برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 از مجموع 46
    F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172
    از این کاربر 6,731 بار در 334 پست سپاس گزاری شده

House of Cards | تولید فصل ششم متوقف شد (به‌روزرسانی)

بعد از انتشار اتهامات جنسی علیه Kevin Spacey، بازیگر نقش اصلی سریال، Netflix اعلام کرد که فصل ششم سریال آخرین فصل آن خواهد بود و فصل هفتمی در کار نخواهد بود. اما اکنون آینده سریال نا‌معلوم است.
    دقایقی پیش تهیه کنندگان سریال Netflix و MRC، در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند که تصمیم گرفتند به جهت داشتن فرصت برای بررسی وضعیت کنونی و مورد ملاحظه قرار دادن دغدغه های بازیگران و عوامل سریال تولید فصل ششم را تا اطلاع ثانوی معلق کنند.

به‌روزرسانی در تاریخ 14 آذر (5 دسامبر):

تولید فصل ششم ادامه پیدا خواهد کرد

تولید سریال در سال 2018 و بدون حضور Kevin Spacey ادامه پیدا خواهد کرد. بازیگر اصلی سریال Robin Wright خواهد بود و قسمت های پایانی بر روی شخصیت او تمرکز خواهند کرد. فصل ششم تنها هشت قسمت خواهد داشت.

سپاس
    103
    از این کاربر 997 بار در 157 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : House of Cards | تولید فصل ششم متوقف شد (به‌روزرسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2086 نمایش پست ها
    این قاعده ایی که فرمودید دقیقا محل بحث ما رو همین قاعده شکل میده یعنی اینکه کوین اسپسی وقتی متهم شد هیچ منع قانونی نداشت که کار کنه ولی ایتکه چرا کمپانی ها قراردادهاشون و کنسل کردن؟ بخاطر اینکه کمپانی دنبال سود هست نه جنجال و از دست دادن مشتری (بیننده) و این قاعده در اون زمان اینطور بود که افکار عمومی علیه اسپسی بود و به به نفعش و اینجاست که تفاوت آشکار بین فرهنگ غربی و فرهنگ سنتی مردسالارانه دینی خاورمیانه (جهان سوم) خودش را نشون میده در کشور ما سعید طوسی به میم تبدیل میشه برای مسخره کردن دیگران و حتی متلک جنسی به افراد دیگر (تاکید میکنم به افراد غیر) و در اینجا بحث قربانی نکوهی را داریم ولی در آمریکا عکس هاروی وینستون و کسی پشت سر کسی نمیذاره تا بخنده
    بنابراین خواستم بگم اون چیزی که شما خواستارش هستید که تا زمانی که کسی متهم هست بتونه به کارهاش بپردازه و اگر تبرئه شد که فبها و اگر محکوم شد بره مجازاتش و بگذرونه همین الان در حال اجرا هست تنها چیزی شما اونو در نظر نگرفتید افکار عمومی هست که در این مورد به خصوص مانع از این عمل شده و ممکنه در موارد بعدی متفاوت عمل کنه
    نکته آخر حرف های من از نگاه یک چپ گلوبالیست جنبش وُکی نیست اتفاقا من به شدت ضد هر نوع تفکر چپ از سوسیال دمکرات تا کمونیست ارتودوکسش هستم و نباید بگذاریم چپ ها از یک سری مفاهیم برابری خواهانه به سود خودشون سو استفاده کنند.
    من کجا اسم از کمپانی ها اوردم؟
    کافی بود خط دوم پست منو بخونید گه ببینید نوشتم انتقاد به جریان چپ افراطی هست

در مورد بقیه ی متن تون هم همین نکته رو بگم که، به فرض اینکه قبول کنیم "فرهنگ سنتی مردسالارانه خاورمیانه" وجود داره و نقدی بهش وارد بدونیم، همین جریانات و قربانی شدن ادمای بی گناه (و کلی مسائل دیگه که به این بحث مربوط نیست ولی همشون مصداق اون فرهنگ غلط این روزها هستند) نشون میده که فرهنگ چپ افراطی رایج هم به همون اندازه بده
    و به مرور و در سالهای اینده عمق کثافت بودنش رو بیشتر و اشکارتر خواهیم دید
    یه چشمه و نشونه ی خیلی کوچیکش رو برید تو حرفای بری لارسون در مورد انتقادهایی که به فیلم ضعیف کپتان مارول شده بود بخونید

من همین یک نفس از جرعه جامم باقی است ...

3. 3 کاربرِ زیر از kntu بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    314
    از این کاربر 1,132 بار در 145 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kntu نمایش پست ها
    من کجا اسم از کمپانی ها اوردم؟
    کافی بود خط دوم پست منو بخونید گه ببینید نوشتم انتقاد به جریان چپ افراطی هست

در مورد بقیه ی متن تون هم همین نکته رو بگم که، به فرض اینکه قبول کنیم "فرهنگ سنتی مردسالارانه خاورمیانه" وجود داره و نقدی بهش وارد بدونیم، همین جریانات و قربانی شدن ادمای بی گناه (و کلی مسائل دیگه که به این بحث مربوط نیست ولی همشون مصداق اون فرهنگ غلط این روزها هستند) نشون میده که فرهنگ چپ افراطی رایج هم به همون اندازه بده
    و به مرور و در سالهای اینده عمق کثافت بودنش رو بیشتر و اشکارتر خواهیم دید
    یه چشمه و نشونه ی خیلی کوچیکش رو برید تو حرفای بری لارسون در مورد انتقادهایی که به فیلم ضعیف کپتان مارول شده بود بخونید
    شما فرمودید چرا به صرف اتهام به یک شخص اون شخص بی آبرو و اخراج شده و من توضیح دادم این امر توسط افکار عمومی صورت گرفته و نه هیچ نهاد قانونی (حالا اینکه افکار عمومی تحت تاثیر تفکر چپ هستند که اظهر من الشمس هست چون بسیاری حتی نمیدونند حزب دموکرات در آمریکا جز دسته بندی چپ قرار می گیره)
    جمله آخرتون هم تایید صحبت های بنده است که دو طیف رادیکال وجود داره اولی میگه به جهنم که کی چیکار کرده من میخوام سرگرم بشم دومی هم میگه چون تعرض و سوء استفاده جنسی وجود داره پس کل سیستم لیبرال را باید حذف کرد و سوسیالیست-کمونیست بشیم
    و بحث من اینه هر دو غلطه اتفاقی که برای کوین اسپیسی رخ داده کاملا نرمال بوده و هیچ ایرادی بهش وارد نیست یعنی اولا ایشان در وهله اول با شکایت چند مرد روبرو شده و متهم شده در این بین هیچ نهادقانونی یا رسمی رای به عدم همکاری با ایشون نداده ولی تحت تاثیر افکار عمومی از ادامه همکاری با ایشون صرف نظر شده و الان هم حکم تبرئه ایشون صادر شده
    نکته جالب اینجاست این تفکر جهان سومی که اینجا شاهدش هستیم که مثلا لعنت به می تو و فمنیست ها که باعث شدن فلانی کار نکنه اصلا در جامعه هدف (آمریکا) وجود نداره همین امروز یک استند آپ کمدی میدیدم که میکفت اسپیسی بعد رای دادگاه برای اولین بار بعد از 5 سال به موزه سینمای ایتالیا دعوت شد و از اونها به خاطر داشتن خ...یه که اونو دعوت کردن تشکر کرده و بعد پرسیده میتونم به خ...یه هاتون دست بزنم؟ بعد کمدین میگه شوخی کردم اون اجازه نگرفته ازشون برای دست زدن به اونجاشون
    حالا شما تفاوت فرهنگی و ببینید اگر اسپیسی ایرانی بود و تبرئه میشد و یکی همچین شوخی باهاش میکرد الان رکورد کامنت رکیک زیر پستش شکسته میشد

5. 4 کاربرِ زیر از erfan2086 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    103
    از این کاربر 997 بار در 157 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2086 نمایش پست ها
    شما فرمودید چرا به صرف اتهام به یک شخص اون شخص بی آبرو و اخراج شده و من توضیح دادم این امر توسط افکار عمومی صورت گرفته و نه هیچ نهاد قانونی (حالا اینکه افکار عمومی تحت تاثیر تفکر چپ هستند که اظهر من الشمس هست چون بسیاری حتی نمیدونند حزب دموکرات در آمریکا جز دسته بندی چپ قرار می گیره)
    جمله آخرتون هم تایید صحبت های بنده است که دو طیف رادیکال وجود داره اولی میگه به جهنم که کی چیکار کرده من میخوام سرگرم بشم دومی هم میگه چون تعرض و سوء استفاده جنسی وجود داره پس کل سیستم لیبرال را باید حذف کرد و سوسیالیست-کمونیست بشیم
    و بحث من اینه هر دو غلطه اتفاقی که برای کوین اسپیسی رخ داده کاملا نرمال بوده و هیچ ایرادی بهش وارد نیست یعنی اولا ایشان در وهله اول با شکایت چند مرد روبرو شده و متهم شده در این بین هیچ نهادقانونی یا رسمی رای به عدم همکاری با ایشون نداده ولی تحت تاثیر افکار عمومی از ادامه همکاری با ایشون صرف نظر شده و الان هم حکم تبرئه ایشون صادر شده
    نکته جالب اینجاست این تفکر جهان سومی که اینجا شاهدش هستیم که مثلا لعنت به می تو و فمنیست ها که باعث شدن فلانی کار نکنه اصلا در جامعه هدف (آمریکا) وجود نداره همین امروز یک استند آپ کمدی میدیدم که میکفت اسپیسی بعد رای دادگاه برای اولین بار بعد از 5 سال به موزه سینمای ایتالیا دعوت شد و از اونها به خاطر داشتن خ...یه که اونو دعوت کردن تشکر کرده و بعد پرسیده میتونم به خ...یه هاتون دست بزنم؟ بعد کمدین میگه شوخی کردم اون اجازه نگرفته ازشون برای دست زدن به اونجاشون
    حالا شما تفاوت فرهنگی و ببینید اگر اسپیسی ایرانی بود و تبرئه میشد و یکی همچین شوخی باهاش میکرد الان رکورد کامنت رکیک زیر پستش شکسته میشد
    من فکر کنم دیگه از این به بعد هرجوابی بهتون بدم تکرار مکرراته
    چون از پست اولم دارم میگم انتقاد به جریان چپ افراطیه و شما هی پای منع قانونی وجود داشتن و نداشتن رو وسط میکشید که هیچ ربطی به صحبت من نداره
    فقط یه توصیه پایانی برای شما دارم، لیبل زدن چیز مفیدی نیست و باعث میشه که تفکر منطقی رو ازتون بگیره، "این تفکر جهان سومی" خیلی توهین بزرگی به جامعه مونه، اگرم کشور ما عقب مونده هست توی خیلی چیزها، نمیشه به جامعه برچسب و انگ زد که شما تفکرتون جهان سومیه
    چون اولا بدی های چپ افراطی هم اشکار و واضحه از جمله به دلایلی که تو همین بحث مطرح و اشکار شده
    ثانیا فقط ما نیستیم که منتقد افراط توی جنبش می تو و عده ای مرد ستیز و کلا جریان چپ افراطی هستیم
    بهتره که قبل از برچسب زنی و تخطئه ""خوب"" حرفای طرف مقابل تون رو بخونید و بشنوید

من همین یک نفس از جرعه جامم باقی است ...

7. 3 کاربرِ زیر از kntu بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    314
    از این کاربر 1,132 بار در 145 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kntu نمایش پست ها
    من فکر کنم دیگه از این به بعد هرجوابی بهتون بدم تکرار مکرراته
    چون از پست اولم دارم میگم انتقاد به جریان چپ افراطیه و شما هی پای منع قانونی وجود داشتن و نداشتن رو وسط میکشید که هیچ ربطی به صحبت من نداره
    فقط یه توصیه پایانی برای شما دارم، لیبل زدن چیز مفیدی نیست و باعث میشه که تفکر منطقی رو ازتون بگیره، "این تفکر جهان سومی" خیلی توهین بزرگی به جامعه مونه، اگرم کشور ما عقب مونده هست توی خیلی چیزها، نمیشه به جامعه برچسب و انگ زد که شما تفکرتون جهان سومیه
    چون اولا بدی های چپ افراطی هم اشکار و واضحه از جمله به دلایلی که تو همین بحث مطرح و اشکار شده
    ثانیا فقط ما نیستیم که منتقد افراط توی جنبش می تو و عده ای مرد ستیز و کلا جریان چپ افراطی هستیم
    بهتره که قبل از برچسب زنی و تخطئه ""خوب"" حرفای طرف مقابل تون رو بخونید و بشنوید
    من مثال های این نوع تفکر را زدم در کشورمون و بنظرم انکار این نوع تفکر از خود تفکر بد تر باشه

9. 3 کاربرِ زیر از erfan2086 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,802
    از این کاربر 5,673 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

بی خیال بابا. موضوع همیشه پول بوده
    چه زمان مرلین مونرو چه الان تو سال ۲۰۲۳
    همه این جنبشها هم در نهایت بازی رسانه ای هست که بازم به نفع استودیوهای فیلمسازیه که بیشتر پول دربیارن

11. 4 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    717
    از این کاربر 736 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

ولی واقعا حیف شد این سریال
    کاش فصل 6 قبلی رو ایگنور میکردن و مجدد با حضور کوین اسپیسی فصل جدیدی میساختن و ادامه میدادن

13. 5 کاربرِ زیر از jokarsanaye بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345