برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 از مجموع 36
    My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

○•○ بحث و گفتگو پیرامون انیمه‌های فصل تابستان 2017 ○•○

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    »» هدف این تاپیک همونطور که مشخصه، بحث و گفتگو پیرامون انیمه‌های جدید فصل تابستان 2017 است که در تاپیک معرفی انیمه‌های فصل تابستان 2017 به طور اختصاصی توسط تیم انیمیشن معرفی می‌شوند. امیدوارم بحث‌های خوبی شکل بگیره و شاهد انیمه‌‌های خوبی در این فصل باشیم.

* با تشکر از گیونز کبیر+ بابت پوستر :دی

»» تاپیک‌های مرتبط :
    معرفی انیمه‌های فصل پاییز 2016
    معرفی انیمه‌های فصل تابستان 2016

معرفی انیمه‌های فصل بهار 2016

██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██

2. 23 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,032 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ○•○ بحث و گفتگو پیرامون انیمه‌های فصل تابستان 2017 ○•○

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein_124 نمایش پست ها
    خودم دوتا بیشتر نمیبینم از تابستون یکی Dive که بد نیست و یکی هم Ballroom e Youkoso که پیشنهاد میکنم حتماً ببینیش، خیلی خوبه.
    تشـــــــکر
    عکس Dive رو که دیدم یاد انیمه Free افتادم ! شباهتی داره بهش؟! (البته اگه دیده باشی)

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    Kakegurui متوسطه شاید ازش خوشت نیاد ولی تا به حال افت نداشته
    من قسمت‌های اول تا سوم اکثر انیمه‌های این فصل رو دیدم ... به نظرم انیمه های قدیمی رو ببینی بهتره! چون هیچکدوم از انیمه های این فصل آنچنان جذاب نیستن. بعضی‌هاشون هم مثل Isekai Shokudou انتظاراتم رو نابود کردن.
    این انیمه Ballroom e Youkoso که حسین جان پیشنهاد داد هم هرچند خودم ندیدمش ولی به نظر خوب میاد خواستی چند قسمت ببیین شاید خوشت اومد
    تشـــکر پیمان

4. 9 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Nora نمایش پست ها
    تشـــــــکر
    عکس Dive رو که دیدم یاد انیمه Free افتادم ! شباهتی داره بهش؟! (البته اگه دیده باشی)

معلومه که دیدم

تازه سه قسمت از Dive گذشته ولی آره شبیه Free هست و هردوشون درمورد شنا و یه هدف برای موفقیت هستن ولی نمیتونم بگم بهتره چون Free به نظرم روی شخصیت پردازی و داستان خیلی بهتر بود. نظر منو بخوای درمورد Dive پیشنهاد نمیکنم چون اونقدر ها هم آشِ دهن سوزی نیست ولی Ballroom e Youkoso رو حتماً ببین.

6. 9 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,032 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi No Kyoushitsu E

خب... متاسفانه من در این فصل فقط یک انیمه برای دیدن پیدا کردم و این یه فاجعه ـست!
    در نتیجه به صورت کاملا تصادفی برخوردم به این انیمه. توی قسمت اول با دیدن شخصیت ها یاد Yahari افتادم مخصوصا پسر اصلی با اون قیافه بی احساسش. شاید توی قسمت اول به چیز خاصی برنخوردم اما با این حال دلم میخواست که ادامش بدم برای همین رفتم قسمت 2 رو دیدم و بلافاصله بعد قسمت 3. باید بگم خیلی کیف کردم. حس میکنم اگه همین طوری ادامه بده انیمه خوبی از آب در میاد. با یه مدرسه ای طرفیم که مثل یه شهره که توش همه چی داره و مثلا نسل آینده رو برای انجام شغل های مختلف تربیت میکنه. دانش آموزا باید تمام مدت توی مدرسه باشن و برای رفع نیاز هاشون، هر ماه امتیازاتی با توجه به تلاش خودشون دریافت میکنن و با این امتیاز میتونن هر چی که میخوان رو بخرن! کاراکترهای انیمه ترسناکن از این جهت که تظاهر به چیزی میکنن که نیستن. خلاصه اینکه اگه مثل من دچار کمبود انیمه شدید، ضرر نداره اینم یه امتحان بکنید. البته با دیدن یک قسمت قضاوت نکنید! فکر نکنم بدتون بیاد.

8. 14 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,322
    از این کاربر 20,370 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

Made in Abyss

بالاخره با یک کاراکتر خفن به نام "اوزن استوار" روبرو شدیم که هیجان انیمه رو بیشتر کرد. این شخصیت خیلی عالیه چون هم مرموزه و هم کاملأ بی‌خیال و نترس!! اصلأ براش مهم نیست چجوری به بقیه آموزش بده حتی لازم باشه جونشون رو هم میگیره:دی... جدی جدی داشت شلیک رگو برخورد میکرد به ریکو (قسمت 7 منظورمه چون در یک قسمت دیگه هم به سمتش شلیک کرد)... البته در اواخر قسمت 7 شخصیت واقعی اوزن آشکار میشه و دیگه از اون حالت مرموز فاصله میگیره (حالا دیگه بیشتر از این شفاف سازی نمیکنم!). در قسمت 7 انیمه از اینور به اونور شد!! قسمت 7 عالی بود و حالا انیمه خشونت خودش رو نشون میده:دی. به نظرم چیزی که انیمه در قسمت‌ها ابتدایی کم داشت دقیقأ خشونت و همچنین نداشتن یک شخصیت مرموز بود که خوشبختانه این مشکلات به سر رسید و انیمه نشون داد کارگردان فوق العاده ای داره... البته از همون قسمت‌های ابتدایی (مخصوصأ از 2 به بعد) هم مشخص بود که انیمه داستان بسیار عالی داره! قبلش هم گفتم بازم تکرار میکنم انیمه تقریبأ از نظر داستان سرایی به سبک انیمه حمله به غول هست و داستان بسیار قشنگی داره...ماجرای مادر این دختربچه (ریکو) داره بسیار عالی روایت میشه و این نشون میده که انیمه پشتوانه‌ی بسیار خوبی داشته. پشتوانه‌ی این انیمه یک مانگای بسیار محبوب هست که دلیل محبوب بودنش کم کم داره مشخص میشه...احسنت به این داستان زیبا...

به قسمت 1 قبلأ امتیاز دادم...
    امتیاز من به قسمت‌های 2 تا 6: 8.3
    امتیاز من به قسمت 7: 8.9

پیشنهاد میکنم به هیچ وجه این انیمه رو از دست ندید چون افتاده روی غلتک...چیزی که نگرانم میکنه اینه که انیمه به فصل دوم کشیده بشه که احتمالش هم زیاده :/ قسمت بعد (قسمت 8) در مورد "تمرین زنده ماندن" هست که به نظرم موضوع جالبی نیست چون به پیشبرد داستان کمک نمیکنه... کاش انیمه افت نکنه و بهتر بشه.

قسمت هشتم هم خیلی خوب بود. گرچه خشونتش کافی نبود ولی داستان همچنان عالی پیش میره. امتیاز من به قسمت 8 هم: 8.3/10
    بالاخره انیمه درجه (R - 17+ (violence & profanity رو دریافت کرد (خوشبختانه).

Can't find yourself. Lost in your lies

10. 18 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,960

Dive!!a

خداروشکر که 12 قسمت بیشتر نبود، اصلا خوب نبود. من با اینکه Free رو هم زیاد دوس نداشتم ولی این از اونم بدتر بود و به نظرم یکی از بدترین انیمه های فصل بود ولی خب شروعش کرده بودم نمیتونستم ولش کنم که دیگه تموم شد خداروشکر

Ballroom e Youkoso

به به به، چه انیمه ی لذت بخشی یعنی خیلی خوبه این انیمه و کلا هر قسمتش بهتر از قسمت قبل، به نظرم یکی از بهترین های فصل بود و این بار خداروشکر که 24 قسمته و هنوز مونده تا پایان فصلش. گرافیک و شخصیت پردازیش حرف نداره و موضوعش هم خیلی خوبه. اگه تا حالا ندیدینش حتماً ببینید که پشیمون نمیشید.

12. 13 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,960

Ballroom e Youkoso - پـایـان فصـل اول
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

بدون شک Ballroom e Youkoso برای من بهترین انیمه ی تابستان بود که خب تو پاییز هم پخشش ادامه داشت و فصل اولش تموم شد. شخصیت پردازی ی انیمه عالی بود واقعاً، خیلی راحت با شخصیت ها میشد ارتباط برقرار کرد و راحت تر از اون انیمه به دل آدم مینشست. داستان انیمه رو هم خیلی دوست داشتم و کشش خیلی خوبی دادن بهش که همه چی رو تو مقدار مناسب خودش نگه داشت. نمیخوام درمورد داستان و اتفاق هایی که افتاد چیزی بنویسم که اسپویلی بشه برای کسایی که ندیدن. اگه این انیمه رو ندیدید حتماً ببینید که یه 24 اپیزود جذاب و دلنشین در انتظارتونه.

14. 9 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234