برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 41
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,496
    از این کاربر 90,562 بار در 4,562 پست سپاس گزاری شده

Succession | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

Will Ferrell سمت چپ و Adam McKay سمت راست از تهیه کنندگان اجرایی سریال
    Succession عنوان مجموعه درامی می باشد که تابستان سال 2016 میلادی خبر سفارش قسمت پایلوت آن اعلام گشت و مسئولان شبکه HBO زمستان سال 2017 میلادی با اعلام رضایت از این اپیزود, سفارش تولید یک فصل ده قسمتی از این اثر را صادر نمودند.Jesse Armstrong بریتانیایی که با فیلم In the Loop نامزد دریافت اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی گشته و سابقه نویسندگی در مجموعه ها کمدی مطرحی همچون Peep Show و The Thick of It را درکارنامه دارد نویسنده و شورانر سریال می باشد.ضمن آنکه او را در این راه Adam McKay که با فیلم سینمایی The Big Short موفق به دریافت عنوان اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی گشت و Will Ferrell به عنوان تهیه کنندگان اجرایی همراهی خواهند کرد.+
    هنوز تاریخ دقیقی برای آغاز پخش سریال اعلام نگشته است.

خلاصه داستان:
    داستان سریال حول خانواده ای به نام Roy متمرکز گشته است که صاحب امپراطوری رسانه ای عظیمی بوده و با وجود داشتن قدرت و ثروت فراوان عملکرد به شدت ناکارآمدی دارند.Logan Royکه فردی پابه سن گذاشته و بزرگتر خاندان می باشد ریاست این تجارت خانوادگی را بر عهده داشته و بنا دارد تا پس از خود اداره امور را به پسر بزرگترش Kendall که هم اکنون نیز ریاست بخشی از شرکت را عهده دار است واگذار نماید.این در حالیست که برادر کوچکترصریح و دوست داشتنی Kendall به نام Roman که هنوز در هیات مدیر حضور دارد دیگر در شرکت کار نکرده و Shiv تنها دختر خانواده نیز به دنبال ساخت آینده ی برای خود در دنیای سی/ا/ست می باشد.سریال بنادارد تادرقالب روایت کسب و کار خانوادگی بزرگ به مسایلی همچون مخاطرات قدرت در قرن بیست و یکم,تجارت بین الملل و وفاداری خانوادگی بپردازد.+

بازیگران :

Alan Ruck در نقش
    Connor Roy

Brian Cox در نقش
    Logan Roy

Matthew Macfadyen
    در نقش Tom

Nicholas Braun در نقش
    Greg

Sarah Snook در نقش
    Shiv Roy

Kieran Culkin در نقش
    Roman Roy

Mary Birdsong در نقش
    Marianne

Jeremy Strong در نقش
    Kendall Roy

Natalie Gold در نقش
    Rava Roy
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,684
    از این کاربر 19,960 بار در 1,358 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Succession | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

SUN / OCTOBER 17
    S03
    Fu**in' Beast Them

3. 13 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,684

خب طبیعتا بعد از یک سال نیازه که یه رفرشی بدیم به حافظه‌هامون، بهترین ویدئویی که دیدم از کانال یوتیوب خود HBO بود. پایین می‌تونید Recap فصل دوم و مهمترین اتفاقات رو ببینید تا بیایم و برسیم به فصل سوم...

I think the headline needs to be: **** the weather. We’re changing the cultural climate.
    This is not a nice thing to say about your son, but maybe you chop him into a million pieces and toss him in the Hudson?

قسمت 1

Secession
    چرا دروغ به خاطر Siobhán دلم خواست یه فرصت دیگه به این سریال بدم. تنها دلیلم برای ادامه دادن هم همینه. در کل اسم قشنگیه فکر می‌کردم یهودی باشه (نمیدونم چرا) ولی انگار ایریشـه که چه بهتر.

درباره سریال که نظرم همونه ولی یه چیزایی رو هم میشه اضافه کرد. مثلا اگه قرار بود کندال به لوگان (پدرش و رئیس کمپانی) نارو بزنه، فصل اول که بهتر و جامع‌تر میتونست این‌کار رو انجام بده، الان دستپاچگی بیشتری توی رفتارش دیده میشه مثلا اونجایی که مشاور اولش توی صحنه‌های ابتدایی بهش میگه با حمله به رئیس کمپانی و نقض محرمانگی تو دیگه کارمند این کمپانی نیستی و عجیبه که خود کندال با یه پاز احمقانه سریع نقشه رو عوض می‌کنه و ... از این دست اتفاقات خیلی توی این سریال اتفاق می‌افته و جای توجیه هم نداره. اما یه نکته آزار دهنده همین تم برکناری لوگانه، آخه تا چند فصل میشه این داستان رو کش داد؟!
    یکی از دوستان به دورهمی های اشاره کرده بود به نظرم اون قسمتش خیلی جالب بود و ایده‌ای که داشتند به بار نشست. یه چیزی هم بگم واقعا سرعت اتفاقات توی سریال بالاست و این از همون زندگی مدرن و بیزنس‌های لحظه‌ای آمریکایی‌ها نشات میگیره و شاید بشه توی بخش پخش بودن اتفاقات حق رو به سریال داد. سریال پرخرجی هم هست ولی توی نشون دادن اتفاقات یه خورده ناهمگون عمل کرده، یعنی من نمیتونم تشخیص بدم غلو ـن یا نه. شاید درک زندگی اینجور آدما واسم سخته!!!

به هر صورت من برای رای IMDB ارزش زیادی قائلم و براحتی از یه سریال 8.5 به بالای اون سایت نمیگذرم ولی با چیزی که من دارم از این سریال می‌بینم واقعا دوست دارم بفهمم نمره همین یه سریال چجوری بدست اومده؟!!
    The Week Ahead

5. 19 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,810
    از این کاربر 5,706 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

اپیزود اول با 1/4 میلیون بیننده در روز اول رکورد بهترین شروع فصل بین سریالهای اوریجینال اچ بی او از زمان راه اندازی hbo max را زده

7. 11 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    19
    از این کاربر 7 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    کاملا با شما میکادوی عزیز موافقم این سریال چیزی جز کلی گویی درسناریو و پرداختِ بی مقدمه و بی کیفیتِ موضوعات نداره و به طرزی بچه گانه مخاطب رو احمق پنداشته و به همین طریق داره سناریو و موضوعات داخل داستان رو جلو میبره. انتخاب کارکترها هم از این بد تر نمیشد و عملا هیچکدوم از بازیگرا کوچکترین جزبه یا پرستیژی ندارن و بیشتر حس این رو میده که داری به یک فیلم سینمایی کمدی-سیاسی نگاه میکنی که میخواد سیاستمدارها و کلا ثروتمندان رو تحقیر کنه!طوری که در اخر به این نتیجه میرسی که همه کسانی که دارن سیاست یا صنعت کشور آمریکا یا جهان رو اداره میکنن یک مشت احمق و مشنگ هستند که مشکلات بحرانی و بسیار حاد روحی روانی دارن!
    واقعا با سریالی مثل Billions یا حتی Suits قابل مقایسه نیست.

داداش همهچی به کنار ، عاشق عکس امضات و مخصوصا پروفایلت شدم
    خب کجای این جمله حقیقت نداره؟ سریال از این لحاظ اغراقی نکرده. حقیقت همینه که همه ابر ثروتمندها یه مشت ادم روانی هستند که ذره ای انسانیت تو وجودشون نیست.

9. 7 کاربرِ زیر از El Pipita بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,145
    از این کاربر 16,193 بار در 1,156 پست سپاس گزاری شده

فصل اول

>> چیزی که من تو فصل اول این سریال دیدم «پتانسیل» بالائه. برخلاف همه پلشتی‌ها و زشتی‌هایی که کاراکترای سریال دارن، هر کدوم به نوبه خودشون در لبه شخصیت خودشون قرار دارن و هر لحظه ممکنه یک از ویژگی‌های قدرتمند شخصیتشون شکوفا بشه. همین موضوع باعث شده بدون هیچ اکشنی و بدون هیچ اتفاق هیجان‌انگیزی کشش سریال انقدر بالا باشه که بعد از هر قسمت بخوام قسمت بعدی رو پشت سرش ببینم. با همه این‌ها با نقدهایی هم که به سریال توسط ولشه و میکادو شده (نه با شدتی که مطرح شده ولی) موافقم، بعضی اوقات کاراکترها واقعا آدم رو عصبی می‌کنن، یا تو بعضی از موارد کنش‌های سیاسی سریال از حالت بی‌طرف خارج می‌شه و یه حس بدی به آدم می‌ده. اما اما، واقعا واقعا، این سریال رو با سریال فانتزی‌ای مثل بیلیونز که تمام کاراکتراش سوپرباهوشن و کل اتفاقات سریال یه جوری به مخاطب خورونده می‌شن که احساس حماقت کنه مقایسه نکنید لطفا. بیلیونز در برابر ساکسشن یه سریال تینیجری حساب میشه که با زرق و برق کاراکترای قشنگش مخاطب جذب می‌کنه، در حالی که ساکسشن یه درام قوی دیالوگ محوره که هر لحظش پر از احساسات و تنش‌های مختلف خانوادگی، سیاسی و اجتماعیه که توی دنیای واقعی اتفاق می‌افته. از این موارد که بگذریم یه تشکر هم از lady snow می‌کنم که خانواده مرداک رو معرفی کرد. به‌نظرم خوندن مختصری از زندگی این خانواده برای فن‌های سریال می‌تونه جالب باشه.

11. 19 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,145
    از این کاربر 16,193 بار در 1,156 پست سپاس گزاری شده

فصل دوم

>>
    فصل دومو با سرعت بالاتری نسبت به فصل اول دیدم. هر چی که از دیدن یک سریال بیشتر می‌گذره، کم کم ایراداتش هم بیشتر نمایان می‌شه. کاراکترای نچسب و اتفاقات منفی بیشتر به چشم میان اما خب سریال پیشرفت کرده و اتفاقات فصل دوم به مراتب جذاب‌تر و با جزئیات بیشتری نسبت به فصل یک دنبال می‌شه. تقریبا همه کاراکترای اصلی سریال سیاه رو به خاکستری هستن و خلا یک شخصیت مثبت توی سریال دیده می‌شه. هر جایی که یک ذره امیدوار به تغییرات مثبت در شخصیت‌ها می‌شم، سریعا سریال روی منفی کاراکترها رو نشون میده. نمی‌دونم شاید واقعا دنیای شهرت، رسانه و پول همنقدر کثیف باشه و همچین آدم‌های خودخواه و با اعتماد به نفس تو خالی به جامعه تحویل بده. در کل از سریال راضیم ولی از اون سریالایی هست که نمی‌شه به کسی پیشنهادش کرد.

13. 13 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,684

فصل 3 قسمت های 2 3 4 5 6
    لعنت به تو تام، چه زمانی رو انتخاب کرد. به نظرم میخ آخر رو کوبید و کم کم دارم فکر میکنم نامزد امی شدن براش چندان دور از تصور نیست.
    رومن، شیو و تام اون دوگانه فصول ابتدایی رو به حاشیه روندند و فکر کنم کندال خیلی درست توی اپیزود Mass in Time of War پیش بینی کرد.
    خلاصه که با پخش دیدن و بعدش پادکست خود HBO رو گوشیدن لذتیه که خیلی هاتون از دستش دادید.

سوالی که پیش میاد اینه که چطور از مو و پیچش مو رسیدم به اینجا؟

جدی فکر میکنید قراره این سوال رو جواب بدم
    I guess I’m a climate denier

15. 14 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,684

به نظرم این اپیزود شاهکاری فراموش نشدنی در تلویزیون بود تک تک دیالوگ ها، تک تک سکانس ها، بسته صورت ها، نماهای باز و غیره و غیره...

لعنت به تو Jesse Armstrong لعنت به تو برایان کاکس چقدر محشرید شماها...

حالا این وسط یه عده ای هم هستند 5 بار 5 بار وقتشون رو تلف میکنند هو کیرز؟

17. 11 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,642
    از این کاربر 953 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

چندین سال بود که اینجوری میخکوب و مجذوب چیزی نشده بودم ولی اپیزود آخر فصل سوم همچین کاری رو انجام داد . گل سر سبد این اپیزود برای من سکانس سه نفره شیو و کندال و رومن با بازی شاهکار جرمی استرانگ بود . اتفاقات ۱۰ دقیقه پایانی هم نوید یه فصل چهارم حتی بهتر و جذاب‌تر رو میدن . بشدت منتظرم .

19. 12 کاربرِ زیر از Sherlockian بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,013
    از این کاربر 3,148 بار در 327 پست سپاس گزاری شده

همون اوایل پخش هفتگی سریال شروع کردم به دیدنش که مشخص بود سریال خوش ساختیه
    ولی اینقدر جو سنگین و منفی و رو اعصاب داشت فصل اول دیگه واقعا نتونستم تحملش کنم هرچقدرم خوب باشه
    واسه همین دیگه ادامش ندادم
    نکته جالبش اینه که نظر خیلی از دوستان دوگانه هست راجب این سریال یا خیلی تعریفش میکنند یا ازش بد میگن
    ولی دوس دارم روحیاتم بهتر شد ادامه بدم ببینم سرنوشت خانوادشون چی میشه این جایزه گرفتناشم وسوسم میکنه هی

21. 12 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین