برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 20
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,382 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Bloodline : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل سوم سریال

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل سوم و پایانی مجموعه Bloodline که انتشار اپیزودهای آن توسط سرویس Netflix از بیست و ششم ماه می 2017 (عصر جمعه پنجم خرداد 96) آغاز می شود بحث و گفت و گو نایید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 21 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Time is a stubbornly persistent illusion
    سپاس
    2,292
    از این کاربر 2,631 بار در 176 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Bloodline : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل سوم سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط Raylan Givens نمایش پست ها

آزی چرا اون‌کارو کرد؟ خیلی غیرمنتظره بود؛ بخاطر تجربه‌ی نزدیک به مرگی که داشت؟
    به احتمال زیاد دلیلش همین تجربه نزدیک به مرگ وتوهماتی بود که زده بود مثل پدر لوپز... حالا اینجا سوال پیش میاد اگر پدر لوپز
    وجود خارجی نداشته پس سالی با کی صحبت میکرده....این خواب مشترک کوین،مگ و جان جریانش چیه؟؟؟؟ این تصاویر مسحور
    کننده پایان قسمت 8 به چه معنا بود؟؟؟؟ چرا احساس میکنم چاشنی سورئال به این فصل اضافه شده؟؟؟؟ لعنتی چه فصلی شده
    عالیییی...امیدوارم دو قسمت پایانی درجه دیوانه بازی ببرن بالا تا رستگار بشیم....

باید پایان قسمت 8 را دوباره ببینم....اوه شِت
    I wanna go back to the black

4. 8 کاربرِ زیر از Uncle Tommy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

خوب شروع شد، خوب جلو رفت، خوب هم تموم شد. از فصل پایانی، کاملاً راضی بودم. احتمالاً بلادلاین بهترین سریالیه که تابه‌امروز از نتفلیکس دیدم، بنظرم 3 فصل کم بود و حداقل می‌تونست 4 فصل باشه، ولی با همینشم لذت کافی رو بردم، و قطعاً دلم برای فضای سریال تنگ میشه. کایل چندلر و سیسی اسپیسک هم این فصل معرکه بودن؛ یه سکانس به‌یادموندنی هم در قسمت آخر، خلق کردن.

مشاهده محتوا اسپویلر
    همین که یکی از ریبورن‌ها تقریباً نصف فصل نبود، و حتی برای قسمت پایانی هم برنگشت، نشون داد که از اون سریال‌های شعاری نیست که بگه همیشه خانواده کنار هم باشه، در هر شرایطی و از اینجور حرفا. تلخ تموم شد، و همینش خوب بود. البته انتظار داشتم تلخ‌تر تموم بشه. بن مندلسون هم با حضور کوتاهش، منوّرد کرد :دی

Respect# Farewell# Bloodline#

6. 11 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Time is a stubbornly persistent illusion
    سپاس
    2,292
    از این کاربر 2,631 بار در 176 پست سپاس گزاری شده

ای کسانی که بلادلاین تماشا نمیکنید،اگاه باشید که در گمراهی اشکار قرار دارید ومورد غضب پروردگارتان هستید،بلادلاین را تماشا کنید تا مورد بخشش پروردگارتان قرار بگیرید وهمچنین او دوستداران بلادلاین را به باغهایی که در زیر درختانش نهرهایی روان است وعده داده...

10 قسمت زیبا ودوستداشتنی که به قطع یکی از بهترین تجربه های سریالی من بود.داستان در اوج پختگی خودش به سر میبرد وبازیها دلنواز بودند.پایان خوب بود و نقطه اتکا مناسبی بود.تاریکی این فصل دوست داشتم،خیلی رو المان فضاسازی کار شده بود وبسیار روی گرفتن کلوزشاتهایی از صورت بازیگران با نورپردازی تاریک تاکید شده بود.

بهترین ودر عین حال عجیبترین قسمت فصل هم قسمت9 بود که خیلی خوب کار شده بود.باید به نویسندش یا کسی که ایده این قسمت داده افرین گفت،بسیار عالی بود.من که کل قسمت 9 در پوست خودم نمیگنجیدم.اقامون بن هم که رستگار کرد با حضورش همه را.کایل چندلر هم همانطور که قبلا گفتم ستاره بی چون چرای این فصل بود.به خیلی سوالها هم پاسخ داده نشد که کاملا درک میشه این حرکت الان دقیقا همه را نصف نیمه معلق کردند که دستشون درد نکنه.
    بلادلاین یک سریال باکلاس خاص بود.دلم واسه چهره ی خسته جان ودنی وفضای زیبای سریال تنگ میشه.
    I wanna go back to the black

8. 11 کاربرِ زیر از Uncle Tommy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

دیروز صبح شروع کردم فصل سه رو ببینم تا شب 9 قسمت دیدم. امروز هم قسمت آخر رو دیدم.
    نمیدونم چی بگم از خوبیهای این سریال.
    چقدر روابط خانوادگی رو عالی به تصویر کشیده بودن.

بهانه الکی بخاطر خانواده یا بهتر بخاطر خودش کسی بخواد کاری کنه بعدش بگه بخاطر خانواده.

واقعا حداقل یک فصل دیگه هم میشد ادامه داد و بعضی سوالاتی که مونده بود و جواب داد.

چقدر بازیگران خوب بودن. اوایل فکر میکردم کوین یه بازیگریه که هیچ تاثیر زیادی شاید نداشته باشه تو داستان ولی لامصب این فصل ترکوند.
    دقیقا نقش یه آدم کله شق و بی فکر رو به بهترین وجه بازی کرد.

نتفلیکس واقعا داره سریالهای شاخی میسازه و این سریالش شاید بتونم بگم بهترینشون بوده.

10. 5 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624

اینم اضافه کنم که نقطه عطف این فصل واسه من، اپیزود 9، انتهای اپیزود یه دیالوگ فوق‌العاده احساسی داشتن جان و دنی که آخرش همدیگر رو به زیبایی تو آغوش گرفتن.

اگه کسی تو خانواده اش مشکل داشته باشه مخصوصا با برادرش، با دیدن اون صحنه حتما اشک تو چشاش جمع میشه.

عالی بود عالی

12. 5 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624

پاسخ : Bloodline | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

آقا من با گوشی پست دارم میدم عکس نمیتونم بذارم...

یه جا رو متوجه نشدم. اپیزود اول فصل 3 بود یا دوم دقیق یادم نیست، اونجایی که کوین میاد تو کافه بعداز پنج ماه که گذشته بود، رفت پیش بل، تو همون سکانس نشون داد پلیس ها یه جنازه رو از زیر خاک پیدا کردن، که بیننده احتمال بده که مارکو بوده شاید این جنازهه،.

این موضوع هم مثل موضوع گیلبرت، سارا، و گذشته سالی و رابرت که حتما خیلی حفره داشته و اون پیرمرد کاراگاهه همه و همه میتونستن وا بشن و یکی دو فصلی ادامه اش بدن...

محل اجرای سریال خیلی خیلی شبیه شمال خودمون و شهرهای انزلی و مخصوصا آستارا بود.

14. 4 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,802
    از این کاربر 5,673 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

تا اپیزود شش دیدم. و فعلا دو روز گذاشتم کنار. سکانس دادگاه اون قسمت که اریک فریاد زد چرا داری با من اینکارو میکنی. تا اون موقع اصلن دلم برای اریک نسوخته بود و حتی یجورایی اونو مقصر اتفاقایی که برای دنی و جان افتاد میدونستم. ولی این سکانس خیلی بد بود. خیلی تلخ.
    کارکتر جان یه نمونه واقعی از انسانه. هر آدمی در درون خودش یه بد گای داره که وقتی در شرایط خاص قرار بگیره اون رو بیرون میکشه.
    و این کیل چندلر چقدر عالی بازی میکنه. آخ آخ بازی با چهرش.

16. 4 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,802
    از این کاربر 5,673 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

تمومش کردم. به نظرم خوب تموم شد. سکانس آخرشم خیلی دوس داشتم. دقیقا این همون جانی بود که انتظار داشتم ببینم.
    فقط متوجه نشدم چرا سالی اون حرفا رو به جان زد. به خاطر قتل دنی ناراحت بود یا یه چیز دیگه؟

18. 4 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    49
    از این کاربر 256 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

من تا آخر دیدم چند تا سوال داشتم

مشاهده محتوا اسپویلر
    اون شب آخر که رییس پلیس به جان گفت پلیس رد کوین رو پیدا کرده و قراره بازداشت بشه ............. چرا جان که خودش کوین رو نجات داده بود زنگ نزد به کوین بهش بگه تا جاشو عوض کنه ......آزی چرا یک دفعه اون جوری شده بود پرت وپلا میگفت آخرش هم که خودشو بی دلیل کشت .......... یکی هم اینکه اگه جان می خواست اعتراف کنه چرا اینقدر شل و ول اعتراف کرد .........با یک حرف اون رییس پلیسه جان از اعترافش دست کشید

20. کاربر زیر از ZYX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    2,624

نقل قول نوشته اصلی توسط ZYX نمایش پست ها
    من تا آخر دیدم چند تا سوال داشتم

مشاهده محتوا اسپویلر
    اون شب آخر که رییس پلیس به جان گفت پلیس رد کوین رو پیدا کرده و قراره بازداشت بشه ............. چرا جان که خودش کوین رو نجات داده بود زنگ نزد به کوین بهش بگه تا جاشو عوض کنه ......آزی چرا یک دفعه اون جوری شده بود پرت وپلا میگفت آخرش هم که خودشو بی دلیل کشت .......... یکی هم اینکه اگه جان می خواست اعتراف کنه چرا اینقدر شل و ول اعتراف کرد .........با یک حرف اون رییس پلیسه جان از اعترافش دست کشید
    بیخیال شو برادر.
    خیلی از سوالها بدون جواب موند.

22. کاربر زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12