برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 از مجموع 16
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,380 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

The Punisher : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل اول سریال The Punisher که انتشار اپیزودهای آن از هفدهم نوامبر 2017 (به وقت ایران:عصر جمعه بیست وششم آبان ماه 96) از سوی سرویس Netflix آغاز گشته بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    27
    از این کاربر 221 بار در 36 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Punisher : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

واو عالی بود.هر 13 تا اپیزود رو دنبال کردم و واقعا داستانش عالی بود.پانیشر در کناره دردویل بهتر واکنشه زیباتری رو دنبال میکرد چون دوتا ابرقهرمان تو یک سریال قطعا میتونن نقاط ضعفه بیشتری رو بپوشونن ولی باز هم پانیشر به تنهایی فوق العاده بود
    امتیازه من 9 از 10

3. 11 کاربرِ زیر از ya33er بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,817
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

فصل اول
    به غیر از Daredevil كه نتفليكس به كل با سريال هاي ابرقهرمانيش خيليا رو نااميد كرد با Punisher
    تونست حداقل طرفدارها رو راضي نگه داره.البته به حق Punisher دچار همون فرمول ناموفق سريال هاي
    Luke Cage ,Iron Fist بود كه با درام اضافي و كش دار كردن داستان بيننده رو از حوصله مي برد ولي خب به
    لطف Jon Berthnal و پيش زمينه اي از اين كاراكتر كه تو سريال Dardevil شكل گرفته بود بيننده رو همچنان
    مشتاق به ديدن سريال نگه مي داشت.داستان اين فصل طوري بود كه مي تونستن تو 8 قسمت پرونده اين
    فصل رو ببندن ولي علاقه سازندگان به شخصيت پردازي بيشتر كاراكترها و جاي خالي اكشن رو با درام و
    حرف زدن پر كردن سريال رو به 13 فسمت كشوند. و «فرانك كسل» كه تو سريال Daredevil ديگه تو مسير
    داستان قرار گرفته بود و ديگه لازم نبود 10 قسمت بگذره تا اون كاراكتري كه ازش انتظار ميرفت رو نشون بده.
    نكته ديگه اينكه كاملا" معلوم بود كه شبكه از لحاظ بودجه براي سريال كم لطفي كرده بود و شايد اكشن كم و
    لوكيشن هاي محدود هم به همين خاطر بود
    البته من هنوز هم سريال Daredevil رو بهتر از Punisher مي دونم و «فرانك كسل» كه تو سريال Daredevil
    براي بيننده ها معرفي شد بيشتر تونست منو جذب خودش كنه ولي خب هنوز هم Punisher يه سر و گردن
    ازخيلي از سريال هاي ابرقهرماني بالاتره.
    پايان فصل هم طوري بود كه ظاهرا" شبكه قصد ادامه دادن سريال رو نداره و داستان رو كاملا" بست.در هر
    حال راضي كننده بودولي اون چيزي كه انتظار داشتم نبود.

5. 15 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

good better the worst
    سپاس
    14
    از این کاربر 105 بار در 15 پست سپاس گزاری شده

واقعا یکی از بهترین اثر های سوپرهیرویی هست که تاحالا دیدم!
    اپیزود یک به خوبی شخصیت پردازی فرانک رو نشون میده و در ضمن من این سریال رو همراه یکی از دوستام دیدم که اون دردویل رو ندیده بود و به خوبی تونست با این سریال ارتباط برقرار کنه و با همون اپیزود اول عاشق فرانک شد.
    از نکات قوت این سریال میتونم به بازی فوق العاده جان برانتال اشاره کنم که اصلا انگار برای این شخصیت به دنیا اومده.فیلم برداری هم تا حد زیادی قویه و بازی باقی بازیگرا تنها چیزیه که یکم در اول فکر میکردم خوب نیست ولی الان قطعا میتونم بگم بازیگر نقش های: میکرو،مدنی،روسو
    هم بسیار عالیه.
    این سریال رو به هرکسی که دردویل رو دیده یا به فیلم های اکشن و سوپرهیرویی و حتی جنایی علاقه داره پیشنهاد میدم.

7. 11 کاربرِ زیر از rami_malek بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    54
    از این کاربر 177 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

عاقا یسوال عجیب من dardevil رو با خونواده دیدم عایا اینم میشه دید با خونواده ؟

9. 4 کاربرِ زیر از personal بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,266 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط personal نمایش پست ها
    عاقا یسوال عجیب من dardevil رو با خونواده دیدم عایا اینم میشه دید با خونواده ؟
    صحنه های چیزیشون یه پا میره. شاید یکم بیشتر.
    و اینکه صحنه های خشن پانیشر خیلی بیشتره. که البته از عنوان کار هم مشخصه.

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

11. 10 کاربرِ زیر از M.Amir بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    764
    از این کاربر 3,553 بار در 374 پست سپاس گزاری شده

3قسمت رو دیدم. به سرچ کوچک کردم نظرم به نظر منتقدا نزدیک تر بود تا نظر کاربرا. بیشتر تعریفشو کردن ولی منتقدا بیشتر به چشم یع سریال عادی دیدنش.
    توی این 3 قسمت به جز تک سکانس های اکشن قابل قبول و بازی خوب جان برنتال چیز خاصی برای عرضه نداشته. نه داستان پر مایه ای نه درام خاصی. البته هدف نویسنده این بوده که چون پانیشر رو توی دیردویل با خشونت و سکانس های اکشن عالی معرفی کرد به مخاطب رودست بزنه و اینجا بیشتر روی درام و شخصیت پردازی کار کنه ( تصورش این بوده که با همون 4 قسمت میخ خودشو کوبیده و اینجا دیگه نیازی به کار خاصی نداره) ولی خب فقط یه سری کاراکتر بی روح و دیالوگ های نه چندان دلچسب و زوذکی رو نوشته که همه یه جوری از جنگ ضربه خوردن و الان میخان تلافی کنن.
    دیردویل و جسیکا جونز کمبود داستاننشون از اپیزود های 5-6 تا 10-11 بود. درواقع سریال یه استارت قابل قبوا داشت ولی اینجا توی همین 3 قسمت خلا داستانی بدجوری توی ذوق میزنه.
    پایان قسمت سوم حکم شروع داستان اصلی رو داشت که فرانک با مایکرو شروع میکنن به همکاری تا دمار از روزگار بعضی ها در بیارن. روی کاغذ باید بیننده اینجا ذوق مرگ بشه و مسلسل وار بقیه قسمت هارو ببینه. برا من که اینجوری نبود. شاید اگه سرم یکم شلوغ تر بود همینجا میزاشتمش کنار

13. 6 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12