برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 از مجموع 12
    سپاس
    656
    از این کاربر 1,029 بار در 164 پست سپاس گزاری شده

چگونه سریال ببینیم؟

سلام
    بدون هیچگونه توضیح اضافه سوالم رو باز می کنم
    1-منظور من از این سوال اینه که سریال ها رو دونه دونه ببینیم؟؟!!!یعنی مثلاً الآن من دارم سریال پلیسی رو می بینم و دو قسمت دیگه فصل یکش رو تموم می کنم.فصل یکش که تموم شد بلافاصله برم سراغ فصل دوم؟یا نه یه فاصله ای بین دو فصل بندازم؟
    2-سوال مهم دیگه این که شما اساتید،فقط یه سریال رو می بینید و تا تهش میرید و بعدش میرید سراغ یکی دیگه یا اینکه همزمان چند سریال با ژانر های مختلف می بینید؟
    دلیل پرسیدن این سوال ها اینه که من مسبوق به سابقه هستم در دلزده شدن در دیدن سریال و شده که یه سریال رو وسطاش ولش کردم و رفتم سراغ یکی دیگه!!!
    3-روزی چند قسمت از یه سریال رو می بینید(اگه وقت داشته باشید)؟

ممنون میشم اساتید بیان و روششون رو بگن

2. 20 کاربرِ زیر از manowar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : چگونه سریال ببینیم؟

حدود دو سالی میشه فیلم و سریال ها رو تو گوشی میبینم.. حتمأ امتحان کنید. لذتش بسیار بالاتره.. هندزفری یادتون نره. تمرکزتون بیشتر میشه رو سریال.. موقع خواب اینکارو میکنم.
    نصیحت بعدیم اینه که از متوقف کردن دیدن یک سریال نترسید. مثلأ من مردگان متحرک رو بعد از هفت سال گذاشتم کنار. لذت وصف نشدنی ای داشت که فقط وقتی ترکش می کنید متوجهش میشید.

هرچی دم دستتون میاد رو نبینید. همیشه یادتون باشه اگر خیلی سریال ها رو نبینید هم اتفاقی واستون نمیوفته. متاسفانه تو چندسال اخیر که تو فروم ها و محیط های مختلف سینمایی بودم متوجه شدم که ما ایرانیا دوست داریم پز بدیم زیاد سریال و فیلم دیدیم. اسیر چنین تفکراتی نشید. هروقت احساس کردید چیزی که پخش میشه با روحیاتتون سازگار نیست برای وقتتون ارزش قایل شید و نبینیدش.
    موضوع تاپیک سوال درمورد چطوری سریال دیدنه. جا داره یه تاپیکی باشه که توش بحث کنیم چرا نباید خیلی سریال ها رو ببینیم. یادتون نره که برای ما قشر عادی جامعه,سینما و تلویزیون باید یک سرگرمی تلقی بشه نه یک هدف.. صبح تا شب به این فکر کنید که ای وای n تا قسمت از فلان سریالام موندن از بین میرید.

بخشی از تجربیاتم بعد از دیدن حداقل 60-70 تا سریال بود. خلاصه اینکه از زندگیتون نزنید که زندگی کردن دیگرانو براتون تو سینما وتلویزیون نشون بدن.. قدر وقتتون رو بدونید.

4. 18 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Coming!!!
    سپاس
    193
    از این کاربر 412 بار در 65 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : چگونه سریال ببینیم؟

سریال دیدن درست همونیه که اکثر دوستان گفتن
    با دقت و پیوسته و بسته به تایمت حتی شده تا 4-5 اپیزود پشت هم ...
    البته منظور هم سریال خوب هست وگرنه آبگوشتی ها رو که هر طور دیدی دیدی ...ولی مثلا شما اگر گات یا برکینگ بد و سانز و...اینطور نبینی خرابشون کردی .. وحوصله اینطور دیدن نداری کلا سریال نبین فیلم ببین

Winter Is Coming

6. 5 کاربرِ زیر از iran9win بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12