برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    Damn it
    سپاس
    3,305
    از این کاربر 4,077 بار در 191 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 539 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فیلم Transformers: The Last Knight |وب.بلوری

با سلام خدمت کاربران تی‌وی ورلد، همون‌طور که می‌دونید تبدیل شوندگان از پروژه‌هایی بوده که قسمت قبلش هم توسط تیم خودمون (محمد امیر و سپهر) ترجمه شده.

فرصتی پیش اومد تا قسمت جدید این فیلم که خیلی ضعیف‌تر از قسمت قبل بود رو با ناصر جان و آقا رضا از تیم‌های تاینی موویز و آی‌مووی ترجمه کنم.

این قسمت ملغمه‌ای از تاریخ، فان و اکشن بود که امتیاز بسیار پایینی در تمامی سایت‌ها کسب کرده؛ حتی با این وجود که آنتونی هاپکینز هم به فیلم اضافه شده بود.

قسمت بعدی این فیلم هم ساخته خواهد شد، که از این به بعد مارک والبرگ در آن حضور نخواهد داشت.

از فیلم که بعیده، اما امیدوارم از ترجمه خوشـتون بیاد :‌)

با تشکر از Daniel Desario بابت طرح‌های گرافیکی قشنگش

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 539 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فیلم Transformers: The Last Knight |وب.بلوری

اقا ترنسفورمرز دیگه امتیاز نمیخاد، معلومه چیه!:دی همگی از قدیم و دوران نوجوونی با این ربات ها خاطره دارند و بعنوان یکی از اکشن/تخیلی های مورد علاقه ی ایرانی هاست... دمتون گررم

New Is Always Better
    سپاس
    23,909
    از این کاربر 23,255 بار در 995 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 539 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فیلم Transformers: The Last Knight |وب.بلوری

اولش که علی در مورد ترجمه این نسخه سوال کرد به خاطر نمرات پایین میخواستم منصرفش کنم. اما واقعا خوشحالم که یک بار دیگه گول این نمرات غیرواقعی رو نخوردم و چیزی نگفتم و این نسخه هم مثل نسخه قبل ترجمه شد.
    واقعا دلم برای آپتیموس پرایم تنگ شده بود. به شخصه فکر میکنم دراماتیک‌ترین نسخه ترنسفورمرز این نسخه باشه. همه چیز عالی و سر جاش بود.
    خسته نباشید ویژه به هر سه تاتون.

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

4. 22 کاربرِ زیر از M.Amir بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

ممنون از علی عزیز مترجم خوب تی وی ورلد و دوستان تیم دیگه , قطعا اگر فیلم و یا سریالی رو یکی از تیم ترجمه تی وی ورلد کار کنه من این زیرنویس رو انتخاب میکنم , با اینکه ترانسفورمرز عملا اونقدر جایگاه خاصی برای نقد و نوشتن در موردش نداره و هر دو سال یکبار مایکل بی میسازتش ولی خب بازهم من بیخود و بی جهت برای سرگرمی و تخمه شکوندن روبروی این نوع فیلمها میبینمش .

اما خود فیلم یه کوچولو به نظرم از نسخه قبل بهتر بود .

مشکل این نوع فیلم هایی که دنباله سازی های زیادی داره و بازهم دنباله دار میشه جدا از صنعت سینما و برگشت سرمایه و عملا بیزینس برای شرکت های بزرگ هالیوود , توی روایت داستانهاشون هست بیننده میدونه اتوبات های و یاران پرایم مثل همیشه در اخر داستان قهرمان میشن و دشمناشون رو شکست میدن و عملا جذابیتی به معنای احساسی که بیننده در مواجه با رفتار شخصیت ها داشته باشه نداره , مخصوصا اگر دوستان عشاق سینما باشن کاملا از لحظه ابتدایی شروع فیلم این رو درک میکنن خب پس دوباره مگاترون دشمن اصلی و نابودی دنیا میاد و پرایم هم دوباره به کمک نیروهای نظامی امریکا دنیا رو نجات میدن . خط مشی نجات دنیا از بیگانگان توسط امریکا و قهرمان های جدید که همیشه در خاک امریکا حضور دارن , با اینکه یه جای فیلم اسم از کوبا هم برده میشه ولی از جهت منفی .

با این حال خوش ساخت بودن و تکنولوژی عظیم فیلمسازی هالیوود رو نمیشه نادیده گرفت و هنوز توان رقابت با این صنعت عظیم در امریکا هیچ سینما و کشوری نداره واسه همین بازهم این نوع فیلمها فروش داره و خب شاید سود کمتر نسبت به پروژه های قبلتر .

6. 12 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :