برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 46
    F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172
    از این کاربر 6,732 بار در 334 پست سپاس گزاری شده

House of Cards | تولید فصل ششم متوقف شد (به‌روزرسانی)

بعد از انتشار اتهامات جنسی علیه Kevin Spacey، بازیگر نقش اصلی سریال، Netflix اعلام کرد که فصل ششم سریال آخرین فصل آن خواهد بود و فصل هفتمی در کار نخواهد بود. اما اکنون آینده سریال نا‌معلوم است.
    دقایقی پیش تهیه کنندگان سریال Netflix و MRC، در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند که تصمیم گرفتند به جهت داشتن فرصت برای بررسی وضعیت کنونی و مورد ملاحظه قرار دادن دغدغه های بازیگران و عوامل سریال تولید فصل ششم را تا اطلاع ثانوی معلق کنند.

به‌روزرسانی در تاریخ 14 آذر (5 دسامبر):

تولید فصل ششم ادامه پیدا خواهد کرد

تولید سریال در سال 2018 و بدون حضور Kevin Spacey ادامه پیدا خواهد کرد. بازیگر اصلی سریال Robin Wright خواهد بود و قسمت های پایانی بر روی شخصیت او تمرکز خواهند کرد. فصل ششم تنها هشت قسمت خواهد داشت.

ها!!!
    سپاس
    63
    از این کاربر 737 بار در 216 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : House of Cards | تولید فصل ششم متوقف شد (به‌روزرسانی)

دوستان فصل اخر حرفی داشت برای گفتن؟
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    سریالهایی که میخوام ببینم
    نمدونم چرا دیگه حوصله دیدن سریال جدید ندارم!!!!!
    سریالهایی که دارم میبینم

قسمتهای جدید سریالهای در حال پخش

پیشنهادی دارید PM بدید

3. کاربر زیر از majid_4553 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,621 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_4553 نمایش پست ها
    یه پایان تلخ بهتر از یه تلخیه بی پایانه

5. 3 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    381
    از این کاربر 1,502 بار در 178 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_4553 نمایش پست ها

دور هم جمع شده بودن پول نت فلیکس هدر بدن واقعا هیچی نداشت
    فاقد هر چیزی

7. 3 کاربرِ زیر از hgot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

آخرش حتی ی دونه از اتهام هایی که به کوین اسپیسی زدن تو دادگاه تایید نشد و تبرئه شد، و این سریال تبدیل شد به حسرت بزرگ من، درسته از مسیر اصلی دور شده بود ولی فصل 4 دوباره اوج گرفت، فصل 5 هم بد نبود اما یهو سریال رو کشتن با اون جنبش می تو !!! هنوز که هنوزه وقتی نیاز به انرژی مضاعف دارم ی سری به قسمت های قدیمی میزنم تا روحیه بگیرم .. حیف
    https://www.nytimes.com/2019/07/17/a...ault-case.html

9. 9 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,685
    از این کاربر 19,963 بار در 1,358 پست سپاس گزاری شده

فکر کنم قطعی از اتهامات تبرئه شد هر چند میگن از شاکیان چیزی نمونده، و انگار دو سه تاییشون پخ پخ شدند در حد سبزی پاک کردن و غیبت ماجرای این کوین خان قابل پیگیرییه هر چند میگن از اجندای مخفی سریال میترسیدند که کله پا ش کردند/ خلاصه که تر تمیزی زدند به یکی از مناقشه برانگیزترین سریالهای اونزمانها

11. 12 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    59
    از این کاربر 235 بار در 30 پست سپاس گزاری شده

مسخره ترین چیز این جنبش می تو بود که در انتها واقعا به مسخرگی کشید
    http://tvworld.info/image.php?u=47345&type=sigpic&dateline=1525695680

13. کاربر زیر از shahramjj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

wlh

سپاس
    314
    از این کاربر 1,132 بار در 145 پست سپاس گزاری شده

واقعا خیلی جالبید برای سرگرمی خودتون حاضرید هر بلایی سر هر کسی بیاد فقط سرگرمی شما بهم نریزه استاندارد بینظیری تو زندگیتون دارید. در هر پرونده ای از قتل و دزدی گرفته تا... ممکنه کسی به چیزی متهم بشه و بعدا تبرئه بشه به دلایل بسیار زیاد ولی کسی نمیاد بگه لعنت به دادگستری که قتل ها و دزدی ها را پیگیری میکنه ولی درباره تعرض به کلی آدم خیلی راحت سرگرمی خودشون و به مسیر اجرای عدالت ترجیح میدن لابد هاروی وینستون هم بیخود زندانی کردن کلی فیلم خوب و از دست دادین
    ضمنا من خودم فن پر و پا قرص house of cards بودم و هستم

15. 4 کاربرِ زیر از erfan2086 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    59
    از این کاربر 235 بار در 30 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2086 نمایش پست ها
    واقعا خیلی جالبید برای سرگرمی خودتون حاضرید هر بلایی سر هر کسی بیاد فقط سرگرمی شما بهم نریزه استاندارد بینظیری تو زندگیتون دارید. در هر پرونده ای از قتل و دزدی گرفته تا... ممکنه کسی به چیزی متهم بشه و بعدا تبرئه بشه به دلایل بسیار زیاد ولی کسی نمیاد بگه لعنت به دادگستری که قتل ها و دزدی ها را پیگیری میکنه ولی درباره تعرض به کلی آدم خیلی راحت سرگرمی خودشون و به مسیر اجرای عدالت ترجیح میدن لابد هاروی وینستون هم بیخود زندانی کردن کلی فیلم خوب و از دست دادین
    در اینکه هر کسی کار خلاف کرد باید مجازات بشه کسی تردیدی نداره.اما ۴ نادان که فاز فمینیستی بردارن و به زمین و زمان اتهام بزنن و ترور شخصیت کنن.اصل قضیه رو لوث کرد که حالا خیلی راحت هر جا هر کسی می تونه هر کسی رو هتک حرمت کنه در ضمن گ...به شقیقه ربط نده..
    http://tvworld.info/image.php?u=47345&type=sigpic&dateline=1525695680

17. 3 کاربرِ زیر از shahramjj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    104
    از این کاربر 1,023 بار در 159 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2086 نمایش پست ها

شما کلا قضیه رو اشتباه متوجه شدید
    کسی نگفته لعنت بر دادگستری امریکا، انتقادها به جریان چپ افراطی این دورانه که شور خیلی چیزا رو بدجوری دراورده
    الان کی گفت مسیر اجرای عدالت مختل بشه؟ اتفاقا برعکس، ملت دارن میگن عدالت رو اجرا کنید و اشخاص بی گناهی که صرفا بهشون اتهاماتی زده شده و هنوز جرمشون اثبات نشده رو تخطئه نکنید

نمیشه که به صرف اتهامات اثبات نشده هر بی گناهی رو بی ابرو کرد و اخراج کرد و بعدش که اتهامات رد شد و شخص تبرئه شد انگار نه انگار که زندگی یه انسان بی گناه نابود شده
    ما که کاراگاه نیستیم، نمیتونیم برای مورد به مورد هم کمیته تحقیق و تفحص تشکیل بدیم،
    استنادمون نهایتا میتونه به این باشه که شخصی در کشوری توسط دادگاه نسبتا صالحه ای محکوم شده یا تبرئه شده (که اگه این نباشه برعکسش رو هم نمیشه گفت ینی مجرمین محکوم شده رو هم حتی نباید برخوردی باهاشون کرد)

اگه محکوم شد قاعدتا باید بنا رو براین بذاریم که شخص رو گناهکار قلمداد کنیم، اگه تبرئه شد بنا بر بی گناهی افراده
    حالا این ادمایی که در دادگاهها تبرئه شدن و معلوم شد بی گناه بودن و این همه تهمت و برخورد باهاشون شد و کارشون رو از دست دادن، تکلیف شون چیه؟ اعتبار از دست رفته شون رو کی جبران میکنه؟

قاعده ی درستش اینه که وقتی کسی متهم شد، صبر کنن تا نتیجه ی دادگاه مشخص بشه بعد برخورد کنن

من همین یک نفس از جرعه جامم باقی است ...

19. 3 کاربرِ زیر از kntu بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    314
    از این کاربر 1,132 بار در 145 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kntu نمایش پست ها
    شما کلا قضیه رو اشتباه متوجه شدید
    کسی نگفته لعنت بر دادگستری امریکا، انتقادها به جریان چپ افراطی این دورانه که شور خیلی چیزا رو بدجوری دراورده
    الان کی گفت مسیر اجرای عدالت مختل بشه؟ اتفاقا برعکس، ملت دارن میگن عدالت رو اجرا کنید و اشخاص بی گناهی که صرفا بهشون اتهاماتی زده شده و هنوز جرمشون اثبات نشده رو تخطئه نکنید

نمیشه که به صرف اتهامات اثبات نشده هر بی گناهی رو بی ابرو کرد و اخراج کرد و بعدش که اتهامات رد شد و شخص تبرئه شد انگار نه انگار که زندگی یه انسان بی گناه نابود شده
    ما که کاراگاه نیستیم، نمیتونیم برای مورد به مورد هم کمیته تحقیق و تفحص تشکیل بدیم،
    استنادمون نهایتا میتونه به این باشه که شخصی در کشوری توسط دادگاه نسبتا صالحه ای محکوم شده یا تبرئه شده (که اگه این نباشه برعکسش رو هم نمیشه گفت ینی مجرمین محکوم شده رو هم حتی نباید برخوردی باهاشون کرد)

اگه محکوم شد قاعدتا باید بنا رو براین بذاریم که شخص رو گناهکار قلمداد کنیم، اگه تبرئه شد بنا بر بی گناهی افراده
    حالا این ادمایی که در دادگاهها تبرئه شدن و معلوم شد بی گناه بودن و این همه تهمت و برخورد باهاشون شد و کارشون رو از دست دادن، تکلیف شون چیه؟ اعتبار از دست رفته شون رو کی جبران میکنه؟

قاعده ی درستش اینه که وقتی کسی متهم شد، صبر کنن تا نتیجه ی دادگاه مشخص بشه بعد برخورد کنن
    این قاعده ایی که فرمودید دقیقا محل بحث ما رو همین قاعده شکل میده یعنی اینکه کوین اسپسی وقتی متهم شد هیچ منع قانونی نداشت که کار کنه ولی ایتکه چرا کمپانی ها قراردادهاشون و کنسل کردن؟ بخاطر اینکه کمپانی دنبال سود هست نه جنجال و از دست دادن مشتری (بیننده) و این قاعده در اون زمان اینطور بود که افکار عمومی علیه اسپسی بود و به به نفعش و اینجاست که تفاوت آشکار بین فرهنگ غربی و فرهنگ سنتی مردسالارانه دینی خاورمیانه (جهان سوم) خودش را نشون میده در کشور ما سعید طوسی به میم تبدیل میشه برای مسخره کردن دیگران و حتی متلک جنسی به افراد دیگر (تاکید میکنم به افراد غیر) و در اینجا بحث قربانی نکوهی را داریم ولی در آمریکا عکس هاروی وینستون و کسی پشت سر کسی نمیذاره تا بخنده
    بنابراین خواستم بگم اون چیزی که شما خواستارش هستید که تا زمانی که کسی متهم هست بتونه به کارهاش بپردازه و اگر تبرئه شد که فبها و اگر محکوم شد بره مجازاتش و بگذرونه همین الان در حال اجرا هست تنها چیزی شما اونو در نظر نگرفتید افکار عمومی هست که در این مورد به خصوص مانع از این عمل شده و ممکنه در موارد بعدی متفاوت عمل کنه
    نکته آخر حرف های من از نگاه یک چپ گلوبالیست جنبش وُکی نیست اتفاقا من به شدت ضد هر نوع تفکر چپ از سوسیال دمکرات تا کمونیست ارتودوکسش هستم و نباید بگذاریم چپ ها از یک سری مفاهیم برابری خواهانه به سود خودشون سو استفاده کنند.

21. 3 کاربرِ زیر از erfan2086 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین