برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 26
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

House of Cards : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل پنجم سریال

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل پنجم مجموعه House of Cards که انتشار اپیزودهای آن توسط سرویس Netflix از سی ام ماه می 2017 (عصر سه شنبه نهم خرداد 96) آغاز می شود بحث و گفت و گو نایید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Time is a stubbornly persistent illusion
    سپاس
    2,292
    از این کاربر 2,631 بار در 176 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : House of Cards : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل پنجم سریال

قسمت 1:خب بعد از مدتی دوری از فرانک واون نوع نگاهش ونوع صحبت کردنش دوباره برگشت تا لذت ببریم.قسمت خوبی بود فعلا هنوز وارد دور هیجانی فصل نشدیم یه پیش زمینه بود.کلا خانه پوشالی روندش اینطوری که هر چه جلوتر میره هیجانش بیشتر میشه وداستان شکل بیشتری میگیره.سکانس درون کنگره ونوع خطاب کردن کنگرسمن ها خیلی باحال بود:Gentelman from florida .این رابطه ی میچل وکلیر هم امیدوارم این فصل بیشتر بهش پرداخته بشه(که به نوع خودش هات است).یه نکته جالب هم که اندروود یه ویدیویی به کلیر تو ماشین نشون داد که یسری سوریه ای(یا حالا بقیه دوستان عرب زبان)داشتند به فارسی شعار میدادند.ما اخرش هرکاری بکنیم این امریکایی ها فکر میکنند که ما عرب هستیم.این پالیتیکی هم که فرماندار ویل به فرانک زد فکر کنم اغاز جدل های این فصل باشه.قضیه جاشوا هم همان دست های پشت پرده واتفاقات پشتپرده را نشان میداد(دوستان گمنام). امیدوارم طبق گفته ها وپوستر ها با فصل وحشتناکی روبرو بشیم.

+ از همین قسمت اول فرانک به سنت پایبند بود و با دوربین صحبت کرد.امیدوارم بیشتر بشه.
    I wanna go back to the black

3. 18 کاربرِ زیر از Uncle Tommy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

you have nothing to be afraid of
    سپاس
    35
    از این کاربر 68 بار در 9 پست سپاس گزاری شده

دیشب استوری گذاشته بود تو اینستا
    میگفت : you have nothing to be afraid of

5. 12 کاربرِ زیر از Buster بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

رابطه‌ی کلیر با این یارو تام، یکی از حال بهم زن ترین و مسخره ترین روابطی بوده که تا حالا دیدم! مشمئزکننده‌اس! هیچ توجیحی براش وجود نداره واقعا ... اصلا اگه همین الان تام رو از سریال حذف کنیم هـــیـــچ اتفاقی نمیوفته ... نمیدونم والا فازشون چیه اینو آوردن تو تخت خواب کاخ سفید! خــیلــی مسخره‌اس خیلی! اینقدر روشن فکر‌ـند، نورش اذیتشون نمیکنه؟!
    سه فصله این داره بازی میکنه آیا واقعا کُپ‌ـنش تموم نشده؟ با "تــام" میخوان به کجا برسند؟

7. 21 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Where is my money bitch
    سپاس
    47
    از این کاربر 144 بار در 21 پست سپاس گزاری شده

تا قسمت چهارم دیدم و بهترین قسمت، قسمت اول بود واقعا محو تماشای بازی کوین اسپیسی بودم چقدر خوبه این مرد . و سه قسمت بعد یه آرامش خاصی داشت با اینکه خیلی کند پیش میرفت اما هیجانی و دیدنی بود ... باید ببینیم بالاخره آندروود با انتخابات میخواد چیکار بکنه . از این یارو تام هم متنفر شدم فصل چهار خیلی شخصیت بهتری داشت الان فقط دنبال کلیرِ و خیلی حال بهم زن شده . واقعا خیلی جذاب شده با اینکه بشینی فصل چهارم هم یه مرور کنی فصل پنج بیشتر حال میده . منتظریم واسه زیرنویس بریم سراغ قسمت های بعد

9. 11 کاربرِ زیر از jessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    374
    از این کاربر 686 بار در 90 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaLoM نمایش پست ها
    رابطه‌ی کلیر با این یارو تام، یکی از حال بهم زن ترین و مسخره ترین روابطی بوده که تا حالا دیدم! مشمئزکننده‌اس! هیچ توجیحی براش وجود نداره واقعا ... اصلا اگه همین الان تام رو از سریال حذف کنیم هـــیـــچ اتفاقی نمیوفته ... نمیدونم والا فازشون چیه اینو آوردن تو تخت خواب کاخ سفید! خــیلــی مسخره‌اس خیلی! اینقدر روشن فکر‌ـند، نورش اذیتشون نمیکنه؟!
    سه فصله این داره بازی میکنه آیا واقعا کُپ‌ـنش تموم نشده؟ با "تــام" میخوان به کجا برسند؟
    کاملا موافقم.اصلا روشن فکر هم باشند بازم من توجیهی در وجود تام نمیبینم.
    بنظرم تنها دلیلی که که تام رو هر روز میبینیم نیاز جنسی اندروودهاست که خب نمیتونن هرروز یه شخص خاص رو بیارن کاخ سفید و... مجبورند یکی که بودنش با کلیر یا فرانک توجیح داره رو بیارند تا کسی شک نکنه.که با توجه به همین فاز عشقی ای که جدیدا تام برداشتتش فکر میکنم همون کوپنشه که داره تموم میشه و هم اگر ادامه پیدا کنه و بخواد عشقش رو داد بزنه.فکر میکنم مثل زویی بارنز اسیب سختی ببینه
    Trump, The best thing that happened to us

11. 7 کاربرِ زیر از irani11 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

عبدالله عمر بکاست اما عذر نخواست
    سپاس
    484
    از این کاربر 1,498 بار در 149 پست سپاس گزاری شده

عجب فصلی بود... عجب هیجانی، عجب غافلگیری‌هایی

سخت هست بخوای سریالی رو که بر اساس سه فصل نوشته شده تا فصل 5 بیاری و در فصل 5 انقدر قشنگ و قوی کار کنی

در فصلی که طبق منطق داستان انتظار داریم امپراطوری فرانک آندروود به انحطاط بره
    و طبعا چون مخاطب در سایدِ فرانک هست نباید از دیدن این فصل خوشحال باشه و نباید این فصل براش دلچسب باشه
    اما برعکس خیلی هم دلچسب هست و انجام چنین کاری اصلا آسون نیست.

بنظرم اپیزود 12 نه تنها بهترین قسمت این فصل بلکه بهترین قسمت سه فصل اخیر بود و در بین کل 5 فصل قطعا جزو بهترین‌ها...

مشاهده محتوا اسپویلر

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaLoM نمایش پست ها
    رابطه‌ی کلیر با این یارو تام، یکی از حال بهم زن ترین و مسخره ترین روابطی بوده که تا حالا دیدم! مشمئزکننده‌اس! هیچ توجیحی براش وجود نداره واقعا
    حال بهم زن هست تا یه مقداری. مخصوصا وقتی فرانک می‌شینه نگاشون میکنه
    از نظر عاطفی یکم مسخره بنظر میاد چون شاید اونجور که باید پردازش نشد
    مشمئز کننده هم شاید اما بی منطق نیست! یعنی بنظرم خیلی هم به روح سریال میخوره
    و میشه گفت حضور تام (علاوه بر بازی خوب بازیگرش و یه سری سکانس های عالی ای که داره) از نظر روایت داستانی کاملا لازمه
    مشاهده محتوا اسپویلر
    مخصوصا با اتفاقی که تو اپیزود 12 میفته و باعث تکمیل قوس شخصیتی کلیر میشه و بنحوی نتیجه اش رو تو مونولوگ آخر فصل می‌بینیم

13. 7 کاربرِ زیر از عبدالله بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,292

America meet your new daddy
    تا قسمت 11:تا قسمت 11 دیدم وخب راضی بودم.این فصل از لحاظ فضاسازی از فصلهای پیش تاریکتر شده و همین یکی از دلایل تفاوت این فصل با فصل های پیش شده.در ابتدای فصل همه فکر میکردند که این فصل روی مبارزه انتخاباتی فرانک وفرماندار کانوی میگذره که خیلی سریع همه متوجه شدند که قضیه چیز دیگری است.برخلاف تصورم بحث انتخابات در 5 یا 6 اپیزود بسته شدو کانوی در این فصل در حاشیه بود واصلا بهایی بهش داده نشد وحضور خیلی کمرنگ ودر حاشیه داشت.یه چیزی که واسه خیلی از دوستان عذاب اور بود رابطه کلیر وتام بود که اون هم در اپیزود11 بهش خاتمه داد(اینطور که از شواهد پیداست).این فصل خیلی از دوستان قدیمی یا خاطره ایی از دوستان قدیمی داشتیم که فصل را همچنان مرتبط نگه میداشت با فصل های اول ازجمله حضور ریموند تاسک ورییس جمهور واکر ولیسا و یادی هم از جکی شارپ وزویی بارنز شد تا دوستان قضیه فصل های پیش را باز هم باز نگه دارند تا در ادامه اگر لازم شد ازش استفاده کنند.نمیدونم چرا ولی احساس میکنم که کلیر با این قضیه لیک شدن ارتباط داره(امیدوارم اشتباه کنم) چون فشاری که به فرانک میاره ممکن باعث استعفا ی او بشه واین کار بطبع باعث رییس جمهور شدن کلیر میشه.2 تا شخصیت هم دراین فصل داشتیم که حضورشون به نوبه ی خودش جالب بود یکی مارک اوشر ودیگری جین دیویس بود که نمونه ی کامل دستهای پشت پرده هستند.این تام هیرمیش هم ول کن نیست تا اخر فرانک یا داگ را بندازه زندان.

مشاهده محتوا اسپویلر

این هم یکی از سکانسهای جالب فصل بود که نمونش را در 2فصل پیش داشتیم.وقتی همچین سکانسهایی را مبینم با خودم میگم این امریکاییها چه ازادی دارند.هرچیزی را که دلشون میخواد نشون میدن وکسی هک کاری بهشون نداره.بریم 2 قسمت اخر را هم ببینیم ببینیم چی میشه...

+:علاوه بر فرانک این فصل کلیر هم چند باری به دوربین نگاه کرد و صحبت کرد که جالب بود چون سابقه نداشت کلیر با دوربین صحبت کنه زیاد.اون تیکه ای هم که گفت نه اینکه من متوجه نباشم شما اونجا هستید بلکه به شما احساس میکسی دارم کمی ما را گرخوند.

15. 11 کاربرِ زیر از Uncle Tommy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,292

?America,Are you Ready
    شروعی خوب...پایانی فوق عالی
    قسمت 12و13:دو قسمت پایانی را هم دیدم وباید بگم کل فصل یه طرف این دو قسمت هم یه طرف...چه پایانی.به شخصه من یکی از اول سریال هیچ وقت فکر نمیکردم سریال به این طرف پیش بره.زمانی که فصل اول اومد و من شروع به دیدن کردم با خودم گفتم حداکثر واسه همچین موضوعی 2 یا 3 فصل لازم هست ولی با این پایان فصل 5 حداقل میتونن 1یا 2 فصل دیگه رو بسازن.

مشاهده محتوا اسپویلر
    چقدر این فرانسیس حیله گر است این جریان لیک کردن که کار خودش بود واقعا هوشمندانه بود فکر کنم هیچ کس فکرش نمیکرد که خودش لیک کرده باشه.داگ چقدر وفاداره به فرانسیس حاضره به جرم نکرده اعتراف کنه(نمیدونم همچین چیزهایی در دنیای 30یاصت واقعی هست یا نه(فکر میکنم که هست)...واما کلیر که مصداق مار در استین است.اصلا دلیل این حرکاتشو درک نمیکنم تازه الان باید خوشحال باشه که رئیس جمهور شده نه اینکه به فرانک خیانت کنه.

این سکانس بالا هم اوج بازی های 30یاصی را نشان داد که واسه قدرت حاضر هر کاری بکنه...هر کاری

کلیر در استیتمنتش فرانک را عف نکرد.فرانک هم به ما گفت() اگر عفم نکنه میکشمش.امیدوارم به حرفش پایبند باشه واین شروعی واسه اتفاقات هیجان انگیز فصل دیگه باشه...

هوشمندانه ترین جمله فصل وشاید کل سریال:
    when you bring yourself down before someone else can,you control way it happens

17. 9 کاربرِ زیر از Uncle Tommy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Where is my money bitch
    سپاس
    47
    از این کاربر 144 بار در 21 پست سپاس گزاری شده

با وجود اینکه دوست دارم این سریال تا فصل10 هم ادامه پیدا کنه ولی دوست داشتم این فصل فصل آخرش بود . سریال باید 5 فصل باشه ولی واقعا 5فصل باشه مث بریکینگ بد هر قسمتش بترکونه مغزو .

19. کاربر زیر از jessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین