برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز این قسمت از نظر شما؟

رأی دهندگان
88. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 1.14%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

1 1.14%
  • 6

3 3.41%
  • 7

8 9.09%
  • 8

23 26.14%
  • 9

22 25.00%
  • 10

30 34.09%
صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 51
    F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172
    از این کاربر 6,731 بار در 334 پست سپاس گزاری شده

Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هفتم, اپیزود دوم

Season 7, Episode 2, Stormborn
    فصل هفتم، قسمت دوم، طوفان‌زاد

خلاصه داستان اين قسمت: دنریس میزبان بازدید کننده‌ی سرزده‌ای است. جان با بلوا مواجه می شود. تیریون فتح وستروس را طرح‌ریزی می کند.

قوانین تاپیک:
    1-این تاپیک مخصوص بحث پیرامون قسمت نخست از فصل هفتم سریال می باشد پس اگر این قسمت را مشاهده نکرده اید لطفا جهت جلوگیری از آشکار شدن محتوای اپیزود بدون خواندن پست ها,تاپیک را ترک نمایید درغیر اینصورت مسئولیت اسپویل شدن این اپیزود بر عهده خواننده مطلب می باشد.
    2-از قرار دادن هرگونه مطلب و اسپویلر مرتبط با قسمت های آتی سریال در این تاپیک,چتباکس و... خودداری نمایید.اسپویلرهای فصل هفتم سریال صرفا و فقط در این تاپیک قرار خواهد گرفت.
    3-از قرار دادن مطالب به صورت کپی/پیستی از سایر سایت های پارسی زبان,لینک دانلود اپیزودهای مجموعه,تصاویر میمیک, خنده دار,تبلیغات,اسپم... در این تاپیک خودداری نمایید.
    4-لطفا به شخصیت یکدیگر احترام گذاشته و از تبدیل بحث و گفتگو به مشاجره خود داری نمایید.هرگونه مطلب حاوی توهین و تمسخر سایر اعضا بدون اخطار توسط تیم مدیریت پاک خواهد گشت.

Heal The World
    سپاس
    1,447
    از این کاربر 907 بار در 144 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هفتم, اپیزود دوم

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisen-berg نمایش پست ها
    هات پای به قضیه ترکوندن سپت توسط سرسی اشاره میکنه ، یعنی ملت فهمدین؟ از کجا فهمیدن؟ یعنی سرسی همچین حماقتی کرده و گردن گرفته ؟

خب اگه گردن گرفته ، پس چرا میاد جلوی رندال تارلی از دیوانگی های مد کینگ میگه ؟ در حالی که رندال تارلی قاعدتا باید به لرد تایرل و پسرش وفادار باشه که تو ماجرا سپت کشته شدن ؟

بیشتر از اینکه شبیه حماقت سرسی باشه ، شبیه حماقت نویسندگانه.

اون ماجرای درگیری وایریس و دنریس هم جک بود ، بعد این همه مدت کنار هم بودن ، تازه به وفاداریش شک میکنه ؟ منطقی تر نبود همون اول کار به وفاداریش شک میکرد ؟ نه حالا که براش محتد جور کرده و کلی با هم بودن؟

این هم بیشتر شبیه حماقت نویسندگانه ، تا حماقت دنریس

یورون هم که شبیه شخصیت های فیلم دزدان کاراییب در اومده ، مث یک سگ وحشی که قلاده ش باز شده ، مضحک و بی عقل !

حالا بماند ، در مورد نحوه حمله یورون به ناوگان گریجوی ها کلی سوال و ابهام وجود داره.

خط داستانی گری ورم و میساندی هم که از فاجعه رد شده ! من که شخصا اسکیپ میکنم ، اما حیف از وقتی از سریال که با داستان مضحک این دو تا ، اب بسته شده.
    سرسی نیازی نبود گردن بگیره کاملا تابلو بود کار خودش بود
    رندال تارلی هم مشخصه که به تایرل ها وفاداره اما خودش گفت که به خاطر ترسش از سرسی اومده

نقش واریس بعد از ورود به وستروس توی دربار دنریس پررنگ تر و محکم تر شده برای همینه که دنریس میخواست ازش زهرچشم بگیره وگرنه قبلش وریس خارج وستروس نفوذ آنچنانی نداشت که بتونه به دنریس خیانت کنه

پس تا اینجا داستان کاملا منطقی و به حا پیش رفته اما در مورد ابهامات شخص یورون و خط داستانی میساندی و گری ورم با شما موافقم

3. 6 کاربرِ زیر از nasim777 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    934
    از این کاربر 1,525 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

هرچند سخنان لرد واریس هم عالی بود، به شخصه از بازی تیریون بیشتر از بقیه لذت بردم.
    "ما اینجا دختران جوان رو مسموم نمیکنیم، میرسلا بیگناه بود"، دم تیریون گرم که خواهرزاده اش رو فراموش نکرده بود. امیدوارم پدر و مادر میرسلا از الریا سند انتقام بگیرند که حقشه.

همکار زیبای ما هم که خویشتنداری رو کنار گذاشت و... .
    (مترجمه رو میگم :دی )

دنریس از جان میخاد جلوش زانو بزنه. چقد متواضعانه.

بقیه قسمتها رو دوستان قبلا توضیح دادند.

اما تئوری من که دوست دارم اتفاق بیافته اینه که خب با توجه به اینکه علی رغم پیش بینیها تعادل قدرت داره به نفع سرسی به هم میخوره و همچنین احتمالا به زودی شاهد ازدواج سرسی با یورون خواهیم بود. اینها زمینه رو برای جدائی جیمی از سرسی فراهم میکنه(اگر... اگر قرار باشه همچین اتفاقی بیافته).
    اشتباه نکنم اون یه دختری که از سه دختر الریا سند زنده موند همونیه که بران عاشقشه و من احتمال میدم جیمی و بران با فراری دادن یارا و دختر الریا بخوان از سرسی جدا شن.
    البته بازم میگم احتمالش خیلی زیاد نیست.

جیمی هم مثل لرد واریس وفاداریش انتخابیه و نه چشم بسته. ولی در خانواده اشتباهی بدنیا اومده و عاشق سرسی هم هست.

8/10

5. 6 کاربرِ زیر از Sσнєiℓ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18
    از این کاربر 502 بار در 87 پست سپاس گزاری شده

منم از الاریا و دختراش بدم میاد اگه کشته بشن (دوتاشون که مردن) خاندان دورن هم به آخر کارشون میرسن مثه فری ها با این حال مطمینم سرسی انتقام دخترشو میگیره

7. 4 کاربرِ زیر از naafas بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

هات پای به قضیه ترکوندن سپت توسط سرسی اشاره میکنه ، یعنی ملت فهمدین؟ از کجا فهمیدن؟ یعنی سرسی همچین حماقتی کرده و گردن گرفته ؟

خب اگه گردن گرفته ، پس چرا میاد جلوی رندال تارلی از دیوانگی های مد کینگ میگه ؟ در حالی که رندال تارلی قاعدتا باید به لرد تایرل و پسرش وفادار باشه که تو ماجرا سپت کشته شدن ؟

بیشتر از اینکه شبیه حماقت سرسی باشه ، شبیه حماقت نویسندگانه.

اون ماجرای درگیری وایریس و دنریس هم جک بود ، بعد این همه مدت کنار هم بودن ، تازه به وفاداریش شک میکنه ؟ منطقی تر نبود همون اول کار به وفاداریش شک میکرد ؟ نه حالا که براش محتد جور کرده و کلی با هم بودن؟

این هم بیشتر شبیه حماقت نویسندگانه ، تا حماقت دنریس

یورون هم که شبیه شخصیت های فیلم دزدان کاراییب در اومده ، مث یک سگ وحشی که قلاده ش باز شده ، مضحک و بی عقل !

حالا بماند ، در مورد نحوه حمله یورون به ناوگان گریجوی ها کلی سوال و ابهام وجود داره.

خط داستانی گری ورم و میساندی هم که از فاجعه رد شده ! من که شخصا اسکیپ میکنم ، اما حیف از وقتی از سریال که با داستان مضحک این دو تا ، اب بسته شده.

واقعا برام عجیبه که ایرادای ملانصرالدینی میگیرین ؛ یعنی میتونم بگم تمام سعی و تلاشم رو کردم که از این دو اپیزود اول فصل هفت ایراد بگیرم ؛ نه ایراد فرمی دیدم نه ایراد نویسندگی

هات اسپای وقتی قضیه سرسی میگه ؛ این مشخصه که وقتی همه اعضای یک حکومت توی سپت هستن و فقط یک نفر نیست کار کی هست و همهمه میشه و همه اطلاع پیدا میکنن ؛ این چیزی نیست که پوشیده بشه از همه ؛ مخصوصا توی کینزلندیگ بعد از اون تاج گذاری سرسی و التیماتوم سرسی ؛ نشون میده که سرسی راحت میکشه اونایی که نخواد .

برعکس این هوش نویسنده هست که نشون میدن سرسی دقیقا در برابر حرفش تناقض هست ؛ چون خودش هم دقیقا شبیه شاه دیوانه عمل کرده ولی دم میزنه که دنریس دختر همون شاه دیوانست ؛ بعد لرد تایرلی که عملا گفته من به لیدی اولنا قسم خوردم ؛ نمیدونم این چه ایراد الکی گه گرفتین .

کی دنریس و وایریس کنار هم بودن که ما ندیدیم ؟ واقعا شما سریال مطمنید کامل دیدید ؟ این اپیزود اولین دیدار رسمی دنریس و وایریس هست ؛ و هیچ اپیزودی تا قبل از این اپیزود ؛ باهم دیدار نداشتن ؛ فقط آوازه و کارهای وایریس به گوش دنریس رسیده بود ؛ زمانی که وایریس اومد میرین که دنریس نبود و پیش دوتراکی ها اسیر بود ؛ زمانی هم که دنریس اومد میرین که وایریس دورن بود پیش تایرلها و خاندان دورن برای متحد کردنشون ؛ بعدم وقتی اولین دیدار این دو هست و دنریس مطمن نیست از وایریس باید چنین برخوردی داشته باشه ؛ در ضمن دیدین که وایریس اینبار به نظر من بدون هیچ کلک و دروغی حرف دلش رو زد و گفت که پشت دنریس هست .

من فکر میکنم شما کلا از خواب پا شدی و دنبال ایراد بودی تا لذت بردن از این اپیزود ؛ دوست عزیزم یورن که شخصیتش رو در همون جزیره اهنین مشخص شد و هدفش رو به مرور دیدیم ؛ خب اصولا کسایی که فرمانده کشتی و کلا جنگ با کشتی دارن چنین ظاهری دارن ؛ ربطی به دزدان کارائیب نداره ؛ نکنه توقع داشتین خیلی شسته رفته مثل جیمی لنیستر باشه ؛ تمامی گریجوی ها اگر دقت کرده باشین تیپ شلخته به خاطر شرایط جغرافیاییشون دارن ؛ بعدم یورن از فصل قبل اگه یادت باشه گفت میخواد برادرزاده هاش رو بگیره و بکشه و یکی از هدفاش هم همین بود ؛ مطمنا منتظر میمونه که ناوگان یارا رو ببینه و بهشون حمله کنه ؛ نمیدونم توقع چه جنگی رو دارین .

ورم و میساندی اصلا خط داستانی ندارن ؛ عجیبه این حرف ؛ خط داستانی یعنی ایجاد درام و ارتباط با شخصیت های اول برای پیشبرد داستان ؛ ورم و میساندی دو نفرن که عاشق هم شدن ؛ و ورم به دلیل خواجه بودنش نمیتونه با میساندی معاشقه داشته باشه ؛ در واقع میساندی برای آرامش و جلوگیزی از ترس ورم اومد و باهاش معاشقه داشت .

یا شما دوست عزیز نمیدونی آب بندی چیه ؛ یا کلا سریال که آب بندی میکنن کم دیدی ؛ سریالی که 7 قسمت رو فشرده با حجم یک ساعت دارن میدن در واقع به شدت هم داستان هم فرم خوبی رو دارن رقم میزنن ؛ آب بندی یعنی فصل قبل سریال واکینگ دد و یا فصل 5 سریال فرار از زندان .

لطفا به جای ایرادای ملانصرالدینی که بی خود و بی جهت هست و اصلا توجیهی نداره ؛ یکم از سریال لذت ببرید .

9. 22 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

این اپیزود روند سریعی داشت. دنریس واقعا لوسه هرچی بیشتر میگذره آدم بیشتر خسته میشه ازش
    اتفاقات شمال جالب بود فکر نمیکردم شمال بدست سانسا بیفته. و با وجود بیلیش مطمئنا اتفاقای جالبی قرار نیست رخ بده. مگه اینکه اریا به موقع برسه ( که حدس میزنم سانسا نمیذاره بلایی سر بیلیش بیاره)
    سکانس آخر که غوغا بود. بازیگر یورون گفته بود شخصیتش از رمزی بدتره فعلا این دیوونگی که ازش دیدیم از رمزی هم سر میزد حالا جلوتر باید ببینیم چیکارا میکنه. دوتا از مارهای شن زار رو هم که کشت . تیون هم پرید تو آب که چی بشه خدا میدونه

11. 3 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سینا هستم
    سپاس
    48
    از این کاربر 925 بار در 85 پست سپاس گزاری شده

@New_Sense
    قربانِ شما ، ما از سریال لذت میبریم

هر موقع تونستید بدون توهین کردن و کنایه زدن به کسی به کامنت کسی پاسخ بدید ، اون موقع شاید بتونیم با هم بحث کنیم.

دروغ چرا ، با این لحن نوشتن ، رغبتی برای ادامه دادن فعالیت برای ادم نمیزارید.

موفق باشید.

13. 4 کاربرِ زیر از Heisen-berg بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    641
    از این کاربر 1,505 بار در 304 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط New_Sense نمایش پست ها
    سریالی که 7 قسمت رو فشرده با حجم یک ساعت دارن میدن در واقع به شدت هم داستان هم فرم خوبی رو دارن رقم میزنن ؛ آب بندی یعنی فصل قبل سریال واکینگ دد و یا فصل 5 سریال فرار از زندان .

لطفا به جای ایرادای ملانصرالدینی که بی خود و بی جهت هست و اصلا توجیهی نداره ؛ یکم از سریال لذت ببرید .
    نمیدونم طرفداران گات چه علاقه ای دارن خودشونو با مقایسه با والکینگ دد نشون بدن بگن گات سریال تابیه اینجا بحث ذر مورد گات نه والکینگ دد و مابقی سریال

شاید شما ۲فصل اخر گات تماشا کردین که میگین والکینگ دد ابندی شدس دوست عزیز روند سریال گات تا قبل فصل ۶و ۷ ابندی ۸ قسمت و ۴تا کشت و کشتار در ۲ قسمت اخر بوده و از بس اب بندی کردن دچار کمبود اب شدیم الان

فصل ۶ نسبت به ۵ فصل ابتدایی بهتر شد و فصل ۷ با اینکه تعداد قسمت ۷ قسمت کردن باز ابندی شدید تو قسمت اول دیدیم

برا بالا کشیدن سریال مورد علاقه تون اسمی از سریال دیگه نیارین

15. 2 کاربرِ زیر از WALKING DE4D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    293

قربانِ شما ، ما از سریال لذت میبریم

هر موقع تونستید بدون توهین کردن و کنایه زدن به کسی به کامنت کسی پاسخ بدید ، اون موقع شاید بتونیم با هم بحث کنیم.

دروغ چرا ، با این لحن نوشتن ، رغبتی برای ادامه دادن فعالیت برای ادم نمیزارید.

موفق باشید.

دوست عزیزم من توی نوشته هام توهینی به شما نکردم ؛ البته فقط در حد کنایه بود ؛ به هر حال چون توی بحث خنده و شوخی مبناش رو نمیزارم ؛امیدوارم از حرفم ناراحت نشده باشید .

17. 3 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط WALKING DE4D نمایش پست ها
    نمیدونم طرفداران گات چه علاقه ای دارن خودشونو با مقایسه با والکینگ دد نشون بدن بگن گات سریال تابیه اینجا بحث ذر مورد گات نه والکینگ دد و مابقی سریال

شاید شما ۲فصل اخر گات تماشا کردین که میگین والکینگ دد ابندی شدس دوست عزیز روند سریال گات تا قبل فصل ۶و ۷ ابندی ۸ قسمت و ۴تا کشت و کشتار در ۲ قسمت اخر بوده و از بس اب بندی کردن دچار کمبود اب شدیم الان

فصل ۶ نسبت به ۵ فصل ابتدایی بهتر شد و فصل ۷ با اینکه تعداد قسمت ۷ قسمت کردن باز ابندی شدید تو قسمت اول دیدیم

فقط

19. 4 کاربرِ زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    293

نقل قول نوشته اصلی توسط WALKING DE4D نمایش پست ها

عجب !

جالبه چی میتونم بگم ؟ من خودم جزو کسایی هستم که تمامی فصلای واکینگ دد رو دیدم و جالب تر همیشه از بعضی از اپیزود های اون سریال دفاع کردم و نقد کردم ؛ ولی جالبه که شما چی رو به چی ربط میدین

اینجا جای بحث و نقد فصل قبل واکینگ دد نیست ؛ ولی خب کافیه به تایپیک های واکینگ دد مراجعه کنید و نوشته های منو بخونید .

طرفدار بودن به معنای تعصب داشتن در مورد سریال و فیلم اصلا در من وجود نداره ؛ چون به نگاه فیلمساز و نویسنده در درامی که میسازه نگاه میکنم ؛ و بسته به پیشبرد داستان و فرم نظرم رو میگم ؛ در هر صورت اینم تلقی تعصبی هست که شما به سریال مورد علاقتون دارید .

21. 5 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین