برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 20
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,380 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

The Blacklist : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل پنجم

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل پنجم سریال The Blacklist که پخش رسمی آن از بیست وهفتم سپتامبر 2017 (به وقت ایران:پنچشنبه ششم مهرماه 96) از شبکه NBC آغاز می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 14 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    464
    از این کاربر 1,226 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Blacklist : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل پنجم

نقل قول نوشته اصلی توسط .:SiSiBK:. نمایش پست ها
    من فکر مبکنم گاروی دروغ گفته. در مورد لیز هم باهات موافقم، فکر نکنم دختر رد باشه. اصلن از وقتی موضوع چمدون پیش اومد شکم خیلی بیشتر شد
    در مورد چمدون مطمئنم استخوانهای مادر لیز هستن . در مورد دختر و پدریه رد ولیز هم شک ندارم که رد پدرشه .
    اون یکی خواهر لیز یا دختر رد هم میتونه واسه ادامه دادن سریال گزینه خوبی واسه نویسنده ها باشه .
    احساس میکنم واقعا دخترِ رد باشه

4. 3 کاربرِ زیر از mehrab 63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

پـایـانِ فـصـل! [متن حاویِ اسپویل]
    - - - - - - - - -
    - - - - - - - - - - - - -

خب این فصل هم فوق‌العاده تموم شد و دوباره یه شوک و اتفاق بزرگ رو برای اپیزود آخر نگه داشتن تهیه کننده‌ها، که دست مریزاد واقعاً! کی فکرش رو می‌کرد ریموند ردینگتون واقعی مُرده باشه و اینی که 5 فصل ما می‌بینیم یکیه که خودشو به جایِ ردِ واقعی جا زده. منی که همیشه بدترین و نهایتِ اتفاق هارو پیش‌بینی می‌کردم ولی فکرشو نمی‌کردم همچین حقیقتی پشتِ کیف باشه، نهایتاً همه‌مون فکر کردیم یا استخون های مادر لیز بود، یا یکی دیگه یا هرچی و هرچی به غیر از استخون های ریموند ردینگتون. اون تیکه که داشت حقیقت رو می‌گفت که من نیستم... و اف‌بی‌آی اومد، گفتم نهایتا می‌خواست بگه من پدرِ لیز نیستم، ولـی نگو که می‌خواست بگه من ریموند ردینگتون نیستم.

از این موضوع خارج که بشیم؛ خوشحالم ثمر بهوش اومد و بالاخــره آرام به آرامش رسید و عاقبت به خیر شد باید کنار هم بودنِ فصل بعدشون لذت بخش باشه. تو این فصل اتفاق خیلی افتاد ولی مرگ تام و فاش شدن این حقیقت تو اپیزود آخر، بدون شک بدترین و بزرگ‌ترین اتفاق‌های فصل بودن و واقعاً من یکی رو که راضی نگه داشتن. امیدوارم با این جفت شدنِ خواهرانه‌ی لیز و خواهرش، تلاش برای به زمین کشوندنِ ریموند ردینگتون قلابی، برملا شدن راضِ اینکه چرا همچین کاری رو کرد و واقعاً خودش کیه، چرا به لیز انقدر اهمیت می‌ده و می‌خواست همه فکر کنن اون پدرشه، فصل بعد خفن تر هم بشه که امید دارم می‌شه.

6. 11 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    464
    از این کاربر 1,226 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

من احتمال خیلی بالایی میدادم استخونها واسه مادر لیز باشه و شاید خیلیها فکر میکردن . ولی هیچکی این احتمال رو نمیداد که داستان اینجوری بشه ‌.
    داستان وارد یه فاز دیگه ای شد و مارو واسه فصل بعد حریص نگه داشت .
    بازم تو قدرت یه فصل دیگه تموم شد . راستی الکی الکی پنج سال گذشت هااااا

8. 8 کاربرِ زیر از mehrab 63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,215 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein_124 نمایش پست ها
    گفتم نهایتا می‌خواست بگه من پدرِ لیز نیستم،
    من فک میکنم این حضرت ریموند ردینگتون (که حال نسخه فیک هم از آب در اومده) هنوز هم پدر لیز هست و اون استخوان ها متعلق به پدر جنیفر هستش و از این موضوع هم علاوه بر خود ریموند، این جنیفر هم به خوبی مطلع هستش و قصد نابودی ریموند رو داره....

سریال تو این دو فصل اخیر افت و خیزهایی رو داشته، ولی بازی فوق العاده این James Spader واقعا سریال رو یه تنه سرپا نگه داشته... هر وقت تو یه سکانس میاد آدم منتظر یه جمله قصار ازش هست... به هر حال عادت این چند ساله امون شده و نمیشه از دل کند...

10. 12 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's easy to be a saint in paradise
    سپاس
    12,425
    از این کاربر 2,084 بار در 186 پست سپاس گزاری شده

از فصل سوم سریال شک داشتم این ریموند واقعی باشه بنظرم مادر لیز ،کاترینا باشه
    خودش جا رد زده. خود سریال چندتا سرنخ داده که احتمالش وجود داره:
    اخر فصل سوم اونجا که الکساندر کرک به ریموند گفت مهم نیست الان بهم چی بگی،می کشمت.بعد رد تو گوش کرک یه چیزی میگه ،کرک هم ولش میکنه میره.(مگر اینکه گفته باشه من کاتریناام یا اینکه من رد واقعی نیستم.). سریال گذشته ای که از ریموند و کاترینا نشون میده که اخرش کاترینا تو دریا خودکشی میکنه بعد جسد کاترینا هیچوفت پیدا نشده.خود همسر ریموند کارلا به لیز میگه اون کسی نیست که تو فکر میکنی.یا چرا رد اصلا جنیفر براش مهم نیست ولی حاضر جونش برای لیز بده.

یه نکته جالب پیدا کردم: قسمت 20 همین فصل رد برای جنیفر توضیح میده که سال 90 مجبور میشه خانواده ش کنار جاده شب کریسمس ترک کنه ، بعد فصل 1 قسمت 4 ریموند قبل از اینکه (The Stewmaker) بکشه یه داستان براش تعریف میکنه: یک روز کشاورزی وقتی برمیگرده خونش مبینه که مي بينه هر چيزي که تو زندگي براش باارزش بوده از بين رفته هر چيزي که دوست داشت ـه ازش گرفته شده،بچه هاش.با ذهن آشفته اش راه جديدي در پيش مي گيره سالها مي گذرن کشاورز.... که ديگه يه کشاورز نيست خرابه هايی رو که باقی گذاشته می بينه و تو قلبش اينو مي دونه که روزي بايد بهاش ُ بپردازه(از نظر من داستان خیلی شبیه زندگی خود ریموند و توی اون گذشته که بالا اشاره کردم به جای کاترینا ریموند واقعی توی دریا خودکشی کرد ). بعد رد عکس یک دختر از البوم مقتولین بر میداره ،پایین عکس تاریخ 90/12 زده که همون کریسمس میشه که رد خانوادشو ترک کرد.
    مشاهده محتوا اسپویلر

قسمت 13 فصل 1 هم این دایان فولر به رد می گه:

Diane:I know the truth, Red about that night about what happened to your family. Do you want to know the truth?
    Red:More than anything in the world. But if you know the truth, Diane then somebody else does, too.

12. 12 کاربرِ زیر از white_beard بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 9 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

سلام خدمت دوستان
    چندتا سوال ذهنم رو مشغول کرده اینجا بیان میکنم خوشحال میشم جواب بدید و بحث کنیم

۱- ریموند به الکساندر کرک لحظه اخر همین راز رو گفت که اون بیخیال شد یا یه راز راجع به کاترینا مثلا زنده بودن اون بود؟

۲-اون قسمت که راجع به توهم ریموند با کاترینا بود و حرف هایی که کاترینا زد که تو چاره ای نداشتی ریموند و انتخابت درست بود الان چی میشه ؟ راجب چی حرف میزد ؟ نجات الیزابت؟ کشتن ریموند اصلی برا نجات الیزابت؟

۳- دمبه یه جا راجع به استخون ها گفت الیزابت اماده نیست که بفهمه تو با کاترینا چی کار کردی ولی استخون ها ربطی پیدا نکرد فعلا ایا این استخون ها یه راز دیگه داره که به کاترینا هم مربوطه؟

۴- ما هنوز نفهمیدیم داستان اون شب لعنتی چیه و چی شده

۵- الیزابت دختر ریموند و کاتریناست؟ اگر اینجوری باشه چجوری تو فصل ۱ دعوای مامان باباش رو یادش میومد ؟ چون کاترینا که با ریموند اصلا زندگی نمیکرد ؟
    ۶- از همه جالب تر هم اولیاندر که خیلی مرموزه

۷- دمبه و الیزابت هم یه داستانی دارن فک کنم دمبه خیلی به الیزابت وابستگی داره

8-و چرا اون پدر قلابی الیزابت و کاپلان و خیلی ها که از قضیه با خبر بودن نه تنها حرفی نزدن بلکه این شرایط رو قبول کردن؟
    9-اون زنه به میگه ریموند من میدونم اون شب چه اتفاقی افتاد که به نظرم ربطی به این راز نداره چون خود ریموند میگه پس بقیه هم میدونن و در صورتی که کسی نمیدونه به نظرم اون میخواسته یه شرحی از اون شب بده و گرنه از لفظ ریموند استفاده نمیکرد
    بعد اون شب چی شد ؟ زن و بچش که سالم موندن چه اتفاقی افتاده پس؟
    ووووووووو خیلی سوال های دیگه

14. 5 کاربرِ زیر از siavash-nk بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 9 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط white_beard نمایش پست ها

از فصل سوم سریال شک داشتم این ریموند واقعی باشه بنظرم مادر لیز ،کاترینا باشه
    خودش جا رد زده. خود سریال چندتا سرنخ داده که احتمالش وجود داره:
    اخر فصل سوم اونجا که الکساندر کرک به ریموند گفت مهم نیست الان بهم چی بگی،می کشمت.بعد رد تو گوش کرک یه چیزی میگه ،کرک هم ولش میکنه میره.(مگر اینکه گفته باشه من کاتریناام یا اینکه من رد واقعی نیستم.). سریال گذشته ای که از ریموند و کاترینا نشون میده که اخرش کاترینا تو دریا خودکشی میکنه بعد جسد کاترینا هیچوفت پیدا نشده.خود همسر ریموند کارلا به لیز میگه اون کسی نیست که تو فکر میکنی.یا چرا رد اصلا جنیفر براش مهم نیست ولی حاضر جونش برای لیز بده.

یه نکته جالب پیدا کردم: قسمت 20 همین فصل رد برای جنیفر توضیح میده که سال 90 مجبور میشه خانواده ش کنار جاده شب کریسمس ترک کنه ، بعد فصل 1 قسمت 4 ریموند قبل از اینکه (The Stewmaker) بکشه یه داستان براش تعریف میکنه: یک روز کشاورزی وقتی برمیگرده خونش مبینه که مي بينه هر چيزي که تو زندگي براش باارزش بوده از بين رفته هر چيزي که دوست داشت ـه ازش گرفته شده،بچه هاش.با ذهن آشفته اش راه جديدي در پيش مي گيره سالها مي گذرن کشاورز.... که ديگه يه کشاورز نيست خرابه هايی رو که باقی گذاشته می بينه و تو قلبش اينو مي دونه که روزي بايد بهاش ُ بپردازه(از نظر من داستان خیلی شبیه زندگی خود ریموند و توی اون گذشته که بالا اشاره کردم به جای کاترینا ریموند واقعی توی دریا خودکشی کرد ). بعد رد عکس یک دختر از البوم مقتولین بر میداره ،پایین عکس تاریخ 90/12 زده که همون کریسمس میشه که رد خانوادشو ترک کرد.
    مشاهده محتوا اسپویلر

قسمت 13 فصل 1 هم این دایان فولر به رد می گه:

این عکس که برمیداره از دفتر اون استو میکر؟
    که میده به اون مرد یه دسته؟

16. 4 کاربرِ زیر از siavash-nk بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,425

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2012 نمایش پست ها
    من فک میکنم این حضرت ریموند ردینگتون (که حال نسخه فیک هم از آب در اومده) هنوز هم پدر لیز هست و اون استخوان ها متعلق به پدر جنیفر هستش و از این موضوع هم علاوه بر خود ریموند، این جنیفر هم به خوبی مطلع هستش و قصد نابودی ریموند رو داره....
    احتمال این که فقط پدر لیز باشه هم هست، یه جا خود کاترین به کیت گفته بود یه مردی(پدر واقعی) لیز از خونشون دزدید چون کاترینا بهش اجازه نمی داد لیز ببینه.

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash-nk نمایش پست ها
    این عکس که برمیداره از دفتر اون استو میکر؟
    که میده به اون مرد یه دسته؟
    اره بعد از این که طرف میکشه البوم توی همون اتاقش پیدا میکنه.مرد یه دست کیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash-nk نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    چندتا سوال ذهنم رو مشغول کرده اینجا بیان میکنم خوشحال میشم جواب بدید و بحث کنیم

9-اون زنه به میگه ریموند من میدونم اون شب چه اتفاقی افتاد که به نظرم ربطی به این راز نداره چون خود ریموند میگه پس بقیه هم میدونن و در صورتی که کسی نمیدونه به نظرم اون میخواسته یه شرحی از اون شب بده و گرنه از لفظ ریموند استفاده نمیکرد
    بعد اون شب چی شد ؟ زن و بچش که سالم موندن چه اتفاقی افتاده پس؟
    ووووووووو خیلی سوال های دیگه
    قسمت اخر این فصل هم دوباره به این سکانس فلش بک زد، خانواده این ریموند واقعی سالم موندن گذشته این رد فیک هنوز چیزی نشون ندادند، خود رد گفت:بیشتر از هر چیزی توی دنیا می خواد بدونه چه اتفاقی براشون افتاده.

18. 8 کاربرِ زیر از white_beard بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,132
    از این کاربر 20,212 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

یعنی منتظر هر اتفاق و خبر دیگه ای بودم بجز این مساله
    البته انتظار اینو داشتم که اسکلت مربوط به پدر واقعی الیزابت باشه چون مطمئن بودم رد پدر واقعیش نیست ولی دیگه به هیچ عنوان انتظار نداشتم این شخص ریموند ردینگتون نباشه بشدت شوکه شدم. فقط نمیتونم اینو بفهمم که دامینیک چرا با این شخص همکاری میکنه؟

دوستانی که میگن پدر الیزابته، مستر کاپلان چرا باید بمیره؟ چه رازی مهمتر از این بود که بخاطرش کشته بشه؟

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

20. 11 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,425

نقل قول نوشته اصلی توسط .:SiSiBK:. نمایش پست ها
    یعنی منتظر هر اتفاق و خبر دیگه ای بودم بجز این مساله
    البته انتظار اینو داشتم که اسکلت مربوط به پدر واقعی الیزابت باشه چون مطمئن بودم رد پدر واقعیش نیست ولی دیگه به هیچ عنوان انتظار نداشتم این شخص ریموند ردینگتون نباشه بشدت شوکه شدم. فقط نمیتونم اینو بفهمم که دامینیک چرا با این شخص همکاری میکنه؟

دوستانی که میگن پدر الیزابته، مستر کاپلان چرا باید بمیره؟ چه رازی مهمتر از این بود که بخاطرش کشته بشه؟

به نظرم تنها رازی که می تونه مهم باشه سرنوشت کاتریناست، خود کیت وقتی استخون ها در اورد گفت «من ببخش کاترینا». احتمالاً خود مادرش هم نمی خواست لیز حقیقت بدونه.

22. 9 کاربرِ زیر از white_beard بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12