برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی را برای این قسمت سریال در نظر می گیرید:

رأی دهندگان
16. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

1 6.25%
  • 5

0 0%
  • 6

0 0%
  • 7

0 0%
  • 8

3 18.75%
  • 9

3 18.75%
  • 10

9 56.25%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 11
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Fargo | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود دهم

Season 3, Episode 10, Somebody to Love

خلاصه داستان اين قسمت : در حالی که Gloria به دنبال پول هست Emmit درسی را درباره نحوه پیشرفت کردن از Varga فرا می گیرد.+

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 14 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Fargo | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود دهم

«این اتفاق قرار نیست بیوفته. اتفاقی که قراره بیوفته، اینه؛ تا پنج دقیقه‌ی دیگه اون در باز میشه، و یه مرد، که نمی‌تونی روی حرفش، حرف بزنی، به من میگه آزادی که بری. و من از روی این صندلی بلند میشم، و در دنیا، غیب میشم، به خدا قسم.»

پایان غمناکی داشت، مثل کل فصل. مخصوصاً برای امت و نیکی. درکل فضاسازی و دیالوگ‌های این فصل متفاوت بود، نسبت به دو فصل قبل. داستان هم همینطور. زیاد هم خبری از برف نبود :دی

این سکانس هم بدجوری منو یاد جاستیفاید و دوئل آخر ریلن گیونز انداخت

4. 19 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

این شخصیت وارگا رفت تو تاپ تن بهترین بدمن های سریالیه من.
    لامصب حرف زدنش، میمیک های صورتش، و صد البته بالا آوردن هاش و غذا خوردن هاش و دندون تمیز کردنش.
    خسیس بودنش رو دیگه نگو. باور کنید خیلی خوبه لامصب، لایق یه جایزه هستش...

درکل این فصل هم اندازه فصول قبل خوب بود. ولی شاید اگه نیکی با اون پلیسه درگیر نمیشد و داستان جور دیگه ای در موردش تموم میشد و زنده میموند خیلی بهتر بود.
    ایوان مک گرگور هم بازم ثابت کرد که یه بازیگر در سطح اول جهانیه.

نمره من به این فصل بین 8 و 8 ونیمه.

تشکر از یاسر عزیز بابت لینک های دانلود

6. 13 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

مرگ تراژیک نیکی.
    شاید برای اولین بار بودش ک از مردن ی کرکتر اینقدر ناراحت میشدم.گفتم شاید گلوله ب بدنش خورده باشه.اما وقتی دیدم ب سر خورده...فصل تاریکی بودش از اینکه وارگا تا لحظه اخر گیر نیوفتاد حرص خوردم و البته باز گذاشتن پایان ممکنه فصل چهارم رو هم ب این شخصیت اختصاص بده.اما یادی کنم از این مرد لال(اسمش یادم رفته) ک ارتش وارگا ب رگبار بست و بعد ۵ سال انتقام مرگ ‌نیکی گرفت و امیت ب سزای اعمالش رسوند.اعمالی ک اگه ی ذره جربزه توی وجود این ادم میبود کار ب اینجا نمیرسید و اینهمه داستان درست نمیشد.ضمن اینکه همش منتظر بودم امیت بمیره.حداقل بخاطر مرگ ری از دستش کفری بودم.هرچند مرگ ری ب دست امیت برام شیرین تر از مرگش ب دست وارگا بود ک هیچ وقت دوست نداشتم وارگا کار ری رو بسازه.کاش نیکی نمیمرد.
    نمره اپیزود 9.نمره سیزن 8.5.

I'm Justice

8. 7 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    928
    از این کاربر 2,800 بار در 295 پست سپاس گزاری شده

نسبت به فصل های قبل به مراتب فصل آروم تری رو شاهد بودیم. حداقلش خود من امیدوارم بودم که اون صحنه تیراندازی تو اون ساختمون رو نشون بدن که یه اکشنی در حد فصل های قبل داشته باشیم.
    ناراحت شدم نیکی مرد اوایل فکر میکردم که فقط میخواد از ری سواستفاده کنه ولی بعد اینکه فهمیدم واقعا دوسش داشت نظرم خیلی نسبت بهش عوض شد جوری که جزو کرکتر های مورد علاقم شد! از طرفی هم وقتی توی اون سکانس جاده نتونست امیت بدرد نخور رو بکشه اعصابم واقعا خورد شد ولی هاولی تونست راضیم نگه داره و از شر این مرتیکه راحت شدیم!
    نمیدونم چرا ولی حس میکنم بیکارترین شخصیت این فصل گلوریا بود! چون توی داستان انگار بود و نبودش اصلا فرقی نمیکرد اگه فکر کنید به این قضیه. آخرش حداقل میتونست وارگا رو یه کاریش کنه که اونو هم نشون ندادن چی شد بعدش که البته اصلا فکر نمیکنم ایده خوبی بود. باید سرنوشتش مشخص میشد وارگا.

10. 8 کاربرِ زیر از Yellow King بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,125
    از این کاربر 1,703 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

دوستان یه اسپویلی چیزی بنویسید یه دفعه همون اول متن می نویسید فلانی مرد یا .. لطفا رعایت کنید موارد زیادی هم اینجا و هم تایپیک های دیگه وجود داره
    سینه ام دکان عطاریست ... دردت چیست ؟

12. 4 کاربرِ زیر از afshin2014 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin2014 نمایش پست ها
    دوستان یه اسپویلی چیزی بنویسید یه دفعه همون اول متن می نویسید فلانی مرد یا .. لطفا رعایت کنید موارد زیادی هم اینجا و هم تایپیک های دیگه وجود داره
    اتفاقا هیچ مشکلی نداره چون اسم تاپیک رو اگه بخونی Fargo | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود دهم هست باید انتظار اینم داشته باشی که اگه بازش کنی اسپویل بشه برات پس خودتون یکم دقت کنید

14. 10 کاربرِ زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,125
    از این کاربر 1,703 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mia_3D نمایش پست ها
    اتفاقا هیچ مشکلی نداره چون اسم تاپیک رو اگه بخونی Fargo | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود دهم هست باید انتظار اینم داشته باشی که اگه بازش کنی اسپویل بشه برات پس خودتون یکم دقت کنید
    من اینجا با شما بحث نمی کنم ولی تگ اسپویل حتی در این جور موقع هم لازمه چون یکی یه دفعه دستش اشتباه میره رو این تایپیک و ...
    سینه ام دکان عطاریست ... دردت چیست ؟

16. 3 کاربرِ زیر از afshin2014 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin2014 نمایش پست ها
    من اینجا با شما بحث نمی کنم ولی تگ اسپویل حتی در این جور موقع هم لازمه چون یکی یه دفعه دستش اشتباه میره رو این تایپیک و ...
    دوست عزیز سریال‌هایی که بطور اپیزودیک براشون تاپیک ایجاد میکنیم و تیتر تاپیک شاملِ شماره‌ی اپیزود مورد نظر میشه دیگه نیازی به تگ اسپویل و محافظه کاری نداره چون واضحا مشخصه محتوای بحث مربوط به چه اپیزودیه ... تگ اسپویل و اخطار و هشدار تو تاپیک‌هایی مشابه این تاپیک لازمه [تو پست اول هم ذکر شده] ... حالا دیگه اگه یکی دستش خورد و تاپیک اشتباهی رو باز کرد و پست اشتباهی رو خوند خودش مقصره

18. 17 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1
    از این کاربر 295 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

من تازه فهمیدم ک نارو خوردم،هیچکدوم ازین داستانا واقعی نیس ،ما سر کار بودیم من چ ساده بودم تو روحشون ********* ... بگذریم ،یکم حالا این فصل بکوبم

یه فصل نا امید کننده ،یسری جاهاش ک واقعا کسل کننده بود ،همون قسمت اول فصل یک ب کل این فصل می ارزید هی منتظر می شدیم یکم جذابتر شه تا یکم آبو تاب میگرف باز میخوابید ، کل این فصل فقط یه شخصيت جذاب داشت اونم واررگا بود بقیه هیچی فقط بودن
    قربونش برمم ک همیشه یسری سؤال بی جواب میذارن بمونه ;مثلا ما ک آخر نفهميدم اينا چيکار ميکردن تو اون کاميون اصلا چيکاره بودن ،چ سازماني بودن...!؟!؟
    اون يارو پيرمرد کي بود يدفعه ميومد از همه چي خبر داشت ،وحي بود ،عزراييل بود کي بود اصلا؟؟!؟
    مرد روسه چي شد!؟!؟؟
    يه چيزيم هست ک اصلا با عقل جور در نمياد اينه ک چجوري ميشه يکي تبرو پرت کنه بعد از جلو گوشه طرفو قطع شه از جلو !!!! باو اون تبر اگ ار جلو ب گوش بخوره يه سمته سرو کلا پوست ميکنه ميبره کدوم نابغه ای همچین چیزی رو تو فیلمنامه گذاشته!!
    ماشالا قربونه نيکي برم ک تو يه سال زبون اشاره ياد گرفت ،قشنگ با طرف حرف ميزد
    فاز اون يارو لالم نفهميدم ک تو کي باشی ک بخواي به اون کمک کني ،مسخره بازیه دیگه ،تو فصل 1 يارو فراريش داد ،يدفعه تو اين فصل سرو کلش پيدا شد !!!! بعد مياد ميره اميت ميکشه ،باو اين فازش چيه ،بگیرن حذفش کنن اینو ،یارو چاقو زد تو کمرش انگار ن انگار ، نیکی پاش تیر خورد ،انگار پاش فقط یه پیچ ساده خورده ،چرت مزخرف
    خيلي قشنگ با نيکي نقشه کشيدن زدن اون سازمانو داغون کردن ،دو نفری رفتن کامیونو دزدین نقشه کشیدن همرو کشتن ،اونم دو نفری!!! فیلم ابر قهرماننس مگ!! ببین ترو خدا عشق با آدم چیکار می کنه نیکی بخاطر عشقش شد آدمکش و... ، چقدرم راحت امیت رو پیدا کرد بعدشم ک تو جاده و... خوب شد باز مرد وگرنه ک خیلی مسخره می شد ،تنها نقطه مثبتش پایانش بود ک وارگا گیر نیافتاد و اینکه نیکی مرد ...

به این فصل تهش با ارفاق 5

20. 3 کاربرِ زیر از VoiCe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین