برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 33 از مجموع 33
    IM PATHETIC
    سپاس
    54,571
    از این کاربر 67,073 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

Mindhunter : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل اول سریال Mindhunterکه انتشار اپیزودهای آن توسط سرویس Netflix از سیزدهم اکتبر 2017 (عصرجمعه بیست و یکم مهرماه96) آغاز گشته است بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    197
    از این کاربر 552 بار در 78 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Mindhunter : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenshinobi نمایش پست ها
    قسمت اول سریالو دیدم ریتم خیلی کندی داشت البته قبل از شروع فصل اول سریال Manhunt Unabomber دیدم واقعا شاهکار بود و همین توقع منو از این سریال بیشترکرده امیدوارم سریال بهتر شه پیشنهاد میکنم سریال Manhunt Unabomber حتما ببینید جای معرفی این سریال‌ اینجا خالیه
    حرف دل منو زدی
    هر کی رو مبینم هی میگه شکارچی ذهن!! هر چی نشستم که یه اتفاقی بیوفته، نشد که نشد!!
    آخه شما unabomber رو ببینید!! به نظرم اصلا قابل مقایسه نیست... با اینکه با یه سرچ ساده میتونی بفهمی که داستان unabomer چی هست و چی میشه ولی باز میتونی این سریال رو با نهایت هیجان نگاه کنی.
    نمیخوام سریال شکارچی ذهن رو خراب کنم ولی از نظر بنده هیچ چیزی نداشت این سریال، از یه جاهایی فقط نگاه کردم که تمومش کنم. شاید میتونست خیلی جذاب تر باشه این سریال اما اون چیزی که توی ذهن من بود، نبود

3. 8 کاربرِ زیر از hossein370 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    502
    از این کاربر 985 بار در 147 پست سپاس گزاری شده

بزرگترین عیب سریال سیگنال های اشتباهی بود که قبل از ذیذنش فرستاده می شد. انتظارات یه سریال کاراگاهی با کمی اکشن و درگیری بود که چون فینچر دخیل هست پس باید شاهد شخصیت پردازی های جالب دیالوگ های پرمایه باشیم. که ماحصلش میشه ورژن ارتقا یافته ای از سریال های کارآگاهی که مثل نقل و نبات زیاد هستن تلفیق با کارآگاهان واقعی. چیزی که قبل از شروع سریال ازش انتظار داشتیم این بود. ولی سریال کاملن قسمت اکشن و تعقیب و گریز برای بافتن مجرم رو - حداقل برای فصل اول - کنار گذاشته و به جنبه فلسفی هم کمتر پرداخته و تمام تمرکزشو گذاشته روی مبحث جدیدی که شبیهش رو کمتر توی سریال ها دیده بودیم. یچورایی سریال رو کیشه پیش درآمدی بر همه سریال های کاراگاهی جنیی دونست. اونچه که اینجا بدست میاد پایه و اساس تعقیب و گریز و بازجویی های سریال های دیگه هست. درواقع سریال مثل خوندن بخش تئوری یک عملیات و چگونگی سکل گیری یک پروسه هست که تا الان نه میتونه پروسه رو انجام بده - چون هنور کامل تعریفش نکرده و به نتیجه مطلوب نرسیده- نه فعلن تمایلی به اجراش داره. پس با توجه به کسیر و روایتی که انتخاب کرده سریال فاقد نقطه اوج و هیجانی خاصی هست( منظورم صحنه های اکشن و پرانرژی هست مگرنه سکانس های مصاحبه با اد کمپر و اون قاتل عشق کفش اوج هیجان و تعلیق حساب میشه توی سلک خودش) تا حدودی خط داستانی زندگی شخصیی هر3 شخصیت اصلی توی حاشیه قرار گرفته و نسبت به زمانی که از سریال بهش اختصاص یافته کاربرد نداره و بیش از حد خنثی هست و تاتیری توی پیشرفت داستان نداره. به هرحال فصل اول در بدترین حالت یک مقدمه مفصل و یک شروع خوب برای تخقیقات واقعی بود که نه اونقدر عالی ودرجه یک پیش میرفت که انقلاب به پا کنه توی سریال ها نه اونقدر ضعیف بود که ترزش دیدن نداشته باشه و اونقدر متوسط بود که بعد از دیدنش فراموش بشه.

5. 14 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    13,926
    از این کاربر 10,841 بار در 762 پست سپاس گزاری شده

این سریال رو چند ماه پیش دیدم، فقط و فقط به خاطر فینچر ()، اونم در شرایطی که سه چهار سال سریال های روز رو ندیده بودم.
    به خاطر کارگردانی فینچر انتظارم از سریال فوق العاده بالا بود، ولی خب حتی فراتر از انتظارم بود. آهنگ سکانس های آخر قسمت آخر باعث شد دیوونه بشم، لد زپلین بازا میدونن چی میگم، مخصوصا اشکان
    کارگردانی سریال، شخصیت پردازی، موسیقی متن سریال به نظرم واقعا خوب بود، فقط فیلمبرداریش خیلی ساده بود، شایدم من خیلی سر در نمیارم. شاید اگه فیلمبرداریش بهتر بود، ترسِ منِ بیننده وقتی دو شخصیت اصلی تو یه اتاق با قاتل های زنجیره ای تنها هستن، بیشتر میشد و استرس بیشتری میگرفتم. شایدم هدفشون القای ترس نبود و فقط میخواستن روی دیالوگ ها و مصاحبه های فوق العاده‌شون با قاتل تمرکز بشه.
    من که به فصل اولش 10 از 10 میدم
    http://tvworld.info/image.php?type=sigpic&userid=30207&dateline=1500295879

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234