برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز این قسمت از نظر شما؟

رأی دهندگان
150. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

2 1.33%
  • 2

0 0%
  • 3

1 0.67%
  • 4

1 0.67%
  • 5

3 2.00%
  • 6

4 2.67%
  • 7

10 6.67%
  • 8

17 11.33%
  • 9

35 23.33%
  • 10

77 51.33%
صفحه 2 از 14 اولیناولین 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 132
    F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172
    از این کاربر 6,731 بار در 334 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود هفتم

Season 7, Episode 7, The Dragon and the Wolf
    فصل هفتم، قسمت هفتم، اژدهـا و گـرگ

خلاصه داستان اين قسمت: ...

قوانین تاپیک:
    1-این تاپیک مخصوص بحث پیرامون قسمت نخست از فصل هفتم سریال می باشد پس اگر این قسمت را مشاهده نکرده اید لطفا جهت جلوگیری از آشکار شدن محتوای اپیزود بدون خواندن پست ها,تاپیک را ترک نمایید درغیر اینصورت مسئولیت اسپویل شدن این اپیزود بر عهده خواننده مطلب می باشد.
    2-از قرار دادن هرگونه مطلب و اسپویلر مرتبط با قسمت های آتی سریال در این تاپیک,چتباکس و... خودداری نمایید.اسپویلرهای فصل هفتم سریال صرفا و فقط در این تاپیک قرار خواهد گرفت.
    3-از قرار دادن مطالب به صورت کپی/پیستی از سایر سایت های پارسی زبان,لینک دانلود اپیزودهای مجموعه,تصاویر میمیک, خنده دار,تبلیغات,اسپم... در این تاپیک خودداری نمایید.
    4-لطفا به شخصیت یکدیگر احترام گذاشته و از تبدیل بحث و گفتگو به مشاجره خود داری نمایید.هرگونه مطلب حاوی توهین و تمسخر سایر اعضا بدون اخطار توسط تیم مدیریت پاک خواهد گشت.

Устали
    سپاس
    1,179
    از این کاربر 1,016 بار در 123 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود هفتم

نایت کینگ از فصل 1 به امید اینکه یکی براش اژدها بیاره رفت سمت دیوار؟من نه فست ترول کاراکترا برام مهم بوده نه اینکه چرا یخ دریاچه فلان شد و ... ولی این خداییش دیگه مسخره بود!
    در کل قسمت خیلی خوبی بود از صحنه اعدام لیتل فینگر به به التماس افتاده بود و از شرش راحت شدیم تا حمله نایت کینگ که خیلی اپیک بود!صحنه ازدواج لیانا و ریگارم فوق العاده بود

3. 12 کاربرِ زیر از Rhaegar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Be the Change you wish to see in the World."
    سپاس
    312
    از این کاربر 273 بار در 46 پست سپاس گزاری شده

خوب منم فیلمنامه رو از قبل خونده بودم هیجانش کم شده بود...اخه چرا جلوی خودمو نگرفتم که ببینم
    منم با نظر دوستان موافقم داستان ابکی بود...کارگردانی ضعیف این فصل واقعا چند لول از فصل های قبل پایین تره

قسمتی که مردهه اومد سمت سرسی واقعا هیجان داشت...
    میدونستم بیلیش میمره ...چقدر با حقارت...فقط میخندیدم چجور التماس میکرد حقش بود همچین مرگی .... ولی بیلیش فصل های قبل نبود که من ستایشم میکردم و خدای سیاست بود
    ازدواج لیانا و ریگار افتضاح به تمام معنا اصلا خوب نبود نه سکانسش نه بازیگر ریگار.. من علاقه ی شدیدی به ریگار داشتم بازیگره شبیه ویسیریس بود البته سنشم بالا میزد
    جان و دنی... من خودم موافق این دو هستم و بنظرم خیلی بهم میان ولی اصلا نتونستن رابطشون رو قوی دربیارن مصنوعی بود با سکانس اخرشون هم حال نکردم .نفسا خوب بود ولی بازیشون قشنگ نبود نمیدونم چرا...
    دیوار...چقدر تئوری خوندیم براش اومد فرتی اتیشش زد برو بچ تیک ثانیه پریدن اون ور دیوار

البته میدونم خیلی انتقاد به این فصل هست من خودم بیشترشو قبول نداشتم و سعی میکردم از فیلم لذت ببرم... ولی بازی ها ضعیف بود و بدتر کارگردانی

مشاهده محتوا اسپویلر
    فقط امیدوارم فیلمنامه لوو رفته فصل 8 صحیح نباشه
    چون روند فیلم میگه درسته...البته اینم هست که اون کسی که فیلمنامه رو نوشته قبلش فیلمنامه 7 لوو رفته بود وبا توجه به این نوشته...ولی بازم چشمم اب نمیخوره غیر این باشه

5. 4 کاربرِ زیر از amrtat71 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

عبدالله عمر بکاست اما عذر نخواست
    سپاس
    484
    از این کاربر 1,498 بار در 149 پست سپاس گزاری شده

اپیزود خیلی خوبی رو شاهد بودیم
    درسته که بقول یکی از دوستان در همین تایپک، " در واقع تقریبا هر چیزی میساختن احتمالا از قسمت قبل بهتر میشد"
    اما در مقایسه با کل فصل و سریال، اپیزود سربلندی بود واقعا. مخصوصا تجدید دیدارها و نماهای بسته از میمیک صورت بازیگرا که همدیگه رو می‌دیدن...

به هیچ وجه هم نمیخوام شروع کنم مشکلات این اپیزود رو بگم (هرچند زیاد هم نبود)،
    چون باتجربه دفعه‌ی قبل حس میکنم مدیران انجمن خیلی به مذاقشون خوش نمیاد (مخصوصا مدیران سابق )
    فقط اینو بگم که بیلیش یکی از قویترین کاراکترهای کتاب از نظر شخصیت پردازی بود که خب اینطوری انقد بد حروم شد درست مثل استنیس و خیلی‌های دیگه.
    (حتی بذارید بگم مثل تریون... تریونی که فصلای اول شخصیت پردازیش مثل الماس برق میزد و الان نه تنها نشانی از اون تریون قبل نداره که حتی...
    حتی بینش سیاسی‌ش رو هم از دست داده، فجایع دورن و مارتل و تایرل به کنار. اینطوری که درباره سرسی خودش رو گول زد واقعا خنده دار بود)

فقط پیرو بحث اپیزود قبلی که موکول شد به اینجا:
    نقل قول نوشته اصلی توسط esiunited نمایش پست ها
    من خودم هم به داستان رفتن گروه به اونور دیوار و بردن وایت واکر برای سرسی انتقاد داشتم که خب حالا قضیش در قسمت آخر بیشتر باز خواهد شد ممکنه قسمت اخر این تصمیم رو درست نشون بده برامون مثه قانع کردن کل مردم جنوب و اساتید سیتادل و نه فقط قانع کردن سرسی در مور وجود واکرها
    که اتفاق نیفتاد. همونجوری که از کیلومترها دورتر معلوم بود.
    مسئله اینجاست که بعضی مواقع یه چیزایی که از کیلومترها دورتر معلومه
    اما فن‌بازی در آوردن و تعصب باعث میشه چشمامون کور بشه
    بخاطر همین من صبر کردم که اپیزود آخر رو هم این عده از دوستان ببینند تا دیگه بر هیچکس پوشیده نباشه موضوع

کل این مسخره بازی های اپیزود 5 و 6 با اون باگ‌های احمقانه برای این نبود که سرسی قانع بشه، یا مردم یا سیتادل!
    برای این بود که به راحت ترین روش ممکن (ساده لوحانه ترین روش) یه اژدها برسه به نایت کینگ که بیاد اینطرف...
    (و مهمتر از اون، چیزی که بارها بهش اشاره کردیم، سرسی فرصت پیدا کنه مزدور بخره و ارتش پیدا کنه!)
    تو این مسیر فقط کلی از شخصیت پردازی‌ها الکی حروم شدن مثل جان، تریون و حتی عمو بنجن

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله نمایش پست ها
    مثلا اگه غول های زامبی رو در نقطه‌ی دیگری بجز ایست واچ نشون بده. اونوقت ایرادی که برای استفاده از زامبی ها برای کشیدن زنجیر ( بجای غول‌ها ) گرفته میشد توجیه بهتری پیدا میکنه
    که اینکارم نکردن، و ظاهرا فقط بخاطر کم کردن زحمت جلوه‌های ویژه از غول در اپیزود 6 استفاده نشد. وگرنه همون بیخ گوش نایت کینگ بودن

همونطور که گفتم اصلا حال ادامه بحث رو ندارم. فقط یه سوال برام پیش اومد که اگه کسی میدونه جواب بده لطفا
    و اون اینکه کلاغ سه چشم که از گذشته و آینده و هر لحظه‌ی آدمای توی دنیا خبر داره. چرا کسی مثل سموئل باید بهش از عقد بابا و مامان جان بگه؟

سخن پایانی اینکه این فصل با همه خوبی‌ها و بدی‌هاش تموم شد (و رو سیاهیش موند به بعضیا)
    به عنوان کسی که خیلی دوست داره گات رو، دوست داشتم خیلی بهتر از اینها باشه. در حد سیزنی باشه که لایقشه
    اما همینش رو هم ما دوست داریم

7. 9 کاربرِ زیر از عبدالله بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله نمایش پست ها
    همونطور که گفتم اصلا حال ادامه بحث رو ندارم. فقط یه سوال برام پیش اومد که اگه کسی میدونه جواب بده لطفا
    و اون اینکه کلاغ سه چشم که از گذشته و آینده و هر لحظه‌ی آدمای توی دنیا خبر داره. چرا کسی مثل سموئل باید بهش از عقد بابا و مامان جان بگه؟
    از اینده خبر نداره
    از گذشته و حال حاضر خبر داره
    درواقع مثل شبکه خبر میمونه
    شما اینجوری حساب کن که به سیستمت یه هارد درایو جدید وصل کردی که از دوستت قرض کردی یا بهت بخشیده یا... خب تا توی پوشه هاش نری یا یه چیز خاص رو سرچ نکنی پیداش نمیکنی که

9. 13 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8
    از این کاربر 37 بار در 8 پست سپاس گزاری شده

بچه ها واسه من یه سوال پیش اومده ، تو رو خدا جواب بدین چون واقعا هنگ کردم...

مگه لیانا استارک با ریگار ازدواج نکرده بود؟؟؟ پس چرا توی اون صحنه که ازدواجشون و ماچ و موچ رو نشون میداد ، به جای ریگار ، ویسیرس بود؟؟؟البته طبق کتاب ، ویسیرس اون موقع بچه بوده و قطعا اون نبوده ولی چرا برای نقش بازیگر ریگار ، اونو انتخاب کردن؟؟؟بازیگر ریگار همون بازیگر نقش ویسیرس نبود؟؟ میدونم خنده داره ولی یه بار دیگه برین نگاه کنین...توقع داشتم برای ریگار یه شخص قد بلند و البته خوش قیافه انتخاب کنن

11. 4 کاربرِ زیر از mohamad_baggio بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    108
    از این کاربر 41 بار در 7 پست سپاس گزاری شده

اپیزود آخر نسبت به اپیزود قبل به مراتب بهتر بود اما در کل به نظرم فصل هفت سریال خوب نبود. ضعف کارگردانی، فیلمنامه ضعیف و پر از باگ باعث شده بود این فصل افت زیادی داشته باشه که در قسمت آخر در سکانس های ازدواج ریگار، التماس بیلیش یا خراب شدن دیوار یخی، میتوان این ایرادها را مشاهده کرد.

13. 3 کاربرِ زیر از dariushi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Heal The World
    سپاس
    1,447
    از این کاربر 907 بار در 144 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_baggio نمایش پست ها
    بچه ها واسه من یه سوال پیش اومده ، تو رو خدا جواب بدین چون واقعا هنگ کردم...

مگه لیانا استارک با ریگار ازدواج نکرده بود؟؟؟ پس چرا توی اون صحنه که ازدواجشون و ماچ و موچ رو نشون میداد ، به جای ریگار ، ویسیرس بود؟؟؟البته طبق کتاب ، ویسیرس اون موقع بچه بوده و قطعا اون نبوده ولی چرا برای نقش بازیگر ریگار ، اونو انتخاب کردن؟؟؟بازیگر ریگار همون بازیگر نقش ویسیرس نبود؟؟ میدونم خنده داره ولی یه بار دیگه برین نگاه کنین...توقع داشتم برای ریگار یه شخص قد بلند و البته خوش قیافه انتخاب کنن
    چهرش خیلی واضح نبود ولی مسلمه که ویسیریس نبود
    ان شاء ا... توی اسپین اف ها ریگار را یه فرد بلندقد خوش چهره خواهید دید

15. 5 کاربرِ زیر از nasim777 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

خب این فصل هم با همه خوبیا و بدیاش تموم شد و رفتیم برای سماق مکیدن تا فصل آخر بیاد
    اول از همه حدس میزدم که دنریس اونطوری وارد بشه که من خوشم نیومد خب که چی حالا ؟ فهمیدیم اژدها سواری. سکانس هاند و برین هم جالب بود. وقتی که یورون جا زد و رفت گفتم شر یکی کنده شد ولی زهی خیال باطل. واقعا دوست داشتم جیمی بالاخره حرکتی روی سرسی میزد که نزد. اینم که رفت مطمئنا میره سراغ دنریس و با اون میمونه. موقع مذاکره که مشخص بود خیلی نگران تر از سرسیه.
    جان و دنریس اینو منم موافقم. بهم که میان. حالا میمونه فصل بعد که میفهمن جان اصلا جان نیست و اگانه
    تئون هم که رفت سراغ خان عموش. امیدوارم با اون بی عرضگیش یه کار درست بتونه انجام بده
    بعد از مدت ها بالاخره روحمون با مردن بیلیش شاد شد. چه لذتی هم بردم سر مرگش. اون از سانسا که هرچی فصلای اول پخمه بود الان خیلی راحت گولش زد. بعد برن راحت لو داد چیکار کرده با ند. آخر هم اریا شرشو کم کرد
    و سکانس اصلی و نهایی که اینو اکثرا مطمئن بودیم رخ میده اونم فرو ریختن دیوار بود. از همون اولین باری که ایست واچ رو توی تیتراژ نشون دادن گفتم نایت کینگ اینجا حمله میکنه و کرد. متاسفانه تورموند و بریک هم کشته شدن. تورموند خیلی حیف بود. حالا با این وضعیت چی میشه مجبوریم منتظر بمونیم تا فصل نهایی
    و یه فرضیه. حدس میزنم جان تو فصل بعدی سوار دروگون میشه. تا اینجا ویسریون که مرد و رسید به نایت کینگ. موند دروگون و ریگال که تا به الان دروگون مهمترین اژدها بوده و دست دنریسه. خب وقتی هم جلوی جان اومد جان نوازشش کرد و دروگون هم آروم گرفت. شاید فصل بعد این اتفاق بیفته و دنریس هم سوار ریگال بشه

17. 6 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,351
    از این کاربر 753 بار در 90 پست سپاس گزاری شده

ای بابا چقدر من این بیلیشُ رو تخت آهنین تصور میکردم شطرنج باز اصلی سرزمین وستروس حقش این نبود,حیف شد.....!, اون سکانسی که سرسی سرش رو برای مانتین تکون میده فکر کردم دیگه باید فاتحه جیمی رو هم خوند نشون داد به قول واریس وفاداریش انتخابیه ولی ای کاش از سرسی جدا نمیشد,هر قدر از سکانسای بین جان و دنریس بدم میومد دقیقا برعکسش از دیالوگای بین این دوتا لذت میبردم

جان وقتی تو قسمتای قبلی لردای شمال رو در مورد خطر وایت واکرا و نیازش برای رفتن به دراگون استون قانع میکرد یکیشون حرف خیلی خوبی زد که ما 8000 ساله دیوار رو داریم و نیازی نیست نگران باشیم,حساسیت بیش از حد جان اسنو به قضیه آدر ها و جوگیری های بیش از حدش برای سوپر هیرو بودن به نابودی دیوار و احتمالا در فصل بعد کل منطقه شمال منجر میشه!اصلا شاه شب بدون اژدهایی که بهش تقدیم شد چطوری میخواست از این دیوار رد شه و جادوش رو از بین ببره!ااگه همون زندگی عادیش رو به عنوان شاه شمال تو وینترفل میکرد کمتر به مردم شمال آسیب میرسید!

یادمه بازیگر یورون گریجوی قبل از شروع فصل یه مصاحبه داشت که این شخصیت حتی قراره از رمزی هم خونخوار تر و خشن تر باشه الان که فصل تموم شد و یاد مصاحبش میفتم فقط خندم میگیره
    در کل پایان خوبی بود بر یک فصل نه چندان خوب(نظر شخصی)

19. 6 کاربرِ زیر از :: ERFAN :: بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    37
    از این کاربر 138 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

خدا کنه تورموند اون سمتی باشه که نریخت پایین

21. 9 کاربرِ زیر از No1 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 14 اولیناولین 123412 ... آخرینآخرین