برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 31
    کاش زندگی فست فوروارد داشت
    سپاس
    3,436
    از این کاربر 11,190 بار در 388 پست سپاس گزاری شده

نوستالژی های تلویزیون

▂▃▄▅▆▇█▓▒░نوستالژی های سریالی - کارتونی تلویزیون]░▒▓█▇▆▅▄▃▂

سلام به همه ی دوستان،مطمئننا همه ی ماها با سریال ها و کارتون خاصی از دوران بچگی و نوجوانی خاطره خوبی داریم که تا ابد هم در یادمان خواهند ماند.در این تاپیک شما می توانید از سریال ها و کارتون ها و حتی فیلم های سرگرم کننده تلویزیون در دوران نوجوانی خود صحبت کنید و به بقیه دوستان هم به اشتراک بگذارید.

کاش زندگی فست فوروارد داشت
    سپاس
    3,436
    از این کاربر 11,190 بار در 388 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : نوستالژی های تلویزیون

ماجراهای نیلز

فکر می کنم این کارتون زیبا با اون آهنگ بیاد موندنی اش جمعه عصر ها پخش میشد.نیلز پسری ۱۴ ساله به همراه پدر و مادرش در دهکده ای زندگی می‌کرد. او که بازیگوش و بی‌فکر است نه‌تنها به هیچ‌کدام از هم‌سن و سالان خود احترام نمی‌گذارد، بلکه از اذیت کردن حیوانات بی‌گناه مزرعه نیز لذت می‌برد. پدر و مادر نیلز سعی می‌کنند او را پسر مؤدبی بار بیاورند، اما خودشان نیز در این مورد نا امید شده‌اند! تا اینکه یک روز یک آدمکی بسیار کوچک به طور اتفاقی در خانۀ آنها ظاهر می‌شود. نیلز که هیچ لحظه‌ای را برای آزار موجودات ضعیف از دست نمی‌دهد، آدمک را اسیر می‌کند. آدمکِ جادویی که متوجه می‌شود نیلز از شیطنت و مردم‌آزاری لذت می‌برد، برای تنبیه او را کوچک می‌کند، حتی بسیار کوچکتر از همۀ حیوانات مزرعه! این جادو، بر هَمِستر نیلز، «کروت»، که در آن لحظه در کلاه نیلز بود نیز اثر می‌کند. نیلز که حالا در این اندازه قادر به صحبت کردن و درک زبان حیوانات است، متوجه می‌شود که تمام حیوانات مزرعه از این فرصت استفاده کرده و می‌خواهند از او انتقام بگیرند.از آن طرف یک دسته غاز وحشی قصد دارند مهاجرت خود را به سمت شمال سوئد آغاز کنند تا تابستان را در آنجا سپری کنند. در این میان یکی از غازهای مزرعه در تلاش است تا خود را به آنها ملحق کند. نیلز و همِسترش نیز خود را به آنها رسانده و در این پرواز با آنها همسفر می‌شوند. پس از مدتی کروت و غازی نیلز را بخشیده و همگی با هم دوست می‌شوند. نیلز ماجراهای زیادی را پشت سر می‌گذراند و همه جا را به دنبال آدمک جادویی برای تبدیل شدن به اندازه اصلی خود می‌گردد و چیزهای زیادی را تجربه می‌کند و یاد می‌گیرد.بنده خدا نیلز چقدر زجر و بدبختی کشید تا بالاخره از کوچک بودن نجات بافت و تبدیل به یه انسان معمولی اما اینبار مهربان با همه و بخصوص با حیوانات شد.

!Never say Never
    سپاس
    2,933
    از این کاربر 2,616 بار در 297 پست سپاس گزاری شده

وای که دوبله این انیمیشن چقدر زیبا بود.واقعا که صدای خانم شبرزاد به کاراکتر آنه روح داده بود. بیشتر از همه من عاشق موسیقی و تیتراژ این کارتون بودم بخصوص اون دکلمه ایی که در تیتراژ آغازین و با اون صدای جادویی بیان میشد.

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

عمـــــــــــــــــــــــ ــه جان!
    پ.ن: اساس علاقه ی من به دیتکتیو فیکشن!
    Ma nama Jeff

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

کرکترای مورد علاقم این ماره تو مگ مگ و دوستان زبل ک همیشه ب عشقش این برنامه میدیدم.البته اسمشو یادم رفت کسی یادش هست بگه؟؟؟

شیپورچی پسر شجاع ک واقعا مث خودش هنوز ندیدم واقعا عجوبس این کرکتر

و روباه مکار کارتون پینوکیو ک صداش هنوز تو گوشمه یادش بخیر چ دورانی بود...

ممنون از استارتر تاپیک...

I'm Justice

Trust Gray Cells
    سپاس
    299
    از این کاربر 335 بار در 32 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss Harley نمایش پست ها

عمـــــــــــــــــــــــ ــه جان!
    پ.ن: اساس علاقه ی من به دیتکتیو فیکشن!
    عع ! ماجراهای خانم مالارد !
    خوبیش این بود مث پوارو تا اخر قسمت معلوم نمیشد چی ب چیه ! واقعا دوست داشتنی بود

سپاس
    566
    از این کاربر 669 بار در 84 پست سپاس گزاری شده

گیوم تل – 1381
    (Guillaume Tell – 1987)

اگر اشتباه نکنم، پنجشنبه شبها از شبکه سه پخش میشد (بماند که بعدها هزار بار دیگه هم از دیگر شبکه ها هم پخش شد).
    ته ته ته سریال بود. یعنی اند سریال بود. شاخ شاخ. هیچ وقت قسمت های اولش رو نتونستم ببینم و آخرش هم مثل خیلی از سریال های خارجی دیگه پایان باز داشت. به یه جایی که می رسید دوبار ری-پلی می شد.
    عاشق اون تیرکمونش بودم. طوری که خانواده راضی شدن برام یه تیرکمون بخرن. البته چون از اون مدل زنبورکی ها پیدا نمی شد، آخرش یه تیرکمون سرخ پوستی نصیبم شد.
    دشمنی ویلیام تل و کسلر. کسلر عجب آدم خبیثی بود. من اون موقع فکر می کردم که نقش اول این سریال در اصل همون رابین هوده!!!!

یه قسمتش بود درباره یه شبح تو قبرستون یک روستا که داشت می زد همه رو نفله می کرد. تل می خواست بره اونجا و ته و توی ماجرا رو در بیاره. رفقیش بهش گفت از مرده ها نمی ترسی؟ تل بهش گفت " من از زنده ها بیشتر از مرده ها می ترسم" هنوز تو خاطرم مونده. روحش شاد و یادش گرامی

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

فـکر نکنم کسی باشه که فوتبالیست هارو ندیده باشه و باهاش خاطره نداشته باشه، به نظرم نوستالژیک تر از فوتبالیـست ها وجـود نداره. انیـمه ای که همه باهاش از بچـگی خاطره دارن و همیشه منتظرِ پخـش شدنش بودن، من که خودم هر روز پـایِ تلویزیون مینشستم به امیـد دیدن فوتبالیـست ها. سـوباسـا و کـاکِـرو و تـارا و واکـی و .. چقـدر این شخصیت ها دوست داشتنی و انـرژی بخش بودن.

قاعدتاً تو بچـگی آدم هیچی از نا امید نشدن و تسلیم نشدن نمیدونه ولـی این انیمه به نحـوه یِ خودش این رو به خیلی ها فهمـوند و شاید حالا که یکم بزرگ تر شدیم و به گذشته نگـاه کنیم متوجه بشیم که چیـزِ ارزش مندی رو از این انیـمه یاد گرفتیم(بـرای من که اینـطور بود).

خلاصـه فوتبالیـست ها یـدونه ـس

سینا هستم
    سپاس
    48
    از این کاربر 925 بار در 85 پست سپاس گزاری شده

بلیک و مورتیمر !

ساعت برنارد !

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

خیلی برنامه های تلویزیونی بود که خاطرش هنوز تو یادمه بعضیاشونم دوستان اشاره کردن
    ولی هیچکدوم برام مثل سریال Der Clown نشد که تو ایران با نام نقابدار مشهور شده بود. دقیقا هم یادم نیست کدوم شبکه و چه سالی پخش میشد فکر کنم سال 80 بود. یه سریال جنایی و جذاب که محصول آلمان بود و داستان زیبایی داشت. تیتراژ ابتداییش هم فوق العاده بود. متاسفانه هیچوقت نشد بفهمم آخر سریال چی میشه چندبار هم تو اینترنت گشتم که سریال رو پیدا کنم ولی هیچ لینکی ازش پیدا نکردم

11. 17 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین