برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز این قسمت از نظر شما؟

رأی دهندگان
150. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

2 1.33%
  • 2

0 0%
  • 3

1 0.67%
  • 4

1 0.67%
  • 5

3 2.00%
  • 6

4 2.67%
  • 7

10 6.67%
  • 8

17 11.33%
  • 9

35 23.33%
  • 10

77 51.33%
صفحه 11 از 14 اولیناولین ... 910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 از مجموع 132
    F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172
    از این کاربر 6,732 بار در 334 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود هفتم

Season 7, Episode 7, The Dragon and the Wolf
    فصل هفتم، قسمت هفتم، اژدهـا و گـرگ

خلاصه داستان اين قسمت: ...

قوانین تاپیک:
    1-این تاپیک مخصوص بحث پیرامون قسمت نخست از فصل هفتم سریال می باشد پس اگر این قسمت را مشاهده نکرده اید لطفا جهت جلوگیری از آشکار شدن محتوای اپیزود بدون خواندن پست ها,تاپیک را ترک نمایید درغیر اینصورت مسئولیت اسپویل شدن این اپیزود بر عهده خواننده مطلب می باشد.
    2-از قرار دادن هرگونه مطلب و اسپویلر مرتبط با قسمت های آتی سریال در این تاپیک,چتباکس و... خودداری نمایید.اسپویلرهای فصل هفتم سریال صرفا و فقط در این تاپیک قرار خواهد گرفت.
    3-از قرار دادن مطالب به صورت کپی/پیستی از سایر سایت های پارسی زبان,لینک دانلود اپیزودهای مجموعه,تصاویر میمیک, خنده دار,تبلیغات,اسپم... در این تاپیک خودداری نمایید.
    4-لطفا به شخصیت یکدیگر احترام گذاشته و از تبدیل بحث و گفتگو به مشاجره خود داری نمایید.هرگونه مطلب حاوی توهین و تمسخر سایر اعضا بدون اخطار توسط تیم مدیریت پاک خواهد گشت.

سپاس
    16
    از این کاربر 21 بار در 7 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود هفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط No1 نمایش پست ها
    دوستانی که میگن دیوار چرا به این راحتی فرو ریخت ! دیواری که این همه رو عظمتش مانور داده بودن !
    .
    فک کنم دلیلش این باشه که اگه یادتون هست برن یه بار تو ویژنش توسط نایت کینگ لمس شد !
    و تو کتابم هست اگه کسی که توسط نایت کینگ لمس شده باشه از دیوار رد بشه همه اسپل ها و طلسم هایی که رو دیوار پیاده شده از بین میره. احتمالا بعد از اینکه برن از دیوار رد شد طلسم دیوار از بین رفت و یخ با آتش اژدها راحت آب میشه و دیوار خراب میشه !
    برای اینکه بدونین دیوار چرا فرو ریخت نیازی به تئوری های تخیلی نیست چون خود سازندگان گفتن این متن رو بخونین جواب سئوال خود رو میگیرید
    تهیه کنندگان بازی تاج و تخت در خصوص سکانس پایانی فصل هفتم صحبت میکنند.

همانطور که میدونید، فصل هفتم بازی تاج و تخت ها تمام شد. حالا زمان سوگواریه. اما همچنین زمان به حیرت نشستن از این فصل فوق العاده و قسمت پایانی فوق العاده تره اونه. نه تنها تمام صحنه های قسمت پایانی، حس نشستن در یک ترن را به مخاطب القا میکرد بلکه سکانس پایانی اون هیچ چیز کمتر از یک حماسه نداشت. ما دیدیم که پادشاه شب سوار بر ویسریون نامیرا، می تاخت. اگر این صحنه برای دیوانه کردن ما کافی نبود، دیگه حرفی نمیشه زد.

قسمت پایانی با فرو ریختن دیوار توسط ویسریون نامیرا تمام شد، صحنه ای که درخور توجه و نظاره است. سپاه مردگان بالاخره توانستند مرزهای وستروس را در هم بشکنند و وارد قلمرو این کشور بشوند و ما همچنان در تلاش برای هضم این مسئله هستیم. چیزی که ممکنه براتون جالب باشه این هست که تهیه کنندگان سریال الان که با موفقیت توانستند تصورات مارو نابود کنند چه کار میکنند؟ خب، اونها در ویدیویی جدید که ازش پشت صحنه سریال منتشر کردن در خصوص این اتفاقات صحبت میکنند :

بنیوف می‌گویید:

«سالهاست که ما میدونیم این چیزی هست که قراره در فصل یکی مانده به آخر اتفاق بیفته .دیوار این موجودات را در حدود هشت هزار سال بیرون از مرزها نگه داشته است و هیچ دلیلی وجود نداره که از الان به بعد هم این کار رو انجام نده، مگر اینکه چیزی بتونه حفره ای برای عبور در ان ایجاد کند.»

ویس افزود: «تنها یک چیز از ابتدای کار برای انجام این کار وجود داشت که الان به اندازه ی کافی بزرگ و قوی شده، و اون یک اژدهاست. این پیشنهاد به عنوان منطقی ترین راه در پیش گرفته شد.»

بنیوف و ویس گفتند که اونها یک پایان وحشتناکتر از آنچه که در فصل ششم دیدیم، در تناقض با سفر دنریس به سمت وستروس رو خواهان بودند.

«ما تلاش کردیم که این فصل در تقابل با پایان بندی های گوناگون فصلهای گذشته باشد تا اونها شبیه یه هم به نظر نرسند.» ویس اضافه میکند : " فصل گذشته پایان بندی پیروزمندانه ای با سفر دنی به سمت غرب به منظور رفتن به وستروس داشت. ما در تضاد انچه در فصل قبل دیدیم میخواستیم یک فرجام وحشتناک برای فصل هفتم داشته باشیم.»

پخش فصل پایانی گات ممکنه حتی به سال 2019 برسه، بنابراین ما زمان زیادی برای انتظار داریم. در حال حاضر کاری که ما میتونیم انجام بدیم، تماشای دوباره فصل هفتم و حیرت زده ی عظمتش بشیم.
    ترجمه شده از کانال وستروس

3. 7 کاربرِ زیر از as3 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,810
    از این کاربر 5,706 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط jackie aprile نمایش پست ها
    اگان فاتح لقب اگان اول هست. بنیانگذار سلسله تارگرین ها
    اون استاتید هم شوخی میکردن. یه چیزی تو مایه های اینکه ما بگیم آره هیتلر هم فکر میکرد میتونه شوروی رو شکست بده
    گفتن این‌پیشگویی در سریال بی دلیل نمیتونه باشه. اگه یادتون باشه فصل قبل یورن گریجوی به داداشش گفت من خود خدای مغروق هستم. به نظرم تهه این‌ پیشگویی میرسه به اون‌ یورن دلقک

5. 5 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    27
    از این کاربر 221 بار در 36 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط jackie aprile نمایش پست ها
    اگان فاتح لقب اگان اول هست. بنیانگذار سلسله تارگرین ها
    اون استاتید هم شوخی میکردن. یه چیزی تو مایه های اینکه ما بگیم آره هیتلر هم فکر میکرد میتونه شوروی رو شکست بده
    صد در صد عزیز.فاتح لقب اولین اگانه که کله وستروس رو باهم متحد کرد!
    اینجا داره میگه که خدای غرق شده برمیخیزه و اگان فاتح رو نابود میکنه که اگه به حرفه شما باشیم اگان فاتح در صلح و آرامش مرد نه با جنگ.
    این جمله میتونه دوتامعنی داشته باشه از نظره من.
    با توجه به این که اگان اسمه جان اسنو هم هست ،یورون گریجوی برمیخیزه و جان رو نابود میکنه.ولی معنیه دوم که فکر کنم خیلی واضح تر باشه اینه که دودمان اگان تارگرین توسط یورون گریجوی نابود میشه که این یعنی هم جان و هم دنریس یا حداقل یکی از این دوتا میمیرن!
    بارها هم تو کتاب و تو سریال به کوچیکرین نکته ها اشاره شده که میشه گفت اینم نکته ای نیست که به همین سادگی ازش بگذریم

7. 4 کاربرِ زیر از ya33er بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط nosheh نمایش پست ها
    برخلاف شما من فکر نمی کنم وایت واکر منتظر داشتن اژدها بودن برای عبور از دیوار!
    در فصول قبلی وقتی می گفتن وینتر از کامینینگ می دونستن زمستون میاد و به همراهش وایت واکر ها... یعنی یه ارتباطی هست دیگه... حالا با اژدها یا بی اژدها! رد می شدن... حالا یه طور دیگه
    نه عزیزم نمی تونستن رد بشن خود سازندگان سریال گفتن برای شنیدن اخبار سریال و صحبت های بازیگران و سازندگان سریال کلی کانال گات هست برای این موقع که وقتی از چیزی اطلاع ندارین تو این کانال ها سر میزنین و سخن سازندگان سریال رو گوش میکنین متوجه میشین تنها دلیلی که شاه شب تونست از دیوار رد بشه چیه چرا فیلمنامه که پخش شده دروغه و ساخته چند تا فن هست
    این متنی که براتون فور کردم صحبت های سازندگان سریال بنیوف و ویس هست که چرا دیوار فرو ریخت و تنها دلیلش چی بود چرا قبلا نمی تونستن رد شن
    بنیوف می‌گویید:

«سالهاست که ما میدونیم این چیزی هست که قراره در فصل یکی مانده به آخر اتفاق بیفته .دیوار این موجودات را در حدود هشت هزار سال بیرون از مرزها نگه داشته است و هیچ دلیلی وجود نداره که از الان به بعد هم این کار رو انجام نده، مگر اینکه چیزی بتونه حفره ای برای عبور در ان ایجاد کند.»

ویس افزود: «تنها یک چیز از ابتدای کار برای انجام این کار وجود داشت که الان به اندازه ی کافی بزرگ و قوی شده، و اون یک اژدهاست. این پیشنهاد به عنوان منطقی ترین راه در پیش گرفته شد.»

9. 3 کاربرِ زیر از as3 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

عبدالله عمر بکاست اما عذر نخواست
    سپاس
    484
    از این کاربر 1,498 بار در 149 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط as3 نمایش پست ها
    خب دوست عزیز اول قبل هذیون گویی اسم دو نفر رو قبل جان نام ببر که دنریس باهاشون خوابیده کال که شوهرش بوده حساب نمیشه اگه جان رو حساب کنی اسم سه نفر رو نام ببر غیر جان اسم دو نفر کال که شوهرش بوده حساب نمیشه
    اگر در توان شما نبود پس همیشه به این مثال توجه کنین کم گوي و گزيده گوي چون دُر
    داریو ناهاریس بیچاره رو نویسنده ها یجوری به ناحق حذف کردن، که مخاطب‌ها (مثل شما) حتی این کاراکتر رو یادشون هم نیست

11. 5 کاربرِ زیر از عبدالله بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله نمایش پست ها
    داریو ناهاریس بیچاره رو نویسنده ها یجوری به ناحق حذف کردن، که مخاطب‌ها (مثل شما) حتی این کاراکتر رو یادشون هم نیست
    خب این شد یکی خودم داریو ناهاریس رو میدونستم عزیزم جای خنده نفر دوم رو بگو قبل جان چون گفتین دنریس با همه خوابیده اون خنده رو من برای شما باید بکنم نه شما برای من

13. 3 کاربرِ زیر از as3 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,833
    از این کاربر 7,983 بار در 806 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Illimovie نمایش پست ها
    اون گرگ/سگی که ازش برای گرگ جان استفاده میکردن کلا مثل اینکه مرده!تو فصل هشت اگه بخوان بیارنش یکی دیگرو باید جاش استفاده کنن
    ای بابا

15. 2 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    31
    از این کاربر 33 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ya33er نمایش پست ها
    صد در صد عزیز.فاتح لقب اولین اگانه که کله وستروس رو باهم متحد کرد!
    اینجا داره میگه که خدای غرق شده برمیخیزه و اگان فاتح رو نابود میکنه که اگه به حرفه شما باشیم اگان فاتح در صلح و آرامش مرد نه با جنگ.
    این جمله میتونه دوتامعنی داشته باشه از نظره من.
    با توجه به این که اگان اسمه جان اسنو هم هست ،یورون گریجوی برمیخیزه و جان رو نابود میکنه.ولی معنیه دوم که فکر کنم خیلی واضح تر باشه اینه که دودمان اگان تارگرین توسط یورون گریجوی نابود میشه که این یعنی هم جان و هم دنریس یا حداقل یکی از این دوتا میمیرن!
    بارها هم تو کتاب و تو سریال به کوچیکرین نکته ها اشاره شده که میشه گفت اینم نکته ای نیست که به همین سادگی ازش بگذریم
    دقیقا من همین جمله و توضیحاتش رو دیشب دادم به طور کامل ولی متاسفانه معلوم نیست به چه دلیلی پاکش کردن واقعا متاسفم براشون منتظرم یه نفر دیگه بیاد این پست رو پاک کنه

گفته شده که خدای غرق شده که فهمیدیم یورون گریجوی هست طبق اون پیشگویی برمیخیزه و اگان فاتح رو نابود میکنه و ما فهمیدیم اگان همین جان اسنو هست و در فصل اینده یکی از تارگرین ها کشته میشه که با این پیشگویی و مشخص شدن اسم اصلی جان اسنو, به احتمال زیاد جان اسنو کشته خواهد حالا به چه صورت! و جزییات رو در فصل اینده خواهیم دید و اینجا مفهوم نابودی برای اگان هست نه تاج و تخت چون عملا جان اسنو شخص قدرت طلبی نبوده و با مشخص شده اسم اصلیش با دنریس فکر نمیکنم بخواد تا قبل از نابودی کینگ نایت اصلا به جانشین شدنش فکرکنه

17. 4 کاربرِ زیر از Aidin1000 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

A lion doesn't concern himself with the opinions of A sheep
    سپاس
    22
    از این کاربر 15 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

چگونه بشریت می تواند صبر کند؟!
    دو بار در این قسمت حالت مادیمو از دست دادم و روح از جسمم جدا شد یک بار اون موقعه که احساس کردم جیمی ممکنه کشته بشه با فریاد می گفتم نه نمیشه امکان نداره در عین حال یه حسی بهم می گفت این گاته و الان جیمی هم مثل بقیه میشه!!!!
    بار دومم وقتی دیوار خراب میشد انگار منم داشتم تکه تکه می شدم نفسم بند اومده بود خودمو تو وستروس می دیدم خودم رو در گروه زنده های وستروس می دادم غیر ارادی با خودم می گفتم دیوار داره خراب میشه! یه نفر یه کاری بکنه!
    از قسمت شش یخورده گله داشتم! اما حالا, قسمت 6 فصل هفت بی نقص نشد مگر به خاطر اینکه قسمت 7 بی نقص شود!

19. 3 کاربرِ زیر از lostAli بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    27
    از این کاربر 221 بار در 36 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Aidin1000 نمایش پست ها
    دقیقا من همین جمله و توضیحاتش رو دیشب دادم به طور کامل ولی متاسفانه معلوم نیست به چه دلیلی پاکش کردن واقعا متاسفم براشون منتظرم یه نفر دیگه بیاد این پست رو پاک کنه

گفته شده که خدای غرق شده که فهمیدیم یورون گریجوی هست طبق اون پیشگویی برمیخیزه و اگان فاتح رو نابود میکنه و ما فهمیدیم اگان همین جان اسنو هست و در فصل اینده یکی از تارگرین ها کشته میشه که با این پیشگویی و مشخص شدن اسم اصلی جان اسنو, به احتمال زیاد جان اسنو کشته خواهد حالا به چه صورت! و جزییات رو در فصل اینده خواهیم دید و اینجا مفهوم نابودی برای اگان هست نه تاج و تخت چون عملا جان اسنو شخص قدرت طلبی نبوده و با مشخص شده اسم اصلیش با دنریس فکر نمیکنم بخواد تا قبل از نابودی کینگ نایت اصلا به جانشین شدنش فکرکنه
    باز هم به نظره من نابودیه کامل دودمان اگان تارگرینه!اگر داخل کتاب بود مارتین حتما اینکارو میکرد ولی داخل سریال فکر نکنم هردوتا تارگرین بمیرن.باز هم به قوله خودت مردن جان اسنو منطقی تره و حالا دنریسم این وسط بچه ی جان رو داشته باشه.بازم باید صبر کنیم تا دوسال دیگه ببینیم چی میشه

21. 4 کاربرِ زیر از ya33er بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 11 از 14 اولیناولین ... 910111213 ... آخرینآخرین