برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 16
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,382 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

The Punisher : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل اول سریال The Punisher که انتشار اپیزودهای آن از هفدهم نوامبر 2017 (به وقت ایران:عصر جمعه بیست وششم آبان ماه 96) از سوی سرویس Netflix آغاز گشته بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Punisher : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

اپیزود دوم

استارت خیلی خوبی داشت بنظر میاد در مقایسه با سایر کارای مارول و نتفلیکس حداقل ی سطح بالاتر باشه امیدوارم با همین قدرت ادامه بده ب کار.گذر زمان رو حس نکردم حقیقتا.نمره تا اینجا 9.

I'm Justice

3. 14 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    782
    از این کاربر 1,476 بار در 168 پست سپاس گزاری شده

اپیزود 1
    در مقایسه با لوک کیج ، ایرون فیست و جسیکا جون ! به مراتب بهتر هست اما نسبت به دردویل ... نمیدونم هنوز زوده
    نمره من 9 هست.
    By what right does The wolf judge The lion

5. 11 کاربرِ زیر از saeed_iri بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2
    از این کاربر 51 بار در 8 پست سپاس گزاری شده

فوق العاده بود. بخاطر حضور عالیش تو دردویل انتظار داشتم خیلی خوب باشه سریال خودش اما دیگه نه در این حد! داستان پردازی، دیالوگ‌ها، بازیگری‌ها، کارگردانی، فضاسازی و همه و همه خیلی خوب بودن. اونقدر خوب که از جمعه شب تا شنبه شب کلش رو دیدم و واقعا لذت بردم. خیلی وقت بود یه سریال خوب ندیده بودم. از جسیکا جونز، لوک کیج، آیرون فیست و دیفندر بدون هیچ شکی بهتره. اما رقابت سختی با دردویل داره و می‌تونم حتی بگیم از دردویل هم بهتر بود منتها این برای من سخته چون ارادت خاصی به دردویل دارم و اینکه چون سبک و سیاق کار این دو سوپرهیرو فرق داره به نظرم لازم نیست مقایسه کنیم و بهتره از جفتشون لذت ببریم

7. 10 کاربرِ زیر از New York بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

i am danger
    سپاس
    72
    از این کاربر 2,289 بار در 185 پست سپاس گزاری شده

خوب سریالو تموم کردم. واقعا تعجب میکنم یه همچین سریال خوبی متاش باید 54 باشه بعد لوک کیج باید 81 باشه. کلا هرچی راجع به سیاهپوستا ساخته میشه یا اسکار میگیره یا الکی نمره ش میره بالا. به نظرم پانیشر بعد از دردویل بهترین سریال مارول هست . فقط بازی جان برنتال می ارزه به کل سریال آیرون فیست. مث باقی سریالای مارول این سریال هم میتونست تو 8 تا 10 قسمت جمع بشه . نمیدونم چه دلیلی داره حتما باید 13 قسمت بشه. مثلا حضور کارن پیج یا لوییز که بمب گزار بود حضورشون چه پیشرفتی به کمک داستان کرد جز اینکه وقت سریال رو پر کنن. اینم بگم بالاخره یه جا ایرانی ها رو خوب نشون دادن. یه تیکه هم پدر مادر دینا فارسی صحبت کردن. دمشون گرم. نمره به فصل 8.5 از 10

9. 13 کاربرِ زیر از alimori بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

اپیزود چهارم
    تا اینجا که همه چیز خوب بود. هیچ افت و اشکالی ندیدم. کسل کننده اصلا نبود و کاملا درست داره پیش میره
    شخصیت مایکرو جالبه ازش خوشم اومد. همونطور که تو فصل دوم دردویل فرانک عالی دیده شد اینجا هم بدون هیچ نقصی داره دیده میشه
    از لوک کیج و آیرون فیست که خیلی بهتره. از جسیکا هم همینطور. در مقایسه با دردویل که میگم هر دوشون یکسانن. البته فعلا

11. 12 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9
    از این کاربر 184 بار در 22 پست سپاس گزاری شده

خب همین الان تموم کردم سریالو باید بگم انتظار من از این سریال خیلی بیشتر بود مخصوصا تو اکشنش ولی خب بیشتر رو درام سریال کار کرده بودن تا اکشن ولی خب اکشن هاشم واقعا روش کار شده بود.شخصیت پردازیها عالی بود بازیگرها عالی بودن.فرانک کسل فوق العاده بود خیلی خوب تو نقشش فرو رفته بود ولی خب به غیر از قسمت 1 و 13 اکشن زیادی ندیدم.از سریالهای ایرون فیست و لوک کیج و جسیکا جونز خیلی بهتر بود و با دردویل برابره ولی خب پانیشر تو فصل دوم دردویل یه چیز دگ ای بود.معلوم نیست برای فصل دوم تایید بشه یا نه ولی خب پایان بازی داشت برای فصل 2.نمره من 8.9 از 10

13. 9 کاربرِ زیر از esi1775 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جوری به باز که هیچکس برنده نباشه
    سپاس
    805
    از این کاربر 992 بار در 88 پست سپاس گزاری شده

تموم شد ..... خوب بود بعضی قسمت ها هم به نظرم عالی بودن مثل 12 تهش تونست اشک منو دربیاره اکشنش کم بود نسبت به بقیه داستان قوی داشت خیلی مثلا قوی تر از آیرون فیست یا لوک کیج ولی بازم خوب بود دو نکته بود که واقعا شادم کرد کاراکتر کلر رو فرو نکردن تو سریال و دوم ایرانی تو سریال بود و تروریست نبود کلا همین دو مورد ذوق کردم همین دو مورد کافی که به سریال بشه 9 از 10 داد .... کلا خیلی خوب بود بعد از دردویل به نظر تو جایگاه دوم قرار میگیره ....
    To everything that you like but deep inside you really know, it isn’t good. To every activity you perform, every bad habit you fell into and every bad demeanor you have over yourself and above all the very fact that you just love these things. One advise: Kill them. I know you like them but I want you to kill them.

15. 12 کاربرِ زیر از SHIMA2016 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

خب اینم تموم شد و باید بگم بعد از اپیزود چهار سریال یکم افت کرد و تو سه اپیزود آخر به اوج رسید. و خب اینجا باید حرفمو عوض کنم و بگم یه سر و گردن از دردویل پایین تره و از سه تا سریال دیگه بالاتر. این نقص رو تو بقیه سریالا هم دیدیم البته تو پانیشر در حد لوک یا آیرون فیست نبود خوشبختانه. انتظارم اکشن بیشتری بود که پیش نیومد. کلا 13 اپیزود برای این سریالا یکم زیادیه و باعث ضربه خوردن و کش دادن میشه نمونش اپیزود 9 که کل قضیه نهایتش 15 دقیقه طول میکشید ولی از دید چند نفر نشون داده شد
    در کل سریال خوبی بود. موفق ترین پانیشری بود که دیده شد و جان برنتال هم عالی بازی کرد.شخصیت مایکرو هم بعد از فرانک عالی بود. کارن حضور کوتاهی داشت و همون حضور کمش هم قابل قبول بود. فقط دینا شخصیت متوسطی بود.
    بدون شک فصل دومی هم در کار هست وگرنه روسو کشته میشد و از اونجایی که دشمن درجه یک پانیشر تو کمیکه و اون بلا به سرش اومد پس تو فصل بعدی هم حضور داره. پایان بدی هم نداشت.
    ممنون از دوستان عزیز که زحمت ترجمه رو کشیدن. خسته نباشید

17. 10 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    782
    از این کاربر 1,476 بار در 168 پست سپاس گزاری شده

امشب تونستم آخرین اپیزود هم ببینم . پانیشر رو باز هم تکرار میکنم، سریالی بهتر از لوک کیج ، جسیکا جونز و آیرون فیست و عقب تر از دردویل میدونم.
    به غیر از جان برتنال تمام بازی ها و شخصیت پردازی ها ضعیف و قابل پیشبینی بودن. کشش داستان شاید برای 5-6 اپیزود عالی بود اما 13 اپیزود به هیچ وجه.
    در کل نمره من 7 هست.
    خانم آغداشلو هم کماکان باعث افتخار هستند
    By what right does The wolf judge The lion

19. 8 کاربرِ زیر از saeed_iri بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین