندارد حتی در دهه ی 2000 که جدایی اش از کروز،باعث شده بود سایه سنگینی بر زندگی شخصی و حرفه ای اش بندازد.او ناامید نشد و علارغم تمام بی مهری ها و حرف و حدیث های پاپاراتزی ها،او به بازی کردن ادامه می داد.پروژه بعد از پروژه با حضور او در فیلم ها های بزرگ شکست میخورد و همه او را طلسم شده خطاب می کردند و حتی دیگر فیلمساز ها هم جرات نقش دادن به این بازیگر را نمی دادند،شروع کوهستان سرد زندگی اش فیلم قطب نمای طلایی بود که با بودجه ای سنگین ساخته شده بود اما در اکران شکست خورد و برای کارنامه هنری کیدمن بسیار گران تمام شد.جایی که او باید در فیلمی که بهش پیشنهاد شده بود بازی می کرد ، در فیلم دیگری به ایفای نقش پرداخت.اما پروژه های انتخابی او شکست میخوردند و پروژه های پیشنهادی اش که خودش رد می کرد موفقیت هایی بی نظیر کسب می کرد،بدشانسی به این ملکه زیبایی استرالیایی الاصل بد جور چسبیده بود و خوش هم نمی دانست چطور می تواند طوفان و گرد و غبار بد شانسی را از خود دور کند.

در سال 1989 و در سن 22 سالگی در فیلم روز های طوفانی به همراه تام کروز به ایفای نقش پرداخت.اولین قدم ثابت و محکم زندگی حرفه ای خود را با فیلم تونی اسکات برداشت،در حین فیلمبرداری این اثر سینمایی بود که خیلی زود کروز و کیدمن عاشق هم شدند و در پاییز همان سال ازدواج کردند.و تا 11 سال با هم زندگی کردند.دو سال بعد و در حالی که عاشقانه با کروز خوش تیپ روز های Top Gun در نهایت ارامش با هم زندگی می کردند.در فیلم عاشقانه زیبایی Far and away در کنار هم نقش دو عاشق دلداده را بازی کردند.این دو نفر سه فیلم با هم بازی کردند که آخرینش چشمان کاملا بسته (1999 ) بود و دقیقا همانطور که در فیلم زن و شوهری خسته از هم بودند و حال و حوصله یکدیگر را نداشتند.در واقعیت هم دو سال بعد از این فیلم،کروز فایل های طلاق را امضا کردد و دلیل جدایی خود را تفاوت های غیر قابل تطبیق اعلام کردد.جاده ی زندگی این دو نفر از هم جدا شد.نیکول بدون شک بیشتر ضربه ی روحی از این جدایی خورد،کروز خیلی زود دختری جوان تر و زیبا کیتی هولمز را پیدا کرد.از آن طرف کیدمن سال ها تنها بود و زندگی حرفه ای اش درگیر روز های سخت و بد اقبالی شده بود که مطمئننا با حال و روز زندگی شخصی آن روز های زندگی اش پس از جدایی گره خورده بود.

در این تاپیک بیان کنید

چطور برای اولین بار با این بازیگر آشنا شدید( اولین اثر سینمایی که از ایشون دیدید چی بود)

بهترین نقشی که از این بازیگر دیدید در چه فیلمی بود؟

آیا هنوز هم میتوان از این بازیگر انتظار یک نقش خاص و بیادمودنی داشت؟

آیا اُسکار دیگری هم برای او پیش بینی می کنید؟

سپاس
    25,365
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : خاطرات شما از فیلم های نیکول کیدمن

بهترین نقشی که از نیکول کیدمن دیدم بازیش توی فیلم The Others هست که فیلمش هم به نظرم جزو بهترین فیلم‌های ترسناک تاریخ هست نه از لحاظ ترسناک بودن! در واقع میتونم بگم آنچنان ترسناک نیست ولی یکی از زیباترین و لذت‌بخش‌ترین فیلم‌های ترسناک تاریخ هست، فیلمی که بی‌خود ترسناک نیست، اکثر فیلم‌های ترسناکی که ساخته میشه بی‌خودی میخوان بیننده رو بترسونن بدون کوچکترین هدف و مفهومی! ولی فیلم "دیگران" یک اثر پزمغز، معمایی و لذت‌بخش هست.
    اولین فیلمی که ازش دیدم فکر میکنم Dogville بود، این فیلم هم فضای جالب و منحصر به فردی داشت.
    چند تا فیلم خوب دیگه هم بازی کرده که بعضی‌هاشون مثل The Hours رو دیدم (با حضور نیکول کیدمن، مریل استریپ، جولیان مور، اد هریس و ...) و بعضی‌هاشون مثل Eyes Wide Shut رو ندیدم.
    به این نکته هم دوست دارم اشاره کنم که به نظر من نیکول کیدمن از نظر ظاهری خیلی شبیه شارلیز ترون هست، اگه شک دارید سرچ کنید!
    در مورد اسکار هم فکر میکنم دوران اوج نیکول کیدمن دیگه گذشته
    Can't find yourself. Lost in your lies

کاش زندگی فست فوروارد داشت
    سپاس
    3,436
    از این کاربر 11,190 بار در 388 پست سپاس گزاری شده

پیمان من فکر می کنم در چند سال اخیر کیدمن تونسته دوباره به روز های اوج برگرده و فیلم و سریال های خوبی با گرفتن نقش های مختلف بدست آورده
    بنظرم هنوز شانس داره که بتونه با یه فیلم خوب اسکار بگیره

سپاس
    409
    از این کاربر 757 بار در 70 پست سپاس گزاری شده

.
    سلام . ممنون از تاپیک جالب و نوستالژیک.
    من اولین فیلمی که از نیکول کیدمن دیدم DEAD CALM بود که بازی خوب این خانوم اسمش رو توی ذهنم حک کرد . اون زمان با وی اچ اس ویدیو تماشا میکردیم.
    .
    .
    فیلم بعدی و بسیار تاثیر گذارش برای من Bangkok Hilton بود که اونم درقالب فیلم وی اچ اس دیدم و خیلی موضوع جالبی داشت .
    .
    .
    گذشت تا فیلم Far and Away رو ازش دیدم که با تام کروز بود و بسیار بسیار زیبا و بیادماندنی .
    .
    .
    بعد از اون هم فیلم The Others که ژانر متفاوتی ولی موفق براش بود.
    .
    .
    موزیکال Moulin Rouge بسیار دلنشین و باز هم متفاوت بود . این فیلم رو توی شبکه های MBC تماشا کردم کامل خاطرم هست .
    .
    .
    Eyes Wide Shut زمانی که ارایه شد خیلی سرو صدا کرد و فضای عجیبی داشت .... اتفاقا چند هفته پیش دانلودش کردم که برای بار چندم تماشا کنمش .
    .
    .
    اکثر فیلمهای بعدیش رو هم تماشا کردم ولی اینا به نظرم قشنگترینشون بود .
    .
    .

5. 13 کاربرِ زیر از Duran بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,855
    از این کاربر 1,340 بار در 194 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    بهترین نقشی که از نیکول کیدمن دیدم بازیش توی فیلم The Others هست که فیلمش هم به نظرم جزو بهترین فیلم‌های ترسناک تاریخ هست نه از لحاظ ترسناک بودن! در واقع میتونم بگم آنچنان ترسناک نیست ولی یکی از زیباترین و لذت‌بخش‌ترین فیلم‌های ترسناک تاریخ هست
    منم با شما موافقم بهترین فیلمی که ازش دیدم همین The Others بود با اون فضای کاملا سنگینش 3 مرتبه دیدمش و این تاپیک باعث شد برم بازم ببینمش
    الان هم توی سریال Big Little Lies هم خوب نقش آفرینی کرده

7. 9 کاربرِ زیر از bbas بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,808
    از این کاربر 5,700 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

منم موافقم. بهترین بازیش the others بود. حالا جدای از اینکه فیلم خوبی بود بازی نیکول بسیار چشم گیر بود. الان که دارم تایپ میکنم یاد صورت وحشت زدش افتادم. واقعا عالی بود
    خاطره جالبی هم از این فیلم دارم. انجمن اسلامی دانشگاه ما این فیلم رو اکران کرده بود و جلسه نقد و بررسی گذاشته بود براش. من اولین بار اونجا بود که یه فیلم زبان اصلی دیدم. یادش به خیر

اضافه شده در : 1

فکر نمیکنم دیگه اسکار بگیره. چون خیلی بازیگر خوب اومده بالا. هنرپیشه های نسل جوون اکثرشون خیلی خوبن

9. 9 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,605 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

من اولین فیلم که از نیکول دیدم فیلم The Human Stain بود که با هاپکینگز بزرگ همبازی بود

بعدش Eyes Wide Shut دیدم فیلم جالبی بود ولی فیلمی که خیلی دوست داشتم Birth بود

هم فیلمش جالب بود هم بازیش فیلم the others هم که نیاز به تعریف نداره

کلا بازیگر باحالیه.............
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

11. 7 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    554
    از این کاربر 3,796 بار در 453 پست سپاس گزاری شده

نیکول کیدمن که سال 2017 رو با 2 فیلم The Beguiled و The Killing of a Sacred Deer در کنار کالین فارل حضور داره، از تمایلش به کار کردن با او برای پروژه سومی گفت

مطالعه:

https://www.tv3.ie/xpose/article/ent...-third-project

13. 5 کاربرِ زیر از DEBB بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

انیمه یعنی زندگی
    سپاس
    7
    از این کاربر 63 بار در 9 پست سپاس گزاری شده

اولین فیلمی که من ازش دیدم The Others بود که با این حال که سبک ترسناکی داشت ولی واقعا چشمگیر بود
    -
    ولی به جز اون قشگترین فیلمی که من ازش دیدم Birthday Girl که واقعا فوقعالاده بود
    -
    فکر نکنم هنوزم بتونه مثل قدیم فیلم بازی کنه چون الان تقریبا سنش زیاده و بیشتر چشما روی بازیگرای جوونه!
    -
    باز هم فکر نکنم تو این دوره دیگه بتون اسکاری به دست بیاره چون بازیگرای جوون تر الان تو دید بیشتری هستن

15. 5 کاربرِ زیر از Alixw32 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,006
    از این کاربر 3,144 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

خوب من هم اون موقع که این دم و دستگاها و فضای مجازی نبود و بچه بودم توی تلویزیون با the others باهاش اشنا شدم
    از اون به بعد تقریبا تمام فیلم هاشو دنبال کردم ، حیف که سنش رفته بالا و فکر نکنم بتونه درخشش سال های گذشته رو تکرار کنه ،همیشه هم توی مصاحبه هاش میگه که از پیر شدن خیلی میترسه

17. 5 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :