برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,381 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Star Trek: Discovery : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل نخست مجموعه Star Trek: Discovery که پخش آن در پانزده قسمت از بیست و چهارم سپتامبرسال 2017(به وقت ایران :دوشنبه سوم مهرماه 96 ) از شبکه CBS و سرویس CBS All Access آغاز می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 18 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    934
    از این کاربر 1,525 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Star Trek: Discovery : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

من فقط امیدوارم سریال قوی ای باشه و ما طرفداران بتونیم سرمونو بالا بگیریم.

هیچ یک از پنج سریال قبلی متاسفانه ترجمه نشده اند و خیلی ها علی رغم علاقه نمیتونن ببینن. برای خودم این علاقه اونقدر بود که باعث شد برای اولین بار سریال با زیرنویس انگلیسی ببینم و این یک توفیق بود که خیلی به پیشرفت زبانم کمک کرد.

دوستم میگه بیا سریال قدیمی استارترک رو ترجمه کن میخام ببینم آمریکاییا بچگیشون چی میدیدن.

4. 18 کاربرِ زیر از Sσнєiℓ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil_C نمایش پست ها
    دوستم میگه بیا سریال قدیمی استارترک رو ترجمه کن میخام ببینم آمریکاییا بچگیشون چی میدیدن.
    حق داره ترجمه کن

منم شدیدا منتظرم و خبرهاش رو دنیال میکنم و امیدوارم سریال خوبی باشه و بعد از مدتی یه سریال خوب این مدلی داشته باشیم و خودت دست به کار بشی و ترجمش کنی
    سریال های و کتاب های علمی تخیلی این چنینی رو خیلی دوست دارم -Firefly - FARSCAPE - STAR WARS - STAR TREK - STARGATE و ..... امیدوارم بیشتر دیده بشن چنین فیلم و سریال هایی

6. 18 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

سریال واقعا خوبیه و برای کسانی که سریالهای علمی تخیلی و فضایی دوست دارن شدیدا پیشنهاد میکنم .
    اول از همه باید بگم موضوع جالبش و تقریبا غیر تکراریی و غیر قابل پیشبینی که داره خوب از آب دراومده و راضی کننده است.
    ثانیاً آب بندی نداره و از همون اولش نویسنده و کارگردان میدونستن که چی میخوان و به طرز ماهرانه ای هم پیاده اش کردن. افکتها تا جایی که از سریال یا حتی با فیلمی با این تم انتظار میره قابل قبول و حتی در حد خوبه ! بازیگرا خیلی خوب انتخاب شدن و Sonequa Martin هم عالی بازی کرده.
    انتظار یه چنین سریال خوبی رو نداشتم و با توجه به این که فیلم های استار ترک و استار وارز رو زیاد دوست نداشتم ، ولی این سریال واقعا خوب از آب در اومده
    داستان و موضوع فصل اولش به اندازه ای پروپیمان هست که هر سلیقه ای رو راضی کنه و بی صبرانه منتظر فصل دومش هستم .

.

8. 11 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    153
    از این کاربر 1,774 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

دو قسمت از این سریال رو دیدم. به نظرم داستان اصن جذاب نیست که البته اینجا لزومن به خاطر بد بودن داستان نیست و میتونه به خاطر این باشه که کارکترا جذبت نمیکنن! نقش اصلی سریال به شدت بد هست! اون فرمانده کشتی هم به شدت بد هست! بقیه هم هیچ تاثیری ندارن تقریبن که بخوای نظر بدی! نقش منفی اصن معلوم نیست کی هست و چی هست! اصولن اگه بخوای سریالی با نقش اصلی زن بسازی، بازیگر انتخابی خیلی مهمه و انتخابایی هم که میشه کرد خیلی انگشت شمار! اوان ریچل وود از وست ورلد مثال خوبی هست و کلیر دینز از هوملند هم بهترین مثال هست! در هر صورت سریال به خاطر کستینگ افتضاح واسه من غیر قابل دیدنه ولی آفرین به اونی که یه بازیگر سیاه پوست انتخاب کرد، چون ظاهرن توی 2020، سیاه پوستا مسیح هستن و مصون از انتقاد! ))

10. 2 کاربرِ زیر از codec_pack بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,352
    از این کاربر 4,399 بار در 221 پست سپاس گزاری شده

12. 4 کاربرِ زیر از No Country بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :