برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی را برای این قسمت سریال در نظر می گیرید:

رأی دهندگان
127. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

1 0.79%
  • 6

2 1.57%
  • 7

1 0.79%
  • 8

8 6.30%
  • 9

42 33.07%
  • 10

73 57.48%
صفحه 2 از 8 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 79
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,381 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

The Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود چهارم

Season 7, Episode 4, The Spoils of War

خلاصه داستان اين قسمت : در حالی که آریا به وینترفل می رسد جیمی با موقعیت غیر منتظره ای مواجه می گردد.

قوانین تاپیک:
    1-این تاپیک مخصوص بحث پیرامون قسمت چهارم از فصل هفتم سریال می باشد پس اگر این قسمت را مشاهده نکرده اید لطفا جهت جلوگیری از آشکار شدن محتوای اپیزود بدون خواندن پست ها,تاپیک را ترک نمایید درغیر اینصورت مسئولیت اسپویل شدن این اپیزود بر عهده خواننده مطلب می باشد.
    2-از قرار دادن هرگونه مطلب و اسپویلر مرتبط با قسمت های آتی سریال در این تاپیک,چتباکس و... خودداری نمایید.اسپویلرهای فصل هفتم سریال صرفا و فقط در این تاپیک قرار خواهد گرفت.
    3-از قرار دادن مطالب به صورت کپی/پیستی از سایر سایت های پارسی زبان,لینک دانلود اپیزودهای مجموعه,تصاویر میمیک, خنده دار,تبلیغات,اسپم... در این تاپیک خودداری نمایید.
    4-لطفا به شخصیت یکدیگر احترام گذاشته و از تبدیل بحث و گفتگو به مشاجره خود داری نمایید.هرگونه مطلب حاوی توهین و تمسخر سایر اعضا بدون اخطار توسط تیم مدیریت پاک خواهد گشت.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود چهارم

واقعا قسمت پایانیش جای حرف نداشت پس حرفی نمیزنم. به قول لیدی اسنو انقد هیجانش زیاد بود که به تله پورت کردن شون کاری ندارم
    صحبت های جان و داوس و فیو و لس من و یاد زنده یاد استنیس انداخت
    یه حسی بهم میگه یه چند دقیه کم داشت نمیدونم من فقط اینجوریم یا شما هم با من هم فکرید
    اریا و برین خوب مچ شدنا خدایش تا به حال غیر تورموند واز هیز بازی هایش کسی نتونسته بود انقد عصبانیش کنه

3. 12 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    283
    از این کاربر 506 بار در 68 پست سپاس گزاری شده

اپیزود خوبی بود در کل هم صحنه های شمال و هم حمله دوتراکی ها
    نگاه آریا به بیلیش خیلی معنادار بود و در کل با وجود برن و آریا در وینترفل لیتل فینگر شانس کمی برای زنده موندن داره
    هر چند معلوم نیست دارو دسته بریک دندریون و هاوند سر راه به وینترفل میرن یا مستقیم میرن سمت دیوار ... فراموش نکنیم در فصل اول و زمانی که بیلیش خنجر رو گلوی ند استارک گذاشت هاوند در تالار حضور داشت!
    اون تیری که به دروگون خورد خیلی نگران کنندست و نشون میده سلاح جدید سرسی کارایی داره
    فقط معلوم نیست آیا اون تیر زهرآگین بوده یا نه که اگر اینطور باشه کار دروگون بچاره تمومه ... واقعا قدرت آتیشش باور نکردنی بود حتی بی 52 هم نمیتونه همچین کاری بکنه

در مورد جیمی و اینکه زنده میمونه یا نه نمیشه نظر خاصی داد ولی اگه قرار بود بمیره حتما با آتش اژدها میسوخت اینکه یکی پرتش کرد تو آب احتمالا قراره نجات پیدا کنه که در این صورت یا اسیر میشه یا جریان آب اونو به مکان دیگه ای میبره

نکته جالب برای من برخورد دنریس با جان بود که خیلی عوض شده بود و به نظر میرسه از اون خوشش اومده و یا اعتماد پیدا کرده... وقتی میخواستن برن تو غار به محافظاش گفت نیان و در کنار ساحل هم از جان پرسید به نظرت باید چیکار کنم که جان در جواب گفت اگه بخوای با اژدها به ردکیپ حمله کنی و مردم بگناه رو بکشی فرقی با اونا نداری ( یه چیزی تو این مایه ها )
    شایدم پیشنهاد حمله به جیمی در راه بازگشت از های گاردن رو جان داده باشه
    به هر حال قسمت اعظمی از لنیسترها و همینطور ارتش تارلی و متحدانش به خاکستر تبدیل شدن و به نظر میرسه سرسی قویترین نیروهاش روی زمین رو با این ضد حمله هوشمندانه ارتش دنریس از دست داد و همینطور غنائم جنگی که براش خیلی مهم بودن تا بتونه تو زمستون دوام بیاره
    من به قسمتهای قبلی 10 ندادم ولی این قسمت به نظرم با وجود تمام کاستی ها ارزش 10 دادن رو داره

5. 8 کاربرِ زیر از wishtasp بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18
    از این کاربر 502 بار در 87 پست سپاس گزاری شده

منم نتونستم مقاومت کنم و دیدم عالیییی بود یکی از بهترین قسمتهای گات
    آریا بلاخره بعد ۶ فصل به وینترفل برگشت نگاهش به قلعه و پرچم استارک و بعدم دیدارش با سانسا و برن. خنجر هم که مال خودش شد. صحنه مبارزش با برین عالی بود سانسا دهنش باز مونده بود و در آخر نگاهی که به بیلیش کرد.... منتظر دیدار جان و آریا هستم
    اون تیکه ای که جان یقه تیون رو گرفت دوس داشتم . توی غار نگاه جان و دنریس به هم جالب بود ...
    تیکه آخر محشر بود خیلی هیجانش بالا بود نفسم بالا نمیومد با اینکه لنیسترها حقشونه ولی اصلا دلم نمیخاست جیمی طوریش بشه چه دل و جراتی داشت که به طرف اژدها رفت. بران بود پرتش کرد توی آب؟؟؟ و نگاه تیریون دل رحم به ارتش لنیستر و برادرش..
    تا دوشنبه صبر کنیم زیرنویس بیاد دوس دارم بدونم لیتل فینگر به برن چی گفت و همینطور میرا

7. 9 کاربرِ زیر از naafas بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

دوستانی که انگلیسی بلدن جواب بدن
    لحظه ای جیمی رفت نیزه برداره پرت کنه تریون چی گفت؟

9. 4 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,351
    از این کاربر 753 بار در 90 پست سپاس گزاری شده

جنگ نابرابری بود انصافا!هر چند بازم تله پورت داشت این بار به نفع دنریس،شخصیت جیمی با گفتن ارتشم رو ترک نمیکنم به درخواست بران برای این که فلنگ رو ببندن برن کینگز لندینگ،درجه محبوبیتش برام چند برابر شد،در کل از بعد از قطع دستش از این رو به اون رو شده برای من،حالا هم که با وجود معلولیتش موند و ارتشش رو ترک نکرد،قابل تحسینه،مکالمه رندیل تارلی و جیمی رو هم درست متوجه نشدم ولی فکر کنم گفت همه طلاها سالم به کینگز لندینگ رسیدن،پس با این حساب سرسی هنوز حمایت آیرون بنک رو از دست نداده
    دروگون دوست داشتنی هم که کل خط داستانی مربوط به اژدهاها رو داره یه تنه به دوش میکشه بر خلاف اون دو تای دیگهزخمش هم مطمئنا جدی نیست چون تو ترلیر فصل نشون دادن هنوز باهاش کار داریم
    متاسفانه مثل اینکه قراره خط داستانی عاشقانه بین جان و دنریس جدی جدی شکل بگیره
    بیلیش هم خیلی برام جالبه که بدونم که میخواد بین اون همه استارک دقیقا چه حرکتی بزنه؟امیدوارم رو این شخصیت خیلی بیشتر از اینا مانور داده شه و اون حجم از تیزهوشیش تحت تاثیر خارج شدن داستان سریال از خط کتاب پاک از یاد نرفته باشه

اضافه شده در : 18 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط KEVIN GARVEY نمایش پست ها
    فکر کنم گفت free your idiot(بیخیال حماقت(ت) کردن شو)، هر چند مطمئن نیستم!

11. 6 کاربرِ زیر از :: ERFAN :: بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    283
    از این کاربر 506 بار در 68 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط KEVIN GARVEY نمایش پست ها
    خیلی واضح نبود ولی به نظرم وقتی جیمی نگاه میکرد به نیزه گفت: حماقت نکن free your idiot
    و وقتی نیزه رو برداشت و شروع به حمله کرد گفت : ای احمق ای احمق ملعون you are idiot you are ****ing idiot

13. 7 کاربرِ زیر از wishtasp بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,802
    از این کاربر 5,673 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

غم انگیزترین سکانس صورت غمگین تیریون وقتی داشت به ارتش لنیستر نگاه میکرد. به خانوادش
    طعنه انگیزترین سکانس ازدست رفتن طلاهای بران بود. تیریون رو به لنیسترا فروخت. نه قلعه گیرش اومد نه طلا.

درمورد جیمی. از وقتی دستش رو از دست داد و کم کم شخصیتش تغییر کرد به سمت کارکتر مثبت. من همش اونو تو ارتش آزورآهای تصور میکردم. بخصوص بعد از اینکه صاحب شمشیر هم شد. حالا نمیدونم مارتین بالاخره باهاش چیکار میکنه ولی من اگه نویسنده بودم اینکارو میکردم

15. 8 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سینا هستم
    سپاس
    48
    از این کاربر 925 بار در 85 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط naafas نمایش پست ها
    منم نتونستم مقاومت کنم و دیدم عالیییی بود یکی از بهترین قسمتهای گات

تا دوشنبه صبر کنیم زیرنویس بیاد دوس دارم بدونم لیتل فینگر به برن چی گفت و همینطور میرا
    خنجر رو بهش داد و گفت " اخرین کسی که ازش استفاده کرده میخواست باهاش گلوت رو ببره ، اما مادرت نذاشت. اما اون یکی دیگه خنجر ، اونی که جون مادرت رو گرفت ، حاظر بودم قلب م بدم اما جلوش رو بگیرم ، اما اونجا نبودم ، تو اون لحظه ای که بیشتر از همیشه به من احتیاج داشت ، اما الان به خاطر اون اینجا م ، تا کاری رو ( برای شما ) بکنم که اگر اون بود میکرد.حفاظت از فرزندانش ، هر چیزی که خواستی به من بگو براندون

" بران : " میدونی این خنجر متلعق به کیه ؟

بیلییش : " نه ، سوال جالبیه ، همین باعث شروع شدن جنگ شد ، به یک نحوی این خنجر باعث شد این کسی باشی که الان هستی. کسی که از خونه ش بیرون انداخته شده ، فرستاده شده به اون سمت دیوار ، فک کنم اون سمت دیوار چیز هایی دیدی که اکثرا ادما باور نمیکن ، بعد از گذشتن از همه ی اینا دوباره به خونه برگشتی اما فقط هرج و مرج رو تو دنیا میبینی

بران : هرج و مرج یه نردبانه... ( اشاره به دیالوگ بیلییش به وایریس تو کینگزلیندیگ)

نقل قول نوشته اصلی توسط :: ERFAN :: نمایش پست ها
    فکر کنم گفت free your idiot(بیخیال حماقت(ت) کردن شو)، هر چند مطمئن نیستم!
    free نه flee

فرار کن احمق !

17. 14 کاربرِ زیر از Heisen-berg بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2
    از این کاربر 139 بار در 26 پست سپاس گزاری شده

آقا اینها که کشتی اینها نداشتند. چطور اونهمه دوتراکی به اونجا رسیدند!!!! دیگه سریال داره به شعور مخاطب توهین می کنه

19. 3 کاربرِ زیر از hamidreza272 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza272 نمایش پست ها
    آقا اینها که کشتی اینها نداشتند. چطور اونهمه دوتراکی به اونجا رسیدند!!!! دیگه سریال داره به شعور مخاطب توهین می کنه
    قبلش تو مکالمه تیریون با دنریس خیلی واضح میگه به اندازه ی دوتراکی ها کشتی هست
    خوب وایسید زیرنویسش بیاد بعد ببینید چه کاری
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

21. 8 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 8 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین