برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 41
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,381 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Succession | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

Will Ferrell سمت چپ و Adam McKay سمت راست از تهیه کنندگان اجرایی سریال
    Succession عنوان مجموعه درامی می باشد که تابستان سال 2016 میلادی خبر سفارش قسمت پایلوت آن اعلام گشت و مسئولان شبکه HBO زمستان سال 2017 میلادی با اعلام رضایت از این اپیزود, سفارش تولید یک فصل ده قسمتی از این اثر را صادر نمودند.Jesse Armstrong بریتانیایی که با فیلم In the Loop نامزد دریافت اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی گشته و سابقه نویسندگی در مجموعه ها کمدی مطرحی همچون Peep Show و The Thick of It را درکارنامه دارد نویسنده و شورانر سریال می باشد.ضمن آنکه او را در این راه Adam McKay که با فیلم سینمایی The Big Short موفق به دریافت عنوان اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی گشت و Will Ferrell به عنوان تهیه کنندگان اجرایی همراهی خواهند کرد.+
    هنوز تاریخ دقیقی برای آغاز پخش سریال اعلام نگشته است.

خلاصه داستان:
    داستان سریال حول خانواده ای به نام Roy متمرکز گشته است که صاحب امپراطوری رسانه ای عظیمی بوده و با وجود داشتن قدرت و ثروت فراوان عملکرد به شدت ناکارآمدی دارند.Logan Royکه فردی پابه سن گذاشته و بزرگتر خاندان می باشد ریاست این تجارت خانوادگی را بر عهده داشته و بنا دارد تا پس از خود اداره امور را به پسر بزرگترش Kendall که هم اکنون نیز ریاست بخشی از شرکت را عهده دار است واگذار نماید.این در حالیست که برادر کوچکترصریح و دوست داشتنی Kendall به نام Roman که هنوز در هیات مدیر حضور دارد دیگر در شرکت کار نکرده و Shiv تنها دختر خانواده نیز به دنبال ساخت آینده ی برای خود در دنیای سی/ا/ست می باشد.سریال بنادارد تادرقالب روایت کسب و کار خانوادگی بزرگ به مسایلی همچون مخاطرات قدرت در قرن بیست و یکم,تجارت بین الملل و وفاداری خانوادگی بپردازد.+

بازیگران :

Alan Ruck در نقش
    Connor Roy

Brian Cox در نقش
    Logan Roy

Matthew Macfadyen
    در نقش Tom

Nicholas Braun در نقش
    Greg

Sarah Snook در نقش
    Shiv Roy

Kieran Culkin در نقش
    Roman Roy

Mary Birdsong در نقش
    Marianne

Jeremy Strong در نقش
    Kendall Roy

Natalie Gold در نقش
    Rava Roy
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,381 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Succession | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

تریلر رسمی فصل اول سریال:
    زمان باقی مانده تا آغاز پخش:.................... سی روز دیگر

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

3. 23 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,597
    از این کاربر 2,814 بار در 259 پست سپاس گزاری شده

کسی دیده !؟

5. 9 کاربرِ زیر از del@ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط del@ نمایش پست ها
    کسی دیده !؟
    من دو قسمتشو دیدم، سریال خوبیه ..استاندارد بالایی داره ..ولی متاسفانه زیرنویس نداره
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

7. 15 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گَرزَنه دست نزن رِه
    سپاس
    5,078
    از این کاربر 2,505 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

برنده شدن برایان کاکس و Succession توی گلدن گلوب برام کاملا قابل درک بود شاید حتی باعث تعجبم بود چون معمولا سریال های خوب نباید توی اینجور مراسم ها موفق باشن به هر حال من تا اون موقع تنها فصل اول این سریال درام رو تماشا کرده بودم و کاملا راضی بودم از سریال
    ولی الان که چهار قسمت از فصل دوم سریال رو هم دیدم باید بگم حتی از فصل اول هم موفق تر بوده و همچنین برایان کاکس 73 ساله بیشتر از فصل اول هم خودش رو به عنوان یه بازیگر توانا ثابت کرده، کسی که به شخصه برای من یکی بازیگر ناشناخته ای حساب میشه.
    به همه پیشنهاد میکنم این سریال رو امتحان کنن مخصوصا کسایی که دوستدار MAD MEN بودند مثل خودم که بعد اتمامش خیلی دنبال جایگزینی براش بودم که موفق هم نبودم، حس میکنم دو سریال خیلی نزدیک هم هستن، یه عده افراد تشنه قدرت تو یه محیط کاری که چشم دیدن همو ندارن و در همین حین یه خانواده ان بعلاوه هر دو سریال خیلی ریز موقعیت های کمدی درشون وجود داره که من یکی خیلی خوشم میاد. در کل حتما پیشنهاد میشه دیدن سریال به نظر من ارزش خیلی بالایی داره ولی فکر میکنم باید دو قسمتی بهش وقت بدید و اینکه اگه نبود زیرنویس فارسی هم اذیتتون نمیکنه حتما فرصتی به این سریال بدید

توجه تیم ترجمه تی وی ورلد رو هم به این سریال جلب میکنم چون باز همین الان هم که چک کردم هنوز زیرنویس فارسی برای این سریال وجود نداره (به جز دو قسمت اول) که خیلی اعصاب خورد کنه فکر میکردم الان که دیگه یه سریال برنده گلدن گلوب هم شده یه تیمی شروع کرده باشه ترجمه این کارو
    “There's not some finite amount of pain inside us. Our bodies and minds just keep manufacturing more of it.”

9. 23 کاربرِ زیر از Alireza-cRm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    764
    از این کاربر 3,553 بار در 374 پست سپاس گزاری شده

قصد تعریف از خودمو ندارم ولی معمولن شم بالایی نسبت به سریال ها و پیدا کردنشون داتشم و دارم. معمولن سریالا را قبل یا وقتی پخش میشدن تکلیف خودم با سریال رو مشخص می کردم خوب یا بدشو میفهمیدم. ببینم یا نبینم. ولی به طرز عجیبی این سریال از زیر دستم در رفته بود. یادمه پارسال که فصل اول اومد تو سایت های مختبف دیده بودمش ولی هیچ گونه حرکتی رو انجام نداده بودم. تا امسال که امی و گلدن گلوب برد. بازم تا همین امروز فکر میکردم که یه سریال کمدی بوده و جایزه امی بهترین سریال کمدی رو برده!!!!! چراشو نمیدونم ولی با دید کمدی سریالو شروع کردم. یعنی هرگونه اشتباهی بگی سر این سریال من مرتکب شدم و ماحصلش این بوده که یه سریال درجه 1 سطح بالا یک سال از دستم در رفته بوده. اونقدر خوب که برخلاف عادت که آخرای فصل نظرمو میگرفتم این بار بعد از 3 قسمت تصمیم گرفتم این کارو انجام بدم
    حالا این از من ولی برام جالبه که کلن سریال چه توی ایران حتی توی مقیاس جهانی هم کمتر دیده شده. حرف خاصی کمتر ازش شنیده میشه و هنوز طرفداراشو مثل اینکه پیدا نکرده. داستان سریال چیز جدیدی نیست، یه خونواده پولدار که وارد فاز جدیدی از زندگیشون میشن ولی این پرداخت متفاوت و دیدگاه جدید نویسنده سریال هست که اونو جذاب کرده. توی همین 3 قسمتی که دیدم کاملن کاراکتر ها جا افتادن. از تام که یجورایی لات کوچه خلوته گرفته تا کندال که همه چیزو با راحت ترین روش ها میخاد پیش ببره. رومنی که بیشتر تو فاز خودنمایی هست والبته به نظر بیشتر از کندال سرش میشه. اون برادر بزرگیه هم که حزب بادی بیش نیست و یک زره از جنم هیچکدوم از اعضای خونوادشو نداره. این از اول کار باشد که همین فرمون بره جلو
    مورد جالبی که وجود داره خبرگی و کار درستی کمدین ها هست. هر وقت یه نویسنده یا بازیگر کمدی وارد کارهای درام و جدی میشه حسابی گل میکاره. خالقین و تهییه کننده این سریال هم دلیل دیگه ای بر این قانون ناوشته هستن.
    پ.ن: و البته حیف که زیرنویش سریال ناقص هست. فصل اول 4 قسمت زیرنویس خوبی داره و فصل دوم هم 9قسمت. اگه کسی تواناییش رو داره ترجمه رو کامل کنه خیلی خوب میشه. البته با زیرنویس انگلیسی هم سریال 80-90% قابل فهمه.

11. 14 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    764

چه پایان خوبی داشت فصل دوم. در عین توییست بودن قابل پیش بینی بود. به طور کلی تمام کاراکتر های سریال کاملن خاکستری هستن و تقریبن هیچ برتری ای نسبت به هم ندارن... به همه به یک اندازه میشه حق داد برای صاحب تاج و تخت وی استار شدن و به موقع از همه هم میشه متنفر بود. همونقدری که شیو تام رو دوست داره تا جایی که بخاطر عذاب وجدانش رابطش رو پایان میده و حتی برای جبرانش ایده رابطه باز بعد ازدواج رو میده، همونقدر هم ازش سو استفاده های مختلف میکنه و براش مثل یک ابزار برای پیش بردن اهدافش هست. لوگان در عین اینکه کندال رو دوست داره و همیشه نجاتش میده از معضل های زندگیش ولی بازم دلش نمیاد کندال رو جایگزین خودش کنه. شخصیت پردازی سریال پر از چنین نکات متقابلی هست و به ازای هر یک رابطه و پالس مثبت بین هر جفت کاراکتر ها یه پالس منفی هم وجود داره.
    بازی بازیگرا کاملن خوب و یکدست هست ولی برایان کاکس وحشتناک عالیه و یه سر و گردن از بقیه بالاتره. چه توی فصل اول که وحشتناک خوب آسیب پذیر و شکسته بود و زور میزد تا همه چیزو ادامه بده و چه توی فصل دوم که از لحاظ فیزیکی سرپا بود ولی با درگیری های متعدد فکری روبرو شد. امیدوارم که پایان بندی فصل دوم باعث نشه حضورش کمتر بشه توی ادامه سریال.
    پایان فصل دوم که توییست وار بود البته از نوع صحیحش که وقتی اتفاق میفته به خودت میای و میبینی که چقدر همه چیز منطقی بوده... اصن اون دیالوگ رو لوگان شاید از عمد گفته تا کندال این کارو بکنه و مثل فصل دوم وست ورلد به زور تدوین و تیکه تیکه کردن سکانس ها بخاد توییست رو به آخر فصل بکشونه.
    البته سریال تا حدودی از کمبود هایی هم رنج میبره. به نظرم محتوای داستانی سریال برای هر فصل 10 اپیزود یک ساعته تاحدودی کم بود.. بعضی جاها اواسط هر دو فصل سریال یکم افت میکرد.. شاید با فصل های 8 قسمته میشد همین داستان رو بهتر ارائه کرد. درکل توی اکثر اپیزود ها کل خانواده به یک بهونه ای توی یک مکان خاص دور هم جمع میشن و بحث میکنن و شخصیت و داستان جلو میره. مشکلی وجود نداره ولی تبدیلش به روتین هر قسمت موجب یکنواختی سریال میشد:
    جمع شدن خانواده برای معرفی ادامه دهنده راه لوگان روی توی قسمت اول ( که سکانس بیسبال روم با اون بچه واقعن تاثیرگذار بود)
    جمع شدن خانواده توی بیمارستان
    جمع شدن توی کویر برای نمایش اتحاد خانواده
    جمع شدن چنتا شخصیت ها توی یه کلاب شبانه برای بچلر پارتی
    جمع شدن کل خانواده برای عروسی تام و شیو اونهم 2 اپیزود
    جمع شدن برای شکار گوزن ( سکانس وحشتناک خوب گراز روی زمین)
    جمع شدن خانواده برای خرید روزنامه خانواده ننز
    جمع شدن خانواده برای 50 سالگی حرفه لوگان
    جمع شدن خانواده آمادگی برای دادگاه
    جمع شدن خانواده بعد دادگاه

و الته مهمانی های دیگه خانواده.. درسته که ملن تم اصلی داستان یک شرکت خانوادگی هست که میخاد خانوادگی اداره بشه و تاکید بر خونواده ( البته از نوعی متفاوت با بریکینگ بد و سریال هی دیگه) اما دیگه زیادی این سناریو تکرار میشه. حتی توی سناریو تیراندازی توی شرکت بازم سریال میخاد این کارو بکنه ولی همین که کاراکتر های توی مکان های مختلف با اتفاقات مشابه اما با جنبه های مختلف سر و کله میزنن به نظرم بهتر بود.
    موسیقی متن سریال بسیار خوبه اما تعداد ترک هاش کم هست و بعضا تکرار بیش از اندازش تاثیرش رو به مرور کمتر میکنه.
    شخصیت رومن و روابطش میتونست بهتر شکل بگیره بطوریکه توی هر دو فصل دوست - دخترش ( حتی رابطش با جری) بلا تکلیف بود.
    والبته شخصیت گرگ که هر بار میدیمش یاد جونا رایان از سریال veep میفتادم.. اونهم بدلیل حضورش توی زمان و مکان های خاص پیشرفت میکرد و عملن بازیچه دست قدرت اهی بزرگتر بود.. دوست داشتم و دارم که به فلاکت بیفته و نابود بشه حتی اگه با منطق داستان جور در نیاد.
    پ.ن: در طول سریال تمام کاراکتر ها دائمن درحال نابود کردن همدیگه و تخریب همدیگه با نیش و کنایه هستن و به شدت کار زیرنویسش سخته.
    فصل دوم بجز قسمت آخر زیرنویس داره اما معلومه که مترجم سریال رو ندیده و تجربه کافی رو هم نداره. بعضی وقتا ترجیح میدادم با زیرنویس انگلیسی ببینم. اما روند سریال صعودی هست و به نظر میاد از اون مدل سریالست که توی فصل 3یا 4 احتمالی تازه سر وصدا میکنه و همه روی میارن به سمتش پس میتونه زیرنویس خوبی داشته باشه.

13. 13 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    22
    از این کاربر 181 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

خوشحالم این سریال چند تا جایزه تو گلدن گلوب برد تا یکم مطرح بشه و ماها ببینیمش هرچند بازم اونقدری که باید و شاید دیده نشده و احتمالا دیده هم نخواهد شد
    شخصیت های سریال اصلا خاکستری نیستن و همه آدمهای بدی هستن اما میزان بد بودنشون فرق میکنه و بعضیا خیلی بدن و بعضیا کمتر بد
    تعجب میکنم چرا برایان کاکس تا به حال اونطور که باید و شاید مطرح نشده بود حقیقتا استاد هستش تو کارش و بازیگر کم نظیریه
    من هر دو فصل رو دیدم اما اون صحنه تو اپیزود اول فصل اول که رومن با اون پسربچه سر بیسبال بازی کردن شرط میبنده تکون دهنده ترین سکانس سریال بود و توی همه نوزده قسمت بعدی صحنه ای که شونه به شونه این بزنه دیده نمیشه لعنتی احساسی که اونجا تجربه میکنی تلخیش همیشه باهاته

15. 7 کاربرِ زیر از phoenix90 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    764

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix90 نمایش پست ها
    خوشحالم این سریال چند تا جایزه تو گلدن گلوب برد تا یکم مطرح بشه و ماها ببینیمش هرچند بازم اونقدری که باید و شاید دیده نشده و احتمالا دیده هم نخواهد شد
    شخصیت های سریال اصلا خاکستری نیستن و همه آدمهای بدی هستن اما میزان بد بودنشون فرق میکنه و بعضیا خیلی بدن و بعضیا کمتر بد
    تعجب میکنم چرا برایان کاکس تا به حال اونطور که باید و شاید مطرح نشده بود حقیقتا استاد هستش تو کارش و بازیگر کم نظیریه
    من هر دو فصل رو دیدم اما اون صحنه تو اپیزود اول فصل اول که رومن با اون پسربچه سر بیسبال بازی کردن شرط میبنده تکون دهنده ترین سکانس سریال بود و توی همه نوزده قسمت بعدی صحنه ای که شونه به شونه این بزنه دیده نمیشه لعنتی احساسی که اونجا تجربه میکنی تلخیش همیشه باهاته
    درگیری های درونی باعث میشه که کاملن تیره و بد نباشن چنجا هم نمونه هاشو گفتم که درعین اینکه همه برای هم نقش ابزار برای پیشبرد اهداف دارن ولی بازم توی لحظه هایی برای هم ارزش قائل میشن ( شیو به لوگان میشه خواهشن تام نباشه و رابطه مخفیانش رو ادامه نمیده و پیشنهاد رابطه 3تایی رو میدهو... زیاد هست اینجور موارد ولی) درواقع این هنر نویسنده هستش که این همه کاراکتر سیاه رو جوری انداخته به جون هم که بیننده برای وضعیتشون ارزش قائل بشه.
    .... ولی بهترین سکانس سریال دقیقن همین صحنه شرط بندی با بیسبال بود.. کاملن روحیات خانواده روی رو نشون میده.

17. 7 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    759
    از این کاربر 1,329 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

چندروز پیش شروع کردم سریال و رگباری 2 فصل رو تموم کردم خیال میکردم درام خالصه ولی تیکه های طنزش از بیشتر کمدی ها سرتره و بازی های عالی و ارتباط برقرار کردن با اکثر شخصیت های اصلی از ویژگی هاشه
    فصل دوم زیرنویس خوبی نداره و با نسخه سانسور سینک شده , واقعا این سریال لایق یه زیرنویس عالی و با ذوق هست
    پیشنهاد میکنم حتما ببینید و لذت ببرید

19. 13 کاربرِ زیر از saeed988 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین