برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 26
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

House of Cards : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل پنجم سریال

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل پنجم مجموعه House of Cards که انتشار اپیزودهای آن توسط سرویس Netflix از سی ام ماه می 2017 (عصر سه شنبه نهم خرداد 96) آغاز می شود بحث و گفت و گو نایید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : House of Cards : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل پنجم سریال

تا قسمت 8 دیده شد خوبه راضیم واقعا و اینکه افت نداشته فقط با ئوتا موضوع اصلا اصلا حال نمیکنم
    یکی تام با کلیر
    یکی این روزنامه نگارا
    [

3. 4 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

تا قسمت 5 دیدم و خیلی لذت بردم.
    تا لحظه ای که بحث انتخابات تمام نشده اصلا نمیتونم جلوی خودم بگیرم واسه دیدن بقیه بحث انتخابات.

فقط با چیزی که حال نمیکنم یکی این سث ه، که اصلا با قیافه اس حال نمیکنم و یکی هم این رابطه کلیر و تام ه.
    خیلی بده انصافاً. مخصوصا وقتی که فرانسیس اومد تو اتاق و بهشون نگاه میکرد.

5. 2 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,731
    از این کاربر 2,963 بار در 313 پست سپاس گزاری شده

تا قسمت ۸؛ آنچنان راضی کننده نبود، تا ببینیم در نهایت این فصل به کجا ختم میشه. فصل‌های بهتری دیدیم و به مراتب انتظارات بیشتر این این‌ها داریم.
    نقش جذاب و پیچیده‌ای به این فصل اضافه نشده و از اونجایی که نقش های ممتاز سریال یا از صحنه سیاست خارج شدن و یا سرانجامشون به مرگ ختم شد، از جذابیت سریال کاسته شده. کافیه نقش روزنامه‌نگار مجهول الوضعیت سیاه‌پوست این فصل رو مقایسه کنید با یکی از نقش‌های فراوان ماندگار این سریال در فصول قبل!
    از تق تق های انگشتی فرانسیس روی تخت پادشاهی هم که دیگه خبری نیست؛ که با احساس قدرت همراه بود و جای خالیش محسوسه.
    تشکر ویژه هم دارم از مترجم‌های خوب این سریال. کیفیت و سرعت‌عمل باورنکردنی رو شاهد بودیم.

7. 6 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Uncle Tommy نمایش پست ها

?America,Are you Ready
    شروعی خوب...پایانی فوق عالی
    قسمت 12و13:دو قسمت پایانی را هم دیدم وباید بگم کل فصل یه طرف این دو قسمت هم یه طرف...چه پایانی.به شخصه من یکی از اول سریال هیچ وقت فکر نمیکردم سریال به این طرف پیش بره.زمانی که فصل اول اومد و من شروع به دیدن کردم با خودم گفتم حداکثر واسه همچین موضوعی 2 یا 3 فصل لازم هست ولی با این پایان فصل 5 حداقل میتونن 1یا 2 فصل دیگه رو بسازن.

مشاهده محتوا اسپویلر
    چقدر این فرانسیس حیله گر است این جریان لیک کردن که کار خودش بود واقعا هوشمندانه بود فکر کنم هیچ کس فکرش نمیکرد که خودش لیک کرده باشه.داگ چقدر وفاداره به فرانسیس حاضره به جرم نکرده اعتراف کنه(نمیدونم همچین چیزهایی در دنیای 30یاصت واقعی هست یا نه(فکر میکنم که هست)...واما کلیر که مصداق مار در استین است.اصلا دلیل این حرکاتشو درک نمیکنم تازه الان باید خوشحال باشه که رئیس جمهور شده نه اینکه به فرانک خیانت کنه.

این سکانس بالا هم اوج بازی های 30یاصی را نشان داد که واسه قدرت حاضر هر کاری بکنه...هر کاری

کلیر در استیتمنتش فرانک را عف نکرد.فرانک هم به ما گفت() اگر عفم نکنه میکشمش.امیدوارم به حرفش پایبند باشه واین شروعی واسه اتفاقات هیجان انگیز فصل دیگه باشه...

هوشمندانه ترین جمله فصل وشاید کل سریال:
    when you bring yourself down before someone else can,you control way it happens

شرمنده میپرسم، اسپم هم نمیدم، مگه واسه فصل 6 هم تمدید شده؟ که شما میگی فصل بعد

9. 3 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

از ترس اسپویل تا آخر فصل نیومدم تو تاپیک. یکی از بهترین فصل ها بود، واقعا انتظار همچین روند خوبی رو تو این فصل نداشتم.
    مشاهده محتوا اسپویلر

بهترین شخصیت سریال داگ استمپر ـه، یعنی این وفاداریش معرکه است. اونجا که دیدم فرانک داره براش پاپوش میدوزه خیلی ناراحت شدم، اما خب بعدا معلوم شد که نقشه رو باهم کشیدن.
    روند سریال تو قسمت 13 هم کلا برمیگرده، کلی اطلاعات جدید به بیننده میدن که یه ذره گیج کننده است.
    مثلا خود فرانسیس پرونده قتل زویی را به دادن اطلاعات به همراشمیت باز کرد، که مثلا به برکنار شدنش کمک کنه و با همین داستان داگ رو فرستاد زندان. درحالی که قضیه زویی کوچکترین نقشی در برکناری فرانسیس بازی نکرد. به نظرم یه جاهایی دیگه نویسنده ها تو این توئیست داستان زیاده روی کردند.
    از شخصیت های جدید هم آشر واقعا شخصیت خوبیه، اما از اون طرف خانم دیویس خیلی رو مخه و اصلا معلوم نیست با کیه و قدرتش از کجا میاد.
    در کل معرکه بود، اگه وقتم اجازه میداد راحت میشد 13 قسمت رو پشت سرهم دید.

11. 12 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

you have nothing to be afraid of
    سپاس
    35
    از این کاربر 68 بار در 9 پست سپاس گزاری شده

مشاهده محتوا اسپویلر
    فکر نمیکنم با توجه به شناختی که کلیر از فرانسیس داره بخواد خودش رو مقابل اون قرار بده. و اینکه احتمالا فرانک این موضوع رو هم پیشبینی کرده و براش راه حلی داره ( هم فرانک و هم آشر ازش آتو دارن و قطعا فرانک تنهایی تو باتلاق نمیره)
    و خب اگر هم بخواد همچین کاری بکنه و فرانسیس رو عفو نکنه به احتمال زیاد آشر رییس جمهور بعدی میشه
    همه اینا گمانه زنی بیش نیست ولی اینو میدونم که نویسنده طرف فرانک هستش. پس به نظرم جای نگرانی نیست.البته اگه فصل بعدی درکار باشه

13. 3 کاربرِ زیر از Buster بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter is Coming...
    سپاس
    625
    از این کاربر 1,039 بار در 111 پست سپاس گزاری شده

فصل خوبی بود. طوری که به جز حول و حوش قسمت‌های ۹ و ۱۰ که یه خورده احساس خستگی کردم، از بقیه‌ی قسمت‌ها کامل لذت بردم.

مشاهده محتوا اسپویلر
    دو شخص جدیدی که این فصل معرفی شدن یعنی آشر و دیویس خیلی شخصیت‌هایی ترسناکی هستن. این دو نفر اصلاً قابل پیش بینی نیستن و هیچ کجای داستان نمیشه فهمید واقعا طرفدار کی‌اند. اینا فقط دنبال منافع خودشون‌اند و همین پیش بینی کردنشون رو سخت می‌کنن. یه جورایی نسخه‌ی دوم خود فرانک و کلیر هستن.

ولی آخرش نفهمیدن چرا لیان رو کشتن! از این بنده خدا خوشم اومده بود! :/

15. 2 کاربرِ زیر از Sherlock بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

As my world, Comes crashing down, I'll be dancing
    سپاس
    156
    از این کاربر 865 بار در 38 پست سپاس گزاری شده

مشاهده محتوا اسپویلر
    به نظرم این فصل نسبت به فصل های قبل ضعیف بود ؛‌ هیجان هایی که به مخاطب میداد نسبت به فصل های قبل ضعیف تر بود.
    البته به جز قسمت آخر که یه پایان عجیب برای فرانسیس بود و باید منتظر فصل جدید باشیم تا ببینیم با کلیر چیکار میخواد بکنه. جا داره بگم بدون شک ؛ واقعا سریال هوشمند و قوی هست.

ما همه اینجاییم که با تو چای بخوریم ..!

17. 3 کاربرِ زیر از Aamirabz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

you have nothing to be afraid of
    سپاس
    35
    از این کاربر 68 بار در 9 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamirabz نمایش پست ها
    مشاهده محتوا اسپویلر
    به نظرم این فصل نسبت به فصل های قبل ضعیف بود ؛‌ هیجان هایی که به مخاطب میداد نسبت به فصل های قبل ضعیف تر بود.
    البته به جز قسمت آخر که یه پایان عجیب برای فرانسیس بود و باید منتظر فصل جدید باشیم تا ببینیم با کلیر چیکار میخواد بکنه. جا داره بگم بدون شک ؛ واقعا سریال هوشمند و قوی هست.
    واقعا چجوری این فصل برات جذاب نبود؟
    من شب انتخابات ایران به اندازه شب انتخابات تو سریال استرس نداشتم

19. کاربر زیر از Buster بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

پایان فصل

فصل چهار رو تقریبا 2 هفته پیش تموم کردم، فصل پنج هم امشب تموم شد. میشه گفت یه ماهه دارم فرانسیس و کلر رو تماشا میکنم! بنظرم انتخابات و اتفاقات و آماده سازی های قبلش و همچنین حوادث و پیامد های بعدش رو بیش از حد کِش دادن! دو فصله درگیر این دوره از انتخابات بودیم و تازه با پایان قسمت سیزدهم فصل پنجم داریم انتقال قدرت رو انجام میدیم! حس میکنم خونه ی اولم!
    روند رئیس جمهور شدن فرانسیس خیلی سریع و آب دوغ خیاری اتفاق افتاد... زیرآب دو نفر رو زد معاون شد بعدش یهو رئیس جمهور رو کله کرد و ناک ناک! بگذریم شاید بخاطر اینه که من 26 قسمت پشت سر هم دیدم و باعث شده زده بشم.
    اما تام ییتس! شخصیت و کرکتری که برای این اقا تو سریال در نظر گرفتند، از "کانتر استریک" هم باگ تر بود! حس میکنم دو فصل داخل سریال بود تا کلر بتونه این دیالوگ رو بگه: "فرانسیس من و تو الان شبیه همیم"!
    اما داگ استمپر، بنظرم داگ از فرانسیس فوق العاده موفق تر و سختکوش تر و در کارهاش مصمم تر و قابل اعتمادتره... داگ سیاست مدار نیست اما به بالاترین رتبه ای که امکان داشت برسه رسیده... واقعا شخصیت معتمدی داره... همه جوره کارش درسته اما بنظرم فرانک هیچوقت قدرشو ندونسته... طی این پنج فصل بهترین شخصیت پردازی مال داگ بوده بنظرم... فرانک که قابل پیش بینیه، کلر هم همینطور اما پیچیدگی های داگ جذاب تر از این حرفاست! دوسش دارم:x

21. 12 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین