برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز این قسمت از نظر شما؟

رأی دهندگان
150. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

2 1.33%
  • 2

0 0%
  • 3

1 0.67%
  • 4

1 0.67%
  • 5

3 2.00%
  • 6

4 2.67%
  • 7

10 6.67%
  • 8

17 11.33%
  • 9

35 23.33%
  • 10

77 51.33%
صفحه 3 از 14 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 132
    F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172
    از این کاربر 6,731 بار در 334 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود هفتم

Season 7, Episode 7, The Dragon and the Wolf
    فصل هفتم، قسمت هفتم، اژدهـا و گـرگ

خلاصه داستان اين قسمت: ...

قوانین تاپیک:
    1-این تاپیک مخصوص بحث پیرامون قسمت نخست از فصل هفتم سریال می باشد پس اگر این قسمت را مشاهده نکرده اید لطفا جهت جلوگیری از آشکار شدن محتوای اپیزود بدون خواندن پست ها,تاپیک را ترک نمایید درغیر اینصورت مسئولیت اسپویل شدن این اپیزود بر عهده خواننده مطلب می باشد.
    2-از قرار دادن هرگونه مطلب و اسپویلر مرتبط با قسمت های آتی سریال در این تاپیک,چتباکس و... خودداری نمایید.اسپویلرهای فصل هفتم سریال صرفا و فقط در این تاپیک قرار خواهد گرفت.
    3-از قرار دادن مطالب به صورت کپی/پیستی از سایر سایت های پارسی زبان,لینک دانلود اپیزودهای مجموعه,تصاویر میمیک, خنده دار,تبلیغات,اسپم... در این تاپیک خودداری نمایید.
    4-لطفا به شخصیت یکدیگر احترام گذاشته و از تبدیل بحث و گفتگو به مشاجره خود داری نمایید.هرگونه مطلب حاوی توهین و تمسخر سایر اعضا بدون اخطار توسط تیم مدیریت پاک خواهد گشت.

BURN THEM ALL
    سپاس
    380
    از این کاربر 661 بار در 107 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود هفتم

این اپیزود فوق العاده بود از تک تک سکانس هاش لذت بردم
    ملاقات دو برادر کلگین و صحبت های برین با سگ شکاری خیلی خوب بود
    صحنه ورود سرسی و موسیقی متن عالی و همچنین ورود بر جذبه دنریس جای خالی ویسریون به شدت حس می شد
    سکانسی که وایت واکر اوردن سرسی جدا ترسیده بود
    معلوم بود سرسی قبول نمیکنه ترسیده بود ولی غرورش اجازه نمیداد-_-
    با توجه به پیشگویی فکر میکردم سرسی در مورد حامله بودنش دروغ میگه ولی با توجه به حراش با تیریون انگار راسته
    تیون کوچولو هم واسه ما قهرمان شده درباره یورون هم بگم که الکی خودشو عزیز نکنه به گرد پای رمزی هم نمیرسه رمزی اسطوره ای بود واسه خودش
    سانسا هم بالاخره یه خودی نشون داد اونجایی کع گفت تو متهم به قتلی بعد یه دفعه بیلیشو نگاه کرد گفت لرد بیلیش عالییی بود برن هم که گفت تو چاقو گذاشتی زیر گلوش ( برن اینجا برن اونجا برن همه جا )
    با وجود اینکه خیلی از دوستان از بیلیش بدشون میاد ولی من خوشم میومد ازش همیشه به نفع خودش کار میکرد دیالوگاش فوق العاده بود و نقشش هم نقشی بود که هیچ کس نمیتونست حدس بزنه قراره چیکار کنه ب هر حال خدا بیامرزدش
    وای اونجایی که سرسی به سر گرگور گفت جیمی بکشه خیلی وحشتناک بود اگه جیمی میمرد من دیگه سریال نگاه نمیکردم :// سرسی یکی از شخصیتایه که من خیلی دوستش دارم ولی در برابر جیمی نه -_- اصلا توقع نداشتم جیمی سرسی ول کنه ولی کرد ://
    و همچنین شاهد باریدن برف در کینگز لندینگ بودیم
    و بالاخره اصل ماجرا فلش بک ازدواج لیانا و ریگار خیلی خوب بود ولی تمام تصورات منو نسبت به ریگار خراب کردن اون چه بازیگزی بود اوردن تو کتاب انقدر از ریگار تعریف میکردن داشتن خودشونو خفه میکردن سریال هم که بدتر میگفتن هیچ کس زیبا تر و دلیر تر از اون نیست و قد بلند و این چیزا این بود ریگارتون ._.
    جان اسنو = اگون تارگارین
    کینگ و کویین هم که رستگار شدن
    جدا تیریون اونجا پشت در چیکار میکرد -_-
    نایت کینگ عجب ابهتی دارهههههه
    و در اخر سکانس فرو ریختن دیوار که واقعا نمیدونم دربارش چی بگم اصلا دوست ندارم تورموند تو ارتش مرده ها ببینم بیچاره اخر به برین نرسید
    من نمیتونم 1 سال دیگه صبر کنم -_-

3. 3 کاربرِ زیر از vampire_sh17 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_baggio نمایش پست ها
    بچه ها واسه من یه سوال پیش اومده ، تو رو خدا جواب بدین چون واقعا هنگ کردم...

مگه لیانا استارک با ریگار ازدواج نکرده بود؟؟؟ پس چرا توی اون صحنه که ازدواجشون و ماچ و موچ رو نشون میداد ، به جای ریگار ، ویسیرس بود؟؟؟البته طبق کتاب ، ویسیرس اون موقع بچه بوده و قطعا اون نبوده ولی چرا برای نقش بازیگر ریگار ، اونو انتخاب کردن؟؟؟بازیگر ریگار همون بازیگر نقش ویسیرس نبود؟؟ میدونم خنده داره ولی یه بار دیگه برین نگاه کنین...توقع داشتم برای ریگار یه شخص قد بلند و البته خوش قیافه انتخاب کنن
    خیر. همون بازیگر ریگار در فصل قبل بود. دو هفته قبل شایعه شده بود بازیگر نقش ریگار در فصل قبل مجدداً برای یک اپیزود با سازندگان قرارداد بسته که خب در اپیزود آخر واقعیت داشت این صحبت. شبیه برادر دنریس بود.

راجبه اپیزود هم حرفی نمیزنم الان دعوا میشه

5. 5 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    641
    از این کاربر 1,505 بار در 304 پست سپاس گزاری شده

۳/۱۰
    خیلی دلم میخواست ۱ بدم حداقل برای من هیچ انگیزه ای ایجاد نشد و منتظر این نیستم فصل ۸ بیاد یا نه قسمت اخر یک افتضاح کامل بود علاوه بر اینکه hbo با این حرکات مسخره جذابیت سریال کاهش داده کل فصل یا اسبویل میکنه برا بیننده و یا اینکه قسمت خودش میده بیرون میگه هک شد البته حق هم دارن بزور میخوان میزان بیننده شبکشونو افزایش بدن البته یک نکته مثبت وجود داشت اونم این که فصل قبل اب بستن به سریال از قسمت ۱ شروع میکردن و قسمت ۸ ۹ ۱۰ میومدن ۴ نفر میکشتن همه میگفتن عجب سریال خفنی این فصل برعکس بود قسمت ابتدایی خوب و قابل تحمل بودن ولی قسمت اخر هر چی نزدیک تر شدیم اب بندی شدید تر شدن باز یه عده میان میگن چرا کمبود اب داریم خب همین کارارو میکنین خشکسالی میشه

اون ۳ نمره فقط بخاطر تیون و جیمی وگرنه ۱ هم زیاد بود

7. 3 کاربرِ زیر از WALKING DE4D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

HOLD ON, PAIN ENDS
    سپاس
    18
    از این کاربر 279 بار در 37 پست سپاس گزاری شده

ناامید کننده ، این قسمت به هیچ عنوان در حد و اندازه نام سریال نبود ، انتظار من خیلی بیشتر بود...

دو قسمت نهایی فصل قبل از هر نظر عالی و باور پذیر بودن اما دوقسمت نهایی این فصل ( برای من حداقل ) اصلا جذابیت فصول قبل رو نداشتن ، قسمت ششم علی رغم همه ضعف های فاحشی که داشت به شدت برام جذاب بود ( البته نه به جذابیت battle of bastards ) ، منتها من با ایده کلی این دو قسمت مشکل دارم ، چه طور شخصیتی با نبوغ تریون که به خوبی از طرز فکر خواهرش آگاهه تن به اجرای چنین نقشه بچه گانه ای میده؟ دزدیدن یک واکر از سرزمین های شمالی و نشون دادنش به سرسی؟! این داستان از نظر من به شدت مضحکه و به نظرم طراحی شده بود تا صرفا نایت کینگ یک اژدها به دست بیاره و طریقه عبورش از دیوار مشخص بشه وگرنه هیچ منطقی پشت داستان اصلی این دو قسمت نبود ..

منتها در مورد این قسمت : 30 دقیقه آغازین این قسمت از نظر من اصلا خوب نبود، بدترین تیکه اش هم زمانی بود که جان سعی میکرد طریقه کشته شدن واکر ها رو به سرسی توضیح بده !! بیشتر شبیه گردهمایی الیور کوئین و تیمش بود تا یک تیکه حساس از گات !! میشد دیالوگ هارو به مراتب بهتر سازمان دهی کنن ، به طور مثال قسمت 5 همین فصل رو به یاد بیارید ، گفتگو ها چه قدر پخته و منطقی به نظر میرسن ! اما اینبار عملا تریون تو گفتگوی اولیه در جمع هیچ چیز خاصی برای ارائه نداشت و از طرف دیگه واریس با اون همه هوش حتی یک حرکت مفید هم انجام نداد!در سمت دیگه اون خشم مورد انتظار رو از سرسی ندیدم ، در حالیکه منتظر بودم کینه بین دنریس و سرسی حداقل چند ثانیه همه رو به فکر نبرد زودهنگام بندازه اما عملا چنین چیزی نشد ...کلا نشست صلح از نظر من ضعیف بود و فقط در جهت عرض ارادت جان نسبت به دنریس طراحی شده بود...

اما در ادامه این قسمت روند صعودی گرفت ، گفتگوی تریون و سرسی دلپذیر بود اما میتونست به مراتب بهتر باشه ، مثلا این برادر خواهر چند سال همدیگه رو ندیدن و از کینه دارن، انتظارم خیلی بیشر بود اما با این حال بد نبود.

در نهایت انقلاب درونی تیون آغاز شد ، ای کش یه کم زودتر شروع به تغییر میکرد تا انگیزه بیشتری برای دیدن درگیریش با یورون داشته باشم، شاید البته بخوان فصل اخر با یک تغییر ناگهانی در تیون شوکه کنن همه رو، یورون هم انتاگونیست بدی نبود اما چیز خاصی هم نداشت ، خیلی کلیشه ای عمل کرد، و به هیچ عنوان در ادعای خودش و در حد رمزی نبود به هیچ عنوان، مگر اینکه فصل اخر خلافشو ثابت کنه

و اما سرنوشت بیلیش ، من هوش و نبوغ بیلیش رو تحسین میکردم همیشه و مرگ این چنینی رو انتظار نداشتم ، ولی جذابیت سریال به همین غافلگیری هاشه ، از مرگ بیلیش و طریقه مرگش چندان خوشم نیومد، اصلا با عقل جور در نمیاد که سانسا استارک به طور یهویی نبوغش گل کنه و اینطوری بزرگترین تئوریسن سریال رو بکشه ! ای کاش تحولات سانسا رو بهتر نشون میدادن تا این سکانس برام قابل حضم باشه، ولی در کل بد نبود، هرچند بیلیش لایق یه مرگ حماسی تر بود ، ناسلامتی خالق نبرد 5 اقلیم بود، انتظارم خیلی بیشتر بود

در ادامه خیلی لذت بخش بود که رگ و ریشه واقعی جان رو شناختیم ، منتها کاش ریگار یه کم خوشتیپ تر میبود ( کاش لیانا هم یه کم خوشگل تر میبود ) ، ولی دقیقا چه طور امکان داره که کلاغ سه چشم از هویت واقعی جان خبر نداشته باشه؟ تصورم این بود که برن بر گذشته و حال مسلطه

سکانس عاشقانه جان و دنریس هم شاید در نظر ساده باشه اما به نظرم نگاه حزن انگیز تریون معنای خاصی داشت ، شاید تریون فصل بعد برنامه ای برای سلطنت داشته باشه و یا شاید داره حسادت میکنه به جان ! دقیقا نمیدونم ولی امیدوارم فصل بعد دوباره همون تریون سابق رو شاهد باشیم ، کسی که به راحتی فریب نمیخوره و نبوغش مثال زدنیه، و ایضا امیدوارم واریس فصل بعد بتونه جای خالیه لیتل فینگرو پر کنه که هرچند بعید به نظر میرسه اما امیدوارم ... در هر حال به وفاداری جورا مورمانت مطمئن نیستم ،خصوصا حالا که عملا جان بهش ترجیح داده شده، بازگشت به شمال مخاطره امیز ترین استوری لاین فصل بعده، امیدوارم خرابش نکنن و با حوصله اجازه بدن داستان هر کدوم از کاراکترها پیش بره

در اخر هم امیدوارم تورموند زنده باشه ، پایان این فصل هم دیدنی بود ، سیل عظیمی از واکر ها و شمال بی دفاع

یه چیز عجیب هم اینکه این فصل هیچ خبری داریو ناهاریس و اسوس و خلیج برده ها نشد ؟! یعنی اونجا همه چیز امن و امانه؟

بر خلاف خیلی از دوستان من این فصل رو دوست داشتم و تنها با این قسمت اخر مشکل داشتم، و امیدوارم دو سال وقفه ای که برای ساخت فصل اخر ایجاد شده منجر به خلق حماسه ای عظیم و دیدنی بشه و کمبود های این فصل رو جبران کنه

there is no such thing as forgiveness , people just have short memories

9. 6 کاربرِ زیر از Rust Cohle بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

HOLD ON, PAIN ENDS
    سپاس
    18
    از این کاربر 279 بار در 37 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط WALKING DE4D نمایش پست ها
    ۳/۱۰
    خیلی دلم میخواست ۱ بدم حداقل برای من هیچ انگیزه ای ایجاد نشد و منتظر این نیستم فصل ۸ بیاد یا نه قسمت اخر یک افتضاح کامل بود علاوه بر اینکه hbo با این حرکات مسخره جذابیت سریال کاهش داده کل فصل یا اسبویل میکنه برا بیننده و یا اینکه قسمت خودش میده بیرون میگه هک شد البته حق هم دارن بزور میخوان میزان بیننده شبکشونو افزایش بدن البته یک نکته مثبت وجود داشت اونم این که فصل قبل اب بستن به سریال از قسمت ۱ شروع میکردن و قسمت ۸ ۹ ۱۰ میومدن ۴ نفر میکشتن همه میگفتن عجب سریال خفنی این فصل برعکس بود قسمت ابتدایی خوب و قابل تحمل بودن ولی قسمت اخر هر چی نزدیک تر شدیم اب بندی شدید تر شدن باز یه عده میان میگن چرا کمبود اب داریم خب همین کارارو میکنین خشکسالی میشه

اون ۳ نمره فقط بخاطر تیون و جیمی وگرنه ۱ هم زیاد بود

فصل قبل داستان کمی کند جلو رفت ، درسته اما این فصل اصلا چیز به اسم آب بندی نداشتیم ! اتفاقا اسیب اصلی رو روند تند داستان به سریال زد ، جائیکه باید حداقل بین سقوط کسرتلی راک و فتح های گاردن یه قسمت آروم میداشتیم اما بی هیچ فاصله ای چندتا جنگ پشت سرهم اتفاق افتادن، این اصلا آب بندی نیست، ضعف سریال از هرجایی باشه مطمئنا ربطی به روند کند و آب بندی نداره

there is no such thing as forgiveness , people just have short memories

11. 5 کاربرِ زیر از Rust Cohle بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,716 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

من که نذاشتم شوهرم بره سرکار نگه داشتم با هم ببینیم و کلا لذت بردم!
    مخصوصا مرگ بیلیش

همه چی خوب بود... ما راضی خدا هم راضی

ولی هم از جدا شدن جیمی خوشحالم... هم مرگ بیلیش... هم جان و دنی...

دیوار هم که داغان شد

13. 10 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,802
    از این کاربر 5,673 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

نا امید کننده. تنها کلمه ای که بعد از پایان اپیزود تو ذهنم اومد.
    نیمه اول خوب بود. چن تا دیالوگ خوب دیدم. جمع شدن کارکترهای مهم سریال دور هم جالب بود. برای همینم من 7 دادم. فقط به نیمه اول اپیزود نمره دادم.
    نیمه دوم افتضاح به تمام معنا بود. محاکمه بیلیش و ذکاوت یهویی بسیار بالا و تاثیرگذار سانسا واقعا خنده دار بود. با لبخند تمسخرآمیز این قسمتها رو نگاه میکردم. بزرگترین تئوریسین سیاسی سریال به طرز مضحکی حذف شد. راستی چه لزومی داشت شیش قسمت همه رو سرگردون کنن یهو آخر فصل محاکمه کنن. اگه قصدشون بوجود آوردن تعلیق بود اصن خوب درنیومد.
    رابطه عاشقانه بین جان و دنریس. فقط با گفتن کلمه چندش آور میتونم حسمو بیان کنم. همه از رابطه بین سم و گیلی یا رابطه بین میساندی و کرم خاکستری ناراضی بودن. والا اونا رو باید بزاریم سرمون حلوا حلوا کنیم.
    حالا مثلا تیریون پشت در اتاق عروس دوماد واسه چی کشیک میداد. خب ما خودمون میدونستیم تیریون هم عاشق دنریسه. اصن نصف آدمای اطراف دنریس چون عاشقشن دنبالش راه افتادن. نشون دادن رابطه بین جان و دنریس اصن چه کمکی به روند داستان میکنه. مثلا فصل بعد میخوان بزنن یکشونو بکشن بعد بیننده شوکه بشه اشک بریزه. این رابطه اصلا خوب درنیومد هرچند در سرتاسر دنیا بیشتر فنها خوشحال شدن ازین رابطه عمه برادرزاده منکه چندشم شد زدم جلو.
    ازدواج ریگار و لیانا. گند زدن به همه تصورات من از ریگار. فک میکنم خیلیا مثل من هفت فصل چشم انتظار دیدن یه سکانس از ریگار بودن. فن گاتها چه پوسترهای باشکوهی ازش طراحی کرده بودن. حالا من اصن کاری به کتاب ندارم. تو سریالم یجوری ریگارو باشکوه توصیف کرده بودن. ای کاش بیخیال میشدن این سکانسو نشون نمیدادن.
    خب در آخر چیزی که دو فصله منتظرش بودیم. ریختن دیوار. حیف این همه تئوری که دادیم. راستی اژدها رعد و برق میزد
    تورموند و بریک به همین راحتی نمیمیرن.

تو این فصل سرسی و سانسا یهووویی دارای نبوغ سیاسی فراوان شدن و بیلیش و تیریون به طور یهووویی خنگ شدن. از یورن گریجوی بزرگ و افسانه ای که نگم بهتره
    و اینکه ما تو این فصل هیچ سورپرایزی نداشتیم. که میشه کمی درکش کرد چون انتهای سریال هست. اما مرگ بیلیش میتونست یجوری نوشته بشه که مارو سورپرایز کنه
    به طور کلی از این فصل راضیم. بهترین فصل نبود ولی خوب بود. دو تا اپیزود خیلی خوب داشت که ده داده بودم. اما برعکس فصلهای قبل پایان تاثیرگذاری نداشت.

15. 10 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    31
    از این کاربر 33 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

اول از همه از مرگ بیلیش خوشحالم جوری که اخر سریال حالشو گرفتن و انتظار نداشت سانسا اونو جلوهمه سنگه رویه یخ کنه دوم هم اریا که بالاخره داره هویت واقعی استارک بودن رو در وجودش نشون میده و سرسی خودخواه هم که بالاخره گذرش به کینگ نایت میفته و قطعا پدر اون هم در خواهد امد و ایندفع رو قصر در نخواهد رفت
    صحنه ی جان و دنریس هم خییلی خوشحال کننده بود واقعا اما حیف که بالاخره دنریس کشته خواهد شد واقعا حیف
    واقعا سخنه دوسال صبر کرد برای همچین سریالی چون تازه داستان به اوج رسیده بود و دیوار فروریخت و ارتش مردگان و کینگ نایت با اژدها داشتن از خرابه های دیوار میگذشتن که در اوج هیجان رفت برای 2 ساله دیگه

در کل اپیزود خوبی بود اما حیف که بع این زودی تموم شد اما چیزی که متوجه نشدم هویت اصلی جان بود که تارگرین بود و دنریس هم تارگرین ؟ یکی از دوستان لطف میکنه شفاف سازی کنه من فصل های اول سریال درست یادم نیست

17. کاربر زیر از Aidin1000 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    18
    از این کاربر 502 بار در 87 پست سپاس گزاری شده

وای که چقدر خوب بود چجوری صبر کنیم تا فصل بعد
    دیدارها و نگاه های اول قسمت خیلی قشنگ بود هاوند و برادرش، جیمی و برین، دنریس و سرسی، سرسی و تیریون، یورون و تیون، هاوند و برین،تیریون و بران و پادریک هر چی از زیبایی های این نگاه ها بگم کمه.
    موقعی که مرده از تو صندوق دراومد واقعا منم ترسیدم فکر میکردم سرسی قبول کرده و اتحادش واقعیه اما خب سرسی دیگه. فکر نمیکردم جیمی رو پس بزنه. جیمی هم مطمینا میره شمال و پیش برین. قسمت حرفای تیریون و سرسی رو هم خیلی دوس داشتم.
    اما لرد بیلیش تعلیق جالبی بود فکر میکردم سانسا میخاد بلایی سر آریا بیاره اما خیلی حال کردم بیلیش هم تموم شد صحبتای سانسا و آریا در مورد ند استارک اشکمو درآورد چه خوب شد که بلایی سر هم نیوردن.
    حرفای جان به تیون که تو هنوز استارکی و بخشی از پدر درونته ثشنگ بود .
    وای جان اسنو جان عزیز اسمش ایگون تارگرینه چقدر لذت بخش بود این تیکه های سریال. اصلا خوشم نیومد با دنریس ریختن رو هم
    از اول فصل منتظر دیدار جان با آریا و برن بودم که آخرم اتفاق نیفتاد
    دیوارم که فروریخت اژدها سوار شاه شبه . اون دوتای دیگه هم جان و دنریس سوار میشن چقدر تئوری میدادن که برن یا تیریون سوار اژدها میشن .
    تورمند و بریک چی شدن؟

19. کاربر زیر از naafas بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    928
    از این کاربر 2,800 بار در 295 پست سپاس گزاری شده

فصل هفتم تموم شد. نمیگم این فصل ایراد نداشت، داشت. ولی من هدفم لذت از سریال و هنوز سریال نکات مثبت خیلی خیلی بیشتری داره که بخوایم بخاطر این چیزا زیر سوال ببریمش!

برای من فصل خوبی بود. دقایق آخر فصل که وایساده داشتم میدیم و دهنم باز مونده بود اصلا!

نکات منفی ـش برای من یکی بازیگر ریگار بود که بعد از 7 فصل و این همه امید و آرزو اصلا در حد اسم کرکترش نبود! کاش حداقل نشونش نمیدادن یا یجوری میزاشتن برای فصل بعد یا اسپین آف. مورد بعدی سفر سم بود که خب تو همین تاپیک هم دوستان گفتن. نسبت به سفر بقیه کرکتر ها خیلی بیشتر طول کشید. مورد آخر هم همین اژدهاست که خیل راحت و بدون توجیه کاملا درست دادنش به نایت کینگ.

ولی با وجود اینا باعث نمیشه من به این قسمت 10 ندم! نکته مثبتشم بگیم دیگه. از آخر شروع کنم که بد کلیف هنگری گذاشت ـمون! جلوه ها عالی بودن! حتی بهتر از خیلی از فیلم های تریپل ای هالیوودی. رودست خوردن لرد بیلیش. خیلی ناراحت شدم از مرگش. با اینکه کرکتر خوبی نیست ولی از اون ذکاوت و زیرکیش و کلا از کرکترش لذت میبردم. مثل سرسی که اونم دوست ندارم بمیره. هرچند به احتمال زیاد تو فصل بعد اونم بمیره (کلا فکر کنم تو فصل بعد کشت و کشتار زیادی خواهیم داشت! ) بالاخره معلوم شدن هویت واقعی جان که دیگه برای اون عده ای که هنوز شک داشتن وارث واقعی تخت پادشاهی باشه خداروشکر این شبهه هم برطرف شد.
    با جیمی چقدر حال کردم گفتم این سرسی دیوانس الان میزنه میکشتش که خداروشکر خطر از بیخ گوش گذشت! :دی
    راجع به رابطه جان و دنریس نمیدونم وقتی هویت واقعی جان رو بقهمن واکنششون چیه از اونجاییکه دنریس عمه ی جان حساب میشه! البته با توجه به گذشته خاندان تارگرین خودم حدس میزنم که مشکلی نباشه براشون! :دی
    تیون هم تو فصل بعد در یک عملیات جان فشانی میکنه احتمالا و جون خواهرشو نجات میده
    سکانس تیریون و سرسی چقدر خوب بود! کلا صحبت ها تو این قسمت عالی بودن! :دی برین و کلیگین، پادریک و تیریون و...

در کل خدا خیرشون بده دیگه چی بگیم :دی با این همه زحمت میسارن و ماهم فیری دانلود میکنیم :دی تا فصل 8 کی میتونه صبر کنه -______-

21. 4 کاربرِ زیر از Yellow King بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 14 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین