برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 15
    سپاس
    25,320
    از این کاربر 20,370 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

○•○ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل پاییز 2017 ○•○

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██

»»
    هدف این تاپیک همانطور که مشخصه، بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های جدید فصل پاییز 2017 است که در تاپیک معرفی انیمه‌های فصل پاییز 2017 به طور اختصاصی توسط تیم انیمیشن معرفی می‌شوند. امیدوارم بحث‌های خوبی شکل بگیره و شاهد انیمه‌‌های خوبی در این فصل باشیم.

»» تاپیک‌های مرتبط :
    معرفی انیمه‌های فصل تابستان 2017
    معرفی انیمه‌های فصل بهار 2017
    معرفی انیمه‌های فصل پاییز 2016
    معرفی انیمه‌های فصل تابستان 2016
    معرفی انیمه‌های فصل بهار 2016

██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██

Can't find yourself. Lost in your lies

سپاس
    25,320

پاسخ : ○•○ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل پاییز 2017 ○•○

خب خیلی سریع بریم سراغ انیمه‌ها، تا همینجاش هم میتونم بگم فصل خیلی خوبیه در حالی که به نظرم هنوز اصل کاریا پخش نشدن.

Black Clover

قسمت اول:
    واقعأ ناراحت شدم که منتقدان انیمه‌ی به این خوبی رو کوبیدن درحالی که نه تنها امیدوارکننده ظاهر شد بلکه کاراکترهای بسیار خوبی رو معرفی کرد که سطح انیمه رو به شدت بالا برد. البته انیمه با ایراداتی همراه بود ولی اینقدر آرت انیمه و خلق بدمن‌هاش عالی بود که نباید دیدنش رو از دست داد چون آرت این انیمه کاملأ حرفه‌ای هست و داستان بسیار خوبی هم داره.
    بزرگترین مشکل انیمه صداپیشه‌ی کاراکتر اصلی (آستا) هست که افتضاح عمل کرده (کاش نسخه‌ی دوبله انگلیسیش هم پخش میشد و صداپیشه‌ی بهتری براش انتخاب میکردن تا این مشکل اساسی انیمه برطرف بشه). مشکل دوم اینه که طنز انیمه خوب جا نیفتاده و برای همین نیمه‌ی اول قسمت اول که بیشتر طنز بود لذت‌بخش نبود ولی نیمه‌ی دوم که انیمه کاملأ جدی میشه و یک کاراکتر بدمن عالی رو معرفی میکنه کاملأ درگیرکننده بود و روایت داستان هم شکل بهتری به خودش میگیره و در مجموع قسمت اول این انیمه از نظر من نمره قبولی میگیره و میشه بهش امیدوار بود. به طور کلی میتونم انیمه رو به دو بخش تقسیم بندی کنم. بخش اول کمدی و طنز انیمه که خوب جا نیفتاده و بخش دوم جدیت و خشونت انیمه که در این بخش انیمه عالی عمل کرده. در چند فصل اخیر همچین کاراکتر جذابی مثل رِوِچی نداشتیم و این اولین کاراکتری هست که از زمان انیمه Re:Zero به این طرف من رو جذب کرد. جالب اینکه این انیمه شباهت‌های زیادی به انیمه نارتو و همینطور انیمه ری زرو داشت! اول اینکه اینجا هم کاراکتر اصلی (آستا) یک بی عرضه‌ست که در قسمت اول حتی از کاراکتر اصلی انیمه ری زرو (سوبارو) هم بی‌عرضه‌تر به نظر میرسید که البته با سکانس پایانی همه‌ چی تغییر کرد! و معلوم نیست در ادامه بازم بی‌عرضه باقی بمونه یا نه. اما برادرش (احتمالأ ناتنی) "یونو" شخصیت با ابهت و جذابی داشت. دوم اینکه این شخصیت بی‌عرضه (آستا) آرزو داره که پادشاه جادوگرا بشه! برخلاف صداپیشه‌ی کاراکتر اصلی (آستا) که صداش بسیار افتضاح و آزاردهنده بود و طرفداران مانگای این انیمه رو آزار داد، صداپیشه‌ی "رِوِچی" (یک شوالیه جادوگر) عالی بود.

امتیاز من به قسمت اول: 8.1/10 (نیمه‌ی اولش آزاردهنده و نیمه‌ی دومش عالی بود)

Gintama Season 6

قسمت اول فصل ششم:
    من جزو طرفدارن این انیمه نیستم و قبل از این هم فقط یک انیمه‌ی سینمایی از این انیمه دیده بودم و با فضای انیمه‌اش آشنایی داشتم. این قسمت رو همینجوری دیدم تا لحظات مفرحی رو تجربه کنم:دی ولی دیدنش همانا و زمین‌گیر شدن هم همانا این انیمه انتهای کمدیه! سکانس‌های پایانی این قسمت به قدری فوق العاده بود که نزدیک به 5 بار این سکانس‌های پایانی رو دیدم و هر بار لذت بردم. چیزی که برام خیلی جالب بود اینه که نویسنده داستان کم کم شرایط رو آماده میکنه برای یک غافلگیری بزرگ و همینه که حتی اگر از اوایل این قسمت لذت نبرده باشم تا حدی راضی کننده به پایان رسید که میتونم به راحتی ضعف‌هاش رو فراموش کنم.

امتیاز من به قسمت اول فصل ششم: 7.8/10

Sword Art Online The Movie: Ordinal Scale 2017

بیشتر به‌خاطر معرفی این انیمه‌ی سینمایی بود که مجاب شدم پست بذارم. این انیمه‌ی سینمایی حتی یک لحظه هم خسته کننده نشد حتی یک لحظه هم از جذابیت نیفتاد. با وجودی که من اصلأ از سری SAO خوشم نمیومد ولی انیمه‌ی سینماییش برام کاملأ رضایت‌بخش و لذت‌بخش بود و دلیلش هم این بود که این انیمه‌ی سینمایی کیفیت بسیار بالایی داشت! اگه میدونستم تا این حد روی کیفیت این انیمه‌ی سینمایی کار شده حتمأ 1080p دانلود میکردم. گرافیک این انیمه‌ی سینمایی و طراحی‌هاش درجه یک بود و در کل از آرت انیمه به شدت راضی بودم.

از طرف دیگه واقعأ داستان خوبی داشت. مطمئنأ از موسیقی این انیمه لذت میبرید. چقدر درام انیمه عالی بود چقدر کاراکترهای کاوایی و جذابی داشت و چقدر اکشن خوبی داشت... اصطلاحاتی که در انیمه استفاده شده شاید یکم برای کسی که سری SAO رو ندیده باشه در ابتدا کمی گنگ به نظر برسن ولی اینطور نیست و هرچه این انیمه‌ی سینمایی جلوتر میره لحن واضح‌تری پیدا میکنه و شیوه‌ی روایتش هم بسیار بهتر میشه. در کل نیازی نیست حتمأ سری SAO رو دیده باشین و میتونین خیلی راحت سراغ این انیمه‌ی سینمایی بروید و لذت ببرید!

امتیاز من به این انیمه‌ی سینمایی: 8.2/10

3. 23 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

Black Clover E1

همونی بود که انتظارس رو داشتم یه انیمه شونن با داستان کلاسیک که میتونه مثل ناروتو و وان پیس و ... یه انیمه به یادموندنی بشه، طراحی کاراکتر ها رو خیلی دوست داشتم و صداپیشگی کاراکتر ها هم در سطح خوبی بود ولی صداپیشه کاراکتر آستا کمی رو مخ بود،داستان انیمه اندک شباهتی به ناروتو داره که نمیشه ازش ایراد گرفت چون هدف اصلی اکثر انیمه های شونن تقریبا همین بوده که روزی بتونن بزرگترین فرد کشور یا .... دیگه بشن، شباهت های دیگه ای هم داره که خیلی نمیشه روش مانور داد، بی عرضگی کاراکتر اصلی هم که توی اینجور انیمه ها باب شده البته خیلی زود توی همین اپیزود اول خودشو ثابت میکنه، خشونت انیمه خیلی خوب هست و به نظرم در ادامه و گوره بندی کاراکتر ها جذابیت انیمه بیشتر خواهد شد و شخصیت های فوقالعاده ای رو شاهد خواهیم بود، برای کسانی که انیمه های شونن رو دنبال میکنن پیشنهاد میکنم اپیزود اول رو ببینن
    .

توی این فصل تنها انیمه ای که دیدم همین انیمه و فصل ششم گینتاما بوده و منتظر سه انیمه Mahoutsukai no Yome و Kujira no Kora wa Sajou ni Utau و Inuyashiki هستم در مورد اولی که مطمئنم انیمه خیلی خوبی میشه چون اپیزود های OVA رو دیدم و از آرت انیمه و داستان انیمه به شدت راضی بودم در مورد بقیه هم امیدوارم انیمه های خوبی باشن و شاهد فصل خوبی باشیم

5. 19 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,320

در این مدت خیلی از انیمه‌ها رو دیدم ولی فعلأ فقط نظرم رو در مورد انیمه‌های امیدوارکننده‌ و خوب این فصل خواهم گفت. فصل خیلی خوبی برای انیمه‌هاست...

Mahoutsukai no Yome

قسمت اول:
    با وجودی که هنوز هم حتم دارم که بهترین انیمه‌ی فصل پاییز خواهد بود اما قسمت اول هایپ زیادی نداشت. این انیمه بهترین اپنینگ فصل رو داره و در کنار انیمه‌ی Shoujo Shuumatsu Ryokou بهترین موسیقی فصل رو هم داره. درام انیمه عالی و طراحی‌ کاراکترها و پس‌زمینه‌ها بی‌نقص و لذت‌بخش هست. میتونستن قسمت اول رو خیلی جذاب‌تر بسازن. مطمئن باشید که انیمه قوی‌تر از OVAهایش خواهد بود و مطمئن باشید اینقدر خوب بشه که برای دیدن قسمت بعدیش لحظه شماری کنید... پیشنهاد میکنم یک نیم نگاهی هم به مانگا داشته باشید تا متوجه عظمت و شکوه داستانش بشوید. در پشت هر کدوم از کاراکترهای این انیمه، داستانی نهفته هست. دوست داشتم انیمه به‌جای درام به سمت خشونت روی بیاره ولی انگار توقعی نیست که در قسمت‌های ابتدایی برآورده بشه شایدم بشه... راستش توقع نداشتم جادوگر از همون ابتدا همچین شخصیت مهربانی داشته باشه! انیمه فعلأ نتونسته آنچنان غافلگیرم کنه اما امیدوارم مثل انیمه‌ی ری زرو غافلگیرکننده بشه. خیلی بهش امید دارم چون پتانسیلش از همه‌ی انیمه‌های جادویی که تا به حال دیدم بیشتره... خلاصه انیمه‌ای هست که حتمأ باید دنبال کنید و شک نکنید که ارزشش رو داره.
    امتیاز من به قسمت اول: 8.3/10 (از نظر من بهترین انیمه‌ی فصل خواهد بود ولی به این قسمتش نمره دادم... این قسمتش خوب بود ولی پرفکت نبود)

آهنگ اپنینگ زیبای این انیمه: دانلود

Juni Taisen: Zodiac War
    قسمت اول:
    عجیب‌ترین انیمه‌ی فصل پاییز اصلأ انتظار نداشتم تا این حد عالی باشه. از داستانش خیلی خوشم اومد و سکانس پایانی این قسمت به شدت عجیب و غافلگیرکننده بود آرت انیمه عجیبه! انگار دارم یک انیمه با طراحی‌های بسیار خوب مثل انیمه توکیو غول میبینم منتها با گرافیک نسبتأ پایین... همه چیز عجیبه... شیوه‌ی روایت داستان بسیار جالب بود و همینطور فلش بک‌ها نیز بسیار منحصر به فرد بود... اینکه میگم منحصر به فرد به این دلیله که فلش بک‌هاش به طرز عجیبی همزمان با زمان حال اتفاق میفتاد و همینطور خیلی جاها فکر میکردم انیمه در زمان حال روایت میشه ولی اینطور نبود و فقط داشت تصویر ذهنی کاراکتر رو روایت میکرد! صداپیشه‌های خوب و در عین حال عجیب و غریبی داشت خصوصأ صداپیشه‌ی "اوساگی (مبارز خرگوش)" که مثل کاراکترش از نظر وضعیت ذهنی سوال برانگیزه:دی. واقعأ صداپیشه‌ی باحال و بسیار خوبیه و برای این کاراکترِ روانی مناسب بود. این قسمت جوری تموم شد که مجبورت کنه قسمت بعدی رو ببینی... مجبورم
    بگو چرا داستانش اینقدر خوب بود!! چون نویسنده‌ی داستانش همون نویسنده‌ی رمان Death Note بوده
    امتیاز من به قسمت اول: 8.4/10

Shoujo Shuumatsu Ryokou
    قسمت اول:
    این انیمه هم لذت‌بخش‌ترین انیمه‌ی فصل هست هم بهترین صداپیشه‌ها رو داره. صداپیشه‌ی یوری کیه؟ واقعأ درجه یک یعنی کیف کردم. آها تا یادم نرفته این رو هم بگم که عجب موسیقی درگیرکننده و فوق‌العاده‌ای داشت این انیمه... درسته که کاراکترهای این انیمه بچه هستن ولی دقیقأ من رو یاد انیمه‌ی Made In Abyss میاندازه و به همون اندازه امیدوارکننده و قوی هست... این انیمه از نظر درام عالی عمل کرده و بیینده از تک تک لحظات انیمه لذت میبره چون کاراکترها و دیالوگ‌هاشون خیلی بامزه‌ هستن... با وجود تعداد عوامل سازنده کم میبینیم که انیمه فراتر از انتظارات ظاهر شده... این انیمه من رو شیفته‌ی خودش کرد، کاش داستانش به سمتی بره که فقط یک انیمه‌ی فان نباشه و یک قدم بلندتر برداره (که با توجه به مانگاش همینطور هم خواهد بود). این انیمه رو قطعأ دنبال میکنم.
    امتیاز من به قسمت اول: 8.3/10

7. 23 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,320

این متن ممکن است بخشی از داستان را اسپویل کند:

قسمت دوم:
    این انیمه غافلگیرکننده‌ترین انیمه‌ فصل پاییز هست. با وجودی که انیمه در قسمت دوم هم قوت خودش رو نگه داشته و با قدرت داره ادامه میده اما در سایت MAL همچنان مهجور باقی مونده. این فصل انیمه‌های خوبی داریم ولی انگار مخاطبین خوبی نداریم!! بیش از هر چیز، نام نویسنده‌ی داستان به چشم میاد که باعث شور و هیجان این انیمه شده (یکی از مطرح‌ترین رمان‌‌نویسان تاریخ یعنی Nisio Isin که نویسنده‌ی تمام سری رمان‌های مونوگاتاری Monogatari، نویسنده‌ی رمان Death Note و بسیاری از رمان‌های دیگر بوده، نویسندگی رمان Juni Taisen رو هم بر عهده داشته).
    داستان این انیمه تحسین برانگیزه اما نقاط کور داستانش خیلی بیشتر از داستان Death Note هست! یعنی با وجودی که جذابیت داستان Juni Taisen بسیار بالاست اما حفره‌های بسیار زیادی در داستان دیده میشه.
    فکر میکنم علاوه بر داستان باید کارگردان رو هم تا حد زیادی تحسین کرد به چندین دلیل اساسی. اولین دلیل اینکه این کارگردان با وجودی که با یک استدیو ناشناخته و ضعیف (Graphinica) همکاری کرده اما روی آرت انیمه دقت ویژه‌ای داشته. دومین دلیل برمیگرده به نحو‌ی روایت داستان که اینجا کارگردان هنر خودش رو نشون میده و فوق‌العاده عمل میکنه...من نمیدونم این "نحوه‌ی روایت" در داستان هم به همین شکل بوده یا نه ولی خیلی جذاب هست اینکه ببینی داستان از زبان یک کاراکتر اصلی روایت بشه، با اون کاراکتر همراه بشی و باهاش همذات‌پنداری کنی، با گذشته‌اش آشنا بشی و فلش‌بک‌های بسیار زیادی به گذشته او زده بشه و به طور کامل کاراکتر شخصیت‌پردازی بشه و اون کاراکتر در همون قسمت اول انیمه درجا کشته بشه! واقعأ ایده‌ی نابی بود. بعد از این اتفاق داستان از زبان کاراکتر دیگری روایت میشه (قسمت دوم) و فکر نمیکنم نظیرش رو قبلأ دیده باشم. یک ایرادی که انیمه داره اینه که ذهن کاراکترها بیش از حد کار میکنه! یادتونه توی انیمه Death Note هم کاراکترها زیاد فکر میکردن و همش به ذهنشون رجوع داده میشد؟ توی این انیمه هم دقیقأ همینطوریه. ببینید در داستان Juni Taisen دوازده مبارز با ویژگی‌های منحصر به فرد دور هم جمع شدن و با یکدیگر میجنگند و در انتها یک آرزوی مبارز برنده برآورده خواهد شد و به دلایلی در انتها فقط یک نفرشون میتونه زنده بمونه و بقیه خواهند مُرد. اینکه هر کدوم از این مبارزها قبلأ در اینجور مسابقات جنگی شرکت کرده بودند و برای خودشون اعتبار کسب کرده بودند و هر کدوم استراتژی‌های منحصر به فرد و همینطور ویژگی‌های ماورایی منحصر به فردی دارند به جذابیت انیمه افزوده اما اینکه این ریسک بزرگ رو بپذیرند (چون احتمال اینکه کشته بشن خیلی بیشتر از احتمال زنده موندنشون هست، از این دوازده مبارز فقط یکی‌شون زنده میمونه!) فقط بخاطر برآورده شدن یک آرزو کمی خنده‌دار به نظر میرسه! اینطور نیست؟
    در مورد حفره‌های داستان باید بگم که این حفره‌ها برای این نویسنده مسئله‌ی تازه‌ای نیست! و در داستان Death Note هم شاید این حفره‌ها بودیم. سری Monogatari هم دیگه گل سرسبدشون معماهای جالب با جواب‌های بسیار بد... اما تقریبأ تمام آثار این نویسنده ویژگی‌هایی همچون گستردگی، غافلگیرکنندگی و جذابیت بدون حد و حصر دارند.

امتیاز من به قسمت دوم: 8.4/10

9. 23 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,320

Black Clover

قسمت دوم:
    این قسمت هم خوب بود و راضی بودم البته انیمه هنوز توی اوجش نیست. در این قسمت بیشتر به بچگی‌های آستا و یونو و قولی که بهم داده بودن فلش‌ بک زده شد. همچنان مشکل صدای کاراکتر آستا وجود داره ولی دیگه داره عادی میشه. کیفیت ساخت انیمه خوب هست و بیننده رو جذب میکنه. معمولأ در اینجور داستان‌ها یک هدف نهایی مشخص میشه (مثلأ در این انیمه آستا میخواد پادشاه جادوگرا بشه) و از همون اول مشخص هست که قراره چه نوع پایانی داشته باشیم اما تمرکز بر روی رخدادهایی هست که در این بین اتفاق میفته، گذشته‌ی کاراکترها، آشنا شدن با کاراکترها جدید همچون کاراکترهایی که سد راهشون میشن (بدمن‌ها) و کشاندن داستان به سمت ماجراجویی‌ها و نبرد خیر و شر و در انتها پایانی که از همون ابتدا نویدش داده شده بود. فکر میکنم طرفداران نارتو و وان پیس با این انیمه راحت‌تر ارتباط برقرار کنن.

امتیاز من به قسمت دوم: 7.5/10

11. 20 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

Mahoutsukai no Yome - قـسمت سوم

"زنده نبـاید به مُـرده حـسد بـورزه"
    چقدر فوق العاده ـست این انیمه؛ تو این سه قسمت نهایت لذت رو بردم. از موسیقی متنِ شاهکارش گرفته تا طنز مناسب و خفنش، داستان عالی و شخصیت پردازیِ بی نظیر و دیالوگ های فوق العاده. کلا هرچی بگم کم گفتم، بدون شک بهترین انیمه ی فصل خواهد بود و همه از دیدنش لذت میبرن.

"دست خودم نیست. هنوز هم کمی به مرگ پُر آرامشش، حسودیم میشه"

13. 17 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,320

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein_124 نمایش پست ها
    Mahoutsukai no Yome - قـسمت سوم

"زنده نبـاید به مُـرده حـسد بـورزه"
    چقدر فوق العاده ـست این انیمه؛ تو این سه قسمت نهایت لذت رو بردم. از موسیقی متنِ شاهکارش گرفته تا طنز مناسب و خفنش، داستان عالی و شخصیت پردازیِ بی نظیر و دیالوگ های فوق العاده. کلا هرچی بگم کم گفتم، بدون شک بهترین انیمه ی فصل خواهد بود و همه از دیدنش لذت میبرن.

"دست خودم نیست. هنوز هم کمی به مرگ پُر آرامشش، حسودیم میشه"
    حسین جان منم این سه قسمت و به خصوص قسمت سوم رو خیلی دوست داشتم. اینطور که معلومه انیمه تا حدی روانشناختی هم هست و مفاهیم زیادی در انیمه نهفته هست. کیفیت ساخت انیمه بی‌نظیره کافیه توجه کنیم به طراحی همین اژدهاهایی که در این قسمت نشان داده شد به خصوص همونی که تبدیل به درخت شد. موسیقی متنش هم همونطور که گفتی شاهکاره و آهنگ‌های اپنینگ و اندینگش هم عالین. درام انیمه خیلی خوب شکل گرفته و دیالوگ‌های خیلی خوبی در انیمه رد و بدل میشه. تنها چیزی که باید بیشتر روش مانور داده بشه بازی کردن با احساسات مخاطب هست! حالا به هر طریقی... بعضی از انیمه‌ها درجه خشونت رو میکشن بالا! بعضی‌هاشون جنبه رمانتیکش رو بیشتر میکنن مثلأ با مرگ یک کاراکتر مهم و ...
    نمیدونم هیجان انیمه تا چه حد بیشتر میشه اما چیزی که مطمئنم این انیمه بهترین انیمه‌ی فصل خواهد بود و همین سه قسمت و به خصوص قسمت سوم نشان دادن که انیمه‌ی بسیار لذت‌بخشیه.

15. 15 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    حسین جان منم این سه قسمت و به خصوص قسمت سوم رو خیلی دوست داشتم. اینطور که معلومه انیمه تا حدی روانشناختی هم هست و مفاهیم زیادی در انیمه نهفته هست. کیفیت ساخت انیمه بی‌نظیره کافیه توجه کنیم به طراحی همین اژدهاهایی که در این قسمت نشان داده شد به خصوص همونی که تبدیل به درخت شد. موسیقی متنش هم همونطور که گفتی شاهکاره و آهنگ‌های اپنینگ و اندینگش هم عالین. درام انیمه خیلی خوب شکل گرفته و دیالوگ‌های خیلی خوبی در انیمه رد و بدل میشه. تنها چیزی که باید بیشتر روش مانور داده بشه بازی کردن با احساسات مخاطب هست! حالا به هر طریقی... بعضی از انیمه‌ها درجه خشونت رو میکشن بالا! بعضی‌هاشون جنبه رمانتیکش رو بیشتر میکنن مثلأ با مرگ یک کاراکتر مهم و ...
    نمیدونم هیجان انیمه تا چه حد بیشتر میشه اما چیزی که مطمئنم این انیمه بهترین انیمه‌ی فصل خواهد بود و همین سه قسمت و به خصوص قسمت سوم نشان دادن که انیمه‌ی بسیار لذت‌بخشیه.
    به نظر من اگه در ادامه رو گذشته ی چیسه تمرکز بیشتری بشه، با احساسات هم بیشتر بازی میشه؛ ولی تو قسمت سوم این دیالوگ های اژدهایی که به درخت تبدیل شد و همینطور حرف های چیسه واقعاً آدمو به فکر فرو میبره.
    همین فلش بک های خیلی کوتاهی که چیسه هروقت به یاد میاره نشون دهنده ی یه گذشته ی فوق العاده تاریک و دردناک هست که اگه واردش بشن به نظرم انیمه حتی فوق العاده تر هم میشه.
    برای من شخصاً بارِ طنز یک انیمه خیلی مهمه، یعنی به اندازه و به جا بودنش. نمونه ی بارز حرفه ای بودن این موضوع رو تو فول متال آلکمیست دیدم که به نظرم تو این سه قسمت هم اینجا خیلی خوب بهش پرداختن.

17. 15 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,320

Mahoutsukai no Yome

قسمت‌ چهارم:

-گولت نمیزنه
    -ما از دروغ بیزاریم

-بر منکرش لعنت
    -شماها فقط حقیقت رو پنهان کردین
    -اصلأ همینجوری بوده که افسار گردنِ این بچه‌ی بیچاره انداختین،
    -تا مجورش کنین کنجکاوی‌تون رو ارضا کنه
    -چرا بهش نگفتی چه سرنوشتی منتظر اسلی‌بگاست؟
    -چرا بهش نگفتی که مرگ همین زودی‌ها میاد سراغش؟

این انیمه رو خیلی دوست دارم و خیلی انیمه‌ی لذت‌بخشی هست ولی توقع دارم چند تا قسمت پرفکت و ماندگار هم داشته باشه. اواخر قسمت 4 انیمه تاریک‌تر شد و موضوعی در مورد سرنوشت چیسه مطرح شد که داستان رو هیجان انگیزتر میکنه. "چیسه" و به طور کلی یک اسلی‌بگا توانایی‌هایی داره که حتی جادوگری مثل "الیاس" هم ممکنه نداشته باشه. به نظر من مرموزترین شخصیت این انیمه "الیاس" هست، تا به حال شخصیت خوب و دلسوزی از خودش نشون داده اما آیا در ادامه هم همینطور خواهد بود؟ البته بسیار بعید هست که شخصیتش تغییر کنه. همونطوری که حسین عزیز هم گفته بود "چیسه" گذشته‌ی بسیار تاریکی داره و بسیاری از وقایق رو هم کم کم به یاد میاره. مطمئنأ بیش از این به گذشته‌ی چیسه فلش بک زده میشه و هر دفعه گوشه‌ی تاریکی از گذشته‌اش نمایان میشه.

قسمت‌های سوم تا پنجم:
    هر 5 قسمت این انیمه تا به حال جذاب بوده و افت نداشته. الآن فقط بحث سر این هست که کدوم مبارز زنده میمونه و کدوم مبارز میمیره و در نهایت کدوم مبارز از این جنگ پیروز بیرون میاد؟!
    داستان از همون ابتدا جذاب بود و جذاب هم ادامه پیدا کرد. به عنوان یک حدس فکر میکنم برنده این بازی "مبارز گاو" نخواهد بود! چرا؟ دلیلش این هست که همه این مبارز رو به عنوان یک نابغه میشناسن که برنده‌ی تمام مسابقات قبلی بوده. اما چیزی که این انیمه از همون اول باهاش سرپا مونده ویژگی غافلگیر کردن بیننده بوده و انیمه‌اش تا حدودی مفهومی هست و بسیار بعید هست که اینبار هم "مبارز گاو" پیروز بشه. چون در این صورت انیمه به مفهومی که میخواست برسونه نمیرسه! توجه کنید که داستان این انیمه به هیچ کاراکتری وفادار نیست! هر کاراکتری که فکرش رو کنید ممکنه از دور مسابقه خارج بشه و در اینجا یا باید گفت تمام کاراکترهای داستان کاراکتر اصلی هستن یا همه‌شون کاراکتر فرعی هستن! اما کاراکتری که از همون ابتدا راهش رو از بقیه‌ی کاراکترها جدا کرده بود و استراتژی عجیبی پیش گرفته بود کاراکتر "مبارز میمون" بود. کشتن مصلحت‌آمیز و صلح‌طلبانه! کاراکتری که میخواد بین همه‌ی مبارزین صلح ایجاد کنه و قبلأ هم به بسیاری از جنگ‌ها خاتمه داده بوده و بسیاری از جنگ‌ها رو به صلح تبدیل کرده بوده. هر کدوم از کاراکترهای داستان یک روی بسیار مرموز دارن و در هر قسمت به گذشته‌ی یک یا دو تا از این مبارزین پرداخته میشه. هیچ مبارزی رو نباید دست کم گرفت! با وجودی که حتم دارم "مبارز گوسفند" به زودی خواهد مرد! اما این مبارز عمل متفاوت و عجیبی انجام داده. تنها مبارزی که یاقوت رو نخورده (یاقوت دارای زهری هست که بعد از گذشت چند روز اثرش معلوم میشه!) و این یعنی اینکه مبارز گوسفند میتونه هرجایی که میخواد قایم بشه یا فرار کنه تا بقیه‌ی مبارزین از پا بیفتن... ولی حتم دارم که بخاطر حماقتش میمیره. حدس من این هست که در قسمت بعدی مبارز گوسفند جان خودش رو از دست بده. دلیلش اینه که این انیمه به گذشته‌ی هر کاراکتری که تا به حال پرداخته اون کاراکتر دار فانی رو وداع گفته! مطمئنأ مبارز گاو آخرین مبارزی هست که میمیره! قوی‌ترین مبارز آخرین جنگ رو انجام میده اما برای اینکه انیمه بتونه مفهوم خودش رو پیاده کنه این مبارز هم باید شکست بخوره. داستان این انیمه از هر ترفندی و به خصوص مرگ کاراکترها برای جذب کردن بیننده استفاده کرده.
    انیمه‌ی خوبیه و تا به حال از هر 5 قسمتش راضی بودم

19. 11 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین